Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

|< << < 241 242 243 244 245 246247 248 249 250 251 > >> >|

loteryjki

Cytuj wiadomość#6512850 środa, 25 lipca 2018, 11:40:07
zaczytana-pola napisał(a):

scrabble, pytasz kto tego nie odbierał(MDW)? Nie od dziś wiadomo, że nie wszystkie SMS-y do Laureatów docierają, a nie każdy sprawdza na stronie z wynikami.

Jak nie sprawdza na stronie to jego strata emotka Smolar to jedyna agencja gdzie można sobie sprawdzić w każdej innej jak sms nie przyjdzie to wygrana przepada.
cb656 0

ramaja

Cytuj wiadomość#6512858 środa, 25 lipca 2018, 11:51:17
czekacie na sms czy odsyłacie oświadczenia ?
0 0

scrabble

Cytuj wiadomość#6512864 środa, 25 lipca 2018, 11:57:05
loteryjki napisał(a):

scrabble, pytasz kto tego nie odbierał(MDW)? Nie od dziś wiadomo, że nie wszystkie SMS-y do Laureatów docierają, a nie każdy sprawdza na stronie z wynikami.

Jak nie sprawdza na stronie to jego strata emotka Smolar to jedyna agencja gdzie można sobie sprawdzić w każdej innej jak sms nie przyjdzie to wygrana przepada.

Ja nie sprawdzam, bo miałam akurat odwrotnie. Weszłam kiedyś, był komunikat "przykro Nam, nie wygrałeś", a sms z gratulacjami się doczłapał. Nagroda też dotarła. 
0 0

rebelmen

Cytuj wiadomość#6512873 środa, 25 lipca 2018, 12:11:35
To jak to jest z tym Smolarem ,czasami smsy nie docierają?
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6512875 środa, 25 lipca 2018, 12:15:31
loteryjki napisał(a):

Dlaczego wprowadzasz w błąd? Pracujesz na Inżynierskiej?

loteryjki

Cytuj wiadomość#6512887 środa, 25 lipca 2018, 12:30:46
superloser napisał(a):

loteryjki napisał(a):

Gdzie tu widzisz wprowadzanie w błąd? Jak ktoś jest za leniwy aby na stronie sprawdzić albo ma taką ilość że to nierealne to jego problem. A gdzie pracuję to nie twoja sprawa ciekawość to pierwszy stopień do piekła.

superloser

Cytuj wiadomość#6512974 środa, 25 lipca 2018, 14:52:27
loteryjki napisał(a):

superloser napisał(a):

loteryjki napisał(a):

Gdzie tu widzisz wprowadzanie w błąd? Jak ktoś jest za leniwy aby na stronie sprawdzić albo ma taką ilość że to nierealne to jego problem. A gdzie pracuję to nie twoja sprawa ciekawość to pierwszy stopień do piekła.

Piszesz, ŻE SMOLAR TO JEDYNA AGENCJA. TO JEST NIEPRAWDA

CIEKAWOŚĆ to pierwszy stopień to WIEDZY.
A tak się podniecasz, jakbyś coś złego robił. Może kolega z podwórka albo od piwa tam pracuje emotka  
0 0

rogaliczek

Cytuj wiadomość#6513173 czwartek, 26 lipca 2018, 00:40:48
rebelmen napisał(a):

To jak to jest z tym Smolarem ,czasami smsy nie docierają?

Ja kiedys smsa nie miałam ,ale w wynikach się znalałam emotka  
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6513176 czwartek, 26 lipca 2018, 02:21:47
loteryjki napisał(a):

? w regulaminach jest zapis o informowaniu laureata smsem/ telefonem..oraz iż DODATKOWO"można sprawdzic na www smolar.pl" 
znaczy to że Smolar MUSI poinformować i nie rozumiem co znaczy że "smsy nie dochodzą" - znaczy nie są wysyłane..

nie zdarzało się, że Smolar "gubił" paragony  oświadczeniami-szczególnie jak były 2, 3 w jednej kopercie? wiem dokładnie- że to miało miejsce..
aha. zawsze i wszędzie można wysyłaĆ RÓŻNE dokumenty do określonej instytucji, jeśli to poważna normalna firma-to umie rozdzielić, jeśli zatrudnia tłuków po szkole podstawowej - to do rozdzielenia dokumentów może być problem. 

AHA, JEST TU PANI REGINA Z MIEJSCOWOŚCI SUCHODANIEC, KOŃCÓWKA TEL 418? otóż wieczorem dowiedziałem się, że tej pani paczka przyszła do zupełnie innego województwa...Smolar bardzo chroni dane... że aż drukuje imie, nazwisko, tel, pełny adres i wkłada kartkę do paczki innej osoby...
0 0

pablo75

Cytuj wiadomość#6513245 czwartek, 26 lipca 2018, 11:01:01
Frama napisał(a):

andii napisał(a):

Czy takie meczowe bilety(np z Dino)  są / będą imienne?

Na oświadczeniu trzeba od razu podać dane dwóch osób - więc wygląda na imienne.

Myślę że nie będą imienne.
andii 0

ciotkaklotka

Cytuj wiadomość#6513407 czwartek, 26 lipca 2018, 15:17:48
czy fifa 18 na ps4 z konkursu AXE W TESCO WYCENIONA NA 250 ZŁ TO TA CO W NECIE CHODZI ZA 90ZŁ?
0 0

estrelitta

Cytuj wiadomość#6513408 czwartek, 26 lipca 2018, 15:20:11
ciotkaklotka napisał(a):

czy fifa 18 na ps4 z konkursu AXE W TESCO WYCENIONA NA 250 ZŁ TO TA CO W NECIE CHODZI ZA 90ZŁ?

Niestety tak - Smolar znowu wziął cenę do regulaminu z kosmosu
0 0

trojan

Cytuj wiadomość#6513409 czwartek, 26 lipca 2018, 15:20:52
ciotkaklotka napisał(a):

pewnie tak, bo już we wrześniu będzie Fifa 19, więc do tego czasu ceny pójdą jeszcze niżej.
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6513411 czwartek, 26 lipca 2018, 15:30:14
ciotkaklotka napisał(a):

czy fifa 18 na ps4 z konkursu AXE W TESCO WYCENIONA NA 250 ZŁ TO TA CO W NECIE CHODZI ZA 90ZŁ?to piszcie do sponsora, ze 2x ponad Smolar zawyzył cene, moze po kilku uwagach z różnych konkursów, byłoby normalniej...przeciez musi to kupić na rachunek..niech udowodni- laureat ma miec za 250 zł nagrode i już. 

0 cb656

darog

Cytuj wiadomość#6513440 czwartek, 26 lipca 2018, 17:06:51
cb656 napisał(a):

darog napisał(a):

...Smolar zawyzył cene, moze po kilku uwagach z różnych konkursów, byłoby normalniej...przeciez musi to kupić na rachunek... niech udowodni - laureat ma miec za 250 zł nagrode i już. 

Połóż się na ziemi, wal pięściami w chodnik, strzel focha "i już" emotka
Głupszego Bardziej nieuzasadnionego wpisu dawno nie widziałem. emotka
Nagrodą jest gra FIFA 18 na PS4 i wszystko w temacie.
Możesz reklamować jedynie wtedy, jak będzie to wersja piracka, o zubożonej funkcjonalnosci, podróba czy jeszcze inne tałatajstwo. NIC CI DO TEGO, jaka jest OBECNA cena rynkowa. Towar traci na wartości na łeb na szyję, ale to nie jest absolutnie żadna podstawa by się domagać jakiegoś paragonu na 250 zeta. \
Idź sprawdź, czy wszyscy w domu. emotka

DLATEGO istotna jest wiedza, za ile smolar kupił..
a przypadkiem smolar nie płaci podatku od wygranej? chyba nie od ceny w regulaminie, a od tej - ile faktycznie zapłacił- i ma na to fakture..
watpie, że do tego konkursu smolar kupił towar w...styczniu..(jesli i wtedy to coś kosztowało 250zł i jeśli już wiedział dla kogo bedzie ten konkurs robił) 

podatek od wygranej - czyli udokumentowanej kwoty to sprawa istotna..po co być aż tak ograniczonym by tego nie zauważyć..
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6513446 czwartek, 26 lipca 2018, 17:48:45
cb656 napisał(a):

darog napisał(a):

a przypadkiem smolar nie płaci podatku od wygranej? chyba nie od ceny w regulaminie, a od tej - ile faktycznie zapłacił- i ma na to fakture..
watpie, że do tego konkursu smolar kupił towar w...styczniu..(jesli i wtedy to coś kosztowało 250zł i jeśli już wiedział dla kogo bedzie ten konkurs robił) 

podatek od wygranej - czyli udokumentowanej kwoty to sprawa istotna..po co być aż tak ograniczonym by tego nie zauważyć..

Lubisz bić pianę, co? emotka

Darog - masz dziwny tryb myslenia. Nagrodą jest GRA a nie kasa. Smolar nie musi kupić tanio.
Wszystkie nagrody sa zawyżane, bo Organizator dorzuca p&p.
Myślisz trochę jak ktoś na forum z 2 biletami do Cinema City na film 2D, które w Regulaminie były wycenione na ponad 60zl. Dla mnie bilet to 20zl (6 dni w tygodniu) ulgowy albo środowy za 16,50zl.
Żadne 60zl za 2 bilety, tylko dlatego, ze Regulamin tak mówi.

I jesli chodzi o promocje to Loteria/ Konkurs są przygotowywane min. 6 miesiecy przed rozpoczęciem akcji. Zwłaszcza, gdy są kody na opakowaniach, czas na reklamy i plakaty. Dodaj zatwierdzenie z UC. W tym czasie wartość nagród - gry czy też sprzęty spada. Organizator NIE wie ile Gra Fifa 18 będzie w lipcu kosztowała. A nie rozlicza się z cyferek z regulaminu tylko z paragonów, faktur. I to po zakończeniu akcji.

alan84

Cytuj wiadomość#6513462 czwartek, 26 lipca 2018, 18:29:54
wygrana w smolarze a paragon prawie zniknał. tzn wyblakl. Co zrobic. Jak smolar do tego podchodzi?
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6513466 czwartek, 26 lipca 2018, 18:33:59
pablo75 napisał(a):

Frama napisał(a):

andii napisał(a):

Bilety na mecz piłki nożnej zawsze są imienne z PESELem, ale cena ich jest mega duża bilet 180 jeden A tu w regulaminie dwa bilety za 984zł  emotka
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6513470 czwartek, 26 lipca 2018, 18:57:43
agakaz2 napisał(a):

pablo75 napisał(a):

Frama napisał(a):

andii napisał(a):

Bilety na mecz piłki nożnej zawsze są imienne z PESELem, ale cena ich jest mega duża bilet 180 jeden A tu w regulaminie dwa bilety za 984zł  emotka

Sektor ma swoją wartośč.
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6513473 czwartek, 26 lipca 2018, 19:05:03
superloser napisał(a):

cb656 napisał(a):

darog napisał(a):

Lubisz bić pianę, co? emotka

Darog - masz dziwny tryb myslenia. Nagrodą jest GRA a nie kasa. Smolar nie musi kupić tanio.
Wszystkie nagrody sa zawyżane, bo Organizator dorzuca p&p.
Myślisz trochę jak ktoś na forum z 2 biletami do Cinema City na film 2D, które w Regulaminie były wycenione na ponad 60zl. Dla mnie bilet to 20zl (6 dni w tygodniu) ulgowy albo środowy za 16,50zl.
Żadne 60zl za 2 bilety, tylko dlatego, ze Regulamin tak mówi.

I jesli chodzi o promocje to Loteria/ Konkurs są przygotowywane min. 6 miesiecy przed rozpoczęciem akcji. Zwłaszcza, gdy są kody na opakowaniach, czas na reklamy i plakaty. Dodaj zatwierdzenie z UC. W tym czasie wartość nagród - gry czy też sprzęty spada. Organizator NIE wie ile Gra Fifa 18 będzie w lipcu kosztowała. A nie rozlicza się z cyferek z regulaminu tylko z paragonów, faktur. I to po zakończeniu akcji.

WARTOŚĆ- to wartość.
Skoro jest napisane, że wpłaca do US 10% wartości nagrody- np 200zł- tzn że zakupił towar za 2 tys.. wiec po co ukrywać te faktury?
Smolar nie wystawia gwarancji, daje na ksero "list gratulacyjny" który najczęściej nie wiadomo jakiego towaru dotyczy..

A że można kupić i grzebień za 2 tys z plastiku z logo Schauma- który np jest gratis dodawany przy zakupie 10 szt szamponów - oczywiście.. możliwe...
Ale o finanse trzeba dbać.. Sponsora przede wszystkim i NIE PRZEPŁACAĆ.. dużo więcej// owszem różnica 10zł przy 100zł, czy 200zł przy 3 tys to norma..tu promocja/ tam nie..gorzej jak np są "ustawki" i dogadania cenowe 'ze znajomym"?.. wszędzie powiedzmy owy grzebień po 10 zł, A Smolar np kupuje za 22zł.. 
- takie przykłady

Na pytanie o sponsora nagród- choć to była reklamacja pisemna, listem poleconym - brak odp wiele miesięcy... "wewnetrzna umowa i sprawa dwóch stron" ?  To nie jest tajemna wiedza..ściśle tajna..Skoro obawia się kontaktu ze Sponsorem - znaczy czegoś się może obawia>?
Prośba mailem o podesłanie regulaminu - bo zniknął z www a tu sprawa jednak w urzędzie odpowiednim się szykuje-odpwoiedzi brak,, regulaminu nie przesyła..
   Mi np zależy by sponsor wiedział, że Smolar nagrody  nie wydał i szantażował: że albo zapłaci się za "ponowną"? wysyłke,,albo nagroda przepada,,,
A dlaczego ma się płacić za "ponowną" przesyłkę? Skoro przez pół roku Smolar nie ma zamiaru podać numeru nadania "tej pierwszej" i wyjaśniać w DPD - dlaczego niby nie dotarła..? Ja num nie znam- więc reklamacji nie ma jak do DPD zgłaszac. Smolara tez to nie interesuje, choć niby skoro zapłacić za przesyłke- powinien rozliczyć - dlaczego DPD nie zrealizowało umowy i dołączyć moje materiały pisane do DPD- gdzie oni twierdzili (i słusznie) że bez nr nadania przesyłki nic nie mogą.. 

sorry, ale 3x było tez info sms od Smolara o nagrodzie w konkursie w którym nie było mego udziału...

Na mail dot usunięcia oryginalnego opakowania z artykułu - metek towarowych świadczących o jego nie używaniu-Smolar zareagował agresją.. Było zmuszanie do pisemnej reklamacji bo na maile nie będą odp, OK -reklamacja była. Moja doszła. Ale Smolara odp do mnie jakoś nie doszła,, i również nr listu nie ma...choć kilka maili w tej sprawie  było..
Czyli co? zabawa?
znów pisać polecony  z zapytaniem: gdzie odp na reklamacje? od lutego? odp Smolara: "list nie odebrany z poczty" proszę o numer nadania..przecież powino być awizo.. i to dwa...I  cisza!

A jeśli Smolar celowo zawyża np ceny towarów (był temat loteria Groszek i tablety po 650 zł zamiast po 1 tys zł) to jest niekorzystne rozporządzenie mieniem Sponsora, oraz szkoda- oszustwo na rzecz laureata. 

Nie bez znaczenia Smolar nie pisze : jaki to model tableta, TV, etc.. zdarza sie to bardzo często..Skoro jest jasne pół roku wcześniej jaka akcja, etc..- znaczy wiadomo co ma zamiar kupić jako nagrody..Nie jest to trudne napisać symbol przedmiotu.

Ilu z Was nie miało awizo z DPD i poszukiwało paczek? A wg Smolarowych regulaminów "kurier pozostawi awizo w razie nieobecności" . Mam czarno na białym odp z DPD- kurierzy nie mają takiego obowiązku..
0 cb656
|< << < 241 242 243 244 245 246247 248 249 250 251 > >> >|