Reklama na e-Konkursy.info 23.08.19 04:10:05

Smolar

|< << < 275 276 277 278 279 280281 282 283 284 285 > >|

loteryjny

Cytuj wiadomość#6584286 środa, 27 marzec 2019, 11:36:27
koniczynka123 napisał(a):

magisterek napisał(a):

superloser napisał(a):

Nie wiem w jakiej bajce wy żyjecie, ale ŻADEN FUNDATOR NIE DA NAGRÓD agencji!!!! 

Stwierdzenie "pozostają do dyspozycji organizatora" - oznacza, że Fundator dostaje faktury na mniejsze ilości nagród. Żadna agencja NIE ma prawa zatrzymania niewydanych nagród, bo to by było świadome działanie na szkode klienta.

Wiec nie piszcie tych bajek, że pracownicy agencji przejmują nagrody. 

FUNDATOR NAGRÓD NIE DAJE! Ale robi przelew na pokaźną sumę! Suma ta pokrywa koszty zorganizowania konkursu, loterii, nagród i innych akcji promocyjnych. Jak do wygrania jest 10 samochodów to często Agnecje nie kupują od razu 10 samochodów tylko tyle ile będzie ich do wydania. A z tym ile czasem nagród i samochodów nie zostało przyznane to już inna bajka. Agencja nie musi kupić 10 samochodów, bo akurat po weryfikacji należy się tylko 3 laureatom. Reszta pieniążków procentuje na koncie agencji i często zostaje. A dla fundatora idzie tylko faktura za obsługę  i całą kampanię, która uwzględnia też owe loterie i konkursy. Agencja musi być do przodu emotka za darmo nikt nie pracuje hehehe

Nie wiem czemu taka dyskusja w poście SMOLARA, bo osobiście uważam, że to jedna z lepszych Agnecji, nie dlatego że raz na rok caś tam trafię, ale nie mam wrażenia, że jak już coś u nich się wygra, to potem wygrać trudno. Otóż można wygrać i to na ten sam numer, nie muszę kupować sryliony nowych starterów i za to Smolara lubię.

Jedną mieli tylko wpadkę z nagrodami - kiedy za konkurs piłkarski jedni dostali TV samsung 4 serii warty nie wiele więcej jak 1500zł a inni serii 7, warty ok 2800 wtedy. Ale cóż... każdemu się zdarza, wybaczam emotka

Potwierdzam co napisał magisterek!
Agencja otrzymuje za kampanie kwotę, fundatora nie szczególnie obchodzi ile i na co Organizator przeznaczy tą kwotę, choć ogólny plan Fundator dostaje. Wiem z autopsji bo sądziłam się z Agencją ( nie ze Smolarem bo do niego większych emotka zastrzeżeń nie mam) i poznałam całą procedure konkursów i loterii. Niewydana kwota na nagrody zostaje własnością Agencji i rośnie sobie na ich koncie!
Odnośnie skanów też jestem na NIE ale niech te nagrody mają jakąś wartość!!! Porażką jest taka wygrana o wartości 50 zł gdzie zakupy warte 30 zł, list obecnie prawie 8 zł + poświęcony czas  emotka

Innym przykładem na potwierdzenie powyższych stwierdzeń jest fakt, że Smolarowi zdarzało się kiedys wysylac nagrody z loterii z puli niewydanych nagród loterii poprzedniej (inny model sprzętu który był do wygrania wczesniej przy okazji innej akcji promocyjnej).
0 0

magisterek

Cytuj wiadomość#6584359 środa, 27 marzec 2019, 14:34:07
superloser napisał(a):

magisterek napisał(a):

superloser napisał(a):

Nie wiem w jakiej bajce wy żyjecie, ale ŻADEN FUNDATOR NIE DA NAGRÓD agencji!!!! 

Stwierdzenie "pozostają do dyspozycji organizatora" - oznacza, że Fundator dostaje faktury na mniejsze ilości nagród. Żadna agencja NIE ma prawa zatrzymania niewydanych nagród, bo to by było świadome działanie na szkode klienta.

FUNDATOR NAGRÓD NIE DAJE! Ale robi przelew na pokaźną sumę! Suma ta pokrywa koszty zorganizowania konkursu, loterii, nagród i innych akcji promocyjnych. Jak do wygrania jest 10 samochodów to często Agnecje nie kupują od razu 10 samochodów tylko tyle ile będzie ich do wydania. A z tym ile czasem nagród i samochodów nie zostało przyznane to już inna bajka. Agencja nie musi kupić 10 samochodów, bo akurat po weryfikacji należy się tylko 3 laureatom. Reszta pieniążków procentuje na koncie agencji i często zostaje. A dla fundatora idzie tylko faktura za obsługę  i całą kampanię, która uwzględnia też owe loterie i konkursy. Agencja musi być do przodu emotka za darmo nikt nie pracuje hehehe

Nie wiem czemu taka dyskusja w poście SMOLARA, bo osobiście uważam, że to jedna z lepszych Agnecji, nie dlatego że raz na rok caś tam trafię, ale nie mam wrażenia, że jak już coś u nich się wygra, to potem wygrać trudno. Otóż można wygrać i to na ten sam numer, nie muszę kupować sryliony nowych starterów i za to Smolara lubię.

Jedną mieli tylko wpadkę z nagrodami - kiedy za konkurs piłkarski jedni dostali TV samsung 4 serii warty nie wiele więcej jak 1500zł a inni serii 7, warty ok 2800 wtedy. Ale cóż... każdemu się zdarza, wybaczam emotka

Czytając ciebie, to mam wrażenie, że ci prezesowie wielkich firm to jacyš ograniczeni... dają kase i nawet NIE sprawdzają za co???
Poważnie emotka   Uważasz, że płatność idzie z góry? By agencja procenty miała  emotka  

Za błędy płaci wykonawca a nie zleceniodawca. 

Wyobraź sobie, że to wszystko kwestia umów! A akcje promocyjne i kampanie nie planuje się z wyprzedzeniem tygodniowym tylko rocznym, a nawet kilkuletnim. Więc CI PREZESI albo PREZESOWIE wiedzę za co płacą! Wszystko wiadomo co danym roku będzie miało miejsce. Agencja raczej nie dostaje kasy PO! Przygotowany jest koncept, plan i cała reszta, podpisana umowa, idzie przelew i Agencja działa w temacie, by to co obiecała zrealizować.

Wyobraź sobie, że TAK! Bardzo często Agencji rosną procenty, stad czasem czekasz na upragnione 100zł z loterii 3 miesiące albo i dłużej. Zależy do kiedy mają w regulaminie czas na wydanie nagrody.

Zresztą w temacie koleżanka wcześniej potwierdziła jak to dokładnie wygląda, więc ja uważam tak, a Ty możesz uważać inaczej. Masz do tego prawo.

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6584360 środa, 27 marzec 2019, 14:34:22
superloser napisał(a):

magisterek napisał(a):

superloser napisał(a):

Czytając ciebie, to mam wrażenie, że ci prezesowie wielkich firm to jacyš ograniczeni... dają kase i nawet NIE sprawdzają za co???
Poważnie emotka   Uważasz, że płatność idzie z góry? By agencja procenty miała  emotka  

Za błędy płaci wykonawca a nie zleceniodawca. 

Co prawda pytanie nie dotyczy mnie ale na moją rozprawę nie przyszedł żaden (było ich więcej niż 1)Fundator. W liście napisali odpowiedź, że ich NIE INTERESUJE przebieg konkursu i to co się stało z pozostałymi 60% niewydanymi nagrodami w konkursie.
0 0

slavek

Cytuj wiadomość#6584936 piątek, 29 marzec 2019, 09:15:51
superloser napisał(a):

Czy Ktos pytał Smolar, czy papierki z Góralki mozna wyrzucić?
Regulamin nie wymaga ich przeslania, ale...???

ja bym nie ryzykował

staszek

Cytuj wiadomość#6585162 piątek, 29 marzec 2019, 16:51:44
Co jest potrzebne do wypłaty kasy z goralkow? Kod z smsa mam, ale w bankomacie chcą jeszcze jakiś kod...
0 0

29renata

Cytuj wiadomość#6585163 piątek, 29 marzec 2019, 16:57:12
staszek napisał(a):

Co jest potrzebne do wypłaty kasy z goralkow? Kod z smsa mam, ale w bankomacie chcą jeszcze jakiś kod...

W @ o wygranej podany jest drugi kod.

staszek

Cytuj wiadomość#6585651 poniedziałek, 1 kwiecień 2019, 08:48:47
29renata napisał(a):

staszek napisał(a):

Też nie wchodzi emotka czy możliwość wypłaty jest zablokowana po 3 próbach w ogóle czy danego dnia? Bo mi ciągle pojawia się komunikat, że kod nieprawidłowy
0 0

ciotkaklotka

Cytuj wiadomość#6585795 poniedziałek, 1 kwiecień 2019, 11:56:30
staszek napisał(a):

29renata napisał(a):

staszek napisał(a):

Też nie wchodzi emotka czy możliwość wypłaty jest zablokowana po 3 próbach w ogóle czy danego dnia? Bo mi ciągle pojawia się komunikat, że kod nieprawidłowy

numer czeku który przysłali w smsie, oraz hasło do czeku który dostałeś w meilu potwierdzającym wygraną, 
podobno blokują po trzech próbach wogóle

darog

Cytuj wiadomość#6585986 poniedziałek, 1 kwiecień 2019, 20:37:39
Jak tam Groszek bez Catpcha? Loteria w której nikt nie wygra " hehehe
0 0

baxter

Cytuj wiadomość#6585991 poniedziałek, 1 kwiecień 2019, 20:50:32
Czy informowali juz z kegami heinekena z 30 marca?
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6586032 wtorek, 2 kwiecień 2019, 05:50:26
baxter napisał(a):

Czy informowali juz z kegami heinekena z 30 marca?

ktoś się chwalił wczoraj ale nie wiem czy to nie pryma aprilis
baxter 0

mdepfs

Cytuj wiadomość#6586235 wtorek, 2 kwiecień 2019, 14:22:38
hejka,
nie wiem czy było poruszane to juz.. ale chodzi Wam strona Kasztelana?
0 0

mdepfs

Cytuj wiadomość#6586243 wtorek, 2 kwiecień 2019, 14:28:59
pyt. nr 2 emotka
Teraz u Smolara odsyła się paragon przez formularz online.
Podobno potem przysyłają maila o pozytywnej weryfikacji. Jak długo czekaliście na takiego maila?
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6586247 wtorek, 2 kwiecień 2019, 14:34:38
mdepfs napisał(a):

pyt. nr 2 emotka
Podobno potem przysyłają maila o pozytywnej weryfikacji. Jak długo czekaliście na takiego maila?

pytasz o konkretny konkurs? ja w Kinder w zabce czekałam 4 dni i 23godziny XD
0 0

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6586249 wtorek, 2 kwiecień 2019, 14:35:53
dwaburekoty napisał(a):

mdepfs napisał(a):

pyt. nr 2 emotka

a ja z kinder zabka mam 2 potwierdzenia na 3 wygrane ;/ nie wiem czy pisac do nich czy czekac...
0 0

belca

Cytuj wiadomość#6586252 wtorek, 2 kwiecień 2019, 14:36:24
mdepfs napisał(a):

pyt. nr 2 emotka

Do mnie z żywca w Tesco mail o pozytywnej weryfikacji doszedł dzień przed otrzymaniem nagrody emotka
0 0

monnikk

Cytuj wiadomość#6586255 wtorek, 2 kwiecień 2019, 14:40:58
madzia1-s napisał(a):

a ja z kinder zabka mam 2 potwierdzenia na 3 wygrane ;/ nie wiem czy pisac do nich czy czekac...

A ja mam 4 potwierdzenia na dwie wygrane. Może lepiej do nich napisz? 
0 0

mdepfs

Cytuj wiadomość#6586263 wtorek, 2 kwiecień 2019, 14:47:18
dwaburekoty napisał(a):

mdepfs napisał(a):

pyt. nr 2 emotka

wygrałam w Somersby w Tesco i Keg Heinekena, już jakiś czas temu i cisza  :I
0 0

mdepfs

Cytuj wiadomość#6586268 wtorek, 2 kwiecień 2019, 14:51:32
25 marca zgłaszałam Heinekena, a Somersby 28 marzec i zastanawiam się czy im się nie śpieszy czy coś jest nie halo
0 0

pawelkoo

Cytuj wiadomość#6586305 wtorek, 2 kwiecień 2019, 15:26:15
mdepfs napisał(a):

hejka,
nie wiem czy było poruszane to juz.. ale chodzi Wam strona Kasztelana?

Działa tak po części, na mozilli nie da się przejść przez weryfikację wieku, natomiast na internet explorerze wszystko jest ok.

mdepfs napisał(a):

pyt. nr 2 emotka

Na pozytywna weryfikacje paragonu w zwiazku z wygranym Kegem czekałem rowno 7 dni.
mdepfs 0
|< << < 275 276 277 278 279 280281 282 283 284 285 > >|