Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

Monika11

Cytuj wiadomość#6746965 wtorek, 24 listopad 2020, 13:03:40
Ja też miałam czasami telefon załączony , a sms- a brak , sprawdziłam wyniki i była wygrana. Odsyłałam paragon i nagrody w domku. Lepiej sprawdzać 

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6746969 wtorek, 24 listopad 2020, 13:14:40
Monika11 napisał(a):

Ja też miałam czasami telefon załączony , a sms- a brak , sprawdziłam wyniki i była wygrana. Odsyłałam paragon i nagrody w domku. Lepiej sprawdzać 

Dokładnie. Za wczorajszy Lidl z blenderem sms nie dotarł. Sprawdzałam w wynikach i w laureatach dane odesłałam, a smsa brak. Nr tel używany cały czas. 

fantagiro

Cytuj wiadomość#6746977 wtorek, 24 listopad 2020, 13:39:12
a ekspresy ? da się jakoś sprawdzić z loterii MK cafe? może udało się ustrzelić na 48 zgłoszeń a infa na sms nie było emotka
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6746978 wtorek, 24 listopad 2020, 13:44:27
fantagiro napisał(a):

a ekspresy ? da się jakoś sprawdzić z loterii MK cafe? może udało się ustrzelić na 48 zgłoszeń a infa na sms nie było emotka

https://www.loteriamkcafe.pl/laureaci/ jak puści to jest wygrana emotka

anialistopad

Cytuj wiadomość#6746980 wtorek, 24 listopad 2020, 13:45:41
Ja tak miałam z silanem. SMS nie dotarł do dnia dzisiejszego, a w laur ratach byłam i bon już dawno w domu
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6746981 wtorek, 24 listopad 2020, 13:46:44
Monika11 napisał(a):

Jestem w szoku. Byłam przekonana, że eski nie dochodzą tylko w przypadku "wyłączonych starterów" podczas wysyłania info przez organizatora  emotka
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6746985 wtorek, 24 listopad 2020, 13:54:35
edzia21 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Jestem w szoku. Byłam przekonana, że eski nie dochodzą tylko w przypadku "wyłączonych starterów" podczas wysyłania info przez organizatora  emotka

Pisałam już o tym wcześniej. Nie dostałam smsa o wygranej na mój normalny telefon, który używam na codzień. Zorientowałam się po 3 tyg bo sprawdziłam przypadkiem na stronie u nich. Na szczęście wygraną dostałam. Opisałam sytuację, że nie doszedł SMS. 

katake

Cytuj wiadomość#6746986 wtorek, 24 listopad 2020, 13:59:56
edzia21 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Ja tez nigdy nie sprawdzam, jak nie mam smsa...

roksana2802

Cytuj wiadomość#6747039 wtorek, 24 listopad 2020, 15:31:44
parodontax podpięty?
0 0

deva

Cytuj wiadomość#6747042 wtorek, 24 listopad 2020, 15:34:44
czy smolar i underground media są jakoś powiązane?

Strony maja podobne i formularze przypominają te smolarowe...
No i tez Łódź...
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6747044 wtorek, 24 listopad 2020, 15:45:41
deva napisał(a):

No i tez Łódź...

tak
0 0

deva

Cytuj wiadomość#6747045 wtorek, 24 listopad 2020, 15:47:02
Monika11 napisał(a):

deva napisał(a):

No i tez Łódź...

tak

dziękuję za odpowiedź emotka
0 0

darog

Cytuj wiadomość#6747070 wtorek, 24 listopad 2020, 16:23:25
edzia21 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

edzia21 serio, już nie raz była dyskusja, że Smolar potrafi nie wysłać info o wygranej - a na ich www jest, niejedno u nas przepadło...
Reklamacja nie pomogła, gdyż mają zapis w regulaminie, że "można sobie sprawdzić, a sms nie doszedł z winy naszego telefonu.."-tyle że żadnych blokad nie ma/ i z innych agencji jakoś powiadomienia o wygranej docierają...

nitka310

Cytuj wiadomość#6747079 wtorek, 24 listopad 2020, 17:02:04
darog napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

edzia21 serio, już nie raz była dyskusja, że Smolar potrafi nie wysłać info o wygranej - a na ich www jest, niejedno u nas przepadło...
Reklamacja nie pomogła, gdyż mają zapis w regulaminie, że "można sobie sprawdzić, a sms nie doszedł z winy naszego telefonu.."-tyle że żadnych blokad nie ma/ i z innych agencji jakoś powiadomienia o wygranej docierają...

Tak czytam wasze wypowiedzi i przypomina mi się sytuacja z pewnego konkursu u Smolara (tyle ich, że nie pamiętam już o który chodzilo) ale do rzeczy. Nie dostałam sms, ale miałam tylko jeden paragon więc sprawdzilam na stronie i pokazał się formularz do wypełnienia ale że to były moje początki to nie wypełniłam tego bo myślałam aż do dzisiaj, że to pomyłka... Teraz już będę zawsze sprawdzać na ich stronie bo o ile dobrze rozumiem, to formularz pokazuje się tylko w przypadku wygranej?  
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6747082 wtorek, 24 listopad 2020, 17:08:40
darog napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

mi tam Smolar na rękę  zawsze idzie, a to @ pomyliłam w formularzu, a to zrobiłam czeski błąd i kazali odesłać paragon -podając mi ten  prawdziwy ,żeby przeszedł formularz ...... Idzie się dogadać 

LejziDejzi

Cytuj wiadomość#6747083 wtorek, 24 listopad 2020, 17:10:15
edzia21 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

ja też już miałam kilka razy tak u Smolara że smsa o wygranej brak mimo włączonego telefonu cały czas... a jak sprawdzałam na stronie to pokazywało ze wygrałam.
 Tak samo np.miałam w konkursie Silan w Lidlu.
Odesłałam dane,paragon i nagrody w domu.Od tamtej pory nauczyłam się u nich ZAWSZE sprawdzac czy sie udało czy nie na stronie organizatora.
darog 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6747084 wtorek, 24 listopad 2020, 17:11:48
Ale czasami nie z winy Smolara -ten sms nie dotrze , sieć może zaszwankować ....
0 0

deva

Cytuj wiadomość#6747088 wtorek, 24 listopad 2020, 17:27:44
Monika11 napisał(a):

Ale czasami nie z winy Smolara -ten sms nie dotrze , sieć może zaszwankować ....

to można wtedy zadzwonić....
0 0

yaagatka

Cytuj wiadomość#6747114 wtorek, 24 listopad 2020, 18:49:55
Biorąc pod uwage, że w konkursie LIDL SOMAT/PUR było 90 blenderów i nie ustrzeliłam ani jednego (estetycznym i ładnym zdjęciem wpisującym się w tematykę), to śmiem twierdzić, że oni faktycznie wykluczają osoby, które już u nich kilka razy wygrały.
A to nie pierwszy konkurs Smolara w którym nie wygrałam, gdzie było dużo nagród.
Kiedyś wygrywałam często, teraz nigdy emotka
0 0

xooxoo

Cytuj wiadomość#6747118 wtorek, 24 listopad 2020, 18:54:23
yaagatka napisał(a):

Biorąc pod uwage, że w konkursie LIDL SOMAT/PUR było 90 blenderów i nie ustrzeliłam ani jednego (estetycznym i ładnym zdjęciem wpisującym się w tematykę), to śmiem twierdzić, że oni faktycznie wykluczają osoby, które już u nich kilka razy wygrały.
A to nie pierwszy konkurs Smolara w którym nie wygrałam, gdzie było dużo nagród.
Kiedyś wygrywałam często, teraz nigdy emotka

Patrząc na mnie, to chyba wykluczają również tych, których nigdy nie nagrodzili (już od kilku lat). U Smolara nie wygrałam NIGDY  emotka