Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

Mysia

Cytuj wiadomość#6685507 poniedziałek, 24 luty 2020, 21:24:34
Czy dostał już ktoś info o weryfikacji z Somatu?
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6685510 poniedziałek, 24 luty 2020, 21:48:47
Mysia napisał(a):

Czy dostał już ktoś info o weryfikacji z Somatu?

Jeszcze nie wysyłali
Mysia 0

loteryjny

Cytuj wiadomość#6686087 środa, 26 luty 2020, 23:17:01
Czy Smolar informował dziś lub wczoraj z czegokolwiek?
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6686095 czwartek, 27 luty 2020, 00:14:07
loteryjny napisał(a):

Czy Smolar informował dziś lub wczoraj z czegokolwiek?

wczoraj z wody kraina lodu, ale nie mam teraz jak sprawdzić za który dzień
0 0

stamp2

Cytuj wiadomość#6686159 czwartek, 27 luty 2020, 12:10:49
forrrum napisał(a):

Pierwszy potwierdzony przypadek koronawirusa w Polsce właśnie z Łodzi pochodzi. emotka
Ciekawe, czy to wpłynie na aktywność Smolara? emotka No bo skoro wysyłają ludzi z biur do domów...
https://www.se.pl...-uLh8-ocH7-KHTt.html

Monika11

Cytuj wiadomość#6686199 czwartek, 27 luty 2020, 13:35:52
@ od Smolara
Twoje oświadczenie z konkursu "Ty ucztujesz, Somat zmywa!" zostało zweryfikowane pozytywnie
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6686337 piątek, 28 luty 2020, 00:03:41
forrrum napisał(a):

stamp2 napisał(a):

forrrum napisał(a):

emotka   Ciekawe, czy to wpłynie na aktywność Smolara? emotka No bo skoro pracodawcy wysyłają ludzi z biur do domów...

Abstrahując od tego, czy "koronawirus w Polsce" to fakt, czy tylko plotka, faktem pozostają decyzje pracodawców o redukcji obecności w przestrzeni publicznej pracowników - tym samym postawione pytanie nadal jest aktualne:
CZY NALEŻY SIĘ SPODZIEWAĆ ZMIANY AKTYWNOŚCI SMOLARA? emotka

Moim zdaniem nie, bez względu na to czy którykolwiek pracodawca będzie odsyłała pracowników do domów czy nie (trwają dyskusje na ile to zgodne z prawem;) - większość tego, co robią pracownicy agencji, da się zrobić zdalnie. Poza tym w Polsce jeszcze nie ma oficjalnie potwierdzonego koronawirusa, więc takie działania byłyby mocno na wyrost. Nie wiem skąd taki pomysł? O inne agencje się nie martwisz?

forrrum

Cytuj wiadomość#6686339 piątek, 28 luty 2020, 01:08:18
zielonaszpilka napisał(a):

większość tego, co robią pracownicy agencji, da się zrobić zdalnie. Poza tym w Polsce jeszcze nie ma oficjalnie potwierdzonego koronawirusa, więc takie działania byłyby mocno na wyrost. Nie wiem skąd taki pomysł? O inne agencje się nie martwisz?

Nie. O inne jakoś się nie martwię. Zresztą... Łódź, Szczecin, Warszawa, czy Katowice - jakie to ma znaczenie?  emotka O Smolara z Łodzi tez się zresztą nie "martwię", a jedynie dywaguję na luzie. emotka

0 0

loteryjny

Cytuj wiadomość#6686597 piątek, 28 luty 2020, 20:19:41
Trafił ktoś ostatnio w loteriach Smolara jakieś tygodniowe? 
0 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#6686729 sobota, 29 luty 2020, 18:15:54
Jak odczarować SMOLAR? Niestety u nich  mało wygrywam.Zdecydowanie nie nie lubią, chociaz ja akurat ich lubię za to, ze  zawsze jest potwierdzenie wysłania na konkurs, potwierdzenie otrzymania dokumentów,potwierdzenia o weryfikacji.To mi się bardzo podoba i ułatwia wiele.Nie trzeba pilnować tyle. Szkoda, ze tak mało tam wygrywam a o głównych to nie mam co marzyć, czy tygodniowych..nigdy nie wygrałam chyba:) Jak to zmienić. Juz nawet nie mówię o hasłach ale w loteriach ile bym zgłoszeń nie pusciła ile nagród by nie było to nic nie wygram
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6686854 niedziela, 1 marzec 2020, 11:25:58
delfinka101 napisał(a):

Jak odczarować SMOLAR? Niestety u nich  mało wygrywam.Zdecydowanie nie nie lubią, chociaz ja akurat ich lubię za to, ze  zawsze jest potwierdzenie wysłania na konkurs, potwierdzenie otrzymania dokumentów,potwierdzenia o weryfikacji.To mi się bardzo podoba i ułatwia wiele.Nie trzeba pilnować tyle. Szkoda, ze tak mało tam wygrywam a o głównych to nie mam co marzyć, czy tygodniowych..nigdy nie wygrałam chyba:) Jak to zmienić. Juz nawet nie mówię o hasłach ale w loteriach ile bym zgłoszeń nie pusciła ile nagród by nie było to nic nie wygram

ostatnio większość "konkursów" u nich to loterie.. dlatego trudno u nich wygrać. Na 10 konkursów 4 są kreatywne, a reszta to losowania/bramki. Kiedyś proporcje były inne i dużo u nich można było wygrać. Teraz u mnie wychodzi marnie. Od czasu do czasu coś się trafi ale raczej z puli nagród pocieszenia niż nagród wyższego stopnia. Jest bardzo mało kreatywnych dlatego też konkurencja dobrze pisząca jest bardziej zwarta i gotowa.. Trudniej wygrać coś fajnego..
0 0

kokii

Cytuj wiadomość#6687570 wtorek, 3 marzec 2020, 20:22:29
Na kreatywnych jaki typ odpowiedzi lubi Smolar? Rymowanki? Czy kreatywne proste odpowiedzi, może z jakąś puentą? Podpowie mi ktoś? emotka
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6687583 wtorek, 3 marzec 2020, 20:56:05
forrrum napisał(a):

kokii napisał(a):

Na kreatywnych jaki typ odpowiedzi lubi Smolar? Rymowanki? Czy proste odpowiedzi, może z jakąś puentą?

Wygrasz zarówno jednym jak i drugim, o ile Smolar uzna twórczość za wystarczająco kreatywną. emotka

Ja wygrałam rymowanka ale też uważam, że to nie ma znaczenia
 Musi być to cos....wg nich...
0 0

zamarancza

Cytuj wiadomość#6691269 piątek, 20 marzec 2020, 10:02:05
Słuchajcie.. Pierwszy raz wygrałam coś w Smolar i do tego to nagroda pieniężna. Wypełniłam oświadczenie laureata, ale numeru konta tam nie było (a wedle regulaminu powinien być), to jak to wygląda? Mam czekać na @ od nich o prawidłowej weryfikacji i wtedy poproszą o nr konta do przelewu? 
W ciągu ile dni potwierdzają? (wypełniony formularz we wtorek)
Dzięki za odpowiedź..
0 0

soulfly

Cytuj wiadomość#6691276 piątek, 20 marzec 2020, 10:33:56
zamarancza napisał(a):

Słuchajcie.. Pierwszy raz wygrałam coś w Smolar i do tego to nagroda pieniężna. Wypełniłam oświadczenie laureata, ale numeru konta tam nie było (a wedle regulaminu powinien być), to jak to wygląda? Mam czekać na @ od nich o prawidłowej weryfikacji i wtedy poproszą o nr konta do przelewu? 
W ciągu ile dni potwierdzają? (wypełniony formularz we wtorek)
Dzięki za odpowiedź..

Zadzwoń do Smolara. 

forrrum

Cytuj wiadomość#6691279 piątek, 20 marzec 2020, 11:04:40
zamarancza napisał(a):

...nagroda pieniężna. Wypełniłam oświadczenie laureata, ale numeru konta tam nie było (a wedle regulaminu powinien być)

Który to konkurs? Rzuć linkiem.
0 0

zamarancza

Cytuj wiadomość#6691282 piątek, 20 marzec 2020, 11:17:42
forrrum napisał(a):

zamarancza napisał(a):

...nagroda pieniężna. Wypełniłam oświadczenie laureata, ale numeru konta tam nie było (a wedle regulaminu powinien być)

https://wosebawyjatkowajakty.pl/
0 0

forrrum

Cytuj wiadomość#6691288 piątek, 20 marzec 2020, 11:37:07
zamarancza napisał(a):

forrrum napisał(a):

zamarancza napisał(a):

https://wosebawyjatkowajakty.pl/

Pisz do Smolara. emotka
0 0

zamarancza

Cytuj wiadomość#6691304 piątek, 20 marzec 2020, 12:05:35
Dzwoniłam i niewiele się dowiedziałam, ale mam czekać na e-mail...
0 0

loteryjny

Cytuj wiadomość#6692377 środa, 25 marzec 2020, 11:26:41
Czy ktos z Was na loterie Wez Wode Wygraj Nagrode kupowal zywca w C4, wysłał paragon i nagroda przyszła (na paragonie nie jest napisana pojemnosc)?
0 0