Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

|< << < 287 288 289 290 291 292293 294 295 296 297 >

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6646945 środa, 9 październik 2019, 09:48:52
kreatia napisał(a):

głupie pytanie: milion punktów to ile kasy  emotka  mnij/wincyj?

10000 zł
100 pkt to 1 zł

kreatia

Cytuj wiadomość#6646947 środa, 9 październik 2019, 09:51:19
@[email protected] napisał(a):

kreatia napisał(a):

głupie pytanie: milion punktów to ile kasy  emotka  mnij/wincyj?

10000 zł
100 pkt to 1 zł

mhm   emotka emotka emotka emotka
darog 0

darog

Cytuj wiadomość#6646951 środa, 9 październik 2019, 09:55:29
joan napisał(a):

darog - mnie zastanawia, czy im taki gniot wyszedł przypadkiem, czy też może z premedytacją stworzyli regulamin tak, żeby nagród nie wydać... 

uważam że celowo z premedytacją.
regulamin nie tworzyła pani kucharka z przedszkola...
no i...Smolar-taka "doświadczona" agencja-która co prawda co jakiś czas wysyła smsy o nagrodzie w konkursie w którym nie brało się udziału/ lub wypisuje w regulaminie, że kurier "zostawi awizo": też nic "dziwnego? nie zauważył? 
Wygląda na to że Smolar jest podwykonawcą/ czy na jakiej zasadzie to działa?

Ja np chce rozliczenia publicznego tej loteryjki...
A przede wszystkim stanowiska SPONSORA- który uszczęśliwił "organizatorów" i NIC ? nie dał "zwycięzcom" mimo woli- którzy nie zamierzali brać udziału w loterii/
lub zwycięzcom- którzy nagrodę by przyjeli, ale np to dziadek i babcia-którzy karte posiadają i nic więcej poza telefonem stacjonarnym i radia w domu..
joan 0

asantesana

Cytuj wiadomość#6646958 środa, 9 październik 2019, 10:02:14
joan napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

A co to za spam konta co piszą o tej loterii w różnych watkach? Nie chce mi się wierzyć, że to od Smolara....

Może ktoś od Loyalty Point? Może nikt nie zgłosił się po nagrodę i próbują wyczaić, czemu w to nie gramy? 

No własnie też mnie to zaczęło zastanawiać, bo 2 dni przed końcem nagle widzę dziwne nicki wciskające kit o koleżance, której udało się wygrać i na mailu mam z wczoraj info, ze mogę utracić milion pkt. Sprawdziłam, nie mogę utracić, bo mnie nie ma na liście laureatów. Czyżby się zorientowali, że żaden laureat nie zgłosił się po nagrodę? Co za akcja...

superloser

Cytuj wiadomość#6646959 środa, 9 październik 2019, 10:02:59
darog napisał(a):

joan napisał(a):

darog - mnie zastanawia, czy im taki gniot wyszedł przypadkiem, czy też może z premedytacją stworzyli regulamin tak, żeby nagród nie wydać... 

no i...Smolar-taka "doświadczona" agencja-która co prawda co jakiś czas wysyła smsy o nagrodzie w konkursie w którym nie brało się udziału/ lub wypisuje w regulaminie, że kurier "zostawi awizo": też nic "dziwnego? nie zauważył? 

A przede wszystkim stanowiska SPONSORA- który uszczęśliwił "organizatorów" i NIC ? nie dał "zwycięzcom" mimo woli- którzy nie zamierzali brać udziału w loterii/
lub zwycięzcom- którzy nagrodę by przyjeli, ale np to dziadek i babcia-którzy karte posiadają i nic więcej poza telefonem stacjonarnym i radia w domu..

Eee
Tyle gracie a nie wiecie, ze ZAWSZE WYGRANYM JEST POŚREDNIK  emotka  - bez wzgledu czy wyda 300 razy Kubus-okulary czy tez połowe obiecanych nagród.
Smolar sztucznie podbija statystyki zainteresowania bo ma zapis "na 1 gospodarstwo"  emotka  ... a kazdy wie jak to obejeść  emotka
darog 0

darog

Cytuj wiadomość#6646971 środa, 9 październik 2019, 10:24:54
superloser napisał(a):

darog napisał(a):

joan napisał(a):

Eee
Tyle gracie a nie wiecie, ze ZAWSZE WYGRANYM JEST POŚREDNIK  emotka  - bez wzgledu czy wyda 300 razy Kubus-okulary czy tez połowe obiecanych nagród.
Smolar sztucznie podbija statystyki zainteresowania bo ma zapis "na 1 gospodarstwo"  emotka  ... a kazdy wie jak to obejeść  emotka

ten zapis o "gospodarstwie" jest sprzeczny z prawem! 
moja siostra 15 lat w MOPR pracuje. 
W jednym domu pod jednym adresem są 4 gospodarstwa: babci, oddzielne zięcia, oddzielne wnuczki i komuś tam pokój wynajmują obcemu. JEDEN ADRES. I wszyscy oddzielnie składają wnioski o dofinansowania, prowadzą ODDZIELNE gospodarstwa.
Poza tym KONSTYTUCJA gwarantuje równość!
To że wygrała moja mama-to mój ojciec już nie może?
a paragony 2 - 2 różne zgłoszenia..
ale ....JEDEN ADRES??

Dziwne-że to jeszcze funkcjonuje  w Smolarowych regulaminach.
Dziwne że funkcjonuje zapis "kurier zostawi awizo" a kuriera zatrudnia Smolar?? że gwarantuje pozostawienie awizo (którego nigdy w naszym przypadku nie zostawia/ a nawet nie dzwoni że jedzie) co więcej np DPD ma w regulaminie: kurier nie ma obowiązku/ nie musi ani dzwonić przed dostarczeniem paczki/ ani pozostawiać awizo - obowiązkiem nadawcy jest podać nr przesyłki...

kreatia

Cytuj wiadomość#6646974 środa, 9 październik 2019, 10:27:40
dosyć dawno nie brałam udziału w konkursach smolara, ale... czy zapis o jednej osobie na gospodarstwo to nie jest nowa sprawa? W zeszłym roku nie było takich zapisów  emotka
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6646976 środa, 9 październik 2019, 10:29:37
kreatia napisał(a):

dosyć dawno nie brałam udziału w konkursach smolara, ale... czy zapis o jednej osobie na gospodarstwo to nie jest nowa sprawa? W zeszłym roku nie było takich zapisów  emotka

Były,były

kreatia

Cytuj wiadomość#6646981 środa, 9 październik 2019, 10:33:17
mczarna napisał(a):

kreatia napisał(a):

Były,były

aż sprawdziłam jeden konkurs o którym myślałam i tak faktycznie był zapis, że jedno gospodarstwo, ale można było wygrać 3x, czyli poszaleli emotka
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6646982 środa, 9 październik 2019, 10:36:35
darog napisał(a):

superloser napisał(a):

darog napisał(a):

joan napisał(a):

Eee

W jednym domu pod jednym adresem są 4 gospodarstwa: babci, oddzielne zięcia, oddzielne wnuczki i komuś tam pokój wynajmują obcemu. JEDEN ADRES. I wszyscy oddzielnie składają wnioski o dofinansowania, prowadzą ODDZIELNE gospodarstwa.
ale ....JEDEN ADRES??

Dziwne że funkcjonuje zapis "kurier zostawi awizo" a kuriera zatrudnia Smolar?? że gwarantuje pozostawienie awizo (którego nigdy w naszym przypadku nie zostawia/ a nawet nie dzwoni że jedzie) co więcej np DPD ma w regulaminie: kurier nie ma obowiązku/ nie musi ani dzwonić przed dostarczeniem paczki/ ani pozostawiać awizo - obowiązkiem nadawcy jest podać nr przesyłki...

Masz firme... dajesz zlecenie... chcesz dotrzeć do KAŻDEGO. Zapis "1 gospodarstwo" daje złudne wrażenie, ze zamiast  rzeczywistach 200-300 osób gra 1000.
Ty jako łosiowy zleceniodawca zachwycasz sie zainteresowaniem  emotka  swoim towarem, które w realu nie istnieje. Bo ci z innych adresów nigdy towaru nie kupili, z pewnoscia nie kupią - ale wnukowi albo synowej adresu nie odmówią  emotka

as32572

Cytuj wiadomość#6646984 środa, 9 październik 2019, 10:39:14
darog napisał(a):

superloser napisał(a):

darog napisał(a):

joan napisał(a):

Eee

ale ....JEDEN ADRES??

też mnie to denerwuje, nigdzie indziej nie jestem gospodarstwem domowym z rodzicami/braćmi, tylko u Smolara emotka
każdy ma już swoje życie i inne adresy, tylko nie ma potrzeby przemeldowania się, a nie widzę sensu robić tego z powodu konkursów
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6646987 środa, 9 październik 2019, 10:45:44
asantesana napisał(a):

No własnie też mnie to zaczęło zastanawiać, bo 2 dni przed końcem nagle widzę dziwne nicki wciskające kit o koleżance, której udało się wygrać i na mailu mam z wczoraj info, ze mogę utracić milion pkt. Sprawdziłam, nie mogę utracić, bo mnie nie ma na liście laureatów. Czyżby się zorientowali, że żaden laureat nie zgłosił się po nagrodę? Co za akcja...

W doopach się Polakom poprzewracało, pijendzy nie kcom! emotka

Z ciekawostek - są ludzie, co nie biorą udziału w loteriach, bo dla nich próba wbicia się w bramkę nie różni się niczym od obstawienia czerwonej dwójki w ruletce. Uważają, że to wszystko hazard i ze względu na swoje przekonania omijają loterie szerokim łukiem. A w w/w loterii i tak udział wzięli emotka

as32572

Cytuj wiadomość#6646995 środa, 9 październik 2019, 11:05:19

joan napisał(a):

zielonaszpilka - Smolar nawet wyraźnie podkreśla, że żaden kontakt w kwestii informowania o nagrodach nie nastąpi, poza tym samodzielnym sprawdzeniem wyników. 

Słabooo... Albo powinno być zgłoszenie do loterii i wtedy powinni się kontaktować albo z automatu mogliby nabić te punkty na konto. W tym momencie to jak z loteriami herbacianymi Lloyda i nagrodami przypisanymi do kodów pod opakowaniem. Na kilkaset nagród (bodajże ponad 600) odebranych 31.

mi to przypomina Desperadosa, gdzie byl 1mln złotych na nagrody, a wydali chyba około 30tys...
więc nie nastawiam sie teraz na takie pseudo loterie, bo nie klienci sa tutaj wygranymi niestety
darog 0

martinmartinmartin

Cytuj wiadomość#6647051 środa, 9 październik 2019, 13:12:41
majonez napisał(a):

Jak długo zwroty AXE są aktywne? Bo widzę że już pula 160 szt wyczerpana emotka

Paragon (małej wielkości) należy zgłosić tuż po północy każdego dnia, bo mniej więcej ok. godz. 00.10 limit zgłoszeń już jest zawsze wyczerpany.
Paragon należy maksymalnie zmniejszyć, mimo że można wysłać do 5 MB, ale przy dużym obciążeniu serwera, a tak jest po północy, najpierw przechodzą paragony o malej wielkości (np. 200 kB). Ponieważ były zgłoszenia do Smolara o trudnościach ze zglaszaniem paragonów, to troszkę zmieniono ostatnio formularz (usunięto jedno pytanie). Tak czy inaczej należy paragon zgłosić tuż po północy, gdy formularz jest dostępny!

martinmartinmartin

Cytuj wiadomość#6647052 środa, 9 październik 2019, 13:13:31
as32572 napisał(a):

joan napisał(a):

zielonaszpilka - Smolar nawet wyraźnie podkreśla, że żaden kontakt w kwestii informowania o nagrodach nie nastąpi, poza tym samodzielnym sprawdzeniem wyników. 

Słabooo... Albo powinno być zgłoszenie do loterii i wtedy powinni się kontaktować albo z automatu mogliby nabić te punkty na konto. W tym momencie to jak z loteriami herbacianymi Lloyda i nagrodami przypisanymi do kodów pod opakowaniem. Na kilkaset nagród (bodajże ponad 600) odebranych 31.

mi to przypomina Desperadosa, gdzie byl 1mln złotych na nagrody, a wydali chyba około 30tys...
więc nie nastawiam sie teraz na takie pseudo loterie, bo nie klienci sa tutaj wygranymi niestety

0 0

martinmartinmartin

Cytuj wiadomość#6647054 środa, 9 październik 2019, 13:14:49
[quote=

martinmartinmartin napisał(a):

as32572 napisał(a):

joan napisał(a):

as32572 napisał(a):

joan napisał(a):

joan napisał(a):

joan] zielonaszpilka - Smolar nawet wyraźnie podkreśla, że żaden kontakt w kwestii informowania o nagrodach nie nastąpi, poza tym samodzielnym sprawdzeniem wyników. 

Tym razem Smolar naprawdę się nie popisał, ciekawe czy choć JEDNA realna nagroda trafiła do zwycięzcy emotka .

0 0

kate86

Cytuj wiadomość#6647077 środa, 9 październik 2019, 13:54:32
A co z Domestosem? Coś długo trzymają w napięciu, losowanie było w piątek i dalej nie podpięli wyników?
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6647080 środa, 9 październik 2019, 13:57:33
kate86 napisał(a):

A co z Domestosem? Coś długo trzymają w napięciu, losowanie było w piątek i dalej nie podpięli wyników?

7 dni na ogłoszenie pewnie do końca będą nas trzymać
kate86 0

soulfly

Cytuj wiadomość#6647083 środa, 9 październik 2019, 13:58:31
agakaz2 napisał(a):

kate86 napisał(a):

7 dni na ogłoszenie pewnie do końca będą nas trzymać

Pewnie w piątek poleca smsy. 

andzia65

Cytuj wiadomość#6647471 czwartek, 10 październik 2019, 12:29:54
Na stronie Smolara są już wyniki loterii Domestos. 
0 0
|< << < 287 288 289 290 291 292293 294 295 296 297 >