Smolar (Strona 239) :: Konkursy :: Forum e-Konkursy.info - o krok od wygranej...

Smolar

|< << < 234 235 236 237 238 239240 241 242 243 244 > >> >|

zielona123

Cytuj wiadomość#6502387 poniedziałek, 25 czerwca 2018, 23:09:41
Czy mogę zgłosić jeszcze jakiś super stary paragon z tymbark? Nie wiem jak to się stało, że nie zgłosiłam.na początku konkursu... Coś mi świta, że albo już sama pytałam albo ktoś o to pytał i czytałam... 
A i jeszcze czy nie będzie problemu jak na paragonie mam 4pak kasztelana jako jedną pozycję a nie 4x piwo? 
Przejrzałam na szybko i nie widzę odpowiedzi (pewnie ślepa jestem...) a na nocce czasu mało  emotka
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6502390 poniedziałek, 25 czerwca 2018, 23:13:47
zielona123 napisał(a):

Czy mogę zgłosić jeszcze jakiś super stary paragon z tymbark? Nie wiem jak to się stało, że nie zgłosiłam.na początku konkursu... Coś mi świta, że albo już sama pytałam albo ktoś o to pytał i czytałam... 

Można.

darog

Cytuj wiadomość#6502431 wtorek, 26 czerwca 2018, 09:01:13
-Violka- napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Pomocy! Wyblakł mi paragon z Leclerca z produktem Develey - widać nr paragonu ale strona z datą i produktami jest całkiem nieczytelna - chyba że pod kątem ledwo. Jak się Smolar na to zaopatruje? Czy da mi coś wzięcie duplikatu? Miał ktoś kiedyś taką sytuację? W końcu to nie moja wina, że mają takie tusze w drukarce emotka

jeżeli ledwo, ale widać, to nie powinno być problemu 

U mnie było identycznie, więc dodatkowo z mało widocznym paragonem  był dokument " paragon zastepczy/kopia paragonu" na takiej dużej kartce wydrukowany w POK. 
Odmowa wydania nagrody, odp była wg regulaminu musi być czytelny, na tej dużej kartce  ie ma numeru wydruku-czyli ten na wysokości daty. 

Dlatego może warto b pisać TU: komu zaakceptowali i co, komu nie i powoływać się że raz robią tak/raz inaczej- w zależności od tego "kto ile wcześniej słusznych reklamacji napisał i niestety musieli wysłać nagrody, łącznie z odp na reklamacje i wydać na list polecony..
0 0

estrelitta

Cytuj wiadomość#6502432 wtorek, 26 czerwca 2018, 09:05:08
darog napisał(a):

-Violka- napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Pomocy! Wyblakł mi paragon z Leclerca z produktem Develey - widać nr paragonu ale strona z datą i produktami jest całkiem nieczytelna - chyba że pod kątem ledwo. Jak się Smolar na to zaopatruje? Czy da mi coś wzięcie duplikatu? Miał ktoś kiedyś taką sytuację? W końcu to nie moja wina, że mają takie tusze w drukarce emotka

jeżeli ledwo, ale widać, to nie powinno być problemu 

U mnie było identycznie, więc dodatkowo z mało widocznym paragonem  był dokument " paragon zastepczy/kopia paragonu" na takiej dużej kartce wydrukowany w POK. 
Odmowa wydania nagrody, odp była wg regulaminu musi być czytelny, na tej dużej kartce  ie ma numeru wydruku-czyli ten na wysokości daty. 

Dlatego może warto b pisać TU: komu zaakceptowali i co, komu nie i powoływać się że raz robią tak/raz inaczej- w zależności od tego "kto ile wcześniej słusznych reklamacji napisał i niestety musieli wysłać nagrody, łącznie z odp na reklamacje i wydać na list polecony..

Mi w Leclercu Pani wydrukowała paragon fiskalny, który nie ma słowa duplikat i wygląda podobnie jak zwykły - tylko nie ma nagłówka sklepu. Do tego klepnęła z tylu pieczątkę z informacją, że jest to prawdziwy dokument. W sumie jak się dobrze przyjrzeć na oryginale po pewnym kątem wszystko widać, ale zobaczy ten kto chce zobaczyć. Zobaczymy, czy Smolar to zaakceptuje, w końcu jaka w tym moja wina, że leclercowe paragony mają hu.... tusze
0 0

loteryjny

Cytuj wiadomość#6503391 czwartek, 28 czerwca 2018, 11:11:44
Czy u Was też obrazki w loteriach/konkursach smolarowych tak źle działają? emotka Nawet na stronie z wynikami nie da się sprawdzać.
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6503396 czwartek, 28 czerwca 2018, 11:23:41
loteryjny napisał(a):

Czy u Was też obrazki w loteriach/konkursach smolarowych tak źle działają? emotka Nawet na stronie z wynikami nie da się sprawdzać.

Nie da się ich zaznaczyć, znaczek podświetla się chwilę i gaśnie, ale gdy wybrałam poprawnie, to o dziwo zadziałało.
/Opera
0 0

loteryjny

Cytuj wiadomość#6503398 czwartek, 28 czerwca 2018, 11:26:58
kreatia napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Nie da się ich zaznaczyć, znaczek podświetla się chwilę i gaśnie, ale gdy wybrałam poprawnie, to o dziwo zadziałało.
/Opera

u mnie czego bym nie wybrał, na jakiej przeglądarce itd jest źle, dodatkowo wolno się ładują i tak jest od paru dni
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6503406 czwartek, 28 czerwca 2018, 11:40:01
kreatia napisał(a):

loteryjny napisał(a):

/Opera

jak gasną te obrazki to do skutku klikać , nawet jak nie zaznaczy fajeczki , to i tak przejdzie . U mnie na Gogle Chrome najlepiej idzie

agakaz2

Cytuj wiadomość#6503410 czwartek, 28 czerwca 2018, 11:50:51
Napisałam do smolara w sprawie wyników Lidla
0 0

alea

Cytuj wiadomość#6503475 czwartek, 28 czerwca 2018, 14:05:47
z jakich dni wysyłają grille z Kasztelana ?
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6503478 czwartek, 28 czerwca 2018, 14:08:47
Zestawy E z polo marketu wysyłali już? 
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6503479 czwartek, 28 czerwca 2018, 14:08:58
alea napisał(a):

6,7 czerwiec coś koło tego
0 0

alea

Cytuj wiadomość#6503482 czwartek, 28 czerwca 2018, 14:14:32
Monika11 napisał(a):

alea napisał(a):

oo, kurna to mój z 23  maja zaginał  emotka
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6503486 czwartek, 28 czerwca 2018, 14:21:06
alea napisał(a):

Monika11 napisał(a):

alea napisał(a):

z 17 maja już dawno dostałam emotka
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6503487 czwartek, 28 czerwca 2018, 14:22:20
alea napisał(a):

Monika11 napisał(a):

alea napisał(a):

może nie zaginął, może był kurier, nie zostawił awizo, pojechał i nawet nie wiedziałeś - że paczka jest. Smolar wyśle (może) ale na Twój koszt,...ponieważ w regulaminie ma zapis, że kurier awizo zostawia, a skoro nie zgłosiłeś się- to Twoja wina. Smolara nie interesuje, że np. awiza nie było- choć samo DPD przyznało (mam na piśmie_ że Smolar nie wykupił takiej opcji i zapis w regulaminie ich ( DPD) nie obowiązuje. 
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6503488 czwartek, 28 czerwca 2018, 14:24:44
darog napisał(a):

alea napisał(a):

Monika11 napisał(a):

alea napisał(a):

może nie zaginął, może był kurier, nie zostawił awizo, pojechał i nawet nie wiedziałeś - że paczka jest. Smolar wyśle (może) ale na Twój koszt,...ponieważ w regulaminie ma zapis, że kurier awizo zostawia, a skoro nie zgłosiłeś się- to Twoja wina. Smolara nie interesuje, że np. awiza nie było- choć samo DPD przyznało (mam na piśmie_ że Smolar nie wykupił takiej opcji i zapis w regulaminie ich ( DPD) nie obowiązuje. 

Mi kiedyś wysłali paczkę po raz drugi, na swój koszt  , nic nie musiałam płacić emotka  
0 0

alea

Cytuj wiadomość#6503491 czwartek, 28 czerwca 2018, 14:28:14
Monika11 napisał(a):

darog napisał(a):

alea napisał(a):

Monika11 napisał(a):

alea napisał(a):

Mi kiedyś wysłali paczkę po raz drugi, na swój koszt  , nic nie musiałam płacić emotka    

Brak awizo, sms czy telefonu od kuriera emotka  wiec nie moja wina .
0 0

freyja88

Cytuj wiadomość#6503496 czwartek, 28 czerwca 2018, 14:35:19
alea napisał(a):

Monika11 napisał(a):

darog napisał(a):

alea napisał(a):

Monika11 napisał(a):

alea napisał(a):

Brak awizo, sms czy telefonu od kuriera emotka  wiec nie moja wina .

SMOLAR rozumie "pracę" kurierów. Zadzwoń do nich. Sprawdzą czy nie wróciła na magazyn. Zlecą wysyłkę raz jeszcze. U mnie kurier napisał: odmowa przyjęcia, choć nikt nie odmawiał. Teraz  męża unika po "wyjaśnieniu sprawy" emotka
0 0

zielona123

Cytuj wiadomość#6503508 czwartek, 28 czerwca 2018, 14:58:05
anialistopad napisał(a):

Zestawy E z polo marketu wysyłali już? 

Ja jeszcze czekam 
0 0

slonecznik1309

Cytuj wiadomość#6503510 czwartek, 28 czerwca 2018, 15:05:16
a Tymbark Słowa dają moc to informował dziś  za VII ETAP? emotka
0 0
|< << < 234 235 236 237 238 239240 241 242 243 244 > >> >|