Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

kermit

Cytuj wiadomość#6723605 piątek, 21 sierpień 2020, 14:55:09
rare85 napisał(a):

kermit napisał(a):

rare85 napisał(a):

darog napisał(a):

Inna sprawa kupowanie paragonu. Wiadomo liczy się kto pierwszy wyśle paragon z danym numerem. Różnie to bywa. czasami jest tak-że zapłaci się za paragon/ a będzie wykorzystany wcześniej przez sprzedającego. 

Na to nie mam słów. Zdaję sobie sprawę, że zawsze jest ryzyko, ale dla mnie to totalne przegięcie. W takim przypadku pozostaje nadzieja, że karma wraca..

Tylko czy ktoś faktycznie się spotkał z taką sytuacją na forum, tzn. kupił paragon i
nie dostał nagrody, bo niby sprzedawca też na niego wygrał?
Przecież byłaby z tego jakaś afera, a odkąd jestem na forum to takiej nie kojarzę. Inna sprawa, że jeśli Smolar dostałby taki sam skan od dwóch osób to też pewnie byłaby niezła jazda ...
Mam nadzieję, że jeśli ktoś faktycznie dał się tak zrobić w konia to podałby tu dane forumowicza oszusta dla ostrzeżenia innych.

Miałam bardziej na myśli to o czym  @magdalena-chili, czyli zdublowane numery. Karlsbad zawsze pisze, że paragony z tymi samymi nr transakcji, z tego samego dnia, z tego samego sklepu nie będą W OGÓLE brane pod uwagę. Ktoś kupuje paragon, sprzedający wykorzysta, a kupujący nie ma nawet świadomości, że jego zgłoszenie nie będzie brało udziału w konkursie czy loterii, bo nr zdublowany, ot, pomyśli, że po prostu nie wygrał.

Skoro zdublowane numery nie biorą udziału to jaki miałoby to sens dla sprzedawcy? Jego zgłoszenie też nie jest w takiej sytuacji brane pod uwagę.
0 0

rare85

Cytuj wiadomość#6723606 piątek, 21 sierpień 2020, 15:04:07
kermit napisał(a):

rare85 napisał(a):

kermit napisał(a):

rare85 napisał(a):

darog napisał(a):

Inna sprawa kupowanie paragonu. Wiadomo liczy się kto pierwszy wyśle paragon z danym numerem. Różnie to bywa. czasami jest tak-że zapłaci się za paragon/ a będzie wykorzystany wcześniej przez sprzedającego. 

Na to nie mam słów. Zdaję sobie sprawę, że zawsze jest ryzyko, ale dla mnie to totalne przegięcie. W takim przypadku pozostaje nadzieja, że karma wraca..

Tylko czy ktoś faktycznie się spotkał z taką sytuacją na forum, tzn. kupił paragon i
nie dostał nagrody, bo niby sprzedawca też na niego wygrał?
Przecież byłaby z tego jakaś afera, a odkąd jestem na forum to takiej nie kojarzę. Inna sprawa, że jeśli Smolar dostałby taki sam skan od dwóch osób to też pewnie byłaby niezła jazda ...
Mam nadzieję, że jeśli ktoś faktycznie dał się tak zrobić w konia to podałby tu dane forumowicza oszusta dla ostrzeżenia innych.

Miałam bardziej na myśli to o czym  @magdalena-chili, czyli zdublowane numery. Karlsbad zawsze pisze, że paragony z tymi samymi nr transakcji, z tego samego dnia, z tego samego sklepu nie będą W OGÓLE brane pod uwagę. Ktoś kupuje paragon, sprzedający wykorzysta, a kupujący nie ma nawet świadomości, że jego zgłoszenie nie będzie brało udziału w konkursie czy loterii, bo nr zdublowany, ot, pomyśli, że po prostu nie wygrał.

Skoro zdublowane numery nie biorą udziału to jaki miałoby to sens dla sprzedawcy? Jego zgłoszenie też nie jest w takiej sytuacji brane pod uwagę.

Może źle napisałam.. Pierwsze jest brane pod uwagę - kolejne z takim samym nr już nie. Jeśli sprzedawca już wysłał zgłoszenie, sprzedał paragon to zgłoszenie kupującego już nie będzie brane pod uwagę. Nie wiem jak jest, po prostu czasami mam takie obawy, bo jestem kupującą. Wychodzę z założenia, że ludzie nie chcą mnie oszukać i staram się kupować od osób, od których już nie raz kupowałam.
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6723613 piątek, 21 sierpień 2020, 15:31:48
masza napisał(a):

rare85 napisał(a):

darog napisał(a):

no ale to już bezsens, a co odeśle sprzedający jak wygra:)

Paragon mailem? Co za problem? Kupić towar o 17;00 wysłać zgłoszenie i odsprzedać paragon o godz. 18;00
- przecież ten co faktycznie odkupił  ten paragon- nie ma;
a) fizycznie towaru z paragonu
b) bezwartościowy paragon
c) nie może liczyć na wygraną - bo nr zgłoszony jest wcześniej.
OT. Kupił paragon/ napisał hasło i g..wno z tego ma

Co robić?
Albo kupować/zamieniać się na paragony z zaufanymi osobami/
albo w dniu rozstrzygnięcia poprosić o info organizatora mailem: czy takie num paragonów wygrały *wysłać skan) bowiem prawowitym jest się ich właścicielem- a jeśli ktoś je użył przed terminem (podać termin zgłoszenia konkursowego) to zrobił to bez porozumienia i tym samym żądanie usunięcia zgłoszenia/laureata oraz akceptacje do konkursu zgłoszenia z tym numerem paragonu-wyslanego później.
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6723614 piątek, 21 sierpień 2020, 15:38:23
darog napisał(a):

masza napisał(a):

rare85 napisał(a):

darog napisał(a):

Paragon mailem? Co za problem? Kupić towar o 17;00 wysłać zgłoszenie i odsprzedać paragon o godz. 18;00

Co robić?
albo w dniu rozstrzygnięcia poprosić o info organizatora mailem: czy takie num paragonów wygrały *wysłać skan) bowiem prawowitym jest się ich właścicielem- a jeśli ktoś je użył przed terminem (podać termin zgłoszenia konkursowego) to zrobił to bez porozumienia i tym samym żądanie usunięcia zgłoszenia/laureata oraz akceptacje do konkursu zgłoszenia z tym numerem paragonu-wyslanego później.

PRZEZ ROK KUPOWALIŚMY (lub zamiana na bilety do lina, gratisy, inne możliwości) PARAGONY Z ITM Z GRAJEWA.

Było to dziwne, bo nigdy nie było najmniejszej wygranej nagrody. Cały rok kupowanie paragonów, zgłaszanie i totalne zero, nawet jak nagród było 500.
Ba... skan paragonów na maila mieliśmy tego samego dnia po zakupie-ewidentnie paragony prawdziwe, ba...listem oryginały mieliśmy.
I...........................jakie to ma znaczenie skoro w razie wygranej Organizator życzy sobie skan paragonu?
...............................Za to ma znaczenie, że kolejne zgłoszenie z tym samym numerem traktowane jest jako DUPLIKAT. 

A niestety nie wszystkie konkursy mają zabezpieczenie "ten numer został już wykorzystany"
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6723617 piątek, 21 sierpień 2020, 15:50:02
darog napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

masza napisał(a):

zdjęcie - przecież ma i zdjęcie i oryginalny paragon gdyby się upierali

ja jak kupuję , to placę za przesłanie mi oryginału

płacisz 4pln za wartość towaru z paragonu + dodatkowo ileś  PLN (nierzadko więcej) kosztów przesyłki pocztowej?  

Tak jest najlepiej. Kiedyś była jakaś akcja z paragonem, że na główną chcieli oryginał, a osoba, która miała ten oryginał w domu nie chciała go przesłać Laureatowi głównej, chociaż ten za zakupy zapłacił. 

Tak, pamiętam była taka sytuacja i chyba jeszcze szantażyk by coś mu odpalił extra za ten paragon dodatkowo bo w końcu wygrana to auto?

0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6723618 piątek, 21 sierpień 2020, 15:50:18
darog napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

masza napisał(a):

zdjęcie - przecież ma i zdjęcie i oryginalny paragon gdyby się upierali

ja jak kupuję , to placę za przesłanie mi oryginału

płacisz 4pln za wartość towaru z paragonu + dodatkowo ileś  PLN (nierzadko więcej) kosztów przesyłki pocztowej?  

Tak jest najlepiej. Kiedyś była jakaś akcja z paragonem, że na główną chcieli oryginał, a osoba, która miała ten oryginał w domu nie chciała go przesłać Laureatowi głównej, chociaż ten za zakupy zapłacił. 

Tak, pamiętam była taka sytuacja i chyba jeszcze szantażyk by coś mu odpalił extra za ten paragon dodatkowo bo w końcu wygrana to auto?

Raczej chodzi o bon wycieczkowy (10k)
Auto też można wygrać na kupiony skan paragonu - doświadczyłam to na własnej skórze, ale na moje szczęście, kupiłam paragon od właściwej osoby  emotka

Kiciunia21

Cytuj wiadomość#6723619 piątek, 21 sierpień 2020, 15:50:47
Przykro się czyta o takich praktykach...
Sama sprzedaje dużo paragonów, ale nie wyobrażam sobie tak postępować. Każdy z kupujących ma swoją kopertę do której wkładam paragony. Wszystko opisane: nickami, datami, kwotami.
Pilnuję ich bardziej niż swoich.
Trzymam nawet te sprzed pół roku, bo może akurat kupujący trafi na rezerwę emotka

edzia21

Cytuj wiadomość#6723620 piątek, 21 sierpień 2020, 15:56:24
darog napisał(a):

darog napisał(a):

masza napisał(a):

rare85 napisał(a):

darog napisał(a):

Co robić?

PRZEZ ROK KUPOWALIŚMY (lub zamiana na bilety do lina, gratisy, inne możliwości) PARAGONY Z ITM Z GRAJEWA.

Było to dziwne, bo nigdy nie było najmniejszej wygranej nagrody. Cały rok kupowanie paragonów, zgłaszanie i totalne zero, nawet jak nagród było 500.
Ba... skan paragonów na maila mieliśmy tego samego dnia po zakupie-ewidentnie paragony prawdziwe, ba...listem oryginały mieliśmy.
I...........................jakie to ma znaczenie skoro w razie wygranej Organizator życzy sobie skan paragonu?
...............................Za to ma znaczenie, że kolejne zgłoszenie z tym samym numerem traktowane jest jako DUPLIKAT. 

A niestety nie wszystkie konkursy mają zabezpieczenie "ten numer został już wykorzystany"

Darog, ja też sporo kupuję na forum. 
Lubię kupować u osób, od których paragony to pewniaki - bardzo często wpadają nagrody (piszę stricte o konkursach kreatywnych).
Oczywiście, znam i takie nicki...na paragony których NIGDY niczego nie wygrałam, chociaż odpowiedzi były dopracowane. 

la-princessa

Cytuj wiadomość#6723626 piątek, 21 sierpień 2020, 16:19:36
Ja nie rozumiem tej nienawiści do konkursowiczów. Bo dla kogo niby są te konkursy? Przeciętny klient i tak nie gra, bo nie ma czasu, chęci, albo nie wierzy w konkursu. A jak już weźmie udział i wygra, to znowu się wkręca i zaczyna grać w kolejnych.  Więc nie wiem jakby to miało wyglądać? Że jak ktoś wygra jedną nagrodę, to już nigdy nie powinien grać? To tak jakby sportowiec miał zakończyć karierę po pierwszym medalu. Bo skoro wygrał raz, to powinien zejść z oczu organizatorom zawodów. 

edzia21

Cytuj wiadomość#6723627 piątek, 21 sierpień 2020, 16:23:41
la-princessa napisał(a):

Ja nie rozumiem tej nienawiści do konkursowiczów. Bo dla kogo niby są te konkursy? Przeciętny klient i tak nie gra, bo nie ma czasu, chęci, albo nie wierzy w konkursu. A jak już weźmie udział i wygra, to znowu się wkręca i zaczyna grać w kolejnych.  Więc nie wiem jakby to miało wyglądać? Że jak ktoś wygra jedną nagrodę, to już nigdy nie powinien grać? To tak jakby sportowiec miał zakończyć karierę po pierwszym medalu. Bo skoro wygrał raz, to powinien zejść z oczu organizatorom zawodów. 

Dokładnie taką wizję ma Smolar, serio. I chociaż jestem daleka od wszelkich teorii spiskowych, wiem że Smolar nie lubi konkursowiczów. Amen.

visserarthur

Cytuj wiadomość#6723632 piątek, 21 sierpień 2020, 17:12:14
Proponuję zmasowane skargi do sponsorów- co tydzień do innego, bo to dziwne, że w innych agencjach się wygrywało i wygrywa, u smolara nie. Chyba mają niskie ceny, że tyle konkursów i loterii prowadzą...

pawelkoo

Cytuj wiadomość#6723634 piątek, 21 sierpień 2020, 17:13:59
Tak sobie to wszystko czytam i daleko mi od teorii spiskowych, chociaż może trochę racji w tym jest emotka A tak pół żartem pół serio to ratunkiem dla "zablokowanych" numerów są nasze kochane loterie bramkowe emotka Jeśli w normalnych loteriach czy konkursach są jakieś czarne listy, tak tutaj jeśli bramka jest przypisana do danej godziny to zostajemy laureatem po prawidłowym wstrzeleniu się i chyba nawet czarna lista nie ma aż takiej mocy, żeby pozbawić nas tej nagrody.
0 0

pawelkoo

Cytuj wiadomość#6723649 piątek, 21 sierpień 2020, 18:29:45
superloser napisał(a):

pawelkoo napisał(a):

Tak sobie to wszystko czytam i daleko mi od teorii spiskowych, chociaż może trochę racji w tym jest emotka A tak pół żartem pół serio to ratunkiem dla "zablokowanych" numerów są nasze kochane loterie bramkowe emotka Jeśli w normalnych loteriach czy konkursach są jakieś czarne listy, tak tutaj jeśli bramka jest przypisana do danej godziny to zostajemy laureatem po prawidłowym wstrzeleniu się i chyba nawet czarna lista nie ma aż takiej mocy, żeby pozbawić nas tej nagrody.

Tylko w bramkach, tak "konkretnie" graja zupelnie inni ludzie emotka  
Myslisz, ze masz szanse w Almette w tym roku? A wiesz, ze liczba dziennych zgloszen bedzie wieksza niz w poprzednich edycjach  emotka  
Kody nie sa pod warstwa do zdrapania to grac mozna na fotke  emotka

Odnosiłem się akurat do bramek Smolarowych i ich rzekomych czarnych list. Szanse jakieś tam niewielkie zawsze są emotka Myślisz, że ludzie będą robić zdjęcia albo spisywać kody z całego regału w sklepie, a na drugi dzień w razie wygranej pójdą po ten konkretny serek? W sumie jakoś zaskoczony tym nie będę emotka Tylko mam też cichą nadzieję, że jak już zgłoszą te setki kodów, to w głównym losowaniu trafią też domek, a potem niech im pęknie d*pa z żalu, że nie grali fair.
0 0

gizoon

Cytuj wiadomość#6723662 piątek, 21 sierpień 2020, 20:52:03
Dla mnie Smolar to nieuczciwa agencja. Wygrałem u nich rok temu grubsza nagrodę. Od tego momentu nic u nich wygrać nie mogę. Straciłem już krocie na te wszystkie konkursy i loterie. Od 2 miesięcy gram na nr. tel. członków rodziny i znajomych. Założyłem nowe e-maile.  Co chwile coś wpada. Żałosne jest to, że blokują konkursowiczów. 

fantagiro

Cytuj wiadomość#6723676 piątek, 21 sierpień 2020, 21:49:16
a  ja bronię Smolara.. dzięki pierwszej wygranej u Niego - PSki jestem z Wami. Gram na 3 numery na 3 różne adresy tj. mój, rodziców i teściów. Przez te dwa lata uzbierało się na nich po hmm 12-20 wygranych. Chętnie dla niedowiarków mogę na privie się"pochwalić". Zdarzyło się, że na początku w kuchni staropolskiej i loterii tescowej dzień po dniu na ten sam nr były wygrane (500ki) gdzie poszło po max 6 zgłoszeń na te nr. Wiem, że jak się postaram w kreatywnym oczywiście powyżej 160 znaków (do 160 max 2gi stopień)  są i główne po parę na ten sam nr. Może nie auta ale takie 1-4k. W innych agencjach : Avanti, Karlsbad..ledwie 2gi stopień przy mega wypocinach. Może SMOLARek lubi jedno a inne agencje zupełnie inny język. Tym tokiem myślenia na Karlsbada do Milki też muszę nasmarować donos..bo tyle zgłoszeń i nic. Sytuacją również się zdarzyła u SMOLARA, że po przesłaniu foty paragonu na stronie laureatów zażądali oryginału z paragrafami bo coś się wydawało nie halo. I co? wysłane,  nagroda w domu a prośba o zwrot paragonu wysłuchana i paragon wrócił bo były inne produkty loteryjne.
Tyle w tej sprawie!
ps. dla mnie najbardziej rozgarnięta Agencja- odbierają tel, odpisują na maile, strona gdzie można sprawdzić wygrane...
Spokojnego wieczoru dla Was i SMOLARA  emotka

yreks

Cytuj wiadomość#6723679 piątek, 21 sierpień 2020, 21:54:32

Tylko w bramkach, tak "konkretnie" graja zupelnie inni ludzie emotka  
Myslisz, ze masz szanse w Almette w tym roku? A wiesz, ze liczba dziennych zgloszen bedzie wieksza niz w poprzednich edycjach  emotka  
Kody nie sa pod warstwa do zdrapania to grac mozna na fotke  emotka

Odnosiłem się akurat do bramek Smolarowych i ich rzekomych czarnych list. Szanse jakieś tam niewielkie zawsze są emotka Myślisz, że ludzie będą robić zdjęcia albo spisywać kody z całego regału w sklepie, a na drugi dzień w razie wygranej pójdą po ten konkretny serek? W sumie jakoś zaskoczony tym nie będę emotka Tylko mam też cichą nadzieję, że jak już zgłoszą te setki kodów, to w głównym losowaniu trafią też domek, a potem niech im pęknie d*pa z żalu, że nie grali fair.

Jak ktos ma sklepik albo w nim pracuje to ma "nieograniczony" dostep do towaru. W Almette sa teraz bramki, produkt sam w sobie drogi  emotka  to nikt regalu nie wyczysci w godzine albo dwie. A w 120minut mozna duuuuuuuzo zglosic.

Smolar nie lubi hurtownikow, dlatego ogranicza na gospodarstwo domowe i sztucznie podbija zainteresowanie.

Ps. A myslisz, ze kto w Kubusiu wygrywa? Albo w  Lajkonik u Kropka B.? Przecietny Kowalski, zawodowy konkursowicz grajacy po dokonaniu zakupu czy ktos siedzacy przy kasie w jakims malym sklepiku osiedlowym?

Kropki bym ze smolarem nie zestawiał. To inna liga... nizsza. Oni nawet na bramki maja sposob. Wystarczy program ktory zglosi Tosie, Bolka, Lenke Czy Marysie jako pierwsze zgloszenie a niewydane nagrody do dyspozycji organizatora. Fajnke ze przy tyskim cos im padlo i mozna bylo sie odkuc

darog

Cytuj wiadomość#6723688 piątek, 21 sierpień 2020, 22:35:57
I jeszcze taka sprawa. na stronie do sprawdzenia wiszą konkursy z Wielkanocy, z ub jesieni..
https://wyniki.smolar.pl/
NIE MOGE ZNALEŹĆ czy jest do sprawdzenia https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-podziel-sie-szczesciem-rossmann.html#.X0AuUtwzapo

PODZIEL SIĘ SZCZĘŚCIEM?

Ślepota mnie dopada..Tyle razy sprawdzam i ślepota? Zakładki nie ma?
0 0

gizoon

Cytuj wiadomość#6723708 sobota, 22 sierpień 2020, 07:02:55
fantagiro napisał(a):

a  ja bronię Smolara.. dzięki pierwszej wygranej u Niego - PSki jestem z Wami. Gram na 3 numery na 3 różne adresy tj. mój, rodziców i teściów. Przez te dwa lata uzbierało się na nich po hmm 12-20 wygranych. Chętnie dla niedowiarków mogę na privie się"pochwalić". Zdarzyło się, że na początku w kuchni staropolskiej i loterii tescowej dzień po dniu na ten sam nr były wygrane (500ki) gdzie poszło po max 6 zgłoszeń na te nr. Wiem, że jak się postaram w kreatywnym oczywiście powyżej 160 znaków (do 160 max 2gi stopień)  są i główne po parę na ten sam nr. Może nie auta ale takie 1-4k. W innych agencjach : Avanti, Karlsbad..ledwie 2gi stopień przy mega wypocinach. Może SMOLARek lubi jedno a inne agencje zupełnie inny język. Tym tokiem myślenia na Karlsbada do Milki też muszę nasmarować donos..bo tyle zgłoszeń i nic. Sytuacją również się zdarzyła u SMOLARA, że po przesłaniu foty paragonu na stronie laureatów zażądali oryginału z paragrafami bo coś się wydawało nie halo. I co? wysłane,  nagroda w domu a prośba o zwrot paragonu wysłuchana i paragon wrócił bo były inne produkty loteryjne.
Tyle w tej sprawie!
ps. dla mnie najbardziej rozgarnięta Agencja- odbierają tel, odpisują na maile, strona gdzie można sprawdzić wygrane...
Spokojnego wieczoru dla Was i SMOLARA  emotka

Sama napisałaś, że grasz na parę numerów. Ja grałem na 1 i nic nie wygrywałem. Sytuacja zmieniła się gdy zacząłem grać na kilka numerów. Dla mnie to chore, że muszę kombinować ... że nie mogę z mojego telefonu, który mam zawsze przy sobie wysłać 10 zgłoszeń bo durny Smolar zaraz wywęszy konkursowicza. Musze angażować rodzinę, znajomych by coś wygrać ...

samuraj

Cytuj wiadomość#6723710 sobota, 22 sierpień 2020, 08:00:23
Ja u smolara nie mogę nawet bona trafić  emotka Co prawda specjalizuje się w loteriach i wiem na czym to polega ale na tyle paragonów co ja zgłaszam to aż dzwine,że choć raz nie został wylosowany.Mam takie zapasy piwa i słodyczy że aż szok.Jak bym Wam pokazał to by Wam szczęka opadła emotka Jaki morał z tego trzeba omijać smolara emotka

samuraj

Cytuj wiadomość#6723714 sobota, 22 sierpień 2020, 08:28:25
Popadłbym w alkoholizm emotka Mam wrażenie nie mój nr jest na czarnej liście tylko nie wiem dlaczego...
0 0