Smolar

|< << < 141 142 143 144 145 146147 148 149 150 151 > >> >|

amif

Cytuj wiadomość#6384514 poniedziałek, 31 lipca 2017, 13:01:53
anula81 napisał(a):

Miał ktoś dodatkową weryfikację kiedyś od smolara, bo niespodobał się mu podpis, paragon z odległego miejsca zamieszkania, list z oświadczeniem wysłany na wakacjach 800km od zameldowania ? bo dostałam pisemko i jestem ciekawa czy to rutyna czy zaczynają te oświadczenia traktować jak bank, podpis zgodny z dowodem/wzorem etc.

Ja dostałam takie pisemko z konkursu zubrowki w Tesco, nie odesłałam bo chcieli czytelne ksero obu stron dowodu osobistego
0 0

anula81

Cytuj wiadomość#6384517 poniedziałek, 31 lipca 2017, 13:10:23
amif napisał(a):

anula81 napisał(a):

Miał ktoś dodatkową weryfikację kiedyś od smolara, bo niespodobał się mu podpis, paragon z odległego miejsca zamieszkania, list z oświadczeniem wysłany na wakacjach 800km od zameldowania ? bo dostałam pisemko i jestem ciekawa czy to rutyna czy zaczynają te oświadczenia traktować jak bank, podpis zgodny z dowodem/wzorem etc.

Ja dostałam takie pisemko z konkursu zubrowki w Tesco, nie odesłałam bo chcieli czytelne ksero obu stron dowodu osobistego

no jest to nie fajne wysyłać czytelne ksero, ale dziś tam dzowniłam, i pani powiedziała że od pewnego czasu jest zapis w regul. że mogą na dany konkurs losowo wybrać kilku laureatów do takiej weryfikacji, ja odesłałam bo nagrody szkoda to nie piwo, czy jakieś gadżety, ale jesteśmy zawsze narażeni na jakieś wykorzystanie naszych danych emotka choć po świętej prawdzie, nawet w banku czy innej instytucji może znależć się pracownik który zapragnie zrobić użytek z tych danych emotka
0 0

loteryjny

Cytuj wiadomość#6384767 wtorek, 1 sierpnia 2017, 00:17:50
Stronka Coca - Coli w Biedrze otwarta. Jedziemy z tym koksem emotka    Życzę wszystkim powodzenia!  emotka   emotka emotka  (obstawiam, ze bedzie jakies okolo miliona zgłoszen) 

norweska20

Cytuj wiadomość#6384769 wtorek, 1 sierpnia 2017, 00:41:38
superloser napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Stronka Coca - Coli w Biedrze otwarta. Jedziemy z tym koksem emotka    Życzę wszystkim powodzenia!  emotka   emotka emotka  (obstawiam, ze bedzie jakies okolo miliona zgłoszen) 

1 paragon = 1 wejscie?Czy multi x ilosc sztuk

ciekawe ile autek padnie na forum emotka
0 0

mkrzysiek

Cytuj wiadomość#6384841 wtorek, 1 sierpnia 2017, 09:45:44
Na plakacie fajne auko białe z czerwonym dachem a w regulaminie brak tej opcji. emotka
Brawa dla Smolara za tak dobrze rozreklamowany konkurs.
Plakaty w gablotach na sklepie pełno wywieszek  w ofercie promocyjnej info.
0 0

loteryjny

Cytuj wiadomość#6384845 wtorek, 1 sierpnia 2017, 09:51:05
mkrzysiek napisał(a):

Na plakacie fajne auko białe z czerwonym dachem a w regulaminie brak tej opcji. emotka Brawa dla Smolara za tak dobrze rozreklamowany konkurs.
Plakaty w gablotach na sklepie pełno wywieszek  w ofercie promocyjnej info.

no wlasnie patrzac na opis i wersje wyposazeniowa to beda to te z kolorowym dachem i airbumpami po bokach, czyli troche inaczej wygladajace niz te na zdjeciach pogladowych w regulaminie, chyba, ze sie myle.
Kolo mnie na szczescie otworzyli biedronke 24 h to mozna w nocy nabijac paragony emotka
0 0

29renata

Cytuj wiadomość#6384851 wtorek, 1 sierpnia 2017, 09:58:00
superloser napisał(a):

loteryjny napisał(a):

W przypadku dokonania więcej niż jednego zakupu promocyjnego, aby dokonaćprawidłowego zgłoszenia do udziału w loterii z tytułu każdego zakupu, należy każdy z tych
zakupów udokumentować odrębnym oryginałem dowodu zakupu i odrębnym zgłoszeniem do
loterii. Więcej niż jedno zgłoszenie dokonane na podstawie tego samego dowodu zakupu,
pomimo dokonania więcej niż jednego zakupu promocyjnego w ramach jednej transakcji, nie
zwiększa szansy wygrania nagrody i będzie traktowane jako takie samo zgłoszenie
(duplikat). 
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6384854 wtorek, 1 sierpnia 2017, 09:59:57
norweska20 napisał(a):

superloser napisał(a):

loteryjny napisał(a):

ciekawe ile autek padnie na forum emotka

miejmy nadzieje, ze chociaz jedno:), a losowane sa wszystkie na koncu czy jakos tygodniowo?
0 0

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6384872 wtorek, 1 sierpnia 2017, 10:29:41
8superloser napisał(a):

W przypadku dokonania więcej niż jednego zakupu promocyjnego, aby dokonaćprawidłowego zgłoszenia do udziału w loterii z tytułu każdego zakupu, należy każdy z tychzakupów udokumentować odrębnym oryginałem dowodu zakupu i odrębnym zgłoszeniem doloterii. Więcej niż jedno zgłoszenie dokonane na podstawie tego samego dowodu zakupu,
pomimo dokonania więcej niż jednego zakupu promocyjnego w ramach jednej transakcji, nie
zwiększa szansy wygrania nagrody i będzie traktowane jako takie samo zgłoszenie
(duplikat). 

Dzieki.
Doczytałam. Dziwne, że Smolar nie zna jak Biedronka operuje.
20  osób w kolejce na 2 kasy, a tu wyskakujesz z 20 butelkami na 20 ODDZIELNYCH PARAGONÓW. 
Komentarze kolejkowe gwarantowane. 

Smolar doskonale wie jak to działa. 
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6384877 wtorek, 1 sierpnia 2017, 10:37:56
I znowu podaje się tylko numer paragonu? Przy takich nagrodach? Czy oni się nigdy nie nauczą? emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6384883 wtorek, 1 sierpnia 2017, 10:52:28
superloser napisał(a):

joan napisał(a):

I znowu podaje się tylko numer paragonu? Przy takich nagrodach? Czy oni się nigdy nie nauczą? emotka

To tylko głosnik JEDEN NA DANY ADRES , na całą Loterie! A samochody to pewnie  tyle co na zdjeciach.

Ci, co zdublowanymi paragonami będą o samochody grali, nawet nie odeślą danych na głośnik - po co sobie później robić komplikacje?

Szkoda, że tylko w wyjątkowych przypadkach sponsor porównuje sprzedaż z ilością zgłoszeń, niejednej agencji przydałby się wp* emotka
0 0

luko922

Cytuj wiadomość#6384884 wtorek, 1 sierpnia 2017, 10:56:53
Myślicie, że Smolar nie blokuje tych samych numerów paragonów wysłanych z wielu numerów? Teoretycznie numer paragonu może się powtarzać przecież, no ale...
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6384885 wtorek, 1 sierpnia 2017, 10:59:56
luko922 napisał(a):

Myślicie, że Smolar nie blokuje tych samych numerów paragonów wysłanych z wielu numerów? Teoretycznie numer paragonu może się powtarzać przecież, no ale...

Nie mają prawa nic blokować, skoro numer paragonu nie jest unikatowy, a są zbyt leniwi, żeby zrobić formularz z polem na coś więcej, niż tylko numer paragonu. Bo w sumie mogłoby się okazać, że żadne z Twoich 200. zgłoszeń nie zostałoby wzięte pod uwagę, gdyż klienci z 200. miast zgłosili te same numery paragonu, co Ty. A Ty byś nawet o tym nie wiedział emotka
0 0

freyja88

Cytuj wiadomość#6384889 wtorek, 1 sierpnia 2017, 11:06:38
joan napisał(a):

luko922 napisał(a):

Nie mają prawa nic blokować, skoro numer paragonu nie jest unikatowy, a są zbyt leniwi, żeby zrobić formularz z polem na coś więcej, niż tylko numer paragonu. Bo w sumie mogłoby się okazać, że żadne z Twoich 200. zgłoszeń nie zostałoby wzięte pod uwagę, gdyż klienci z 200. miast zgłosili te same numery paragonu, co Ty. A Ty byś nawet o tym nie wiedział emotka

A fajnie niektórzy działają. Ja dziś grzecznie: 3 coca-cole na osobny paragon. A kasjer do mnie: na loterię tylko 3? Pan już jest ze mną umówiony na 150 paragonów. Ma przyjść przed zamknięciem sklepu. W zeszłym roku samochód wygrał emotka Alleluja i do przodu...
0 0

julia1264

Cytuj wiadomość#6384891 wtorek, 1 sierpnia 2017, 11:08:21
dorothy napisał(a):

kasiaw1431 napisał(a):

kamyk101 napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

Smolar dla mnie niestety to nie jest wiarygodna agencja

Bardzo profesjonalna i chyba jedna z bardziej wiarygodnych emotka

dla mnie też 1 z bardziej wiarygodnych i bardzo profesjonalna i pomocna

bronię  emotka   dla mnie osobiście najlepsza  emotka

Mnie bezczelnie wystawiła do wiatru i jeszcze zagroził,że zapamięta mój numer telefonu i cos o forum co nie będę nawet powtarzać.
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6384895 wtorek, 1 sierpnia 2017, 11:10:52
freyja88 napisał(a):

A fajnie niektórzy działają. Ja dziś grzecznie: 3 coca-cole na osobny paragon. A kasjer do mnie: na loterię tylko 3? Pan już jest ze mną umówiony na 150 paragonów. Ma przyjść przed zamknięciem sklepu. W zeszłym roku samochód wygrał emotka Alleluja i do przodu...

Przypuśćmy, że pan ten należy do grupy osób, co toz nich każdy sklerozę ma i nie pamięta, iż już dany paragon zgłosił z 99. starterów, więc wklepuje go po raz setny. Mamy: 150 paragonów x (marne) 100 starterów = 15.000 zgłoszeń. Dlatego to będzie pewnie kolejna loteria, gdzie kupię tylko jeden produkt, żeby "dać sobie szansę" emotka
defed, nkba 0

luko922

Cytuj wiadomość#6384901 wtorek, 1 sierpnia 2017, 11:17:27
joan napisał(a):

freyja88 napisał(a):

Przypuśćmy, że pan ten należy do grupy osób, co toz nich każdy sklerozę ma i nie pamięta, iż już dany paragon zgłosił z 99. starterów, więc wklepuje go po raz setny. Mamy: 150 paragonów x (marne) 100 starterów = 15.000 zgłoszeń. Dlatego to będzie pewnie kolejna loteria, gdzie kupię tylko jeden produkt, żeby "dać sobie szansę" emotka

Eh emotka  To ja też raczej nie poszaleję emotka . A starterów też mam tylko kilka. Jak żyć emotka  

loteryjny

Cytuj wiadomość#6384965 wtorek, 1 sierpnia 2017, 13:10:36
luko922 napisał(a):

joan napisał(a):

freyja88 napisał(a):

Eh emotka  To ja też raczej nie poszaleję emotka . A starterów też mam tylko kilka. Jak żyć emotka  

wysyłajac 10-15 tys zgloszen na ta loterie ma się juz realne szanse na samochód emotka
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6384968 wtorek, 1 sierpnia 2017, 13:16:38
loteryjny napisał(a):

luko922 napisał(a):

joan napisał(a):

freyja88 napisał(a):

wysyłajac 10-15 tys zgloszen na ta loterie ma się juz realne szanse na samochód emotka

ale każdy sms 62 grosze, więc policzcie... jaki to będzie wydatek, jeśli się jednak w te autko nie trafi? No chyba że korzystać z różnych IP w różnych komputerach, ale tyle zgłoszeń, to by się przydało jakąś sekretarkę zatrudnić emotka
bruce 0

zina

Cytuj wiadomość#6384976 wtorek, 1 sierpnia 2017, 13:31:10
A Ja się pochwalę dobrym uczynkiem. Zrobiłam sobie rundkę po mieście na rowerze z plecakiem. odwiedziłam 4 Biedry w każdej wziełam po 4 cole. Zeszłam na chwilę z roweru, żeby wejść z nim po schodach i zaczepił mnie bezdomny. Paniiii....dej Pani 2zł, bo w taki upal tak mi się pic chce.... Panie! ależ ma Pan dziś szczęście! Mam cały plecak coca-coli! emotka
Dałam mu 3 puchy, otworzył, podziekował, ale...po minie widać było, ze wolał te 2 zyla emotka
|< << < 141 142 143 144 145 146147 148 149 150 151 > >> >|