Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6737794 wtorek, 20 październik 2020, 16:32:28
fiona25 napisał(a):

nataliii napisał(a):

fiona25 napisał(a):

Mam pytanie do osób, które wygrały zestaw Somat , czy dostaliście pozytywną weryfikację? A jeżeli coś sie nie zgadza to czy ta agencja odzywa sie z informacją,ze coś było nie tak,czy po prostu "zapomina" o takim kilencie i można sobie czekać? Pytam, bo mam wątpliwości co do opisu na moim paragonie, miałam "tabl.do czyszcz.zm."  - bez nazwy Somat.Oczywiście udam się po pieczątkę jeśli będzie trzeba , jeśli tylko ktoś się do mnie odezwie...  emotka

Nic na razie nie dostałam. Tez miałam zly opis. Chyba wszystkie produkty Sonat w C4 mialy slabe opisy.

Dzięki za odpowiedź, w takim razie czekamy na werdykt  emotka

Ja miał dobry opis "sol do zmyw Soma"  emotka ale Smolar sam sobie weryfikuje paragony, więc jak kupilyscie dobry produkt to będzie ok.
0 0

fiona25

Cytuj wiadomość#6737844 wtorek, 20 październik 2020, 19:39:21
zielonaszpilka napisał(a):

fiona25 napisał(a):

nataliii napisał(a):

fiona25 napisał(a):

Mam pytanie do osób, które wygrały zestaw Somat , czy dostaliście pozytywną weryfikację? A jeżeli coś sie nie zgadza to czy ta agencja odzywa sie z informacją,ze coś było nie tak,czy po prostu "zapomina" o takim kilencie i można sobie czekać? Pytam, bo mam wątpliwości co do opisu na moim paragonie, miałam "tabl.do czyszcz.zm."  - bez nazwy Somat.Oczywiście udam się po pieczątkę jeśli będzie trzeba , jeśli tylko ktoś się do mnie odezwie...  emotka

Nic na razie nie dostałam. Tez miałam zly opis. Chyba wszystkie produkty Sonat w C4 mialy slabe opisy.

Dzięki za odpowiedź, w takim razie czekamy na werdykt  emotka

Ja miał dobry opis "sol do zmyw Soma"  emotka ale Smolar sam sobie weryfikuje paragony, więc jak kupilyscie dobry produkt to będzie ok.

Super, dzięki  emotka
0 0

aurorcia

Cytuj wiadomość#6737911 środa, 21 październik 2020, 09:56:55
Na jakiego maila piszecie zwykle do smolara, na ten biuro@smolar.pl?
0 0

staszkoooo

Cytuj wiadomość#6737990 środa, 21 październik 2020, 12:38:39
SMOLAR - konkurs Urodzinowa POLOteria (od 21.10)
Czy ktoś z Was wysyłał zgłoszenie na ten konkurs Smolara? Zrobiłem zakupy, mam prawidłowy paragon, a rejestracja okazuje się niemożliwa...
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6737993 środa, 21 październik 2020, 12:41:47
staszkoooo napisał(a):

Czy ktoś z Was wysyłał zgłoszenie na ten konkurs Smolara? Zrobiłem zakupy, mam prawidłowy paragon, a rejestracja okazuje się niemożliwa...

tam są jakieś zdrapki za zakupy
0 0

gocha542

Cytuj wiadomość#6737998 środa, 21 październik 2020, 12:45:55
staszkoooo napisał(a):

u mnie to samo-paragon na 170 zł z polokartą
0 0

staszkoooo

Cytuj wiadomość#6737999 środa, 21 październik 2020, 12:47:28
agakaz2 napisał(a):

staszkoooo napisał(a):

tam są jakieś zdrapki za zakupy
Tak, wszystko się zgadza. Zdrapka jest wirtualna, a otrzymuje ją się po zarejestrowaniu paragonu po zakupach. Problem w tym, że paragon jest prawidłowy (odpowiednia kwota), POLO karta użyta, a na stronie konkursu przy rejestracji pojawia się info, że zgłoszenia nie można dodać. Pytam dlatego, czy to jest jakiś błąd (pierwszy dzień konkursu), czy tylko z moim paragonem coś nie tak?

0 0

staszkoooo

Cytuj wiadomość#6738008 środa, 21 październik 2020, 12:54:15
gocha542 napisał(a):

staszkoooo napisał(a):

Napisałem do Smolara, widać faktycznie jakiś błąd mają. Zobaczymy, co odpowiedzą.

venix

Cytuj wiadomość#6738021 środa, 21 październik 2020, 13:16:31
aurorcia napisał(a):

Ja piszę tam, gdy chcę anulować zgłoszenie.  Wydaje mi się,  że nikt nigdy mi nie odpisał.
0 0

aurorcia

Cytuj wiadomość#6738022 środa, 21 październik 2020, 13:18:18
venix napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Ja piszę tam, gdy chcę anulować zgłoszenie.  Wydaje mi się,  że nikt nigdy mi nie odpisał.

Dzięki, a komuś z tego maila odpisali albo ma  jakiś inny?
0 0

faworek

Cytuj wiadomość#6738028 środa, 21 październik 2020, 13:32:39
aurorcia napisał(a):

venix napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Mi ostatnio odpisali po jednym dniu jak wysyłałam pytanie na tego emaila emotka

pikawka

Cytuj wiadomość#6738029 środa, 21 październik 2020, 13:36:00
faworek napisał(a):

aurorcia napisał(a):

venix napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Mi ostatnio odpisali po jednym dniu jak wysyłałam pytanie na tego emaila emotka

konkurs@smolar.pl
pisałam z 3 tyg temu na tego maila. 
Odpisali na drugi dzień. 
0 0

halliday

Cytuj wiadomość#6738051 środa, 21 październik 2020, 14:37:15
aurorcia napisał(a):

tak na ten, ale nic konkretnego nie odpowiadają albo wcale nie odpowiadają.
0 0

wiesia30

Cytuj wiadomość#6738057 środa, 21 październik 2020, 15:01:44
halliday napisał(a):

aurorcia napisał(a):

tak na ten, ale nic konkretnego nie odpowiadają albo wcale nie odpowiadają

mi jak coś trzeba było to dzwoniłam,zawsze byłam bardzo miło potraktowana emotka
0 0

gocha542

Cytuj wiadomość#6738117 środa, 21 październik 2020, 17:47:51
staszkoooo napisał(a):

gocha542 napisał(a):

staszkoooo napisał(a):

Napisałem do Smolara, widać faktycznie jakiś błąd mają. Zobaczymy, co odpowiedzą.

już przechodzi emotka
0 0

onlyrybka

Cytuj wiadomość#6738297 czwartek, 22 październik 2020, 11:35:29
Czy w Polomarkecie trzeba zrobić zakupy za 40 zł, żeby otrzymać e-zdrapkę, czy można kupić tylko produkty z tej listy https://www.polot...%20tydzień%2043.pdf i otrzymamy e-zdrapki (bez paragonu na 40 zł) ?
Mam na paragonie produkty, które łapią się na e-zdapkę, ale nie mogę wysłać zgłoszenia (na podanej karcie brak punktów).
0 0

kalinea

Cytuj wiadomość#6738300 czwartek, 22 październik 2020, 11:40:23
Rozumiem ze jak spaliłam numer u Smolara W jednym konkursie to w żadnym innym konkursie już na niego nie wygram?
0 0

jacu007

Cytuj wiadomość#6738301 czwartek, 22 październik 2020, 11:49:39
kalinea napisał(a):

Rozumiem ze jak spaliłam numer u Smolara W jednym konkursie to w żadnym innym konkursie już na niego nie wygram?

Nie żąrtuj, można wielokrotnie w różnych konkursach wygrywać u Smolara. Wiem, że ludzie dopatrują się teorii spiskowych, ale można.
0 0

kalinea

Cytuj wiadomość#6738302 czwartek, 22 październik 2020, 11:52:14
jacu007 napisał(a):

kalinea napisał(a):

Nie żąrtuj, można wielokrotnie w różnych konkursach wygrywać u Smolara. Wiem, że ludzie dopatrują się teorii spiskowych, ale można.

Ale chodzi o to ze wysłałam z dwóch numerów ten sam numer paragonu przez przypadek 
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6738303 czwartek, 22 październik 2020, 11:52:25
jacu007 napisał(a):

kalinea napisał(a):

Też podejrzewałam, że cos może być na rzeczy z tym nie wygrywaniem na ten sam numer ale w ostatnich 6 miesiącach na mój numer wygrałam u nich kilka razy. 
0 0