Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

Gość staszkoooo

Cytuj wiadomość#6737990 środa, 21 październik 2020, 12:38:39
SMOLAR - konkurs Urodzinowa POLOteria (od 21.10)
Czy ktoś z Was wysyłał zgłoszenie na ten konkurs Smolara? Zrobiłem zakupy, mam prawidłowy paragon, a rejestracja okazuje się niemożliwa...
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6737993 środa, 21 październik 2020, 12:41:47
staszkoooo napisał(a):

Czy ktoś z Was wysyłał zgłoszenie na ten konkurs Smolara? Zrobiłem zakupy, mam prawidłowy paragon, a rejestracja okazuje się niemożliwa...

tam są jakieś zdrapki za zakupy
0 0

gocha542

Cytuj wiadomość#6737998 środa, 21 październik 2020, 12:45:55
staszkoooo napisał(a):

u mnie to samo-paragon na 170 zł z polokartą
0 0

Gość staszkoooo

Cytuj wiadomość#6737999 środa, 21 październik 2020, 12:47:28
agakaz2 napisał(a):

staszkoooo napisał(a):

tam są jakieś zdrapki za zakupy
Tak, wszystko się zgadza. Zdrapka jest wirtualna, a otrzymuje ją się po zarejestrowaniu paragonu po zakupach. Problem w tym, że paragon jest prawidłowy (odpowiednia kwota), POLO karta użyta, a na stronie konkursu przy rejestracji pojawia się info, że zgłoszenia nie można dodać. Pytam dlatego, czy to jest jakiś błąd (pierwszy dzień konkursu), czy tylko z moim paragonem coś nie tak?

0 0

Gość staszkoooo

Cytuj wiadomość#6738008 środa, 21 październik 2020, 12:54:15
gocha542 napisał(a):

staszkoooo napisał(a):

Napisałem do Smolara, widać faktycznie jakiś błąd mają. Zobaczymy, co odpowiedzą.

venix

Cytuj wiadomość#6738021 środa, 21 październik 2020, 13:16:31
aurorcia napisał(a):

Na jakiego maila piszecie zwykle do smolara, na ten biuro@smolar.pl?

Ja piszę tam, gdy chcę anulować zgłoszenie.  Wydaje mi się,  że nikt nigdy mi nie odpisał.
0 0

aurorcia

Cytuj wiadomość#6738022 środa, 21 październik 2020, 13:18:18
venix napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Ja piszę tam, gdy chcę anulować zgłoszenie.  Wydaje mi się,  że nikt nigdy mi nie odpisał.

Dzięki, a komuś z tego maila odpisali albo ma  jakiś inny?
0 0

faworek

Cytuj wiadomość#6738028 środa, 21 październik 2020, 13:32:39
aurorcia napisał(a):

venix napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Mi ostatnio odpisali po jednym dniu jak wysyłałam pytanie na tego emaila emotka

pikawka

Cytuj wiadomość#6738029 środa, 21 październik 2020, 13:36:00
faworek napisał(a):

aurorcia napisał(a):

venix napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Mi ostatnio odpisali po jednym dniu jak wysyłałam pytanie na tego emaila emotka

konkurs@smolar.pl
pisałam z 3 tyg temu na tego maila. 
Odpisali na drugi dzień. 
0 0

halliday

Cytuj wiadomość#6738051 środa, 21 październik 2020, 14:37:15
aurorcia napisał(a):

tak na ten, ale nic konkretnego nie odpowiadają albo wcale nie odpowiadają.
0 0

wiesia30

Cytuj wiadomość#6738057 środa, 21 październik 2020, 15:01:44
halliday napisał(a):

aurorcia napisał(a):

tak na ten, ale nic konkretnego nie odpowiadają albo wcale nie odpowiadają

mi jak coś trzeba było to dzwoniłam,zawsze byłam bardzo miło potraktowana emotka
0 0

gocha542

Cytuj wiadomość#6738117 środa, 21 październik 2020, 17:47:51
staszkoooo napisał(a):

gocha542 napisał(a):

staszkoooo napisał(a):

Napisałem do Smolara, widać faktycznie jakiś błąd mają. Zobaczymy, co odpowiedzą.

już przechodzi emotka
0 0

onlyrybka

Cytuj wiadomość#6738297 czwartek, 22 październik 2020, 11:35:29
Czy w Polomarkecie trzeba zrobić zakupy za 40 zł, żeby otrzymać e-zdrapkę, czy można kupić tylko produkty z tej listy https://www.polot...%20tydzień%2043.pdf i otrzymamy e-zdrapki (bez paragonu na 40 zł) ?
Mam na paragonie produkty, które łapią się na e-zdapkę, ale nie mogę wysłać zgłoszenia (na podanej karcie brak punktów).
0 0

fineessa

Cytuj wiadomość#6738300 czwartek, 22 październik 2020, 11:40:23
Rozumiem ze jak spaliłam numer u Smolara W jednym konkursie to w żadnym innym konkursie już na niego nie wygram?
0 0

jacu007

Cytuj wiadomość#6738301 czwartek, 22 październik 2020, 11:49:39
kalinea napisał(a):

Rozumiem ze jak spaliłam numer u Smolara W jednym konkursie to w żadnym innym konkursie już na niego nie wygram?

Nie żąrtuj, można wielokrotnie w różnych konkursach wygrywać u Smolara. Wiem, że ludzie dopatrują się teorii spiskowych, ale można.
0 0

fineessa

Cytuj wiadomość#6738302 czwartek, 22 październik 2020, 11:52:14
jacu007 napisał(a):

kalinea napisał(a):

Nie żąrtuj, można wielokrotnie w różnych konkursach wygrywać u Smolara. Wiem, że ludzie dopatrują się teorii spiskowych, ale można.

Ale chodzi o to ze wysłałam z dwóch numerów ten sam numer paragonu przez przypadek 
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6738303 czwartek, 22 październik 2020, 11:52:25
jacu007 napisał(a):

kalinea napisał(a):

Też podejrzewałam, że cos może być na rzeczy z tym nie wygrywaniem na ten sam numer ale w ostatnich 6 miesiącach na mój numer wygrałam u nich kilka razy. 
0 0

halliday

Cytuj wiadomość#6738304 czwartek, 22 październik 2020, 11:53:51
kalinea napisał(a):

tego nie wiadomo, ale ja bym na wszelki wypadek kupił nowy numer.
0 0

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6738306 czwartek, 22 październik 2020, 12:07:20
halliday napisał(a):

kalinea napisał(a):

tego nie wiadomo, ale ja bym na wszelki wypadek kupił nowy numer.

Potwierdzam, wygrywam u Smolara na ten sam numer od 11 lat, również główne. To naprawdę porządna, normalna i wiarygodna agencja, gdzie wszytko jest przejrzyste, przychodzi potwierdzenie na maila o zgłoszeniu, następnie potwierdzenie o pozytywnej weryfikacji, są wyniki dla niecierpliwych na stronie i zawsze podaje się numer paragonu  (nie tak jak w pewnej popularnej innej agencji, gdzie zgłoszenia są zawsze bez numeru, ludzie wysyłają zachęceni tym faktem po kilkanaście zgłoszeń, potem przy weryfikacji nie mają tych paragonów, a nagrody niewydane pozostają do dyspozycji organizatora), czego chcieć więcej? No i jeszcze jedno - z losowań nagród Smolara można też oglądać filmiki i ... zawsze odbierają telefony i pomagają. Nawet jeśli czasami coś tam się zdarzy, to i tak dla mnie (każdy ma oczywiście prawo do swojego zdania i nie chcę tu wywoływać kilometrowych dyskusji, jedynie odpowiadam na pytanie) to jest najlepsza agencja i myślę, że spokojnie możesz zachować ten sam numer.

delfinka101

Cytuj wiadomość#6738666 piątek, 23 październik 2020, 16:06:26
misiamarysia napisał(a):

Potwierdzam, wygrywam u Smolara na ten sam numer od 11 lat, również główne. To naprawdę porządna, normalna i wiarygodna agencja, gdzie wszytko jest przejrzyste, przychodzi potwierdzenie na maila o zgłoszeniu, następnie potwierdzenie o pozytywnej weryfikacji, są wyniki dla niecierpliwych na stronie i zawsze podaje się numer paragonu  (nie tak jak w pewnej popularnej innej agencji, gdzie zgłoszenia są zawsze bez numeru, ludzie wysyłają zachęceni tym faktem po kilkanaście zgłoszeń, potem przy weryfikacji nie mają tych paragonów, a nagrody niewydane pozostają do dyspozycji organizatora), czego chcieć więcej? No i jeszcze jedno - z losowań nagród Smolara można też oglądać filmiki i ... zawsze odbierają telefony i pomagają. Nawet jeśli czasami coś tam się zdarzy, to i tak dla mnie (każdy ma oczywiście prawo do swojego zdania i nie chcę tu wywoływać kilometrowych dyskusji, jedynie odpowiadam na pytanie) to jest najlepsza agencja i myślę, że spokojnie możesz zachować ten sam numer.

Mało wygrywam ale też mam taki sam pogląd. Myślę, że jedna z nielicznych agencji która czyta hasła. Odpowiadaja szybko na pytania i nigdy nie mają z niczym problemu