Smolar

|< << < 225 226 227 228 229 230231 232 233 234 235 > >> >|

-Violka-

Cytuj wiadomość#6478928 wtorek, 3 kwietnia 2018, 10:11:06
Cel - weryfikacja słuszny.  Ale nie uświęca środków . Rejestrujemy telefony w celu przeciwdziałania antytertoryzmowi , a nie nadużyciom w celu wygrania mniej/ bardziej cennych nagród.  
Zapoznałam się z nowymi regulacjami w sprawie ochrony danych os. i nie wyciągnęłam żadnych konkretnych wniosków. Może poza tym , że chodzi o minimalizm.  Jeżeli zbierają dane to tylko i wyłącznie niezbędne do konkretnej sytuacji.  Jeżeli smolar nie wystawia pit 8c to nie powinien żądać peselu.  Mogą datę urodzenia , by potwierdzić prawo do udziału , telefon , adres - wiadomo. Nr dowodu ? Ew. kurierowi do wglądu . Ale sprawdzanie kto gdzie i ile ma numerów telefonów - nadużycie uprzywilejowanej pozycji

bibeck

Cytuj wiadomość#6479035 wtorek, 3 kwietnia 2018, 15:00:30
Czy ktoś dzisiaj miał telefon od SMOLARA z loterii Heineken C4? Miałem dziwną akcję. Najpierw telefon, z pytaniem czy brałem udział i prośbą o podanie moich danych, a później o przesłanie skanu paragonu.
Dodam, że wygrałem u nich KEG-a na ten numer paragonu i mam już go od 3 tygodni u siebie.

Zostałem poproszony o wysłanie skanu paragonu. Wysłałem więc te dane na adres mailowy, który rozmówca od SMOLAR-a przysłał mi na zwycięski numer. Pomyślałem, że może tak wygląda procedura weryfikacyjna zwycięzcy nagrody głównej. 

Jakież było moje zdziwienie, kiedy Pan oddzwonił i stwierdził, że weryfikują jedynie, czy nagroda do mnie dotarła, bo coś tam im w bazach się nie zgadza  emotka  i skoro Keg dotarł, to dziękuje i BYE  emotka  

Od kiedy pytam, Oni robą takie akcje, że sami wydzwaniają z pytaniem że coś nie doszło?
Może nie spodobał im się zwycięzca? (kilka razy coś tam u nich już udało się wygrać na moje dane, ale nigdy nagrody o takiej wartości).

Jeżeli ktoś miał podobną akcję, proszę o info, choć trochę mi ciśnienie zejdzie...
i czy zawsze u nich jest najpierw SMS o nagrodzie I stopnia, czy tylko rozmowa telefoniczna?
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6479046 wtorek, 3 kwietnia 2018, 15:31:37
bibeck napisał(a):

Czy ktoś dzisiaj miał telefon od SMOLARA z loterii Heineken C4? Miałem dziwną akcję. Najpierw telefon, z pytaniem czy brałem udział i prośbą o podanie moich danych, a później o przesłanie skanu paragonu.
Dodam, że wygrałem u nich KEG-a na ten numer paragonu i mam już go od 3 tygodni u siebie.

Zostałem poproszony o wysłanie skanu paragonu. Wysłałem więc te dane na adres mailowy, który rozmówca od SMOLAR-a przysłał mi na zwycięski numer. Pomyślałem, że może tak wygląda procedura weryfikacyjna zwycięzcy nagrody głównej. 

Jakież było moje zdziwienie, kiedy Pan oddzwonił i stwierdził, że weryfikują jedynie, czy nagroda do mnie dotarła, bo coś tam im w bazach się nie zgadza  emotka  i skoro Keg dotarł, to dziękuje i BYE  emotka  

Od kiedy pytam, Oni robą takie akcje, że sami wydzwaniają z pytaniem że coś nie doszło?
Może nie spodobał im się zwycięzca? (kilka razy coś tam u nich już udało się wygrać na moje dane, ale nigdy nagrody o takiej wartości).

Jeżeli ktoś miał podobną akcję, proszę o info, choć trochę mi ciśnienie zejdzie...
i czy zawsze u nich jest najpierw SMS o nagrodzie I stopnia, czy tylko rozmowa telefoniczna?

Dziwna akcja, naprawdę... Wygrywam u Smolara  i w loteriach i w kreatywnych i o ile mnie pamieć nie myli, NIGDY nie miałam telefonu z informacją o wygranej. Nawet główne o wartości paru tysięcy i zawsze był SMS.
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6479049 wtorek, 3 kwietnia 2018, 15:45:04
MDW z Kasią to wyniki ze strony czy były smsy?
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6479050 wtorek, 3 kwietnia 2018, 15:46:45
monkakk napisał(a):

SMSy 

zielonooka85

Cytuj wiadomość#6479052 wtorek, 3 kwietnia 2018, 15:50:01
edzia21 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

Czy u Smolara 7 dni znaczy 7 dni kalendarzowych? Coś mi się pomieszało, że dane należy wysłać mailem... a poczta już zamknięta emotka

7 dni kalendarzowych emotka  

Mnie raz coś pomyliło się z tymi dniami, ale zaryzykowałam i wysłałam 8 jako priorytet, nagrodę przysłali. Ale to na własne ryzyko.
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6479053 wtorek, 3 kwietnia 2018, 15:50:32
kreatia napisał(a):

monkakk napisał(a):

SMSy 

Faktycznie jest post w informują, ale forum dziś tak muuuuli że nie ogarnęłam  emotka

joan

Cytuj wiadomość#6479058 wtorek, 3 kwietnia 2018, 15:56:31
bibeck napisał(a):

Dodam, że wygrałem u nich KEG-a na ten numer paragonu i mam już go od 3 tygodni u siebie. (...)

A może zgubili koszulkę z Twoimi dokumentami? Żeby zamknąć loterię, poprosili Cię o przesłanie skanu paragonu i... tyle.
0 0

bibeck

Cytuj wiadomość#6479060 wtorek, 3 kwietnia 2018, 16:02:42
monkakk napisał(a):

Dziwna akcja, naprawdę... Wygrywam u Smolara  i w loteriach i w kreatywnych i o ile mnie pamieć nie myli, NIGDY nie miałam telefonu z informacją o wygranej. Nawet główne o wartości paru tysięcy i zawsze był SMS.

W regulaminie konkursu jest zapis, że laureat nagrody głównej zostanie poinformowany telefonicznie (nie wiem tylko czy SMS też wtedy przychodzi). Byłem w takim szoku, że nie zapytałem w pierwszej rozmowie, po co im moje dane i dopiero kiedy Pan zadzwonił do mnie po raz drugi, stwierdził, że chodzi o jakieś braki w ich bazie i martwią się czy nagroda do mnie dotarła. emotka  

Jest to dla mnie o tyle dziwne, że odkąd gram u nich, nie pamiętam takiej procedury. (nawet z wpisów tutaj) To raczej my ich "męczyliśmy" o jakieś niewysłane nagrody. Jednak z drugiej strony procedura laureata nagrody I stopnia (regulaminowa), też nie wymaga wysyłania skanów drogą mailową. Więc mam nadzieję, że jednak nie ma tutaj drugiego dna. Pamiętajcie zawsze dopytać o co chodzi, przed podaniem danych...
0 0

bibeck

Cytuj wiadomość#6479061 wtorek, 3 kwietnia 2018, 16:03:52

joan napisał(a):

bibeck napisał(a):

bibeck napisał(a):

Dodam, że wygrałem u nich KEG-a na ten numer paragonu i mam już go od 3 tygodni u siebie. (...)

A może zgubili koszulkę z Twoimi dokumentami? Żeby zamknąć loterię, poprosili Cię o przesłanie skanu paragonu i... tyle.

Mam taką nadzieję  emotka  i tego będę się trzymać.
0 0

loteryjny

Cytuj wiadomość#6479073 wtorek, 3 kwietnia 2018, 16:19:24
Dostaliscie wszystkie karty Orlen?
0 0

nataszka

Cytuj wiadomość#6479084 wtorek, 3 kwietnia 2018, 16:44:14
loteryjny napisał(a):

nie czekam na tysiaczka
0 0

agata6

Cytuj wiadomość#6479099 wtorek, 3 kwietnia 2018, 17:35:06
nataszka napisał(a):

loteryjny napisał(a):

nie czekam na tysiaczka

Ja też czekam
0 0

konkurs14

Cytuj wiadomość#6479217 środa, 4 kwietnia 2018, 00:37:01
Czy ten siedmiodniowy termin (w przypadku oczywiście wygranej) na dostarczenie danych, oświadczenia i paragonu liczony jest od powiadomienia laureata do wpłynięcia przesyłki do firmy, czy też laureat ma 7 dni na wysłanie przesyłki i wówczas decyduje data stempla pocztowego i nie ma większego znaczenia kiedy dokładnie przesyłka dotrze do organizatora (tylko jest ważne, żeby w ogóle dotarła).
0 0

konkurs14

Cytuj wiadomość#6479220 środa, 4 kwietnia 2018, 01:05:06
superloser napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

Czy ten siedmiodniowy termin (w przypadku oczywiście wygranej) na dostarczenie danych, oświadczenia i paragonu liczony jest od powiadomienia laureata do wpłynięcia przesyłki do firmy, czy też laureat ma 7 dni na wysłanie przesyłki i wówczas decyduje data stempla pocztowego i nie ma większego znaczenia kiedy dokładnie przesyłka dotrze do organizatora (tylko jest ważne, żeby w ogóle dotarła).

Data stempla pocztowego. Poczta Polska NIGDY nie daje gwarancji, że dostarczy polecony za 5,2zl w 7 dni roboczych.

Dziękuję za odpowiedź. Faktycznie Poczta Polska nie daje gwarancji na zwykły, ale na priorytetowy już tak. Ale po co kombinować i dopłacać, jak można byłoby doprecyzować regulamin i wówczas jedynym naszym zmartwieniem byłoby, czy przesyłka wysłana w ciągu siedmiu dni dotarła do Organizatora, czy też nie. Moje wątpliwości wynikają z braku zapisu w regulaminie Organizatora (Smolar) , co by na dochowanie terminu wpływ miała data stempla pocztowego. Nigdzie nie znalazłem takiej wzmianki, a jedynie bliżej nieokreślony 7dniowy termin. Oto cytat z regulaminu: "Warunkiem wydania nagrody jest przesłanie przez laureata w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od otrzymania informacji o wygranej (...)"  W innym punkcie z kolei widnieje zapis: "Przesyłki z wymaganymi danymi i oświadczeniami od laureatów nagród, laureaci mogą zgłaszać do organizatora w terminach wynikających z postanowień regulaminu, najpóźniej do dnia (...) O zachowaniu terminu do wniesienia przesyłki z wymaganymi danymi i oświadczeniami, decyduje data jej otrzymania przez organizatora, nie późniejsza niż do dnia (...)"
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6479222 środa, 4 kwietnia 2018, 02:58:03
Na priorytet też nie masz gwarantowanej daty doręczenia- jedynie Pocztex jest chyba usługą gwarantowaną u nich.
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6479285 środa, 4 kwietnia 2018, 11:08:43
Czeka ktoś jeszcze na bon z loterii w Kauflandzie?

(miałam rezerwę za luty)
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6479289 środa, 4 kwietnia 2018, 11:12:36
joan napisał(a):

Czeka ktoś jeszcze na bon z loterii w Kauflandzie?

(miałam rezerwę za luty)

Do mnie bon z rezerwy doszedł tydzień temu, jakoś tak przed świętami emotka
joan 0

zubi

Cytuj wiadomość#6479300 środa, 4 kwietnia 2018, 11:24:24
czy ktoś czeka jeszcze na formę z Konkursu "Upiecz bliskim radość na Święta!" z I etapu?
0 0

petunija1

Cytuj wiadomość#6479314 środa, 4 kwietnia 2018, 12:03:03
zubi napisał(a):

czy ktoś czeka jeszcze na formę z Konkursu "Upiecz bliskim radość na Święta!" z I etapu?

dzis doszly do mnie juz z 2 etapu
0 0
|< << < 225 226 227 228 229 230231 232 233 234 235 > >> >|