Smolar

|< << < 208 209 210 211 212 213214 215 216 217 218 > >> >|

pioge7

Cytuj wiadomość#6456851 sobota, 27 stycznia 2018, 07:21:24
taalvikki napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

alan84 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

SMOLAR oddaje kasę za listerine w tym testowaniu każdemu czy pierwszym iluś tam...? Czytam i czytam i nie wiem czy brać się za to czy już nie emotka  

kazdemu nawet jezeli bylbys milionowy hehe

O co chodzi w tym testowaniu ? Nigdy nie brałam udziału w takich akcjach...  emotka

kupujesz produkt . po przetesowaniu piszesz że nic się nie poprawiło. odsyłasz dane do konta plus paragon i zwracają ci kasę za zakupy. tracisz tylko na znaczki. szkoda że nie zrobili tego przez www

a jak się poprawiło? a, nie nie poprawiło się, przecież wiadomo to już przed "testem".
#gardzętakimizagrywkami

wolę takie zagrywki niż grać w konkursie bez paragonu gdzie nie podaje się numeru a potem szukać to na forum. I nie wykłócam się potem o zamknięcie wątku paragonowego emotka pozdrawiam

viviean

Cytuj wiadomość#6456856 sobota, 27 stycznia 2018, 09:43:05
jorunn2010 napisał(a):

Nigdy nic u Smolara nie wygrałam, więc pytanie czysto z ciekawości - czy udało się komuś wygrać w dwóch konkursach lub więcej, które trwają jednocześnie (np teraz Fa oraz Black), przy czym zgłoszenie z jednego numeru tel? czy może jak nagrodzą w jednym konkursie, to w innych ma się czasowego bana?

Tak trafiłam kiedyś w Loterii z ITM bon i w innym trwającym w innym sklepie, konkurs opisowy, na ten sam numer. Info o wygranej dzień po dniu. Ale to było z rok temu, teraz Smolar strzela focha na widok mojego nr tel
0 0

viviean

Cytuj wiadomość#6456859 sobota, 27 stycznia 2018, 09:48:10
jorunn2010 napisał(a):

Nigdy nic u Smolara nie wygrałam, więc pytanie czysto z ciekawości - czy udało się komuś wygrać w dwóch konkursach lub więcej, które trwają jednocześnie (np teraz Fa oraz Black), przy czym zgłoszenie z jednego numeru tel? czy może jak nagrodzą w jednym konkursie, to w innych ma się czasowego bana?

Tak trafiłam kiedyś w Loterii z ITM bon i w innym trwającym w innym sklepie, konkurs opisowy, na ten sam numer. Info o wygranej dzień po dniu. Ale to było z rok temu, teraz Smolar strzela focha na widok mojego nr tel
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6456866 sobota, 27 stycznia 2018, 10:18:21
andii napisał(a):

renatak0 napisał(a):

Dostał ktos moZe dziś sms ze smolara z prywatnej komórki prośbę o dane z dowodu osobistego z zamierZchlych konkursów  w których wygrało sie nagrodę wyższego stopnia ?

emotka  Może lepiej zadzwoń do nich i zapytaj? Coś mi tu śmierdzi emotka

...no i może to wyglądać np na to- że Smolar np miał zapłacić podatek..i go nie zapłacił i mają np kontrole jakąś z jakiegoś urzędu???

Ja np co tydzięń przez 5 tyg pytałem ich o to na czyje zlecenie działają i kto jest sponsorem konkretnego konkursu - bo tego w regulaminie nie ma,,a chciałbym poskarżyć się do zleceniodawcy-więc prosze o dane adresowe..

W końcu odp cos w stylu "DOŚĆ!!! regulamin jest sporządzony zgodnie z prawem...reklamacja pisemna listem poleconym...ble ble ble.." I kto jest sponsorem zleceniodawcą nie odp..na mail..trzeba list polecony słac by się dowiedziec gdzie wysłać skarge na Smolara..
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6456880 sobota, 27 stycznia 2018, 11:58:18
To masz problem z ustaleniem zleceniodawcy? To raczej zawsze producent danego produktu, którego dotyczy konkurs/loteria.
0 0

loteryjny

Cytuj wiadomość#6456882 sobota, 27 stycznia 2018, 12:06:26
darog napisał(a):

andii napisał(a):

renatak0 napisał(a):

Dostał ktos moZe dziś sms ze smolara z prywatnej komórki prośbę o dane z dowodu osobistego z zamierZchlych konkursów  w których wygrało sie nagrodę wyższego stopnia ?

...no i może to wyglądać np na to- że Smolar np miał zapłacić podatek..i go nie zapłacił i mają np kontrole jakąś z jakiegoś urzędu???

Ja np co tydzięń przez 5 tyg pytałem ich o to na czyje zlecenie działają i kto jest sponsorem konkretnego konkursu - bo tego w regulaminie nie ma,,a chciałbym poskarżyć się do zleceniodawcy-więc prosze o dane adresowe..

W końcu odp cos w stylu "DOŚĆ!!! regulamin jest sporządzony zgodnie z prawem...reklamacja pisemna listem poleconym...ble ble ble.." I kto jest sponsorem zleceniodawcą nie odp..na mail..trzeba list polecony słac by się dowiedziec gdzie wysłać skarge na Smolara..

Darog masz wiecznie problem ze Smolarem, twoje żale i pretensje do nich biorą sie pewnie stąd, że jak to ktos może u nich wygrać więcej niż Ty...nawet jesli nie zapłacili podatku, chociaz pewnie nie o to chodzi to co szkodzi podac im te dane zeby to zrobili? Nie każda agencja podatek odprowadza za uczestnika, wysyła w miarę szybko nagrody jak oni chociaz kiedys wysylali szybciej, nie każda daje wyniki na stronie i wymaga tylko 1 paragonu aby wszystkim było łatwiej - i im i nam, ale co tam, trzeba ponarzekac i pisac skargi, na nas też piszesz? Żenada emotka
andii 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6456885 sobota, 27 stycznia 2018, 12:14:03
Zależy o co mu chodzi, mi np. też się nie podobają i uważam je za niezgodne z prawem, zapisy mówiące o udostępnianiu informacji, które udostępnia się jedynie za zgodą prokuratury i samego "właściciela informacji", a wątpliwą przyjemnością byłoby dla mnie to, że jakaś tam pani w agencyjce reklamowej obraca informacjami o mnie.
0 0

loteryjny

Cytuj wiadomość#6456888 sobota, 27 stycznia 2018, 12:20:24
visserarthur napisał(a):

Zależy o co mu chodzi, mi np. też się nie podobają i uważam je za niezgodne z prawem, zapisy mówiące o udostępnianiu informacji, które udostępnia się jedynie za zgodą prokuratury i samego "właściciela informacji", a wątpliwą przyjemnością byłoby dla mnie to, że jakaś tam pani w agencyjce reklamowej obraca informacjami o mnie.

Bo to się zrobiło modne wsrod agencji, zapisy o udostepnianiu numerow telefonow itd, ale watpie, zeby Smolar z tego korzystał - pewnie i nie chce im się i nie maja czasu itd emotka
andii 0

scofield

Cytuj wiadomość#6456903 sobota, 27 stycznia 2018, 12:57:13
renatak0 napisał(a):

Tez to otrzymałem sms, kontaktowałem sie z agencja i maila podalem to co potrzebowali. Takze to nie zaden fake sms
0 0

scofield

Cytuj wiadomość#6456907 sobota, 27 stycznia 2018, 13:00:52
loteryjny napisał(a):

darog napisał(a):

andii napisał(a):

renatak0 napisał(a):

Darog masz wiecznie problem ze Smolarem, twoje żale i pretensje do nich biorą sie pewnie stąd, że jak to ktos może u nich wygrać więcej niż Ty...nawet jesli nie zapłacili podatku, chociaz pewnie nie o to chodzi to co szkodzi podac im te dane zeby to zrobili? Nie każda agencja podatek odprowadza za uczestnika, wysyła w miarę szybko nagrody jak oni chociaz kiedys wysylali szybciej, nie każda daje wyniki na stronie i wymaga tylko 1 paragonu aby wszystkim było łatwiej - i im i nam, ale co tam, trzeba ponarzekac i pisac skargi, na nas też piszesz? Żenada emotka

z tego co pamietam to nie podawalem takich danych by mogli odprowadzic podatek od nagrody, niedopatrzenie ? ja tam z smolarem nie mialem nigdy problemow i po dlugiej walce z ich gustem udaje mi sie czasem cos trafic sensownego dlatego tez odeslalem co potrzebuja ....
0 0

kajus18

Cytuj wiadomość#6456917 sobota, 27 stycznia 2018, 14:06:56
viviean napisał(a):

jorunn2010 napisał(a):

Od lat gram na jeden i ten sam numer i wielokrotnie wygrywałam...i nie wygrywałam. Raz udawało mi się, raz byli lepsi. Jak to w konkursach.

darog

Cytuj wiadomość#6456920 sobota, 27 stycznia 2018, 14:27:32
loteryjny napisał(a):

darog napisał(a):

andii napisał(a):

renatak0 napisał(a):

"na nas" - czyli na kogo i w jakim temacie pisze i gdzuie wysyłam i czyje dane podaje?
akurat nie wiem: kto i gdzie wygrywa  

poza tym skoro przechowują dane i wysyłaja smsy do osób które nie brały udziału w konkursie (np do mnie z ITM że wygrałem jakiś zestaw AGD na nr tel który od roku!! ma "w spadku" dzieciak ..) i nagle jakies dane z dowodu chcą to znaczy że prawdopodobnie maja coś duże nieteges w dokumentach i bazie danych...poza tym  można przypuszczać/podejrzewać- że jeśli Smolar ma obowiazek odprowadzić podatek, a woli 'zarobić" i tego np nie zrobić-to przy ew kontroli jest problem-może? dlatego proszą o dane z dowodU...
Ale ..skoro usuwają dane z bazy danych NATYCHMIAST po zakończeniu postepowania w konkursie..- to skąd mają dane człowieka z konkursu "z zamierzchłych czasów"?
Nie trace czasu na bezsens korespondencji z nimi. Skoro dostaje nagrode za 620 zł a w regulaminie jest 1000zł to informuje i tyle..nagle przepraszają i wysyłają co trzeba...czy takie małe smolarowe oszustewko..

Co do wysyłania nagród...Oj  było czekanie 2,5 mies na kod Eventim (3 ponaglenia), były kłopoty z grillami weber... tez czekanie ok 3 mies..
Były zagubione przesyłki polecone i udowadnianie że dostali...
Zaniechali potwierdzenia dla DPD uszkodzenia przesyłki -  mieli podać - POTWIERDZIĆ zawartość i udokumentować kwotowo jej zawartość... 
 Napisali mail-że nie będa niczego dokumentowac dla DPD, przyjmują protokół szkody i wyślą nagrode.. 2 lata minęły .. 400zł - wartosć nagrody nie ma do dziś..(połamana skrzynka Jameson, pobita whisky i szklanki- protokół spisany przez DPD) widziałem te dokumentuy kilka dni temu- przy okazji spotkania towarzyskiego 0- bo temat nie mój. 
Nie odp na maile (nie tylko mi) , w regulaminach zamieszczają punkty niezgodne z prawem (min na żądanie podanie wszystkich zarejestrowanych numerów tel. etc)
Nie ma też takiego prawa-by jeden uczestnik z gospodarstwa domowego---wszyscy mają takie samo prawo - bez ograniczeń. Może ew. 1 nagroda na osobe..ale nie na gospodarstwo domowe..gdzie mogą mieszkac w jednym domu 3 piętrowym jednorodzinnym 4 rodziny o różnym nazwisku...etc..
0 0

petarda

Cytuj wiadomość#6456925 sobota, 27 stycznia 2018, 14:45:47
scofield napisał(a):

renatak0 napisał(a):

Tez to otrzymałem sms, kontaktowałem sie z agencja i maila podalem to co potrzebowali. Takze to nie zaden fake sms

O który konkurs im chodziło?
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6456935 sobota, 27 stycznia 2018, 15:25:07
petarda napisał(a):

scofield napisał(a):

renatak0 napisał(a):

a co jeśli ja zmieniam wygrane startery? Może próbowali mi coś takiego wysłać, ale jak nie mam już numerów, to skad mogę wiedzieć czy próbowali coś chcieć ode mnie? 
0 0

petarda

Cytuj wiadomość#6456936 sobota, 27 stycznia 2018, 15:29:22
delvitto napisał(a):

petarda napisał(a):

scofield napisał(a):

renatak0 napisał(a):

a co jeśli ja zmieniam wygrane startery? Może próbowali mi coś takiego wysłać, ale jak nie mam już numerów, to skad mogę wiedzieć czy próbowali coś chcieć ode mnie? 

Jeśli bardzo będzie im zależało to przyślą polecony z zapytaniem.
0 0

delvitto

Cytuj wiadomość#6456939 sobota, 27 stycznia 2018, 15:45:47
a jeszcze jedno
Nie trace czasu na bezsens korespondencji z nimi. Skoro dostaje nagrode za 620 zł a w regulaminie jest 1000zł to informuje i tyle..nagle przepraszają i wysyłają co trzeba...czy takie małe smolarowe oszustewko..
ja tak mam z ich ostatnią nagrodą, miał być smartfon lenowo za 1000 zł, nie podawali w regulaminie modelu, a dali taki model, którego pełno w cenach ok 620 z, w porywach do 700  emotka  mam się cieszyć nagrodą (choć trudno), czy reklamować?
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6456940 sobota, 27 stycznia 2018, 15:52:05
delvitto napisał(a):

a jeszcze jedno
ja tak mam z ich ostatnią nagrodą, miał być smartfon lenowo za 1000 zł, nie podawali w regulaminie modelu, a dali taki model, którego pełno w cenach ok 620 z, w porywach do 700  emotka  mam się cieszyć nagrodą (choć trudno), czy reklamować?

Regulamin to regulamin. Eeklamować...skoro odprowadzają podatek i piszą kwotę, że coś tam chyba podatek 110zł? tzn że w takiej kwocie ma być nagroda-1000zł. 
Oczywiście wpisać w reklamacji symbol/model  i podać najwysza znalezioną cenę w necie czyli te 700zł...

Przykład. Loteria/ Groszek Mikołaj na święta. Pokazali Apart bizuterie- w regulaminie 1000zł - nagroda, a na obrazku i w rzeczywistości w salonie Apart nagroda chyba 640zł..? nsymboli i innych danych nie podam, akurat ten wybór nagrody w tej loterii mnie nie interesował.
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6456941 sobota, 27 stycznia 2018, 15:53:20
petarda napisał(a):

delvitto napisał(a):

petarda napisał(a):

scofield napisał(a):

renatak0 napisał(a):

Jeśli bardzo będzie im zależało to przyślą polecony z zapytaniem.

czyli oprócz numerów telefonów trzymają też dane adresowe "z zamierzchłych konkursów"..uff..

delvitto

Cytuj wiadomość#6456942 sobota, 27 stycznia 2018, 15:59:13
darog napisał(a):

delvitto napisał(a):

a jeszcze jedno

Regulamin to regulamin. Eeklamować...skoro odprowadzają podatek i piszą kwotę, że coś tam chyba podatek 110zł? tzn że w takiej kwocie ma być nagroda-1000zł. 
Oczywiście wpisać w reklamacji symbol/model  i podać najwysza znalezioną cenę w necie czyli te 700zł...

Przykład. Loteria/ Groszek Mikołaj na święta. Pokazali Apart bizuterie- w regulaminie 1000zł - nagroda, a na obrazku i w rzeczywistości w salonie Apart nagroda chyba 640zł..? nsymboli i innych danych nie podam, akurat ten wybór nagrody w tej loterii mnie nie interesował.

no właśnie ja też o ostatniej loterii w Groszku mówię, nagrody były do wyboru, każda po 1000 zł. Trafił mi się ten smartfon i byłam zadowolona do czasu, aż przysłali, i okazało się, że to model ciut kiepski i w dodatku sporo tańszy emotka
0 0

loteryjki

Cytuj wiadomość#6456943 sobota, 27 stycznia 2018, 16:03:04
darog napisał(a):

czyli oprócz numerów telefonów trzymają też dane adresowe "z zamierzchłych konkursów"..uff..

Nie wiem czy z 5 lat nie muszą trzymać danych laureatów. Inaczej ma się sprawa ze zgłoszeniami które nic nie wygrały te po terminie jaki jest na reklamacje powinni chyba skasować. Coś się pozmieniało w Smolarze bo kiedyś nie chcieli nr dow i peselu a teraz do głównych i tygodniowych chcą. Może wcześniej źle zinterpretowali zapis w ustawie emotka
0 0
|< << < 208 209 210 211 212 213214 215 216 217 218 > >> >|