Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

|< << < 144 145 146 147 148 149150 151 152 153 154 > >> >|

mia

Cytuj wiadomość#6385462 środa, 2 sierpnia 2017, 15:03:37
luko922 napisał(a):

mia, cb656 - no cóż, jestem jednym z tych okrutnych przestępców, którzy w konkursach bez podawania numeru paragonu wysyłają więcej niż jedno zgłoszenie. (...)

Nie odwracaj kota ogonem. Mowa była o czym innym.  emotka
0 0

luko922

Cytuj wiadomość#6385465 środa, 2 sierpnia 2017, 15:04:18
mia napisał(a):

luko922 napisał(a):

mia, cb656 - no cóż, jestem jednym z tych okrutnych przestępców, którzy w konkursach bez podawania numeru paragonu wysyłają więcej niż jedno zgłoszenie. (...)

Czyżbyś miała coś na sumieniu w tej kwestii? :> 
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6385466 środa, 2 sierpnia 2017, 15:09:21
luko922 napisał(a):

mia napisał(a):

luko922 napisał(a):

Taka dyskusja jest bezcelowa. emotka Zedytowałam swój poprzedni post (pogrubienie) - może łatwiej będzie zrozumieć.

magisterek

Cytuj wiadomość#6385482 środa, 2 sierpnia 2017, 15:43:28
luko922 napisał(a):

mia napisał(a):

luko922 napisał(a):

Wszyscy pprzecież jesteśmy PRAWI i SPRAWIEDLIWI, więc kto jest bez winy, niech SWOIM kolejnym STARTEREM pierwszy rzuci emotka

kermit

Cytuj wiadomość#6385485 środa, 2 sierpnia 2017, 15:54:17
Tak naprawdę wysyłanie tego samego numeru paragonu z kilku numerów telefonów jest takim samym oszustwem jak wysyłanie kilku zgłoszeń w konkursach, gdzie nie trzeba tego numeru podawać (jeśli zakupu dokonaliśmy tylko jednego). Nie widzę między tymi praktykami żadnej różnicy jeśli chodzi o kwestię uczciwości. Jedyna różnica jest taka, że to pierwsze można w jakiś sposób udowodnić. To agencje mogą jedynie takie praktyki ukrócić żądając zawsze podania numeru paragonu +np. numeru kasy fiskalnej.

ongis

Cytuj wiadomość#6385490 środa, 2 sierpnia 2017, 16:09:07
kermit napisał(a):

Tak naprawdę wysyłanie tego samego numeru paragonu z kilku numerów telefonów jest takim samym oszustwem jak wysyłanie kilku zgłoszeń w konkursach, gdzie nie trzeba tego numeru podawać (jeśli zakupu dokonaliśmy tylko jednego). Nie widzę między tymi praktykami żadnej różnicy jeśli chodzi o kwestię uczciwości. Jedyna różnica jest taka, że to pierwsze można w jakiś sposób udowodnić. To agencje mogą jedynie takie praktyki ukrócić żądając zawsze podania numeru paragonu +np. numeru kasy fiskalnej.

emotka a ja naprawdę myślałem że tu wszyscy tacy święci emotka

mia

Cytuj wiadomość#6385508 środa, 2 sierpnia 2017, 16:40:37
kermit napisał(a):

Jak już chodzi o ścisłość, to największym oszustwem - także w świetle prawa - jest podawanie do swoich nagród danych mamy, taty itd. (także jeśli się na to zgodzą) i podawanie ich jako prawowitych właścicieli praw autorskich do swoich haseł.
Przy powyższym, odbieranie telefonu od organizatora. i podawanie nie swojego imienia i nazwiska to już pikuś. emotka
A przecież ilu z nas to robi. Dlatego ta dyskusja, jak pisałam wcześniej, jest bezcelowa.
Każdy ma jakąś swoją gradację i swoje memento, ja przynajmniej staram się jeszcze mieć. Jednak przyznaję, że od nastania na tym forum i świętego oburzenia na pazerność konkursowiczów, oszukańcze praktyki (patrz wyżej) itd. doszłam już bardzo daleko... emotka
Co do wysyłania kilku zgłoszeń w konkursach bez podawania numeru telefonu, powiem krótko - osobiście szkoda mi pieniędzy na te konkursy i z reguły ani nie kupuję, ani nie wysyłam nic. Nie z powodu morale akurat.

Z mojej strony EOT. emotka

kermit

Cytuj wiadomość#6385520 środa, 2 sierpnia 2017, 17:11:02
mia napisał(a):

kermit napisał(a):

Jak już chodzi o ścisłość, to największym oszustwem - także w świetle prawa - jest podawanie do swoich nagród danych mamy, taty itd. (także jeśli się na to zgodzą) i podawanie ich jako prawowitych właścicieli praw autorskich do swoich haseł.Przy powyższym, odbieranie telefonu od organizatora. i podawanie nie swojego imienia i nazwiska to już pikuś. emotka
A przecież ilu z nas to robi. Dlatego ta dyskusja, jak pisałam wcześniej, jest bezcelowa.
Każdy ma jakąś swoją gradację i swoje memento, ja przynajmniej staram się jeszcze mieć. Jednak przyznaję, że od nastania na tym forum i świętego oburzenia na pazerność konkursowiczów, oszukańcze praktyki (patrz wyżej) itd. doszłam już bardzo daleko... emotka
Co do wysyłania kilku zgłoszeń w konkursach bez podawania numeru telefonu, powiem krótko - osobiście szkoda mi pieniędzy na te konkursy i z reguły ani nie kupuję, ani nie wysyłam nic. Nie z powodu morale akurat.

Z mojej strony EOT. emotka

Podawanie nie swoich danych, wysyłanie swoich zgłoszeń na nie swoje dane jest takim samym oszustwem jak i dwa poprzednie. Nie ma oszustw większych i mniejszych. Jest uczciwość i oszustwo i tyle. Każdy natomiast niech sam zdecyduje czy chce takowe je popełniać czy też nie. Tak jak napisałam wcześniej to w gestii agencji jest ukrócenie takich praktyk, nie jest to naprawdę zbyt skomplikowane, ale z jakiś powodów im na tym nie zależy. I tyle w temacie.
0 0

angie222

Cytuj wiadomość#6385702 czwartek, 3 sierpnia 2017, 00:05:03
Wybaczcie, rozmowy o loteriach nie prowadzą do żadnych racjonalnych wniosków. Oszustwa będą pojawiać się zawsze i nigdy nie zostaną rozliczone. Myślę, że taką konkurencję generuje instynkt przetrwania.
Kilka lat temu palnęłam, że chciałabym, aby studia weryfikowały moją wiedzę i ukróciły proces korzystania z różnorakich pomocy, bo byłam jedną z nielicznych osób, które nie ściągały (drugą był nomen omen mój ówczesny chłopak). Zostałam wyśmiana przez człowieka, który prowadził koło naukowe. Jeżeli tak podchodzi się do nauki, to co dopiero do konkursów?
Po co się kłócić o nierozwiązywalne kwestie?
bruce 0

mahuska

Cytuj wiadomość#6385987 czwartek, 3 sierpnia 2017, 17:12:29
Glosniczek tylko 1 na forum ?
0 0

yreks

Cytuj wiadomość#6385998 czwartek, 3 sierpnia 2017, 17:22:39
mahuska napisał(a):

czytając historie o wynajętych kasjerach to chyba aż 1 emotka

karola-00

Cytuj wiadomość#6386006 czwartek, 3 sierpnia 2017, 17:40:14
kto  wygrał głośnik ?
0 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6386010 czwartek, 3 sierpnia 2017, 17:45:26
karola-00 napisał(a):

kto  wygrał głośnik ?

no przecież nie ja emotka emotka
0 0

ongis

Cytuj wiadomość#6386012 czwartek, 3 sierpnia 2017, 17:54:24
mahuska napisał(a):

Przyznawanie się stało niepolityczne na forum więc raczej będzie mało wpisów emotka

luko922

Cytuj wiadomość#6386043 czwartek, 3 sierpnia 2017, 19:00:12
te smsy z EB to były za etap do 3 sierpnia? 
0 0

mahuska

Cytuj wiadomość#6386050 czwartek, 3 sierpnia 2017, 19:12:12
ongis napisał(a):

mahuska napisał(a):

Przyznawanie się stało niepolityczne na forum więc raczej będzie mało wpisów emotka

dobrze że wgl ktoś dał znać że juz pierwsze dni poinformowane emotka
mayteq 0

luko922

Cytuj wiadomość#6386052 czwartek, 3 sierpnia 2017, 19:13:36
luko922 napisał(a):

+ działa Wam strona loterii tigertrip.pl ? mi za cholerę nie chce się otworzyć, jakiś błąd zabezpieczeń. :c
0 0

bibeck

Cytuj wiadomość#6386061 czwartek, 3 sierpnia 2017, 19:31:32
luko922 napisał(a):

luko922 napisał(a):

+ działa Wam strona loterii tigertrip.pl ? mi za cholerę nie chce się otworzyć, jakiś błąd zabezpieczeń. :c

Raczej za Etap II

"wybór laureatów nagród za III etap tygodniowy odbędzie się dnia 07.08.2017 r., spośród nadesłanych zgłoszeń do konkursu od 28.07.2017 r. do 03.08.2017 r.,"
0 0

luko922

Cytuj wiadomość#6386069 czwartek, 3 sierpnia 2017, 19:55:57
bibeck napisał(a):

luko922 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Raczej za Etap II"wybór laureatów nagród za III etap tygodniowy odbędzie się dnia 07.08.2017 r., spośród nadesłanych zgłoszeń do konkursu od 28.07.2017 r. do 03.08.2017 r.,"

W ogóle głupie pytanie, dopiero teraz do mnie dotarło, że 3 jest dziś... emotka  Sorry emotka
0 0

szprotka

Cytuj wiadomość#6387122 poniedziałek, 7 sierpnia 2017, 15:21:39
Smolarku czekamy na wyniki aquafresh emotka
0 0

|< << < 144 145 146 147 148 149150 151 152 153 154 > >> >|