Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

kerocna

Cytuj wiadomość#6403164 środa, 13 wrzesień 2017, 18:42:01
jarko44 napisał(a):

Czy czeka ktoś jeszcze na pralkę Surf...?

Ja emotka
0 0

loteryjny

Cytuj wiadomość#6403365 czwartek, 14 wrzesień 2017, 11:56:25
loteria w lewiatanie - 7 x toyota aygo, mam nadzieję, że chociaż tym razem Smolar zrobi urny emotka

marlena083

Cytuj wiadomość#6403370 czwartek, 14 wrzesień 2017, 11:59:39
jarko44 napisał(a):

Czy czeka ktoś jeszcze na pralkę Surf...?

do mnie właśnie jedzie....  DPD
0 0

loteryjny

Cytuj wiadomość#6403375 czwartek, 14 wrzesień 2017, 12:08:50
czy Smolar informował do końca ze sprite`a w Selgrosie?
0 0

iwonciaaa

Cytuj wiadomość#6403395 czwartek, 14 wrzesień 2017, 13:18:56
przyszła pralka, rodzice otworzyli oczywiście po wyjściu kuriera, bo się spieszył. Solidnie uszkodzona.
0 0

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6403396 czwartek, 14 wrzesień 2017, 13:21:05
iwonciaaa napisał(a):

przyszła pralka, rodzice otworzyli oczywiście po wyjściu kuriera, bo się spieszył. Solidnie uszkodzona.

zadzwoń do kuriera. U mnie kurier jak zostawia paczki to mówi, żebym sobie na spokojnie sprawdziła i jak coś będzie nie tak to żebym do niego zadzwoniła on przyjedzie zrobić zdjęcia. 

foton

Cytuj wiadomość#6403397 czwartek, 14 wrzesień 2017, 13:31:20
Czy ma ktoś może list gratulacyjny od Smolara na głośnik z loterii Coca Coli (samochodowej) ? Kurier mi nie zostawił, a na wszelki wypadek wolę mieć komplet. jakiś skan w PDF ? (P.W.)
0 0

iwonciaaa

Cytuj wiadomość#6403399 czwartek, 14 wrzesień 2017, 13:33:02
dzięki za radę! ja jestem w pracy, ludzi w cholerę i nawet nie mam jak spokojnie zadzwonić. ale już dałam rodzicom numer telefonu, bo oni odbierali. mam nadzieje, ze uda się się to jakoś załatwić emotka
0 0

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6403404 czwartek, 14 wrzesień 2017, 13:45:06
iwonciaaa napisał(a):

dzięki za radę! ja jestem w pracy, ludzi w cholerę i nawet nie mam jak spokojnie zadzwonić. ale już dałam rodzicom numer telefonu, bo oni odbierali. mam nadzieje, ze uda się się to jakoś załatwić emotka

Jak nie będzie chciał przyjechać to dzwoń do firmy kurierskiej i napisz do organizatora. Najlepiej też zrobić samemu zdjęcia. Mi kiedyś organizator zrekompensował uszkodzoną nagrodę . 
0 0

cherry_coke

Cytuj wiadomość#6403407 czwartek, 14 wrzesień 2017, 13:50:16
agniehaha89 napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

Jak nie będzie chciał przyjechać to dzwoń do firmy kurierskiej i napisz do organizatora. Najlepiej też zrobić samemu zdjęcia. Mi kiedyś organizator zrekompensował uszkodzoną nagrodę . 

Musiała się przewrócić/spaść albo naprawdę solidnie oberwać. Bo była na palecie i przypięta paskami. A nie było widać z zewnątrz uszkodzeń na kartonie itp?
Przesyłka pewnie była ubezpieczona, więc bez obaw emotka  
0 0

iwonciaaa

Cytuj wiadomość#6403416 czwartek, 14 wrzesień 2017, 14:07:53
Podobno właśnie nie ma śladów na paczce, tata uważa, że to jest uszkodzenie fabryczne. Dostałam od niego zdjęcia to wygląda to bardzo słabo. z pewnością w takiej stanie nie da się jej używać.
0 0

maverick

Cytuj wiadomość#6404004 piątek, 15 wrzesień 2017, 19:32:14
Dostałem sms-a o wygranej w loterii Ostatni dzwonek w C4 i zgłaszałem tylko 1 paragon, a jak sprawdzam w wynikach na stronie Smolara i wpisuje nr telefonu, na który przyszedł sms i nr paragonu - pojawia się, że nie wygrałem?? emotka
Miał ktoś tak kiedyś?

monkakk

Cytuj wiadomość#6404028 piątek, 15 wrzesień 2017, 20:06:42
maverick napisał(a):

Dostałem sms-a o wygranej w loterii Ostatni dzwonek w C4 i zgłaszałem tylko 1 paragon, a jak sprawdzam w wynikach na stronie Smolara i wpisuje nr telefonu, na który przyszedł sms i nr paragonu - pojawia się, że nie wygrałem?? emotka Miał ktoś tak kiedyś?

Pewnie wysłali sms-y, a nie zaktualizowali bazy na stronie stąd ta rozbieżność emotka

loteryjny

Cytuj wiadomość#6404087 sobota, 16 wrzesień 2017, 01:32:50
monkakk napisał(a):

maverick napisał(a):

Dostałem sms-a o wygranej w loterii Ostatni dzwonek w C4 i zgłaszałem tylko 1 paragon, a jak sprawdzam w wynikach na stronie Smolara i wpisuje nr telefonu, na który przyszedł sms i nr paragonu - pojawia się, że nie wygrałem?? emotka Miał ktoś tak kiedyś?

Pewnie wysłali sms-y, a nie zaktualizowali bazy na stronie stąd ta rozbieżność emotka

ostatnio zdarza im się nie aktualizować strony z wynikami nawet kilka dni w tył (miałem tak ostatnio - był sms a brak wygranej na stronie), coraz więcej wpadek mają  emotka  rezerwy u nich to też między bajki można włozyć

edzia21

Cytuj wiadomość#6404089 sobota, 16 wrzesień 2017, 01:37:03
loteryjny napisał(a):

monkakk napisał(a):

maverick napisał(a):

ostatnio zdarza im się nie aktualizować strony z wynikami nawet kilka dni w tył (miałem tak ostatnio - był sms a brak wygranej na stronie), coraz więcej wpadek mają  emotka

A może dostał ktoś eska z Tymbark w TESCO?!
0 0

loteryjny

Cytuj wiadomość#6404090 sobota, 16 wrzesień 2017, 01:41:24
edzia21 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

monkakk napisał(a):

maverick napisał(a):

ostatnio zdarza im się nie aktualizować strony z wynikami nawet kilka dni w tył (miałem tak ostatnio - był sms a brak wygranej na stronie), coraz więcej wpadek mają  emotka

wg Smolara to taki konkurs chyba nigdy i nigdzie nie istniał 
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6404091 sobota, 16 wrzesień 2017, 01:43:42
loteryjny napisał(a):

edzia21 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

monkakk napisał(a):

maverick napisał(a):

...nawet tak nie żartuj  emotka
0 0

loteryjny

Cytuj wiadomość#6404092 sobota, 16 wrzesień 2017, 01:46:13
emotka emotka edzia21 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

edzia21 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

monkakk napisał(a):

maverick napisał(a):

...nawet tak nie żartuj  emotka

Edzia ja nie zartuje, tylko stwierdzam ich ostatnią niekompetencję i ubytki w profesjonalizmie  emotka   emotka

edzia21

Cytuj wiadomość#6404093 sobota, 16 wrzesień 2017, 01:48:19
emotka porażka. 
Domyślam się, że konkurs został zamieciony pod dywan i wszystko gra - 1 etap miał być rozwiązany 3 tygodnie temu.  emotka

loteryjny

Cytuj wiadomość#6404094 sobota, 16 wrzesień 2017, 01:57:19
Rezerwy to tez chyba były ostatnio u nich na stronie z wynikami moze z 9 mies temu, lubię ich ale ostatnio coraz mniej.