Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

ameryka

Cytuj wiadomość#6648868 wtorek, 15 październik 2019, 20:43:11
krseta napisał(a):

Wygrana na numer tel XXX, paczka otrzymana wczoraj. Nr podany na liście oraz powiadomienie SMS o dostawie  przyszlo na numer YYY (od jakiegoś czasu w konkursach smolar nieuzywany)... zgadzaly się tylko podane dane adresowe, w konkursie użyty nr byl inny

Smolar wszystko trzyma w archiwum - dane + numery. 
Mieli przecież już wpadkę z smsami. 

gryszelm

Cytuj wiadomość#6649094 środa, 16 październik 2019, 14:53:26
Dostałam dziś @ "Twoje oświadczenie z konkursu "Sensodyne - hit tej jesieni!" zostało zweryfikowane pozytywnie", na paragonie nie było nazwy Drogeria Laboo tylko jakiś Hurt-Detal i nazwisko, a na paragonie Pasta (zdobiłam zdjęcie z produktem, który kupiłam, po żadną pieczątkę ne jeździłam), na przyszłość, jakby kto pytał, jak Smolar "reaguje" na źle opisane paragony.

darog

Cytuj wiadomość#6649101 środa, 16 październik 2019, 15:14:44
[quote=

ameryka napisał(a):

krseta napisał(a):

krseta] Wygrana na numer tel XXX, paczka otrzymana wczoraj. Nr podany na liście oraz powiadomienie SMS o dostawie  przyszlo na numer YYY (od jakiegoś czasu w konkursach smolar nieuzywany)... zgadzaly się tylko podane dane adresowe, w konkursie użyty nr byl inny

żeby tylko...imię i nazwisko do konkretnego nr tel też trzymają. 
- o takie było zdziwienie jak jakiś czas temu pani zadzwoniła wyjaśniać: CZYJ TO NR TEL? Bo w innym konkursie na ten numer były podane w formularzu inne dane?!

A ograniczenie umysłowe nie jest w stanie zrozumieć, że można dać do tych celów tel żonie, bratu, lub mieć w biurze "firmowy" i każdy sobie może korzystać...

gosiaczeq

Cytuj wiadomość#6649230 środa, 16 październik 2019, 23:17:44
Czemu nigdy nie udało mi się jeszcze nigdy wygrać w tej agencji ? ? Połowa konkursów co wysyłam to Smolar.. i nic, kompletnie nic.. Miał ktoś tak ? emotka  
0 0

krseta

Cytuj wiadomość#6649231 środa, 16 październik 2019, 23:24:52
Z przymrużeniem oka -niebawem powinien pojawić się zapis w regulaminach konkursów organizowanych przez Smolar:

"Dokonaj zakupu dwóch produktów promocyjnych w tym conajmniej jeden starter SIM z nowym numerem tel..."

cala-w-trawie

Cytuj wiadomość#6649254 czwartek, 17 październik 2019, 08:37:56
Czy to jest w ogóle zgodne z regulaminami? nie ma przy każdym konkursie zapisu, że dane będą użyte jedynie do tego konkursu? przecież tak nie wolno mieszać danych. Chyba emotka
bethan 0

pokrzywa30

Cytuj wiadomość#6649263 czwartek, 17 październik 2019, 09:02:37
gosiaczeq napisał(a):

Czemu nigdy nie udało mi się jeszcze nigdy wygrać w tej agencji ? ? Połowa konkursów co wysyłam to Smolar.. i nic, kompletnie nic.. Miał ktoś tak ? emotka  

Ja tylko jeden jedyny raz w kreatywnym fotograficznym i chyba tylko dlatego że było 100 nagród a tak nigdy w kreatywnym i może ze 4 razy w loterii mniejsze rzeczy typu keg Heineken, jak widzę Smolara jako organizatora to już przeważnie odpuszczam te konkursy ale czasem się skuszę jak na domestos i wosebe i oczywiście kicha emotka
0 0

soulfly

Cytuj wiadomość#6649267 czwartek, 17 październik 2019, 09:09:29
pokrzywa30 napisał(a):

gosiaczeq napisał(a):

Ja tylko jeden jedyny raz w kreatywnym fotograficznym i chyba tylko dlatego że było 100 nagród a tak nigdy w kreatywnym i może ze 4 razy w loterii mniejsze rzeczy typu keg Heineken, jak widzę Smolara jako organizatora to już przeważnie odpuszczam te konkursy ale czasem się skuszę jak na domestos i wosebe i oczywiście kicha emotka

Uważam, patrząc obiektywnie że Smolar jest OK! 

grappa25

Cytuj wiadomość#6649271 czwartek, 17 październik 2019, 09:18:23
gosiaczeq napisał(a):

Ja mam tak samo ze Smolarem, i360,  Albedo- nigdy nic. Widać mamy inne poczucie humoru...
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6649276 czwartek, 17 październik 2019, 09:22:04
grappa25 napisał(a):

gosiaczeq napisał(a):

Ja mam tak samo ze Smolarem, i360,  Albedo- nigdy nic. Widać mamy inne poczucie humoru...

Gram od roku. Ostatnio pierwszy raz u smolara wygrałam w Delma abc. Wcześniej kilka razy w loteri.  Trzeba próbować, aż się wpadnie na ich oczekiwania. 
0 0

fantagiro

Cytuj wiadomość#6649277 czwartek, 17 październik 2019, 09:23:14
soulfly napisał(a):

pokrzywa30 napisał(a):

gosiaczeq napisał(a):

Uważam, patrząc obiektywnie że Smolar jest OK! 

ja też tak uważam..że jest OK nawet bardzo OK.
Dzięki Niemu jestem z Wami po tym jak udało mi się wygrać PS4 w coca cola w Biedrze ...CHOROBA KONKURSOWO/LOTERYJNA zaatakowała umysł i wolny czas emotka .
Tak, przez ostatnie 9m-cy pozwolił wygrać na 2 numery tel - domowe!!! a nie nabyte pod loterie: parę głównych  w przedziale 1-3tyś i kilka ...drobnicy

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6649288 czwartek, 17 październik 2019, 10:04:55
gosiaczeq napisał(a):

wygryw w Smolarze w loteriach, wygrywam zdjęciami ale nigdy nie wygrałam tekstem. nie mam natomiast problemu żeby wygrywać tekstami różne stopnie w wielu innych dużych agencjach.
doszłam więc do wniosku, że Smolar nie jest wystarczająco kreatywny na moje teksty emotka

delfinka101

Cytuj wiadomość#6649328 czwartek, 17 październik 2019, 11:50:49
Tekstem mi łatwiej ale loterie ciężko. Chociaż zaskoczyli mnie bonem 500 zł z Kubusi
0 0

loteryjny

Cytuj wiadomość#6649546 czwartek, 17 październik 2019, 21:57:29
Czy dostaliscie na e-maila potwierdzenie z Domestosa o wyslaniu dokumentów?
0 0

slavek

Cytuj wiadomość#6649547 czwartek, 17 październik 2019, 21:59:39
loteryjny napisał(a):

nie, zero odzewu
0 0

joasiajulia

Cytuj wiadomość#6649549 czwartek, 17 październik 2019, 22:01:47
slavek napisał(a):

loteryjny napisał(a):

nie, zero odzewu

Nic
0 0

loteryjny

Cytuj wiadomość#6649553 czwartek, 17 październik 2019, 22:12:29
joasiajulia napisał(a):

slavek napisał(a):

loteryjny napisał(a):

nie, zero odzewu

Nic

Ok dzięki za info emotka
0 0

majonez

Cytuj wiadomość#6649555 czwartek, 17 październik 2019, 22:16:29
0 0

pipi99

Cytuj wiadomość#6649842 piątek, 18 październik 2019, 18:50:16
Czy wszyscy dostali powiadomienia w sprawie Garage?  Mój brat nie dostał, a wygrał w 3 etapie, jest na liście, uzupełnił formularz.... Pisać do nich w tej sprawie?
0 0

roksana2802

Cytuj wiadomość#6649854 piątek, 18 październik 2019, 19:35:57
Ja też nie dostałam-3 wygrane w rodzinie..
0 0