Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

|< << < 182 183 184 185 186 187188 189 190 191 192 > >> >|

zaczytana-pola

Cytuj wiadomość#6426143 czwartek, 9 listopad 2017, 09:58:41
estrelitta napisał(a):

Mam odpowiedź z Konsumenckiego Centrum E-porad odnośnie zapisu w regulaminie dot. upoważnienia dla Smolara do wglądu w tajemnice telekomunikacyjną emotka Szanowna Pani,

w mojej ocenie brak jest jakichkolwiek podstaw do tego, aby wykluczyć
uczestnika z loterii i pozbawiać go prawa do nagród z powodu nie podania
danych wymienionych w powołanym przez Panią zapisie regulaminu.

Niniejszymwyjaśniam, że stosownie do art. 23 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danychosobowych (tj. Dz.U.2016, poz. 922 z późn. zm.). emotka /b]
1.Przetwarzanie danych jest dopuszczalne tylko wtedy, gdy:1)  osoba, której dane dotyczą, wyrazi na tozgodę, chyba że chodzi o usunięcie dotyczących jej danych;2)  jest to niezbędne dla zrealizowaniauprawnienia lub spełnienia obowiązku wynikającego z przepisu prawa;3)  jest to konieczne do realizacji umowy, gdyosoba, której dane dotyczą, jest jej stroną lub gdy jest to niezbędne do
podjęcia działań przed zawarciem umowy na żądanie osoby, której dane dotyczą;
4)  jest niezbędne do wykonania określonychprawem zadań realizowanych dla dobra publicznego;5)  jest to niezbędne dla wypełnienia prawnieusprawiedliwionych celów realizowanych przez administratorów danych albo
odbiorców danych, a przetwarzanie nie narusza praw i wolności osoby, której
dane dotyczą.
2.Zgoda, o której mowa w ust. 1 pkt 1, może obejmować również przetwarzanie
danych w przyszłości, jeżeli nie zmienia się cel przetwarzania.
3.Jeżeli przetwarzanie danych jest niezbędne dla ochrony żywotnych interesów
osoby, której dane dotyczą, a spełnienie warunku określonego w ust. 1 pkt 1
jest niemożliwe, można przetwarzać dane bez zgody tej osoby, do czasu, gdy
uzyskanie zgody będzie możliwe.
4.Za prawnie usprawiedliwiony cel, o którym mowa w ust. 1 pkt 5, uważa się w
szczególności:
1)  marketing bezpośredni własnych produktów lubusług administratora danych;2)  dochodzenie roszczeń z tytułu prowadzonejdziałalności gospodarczej.Biorąc pod uwagętreść przytoczonego przepisu nie sposób stwierdzić, że działania przedsiębiorcy
znajdują oparcie w obowiązujących regulacjach. 
Wporuszonej przez Panią materii, w związku zdziałaniami przedsiębiorcy może Pani dokonaćstosownego zgłoszenia do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Dane adresowe znajdzie Pani na
stronie internetowej www.giodo.gov.pl.

Piękne praktyki z tym zapisem. Wymagają numeru paragonu i to powinno wystarczyć. Co ich to obchodzi ile kto ma numerów telefonu? Nie mają prawa chcieć takich oświadczeń. Od dawna mam podejrzenia, że przetwarzanie danych nie odbywa się w obrębie jednego konkursu, a w obrębie całej działalności. W tym prywatna "weryfikacja" numerów telefonów. 

darog

Cytuj wiadomość#6426147 czwartek, 9 listopad 2017, 10:06:07
estrelitta napisał(a):

Mam odpowiedź z Konsumenckiego Centrum E-porad odnośnie zapisu w regulaminie dot. upoważnienia dla Smolara do wglądu w tajemnice telekomunikacyjną emotka Szanowna Pani,

w mojej ocenie brak jest jakichkolwiek podstaw do tego, aby wykluczyć

Niniejszymwyjaśniam, że stosownie do art. 23 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danychosobowych (tj. Dz.U.2016, poz. 922 z późn. zm.). emotka /b]
1.Przetwarzanie danych jest dopuszczalne tylko wtedy, gdy:1)  osoba, której dane dotyczą, wyrazi na tozgodę, chyba że chodzi o usunięcie dotyczących jej danych;2)  jest to niezbędne dla zrealizowaniauprawnienia lub spełnienia obowiązku wynikającego z przepisu prawa;3)  jest to konieczne do realizacji umowy, gdyosoba, której dane dotyczą, jest jej stroną lub gdy jest to niezbędne do
4)  jest niezbędne do wykonania określonychprawem zadań realizowanych dla dobra publicznego;5)  jest to niezbędne dla wypełnienia prawnieusprawiedliwionych celów realizowanych przez administratorów danych albo
dane dotyczą.
szczególności:
1)  marketing bezpośredni własnych produktów lubusług administratora danych;2)  dochodzenie roszczeń z tytułu prowadzonejdziałalności gospodarczej.Biorąc pod uwagętreść przytoczonego przepisu nie sposób stwierdzić, że działania przedsiębiorcy
Wporuszonej przez Panią materii, w związku zdziałaniami przedsiębiorcy może Pani dokonaćstosownego zgłoszenia do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Dane adresowe znajdzie Pani na

Dobra robota. Wszystko pięknie ładnie, ale żeby podpierać się jakimś pismem, to może ktoś się pod nim personalnie podpisał, uzędnik z jakij instytucji, etc,, 
0 0

estrelitta

Cytuj wiadomość#6426150 czwartek, 9 listopad 2017, 10:09:00
darog napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Mam odpowiedź z Konsumenckiego Centrum E-porad odnośnie zapisu w regulaminie dot. upoważnienia dla Smolara do wglądu w tajemnice telekomunikacyjną emotka Szanowna Pani,w mojej ocenie brak jest jakichkolwiek podstaw do tego, aby wykluczyć

dane dotyczą.
szczególności:

Dobra robota. Wszystko pięknie ładnie, ale żeby podpierać się jakimś pismem, to może ktoś się pod nim personalnie podpisał, uzędnik z jakij instytucji, etc,, 

Jeśli ktoś będzie potrzebował danych tej Pani to podeślę na priv. Jednakże daje nam ona wskazówkę, aby poruszyć tę kwestię u Generalnego Inspektora Danych Osobowych na co ja w tej chwili nie mam czasu - mógłby ktoś tam napisać? Byśmy mieli czarno na białym.

estrelitta

Cytuj wiadomość#6426178 czwartek, 9 listopad 2017, 10:44:01
sydariameki napisał(a):

http://wyniki.smolar.pl/ można już sprawdzić wyniki z Dulux. Udało się komuś z was wygrać?

Niestety nie wygrałeś - do każdego zgłoszenia emotka A może nie uzupełnili wyników? emotka
0 0

sydariameki

Cytuj wiadomość#6426180 czwartek, 9 listopad 2017, 10:45:21
estrelitta napisał(a):

sydariameki napisał(a):

http://wyniki.smolar.pl/ można już sprawdzić wyniki z Dulux. Udało się komuś z was wygrać?

Niestety nie wygrałeś - do każdego zgłoszenia emotka A może nie uzupełnili wyników? emotka

Na to liczę  emotka
0 0

Kozunia1982

Cytuj wiadomość#6426189 czwartek, 9 listopad 2017, 10:55:00
sydariameki napisał(a):

estrelitta napisał(a):

sydariameki napisał(a):

Na to liczę  emotka

U mnie też nic. A poszły 4 losy
0 0

ewka656

Cytuj wiadomość#6426193 czwartek, 9 listopad 2017, 11:07:12
Kozunia1982 napisał(a):

sydariameki napisał(a):

estrelitta napisał(a):

sydariameki napisał(a):

Na to liczę  emotka

W regulaminie są podane daty losowań. Myślę, że dzień- 2 po losowaniu danego etapu będą uzupełniać wyniki.
0 0

loteryjny

Cytuj wiadomość#6426194 czwartek, 9 listopad 2017, 11:08:06
ewka656 napisał(a):

Kozunia1982 napisał(a):

sydariameki napisał(a):

estrelitta napisał(a):

sydariameki napisał(a):

Na to liczę  emotka

W regulaminie są podane daty losowań. Myślę, że dzień- 2 po losowaniu danego etapu będą uzupełniać wyniki.

potwierdzam esy z duluxami emotka
0 0

stellasz

Cytuj wiadomość#6426195 czwartek, 9 listopad 2017, 11:08:19
czy konkurs Sprite w ABC był powiadamiany na bieżąco co dziennie?, tzn. można już wyrzucić paragony?
0 0

estrelitta

Cytuj wiadomość#6426203 czwartek, 9 listopad 2017, 11:25:51
loteryjny napisał(a):

ewka656 napisał(a):

Kozunia1982 napisał(a):

sydariameki napisał(a):

estrelitta napisał(a):

sydariameki napisał(a):

Na to liczę  emotka

a za które dni te eski?
0 0

ewka656

Cytuj wiadomość#6426210 czwartek, 9 listopad 2017, 11:30:31
estrelitta napisał(a):

loteryjny napisał(a):

ewka656 napisał(a):

Kozunia1982 napisał(a):

sydariameki napisał(a):

estrelitta napisał(a):

sydariameki napisał(a):

Na to liczę  emotka

a za które dni te eski?

esków nie było z ostatnich dni z tego co wiem, Smolar daje możliwość sprawdzenia wyników na stronie www ale nie ma co sprawdzać na ślepo tylko najlepiej zobaczyć kiedy jest losowanie danego dnia i sprawdzić kilka dni po losowaniu (wszystko jest w regulaminie konkursu).
0 0

loteryjny

Cytuj wiadomość#6426228 czwartek, 9 listopad 2017, 11:57:03
ewka656 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

loteryjny napisał(a):

ewka656 napisał(a):

Kozunia1982 napisał(a):

sydariameki napisał(a):

estrelitta napisał(a):

sydariameki napisał(a):

Na to liczę  emotka

a za które dni te eski?

esków nie było z ostatnich dni z tego co wiem, Smolar daje możliwość sprawdzenia wyników na stronie www ale nie ma co sprawdzać na ślepo tylko najlepiej zobaczyć kiedy jest losowanie danego dnia i sprawdzić kilka dni po losowaniu (wszystko jest w regulaminie konkursu).

ja mam z 05.11
0 0

jkkp

Cytuj wiadomość#6426236 czwartek, 9 listopad 2017, 12:04:44
stellasz napisał(a):

czy konkurs Sprite w ABC był powiadamiany na bieżąco co dziennie?, tzn. można już wyrzucić paragony?

a od kiedy to się wyrzuca paragony, dzień po zakończonym konkursie?
A rezerwa jest, co by potem płaczu nie było emotka  . Ja nigdy nie wyrzucam paragonów, no chyba że już rok minie od konkursu emotka

zielona123

Cytuj wiadomość#6426240 czwartek, 9 listopad 2017, 12:08:39
Czym Smolar wysyła kuferki i tablety? Dpd?
0 0

loteryjny

Cytuj wiadomość#6426257 czwartek, 9 listopad 2017, 12:27:11
byly wyniki z ipadami z desperadosa?
0 0

pablo75

Cytuj wiadomość#6426258 czwartek, 9 listopad 2017, 12:29:22
zielona123 napisał(a):

Kuferki In Post
0 0

lolka182

Cytuj wiadomość#6426270 czwartek, 9 listopad 2017, 12:41:22
pablo75 napisał(a):

zielona123 napisał(a):

Kuferki In Post

Tablet też
0 0

zielona123

Cytuj wiadomość#6426279 czwartek, 9 listopad 2017, 12:56:43
lolka182 napisał(a):

pablo75 napisał(a):

zielona123 napisał(a):

Kuferki In Post

Tablet też

Dziękuję za odpowiedzi emotka
0 0

maribog

Cytuj wiadomość#6426826 piątek, 10 listopad 2017, 14:07:05
Kiedy były ostatnie smsy od Smolara z Develey - Trafny wybór?
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6426828 piątek, 10 listopad 2017, 14:13:57
Na głośnik z XL ktoś czeka jeszcze? Te ich regulaminowe 5 dni, to chyba 50 miało być...
0 0
|< << < 182 183 184 185 186 187188 189 190 191 192 > >> >|