Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

delfinka101

Cytuj wiadomość#6747829 czwartek, 26 listopad 2020, 23:04:40
Informacja od DPD o nadaniu przez Smolar prasownic parowych z Leclerc emotka  

frodo

Cytuj wiadomość#6748357 niedziela, 29 listopad 2020, 22:13:06
Czy Smolar informował już z ostatniego etapu konkursu "Uśmiech w kuchni'?
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6748701 wtorek, 1 grudzień 2020, 09:23:19
Smolar wysyła na @
Twoje oświadczenie z konkursu "Czysta przyjemność gotowania w sieci Lidl" zostało zweryfikowane pozytywnie

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6748739 wtorek, 1 grudzień 2020, 10:05:13
superloser napisał(a):

Jak ktos juz przeszkolił sie w temacie loterii Kaufland emotka
Czy jest gdzies "ukryty" zapis, ze zakup musi byc dokonany tylko w dniu zgloszenia... czy mozna kupic na 10 paragonow jednego dnia a potem sobie zglaszac stopniowo?

Czy jest zapis, ze karta musi byc zarejestrowana na laureata?
Jest ograniczenie na adres  emotka
Jest ograniczenie dziennych zgloszen emotka
Jest ograniczenie w ilosci wygranych emotka

Kaufland wydaje ponad 1,5 miliona zlotych i wprowadza głupie ograniczenie w stosunku do ilosci dziennych zgloszen  emotka  

Jedno zgloszenie dziennie na jedna karte pay back  emotka

Przecież jak komuś nie podobają się zasady, to nie musi grać.Według mnie są o.k.Premiują zwykłych klientów, a nie zbieraczy paragonów.Agencje też  się uczą i widzą,że w kółko te same osoby wygrywają- stąd limity.Im uczciwsza loteria ,tym więcej ludzi będzie skłonne wziąć udział- takie jest moje zdanie, bo chcą rywalizować na zdrowych zasadach, a nie sprytem i kombinatorstwem.
1 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6748919 wtorek, 1 grudzień 2020, 15:31:53
[quote=

superloser napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

superloser napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

superloser napisał(a):

superloser] Jak ktos juz przeszkolił sie w temacie loterii Kaufland emotka
Czy jest gdzies "ukryty" zapis, ze zakup musi byc dokonany tylko w dniu zgloszenia... czy mozna kupic na 10 paragonow jednego dnia a potem sobie zglaszac stopniowo?

Czy jest zapis, ze karta musi byc zarejestrowana na laureata?
Jest ograniczenie na adres  emotka
Jest ograniczenie dziennych zgloszen emotka
Jest ograniczenie w ilosci wygranych emotka

Kaufland wydaje ponad 1,5 miliona zlotych i wprowadza głupie ograniczenie w stosunku do ilosci dziennych zgloszen  emotka  

Jedno zgloszenie dziennie na jedna karte pay back  emotka

vougaa

Cytuj wiadomość#6749753 piątek, 4 grudzień 2020, 13:20:51
Monika11 napisał(a):

Smolar wysyła na @
Twoje oświadczenie z konkursu "Czysta przyjemność gotowania w sieci Lidl" zostało zweryfikowane pozytywnie

Po jakim czasie przysyłają @ o pozytywnej weryfikacji? Czekam już 3tyg i nic:(
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6749759 piątek, 4 grudzień 2020, 13:36:37
vougaa napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Smolar wysyła na @

Po jakim czasie przysyłają @ o pozytywnej weryfikacji? Czekam już 3tyg i nic:(

Zależy z jakiego konkursu
0 0

loteryjny

Cytuj wiadomość#6749847 piątek, 4 grudzień 2020, 19:24:27
Monika11 napisał(a):

Smolar wysyła na @

Ktoś jeszcze nie dostał @ o pozytywnej weryfikacji? 
0 0

deva

Cytuj wiadomość#6749861 piątek, 4 grudzień 2020, 20:59:10
Jak myślicie, jeśli Smolar obraduje w sprawie konkursu la Chocolatier 7, to kiedy wyniki będą dostępne na stronie?
0 0

makaronik

Cytuj wiadomość#6749890 piątek, 4 grudzień 2020, 23:25:12
Po udziale w kilku konkursach organizowanych przez agencje Smolar to ja chyba podziękuje i popatrzę jak inni grają  emotka
0 0

faworek

Cytuj wiadomość#6749893 sobota, 5 grudzień 2020, 00:12:43
makaronik napisał(a):

Po udziale w kilku konkursach organizowanych przez agencje Smolar to ja chyba podziękuje i popatrzę jak inni grają  emotka

nie od razu Rzym zbudowano, nie poddawaj się :) 

makaronik

Cytuj wiadomość#6749928 sobota, 5 grudzień 2020, 10:34:07
faworek napisał(a):

makaronik napisał(a):

Po wygranej w dwóch loteriach u Smolara w kolejnych nic. Na ok 500 paragonów w jednej loterii na jeden numer nawet dziennej. Wszystko na legalu. Tu nie chodzi  o kasę bo przy takich inwestycjach mała szansa na zwrot wkładu, ale o sam fakt jak działają.
0 0

margobb

Cytuj wiadomość#6749930 sobota, 5 grudzień 2020, 10:47:14
makaronik napisał(a):

faworek napisał(a):

makaronik napisał(a):

Po wygranej w dwóch loteriach u Smolara w kolejnych nic. Na ok 500 paragonów w jednej loterii na jeden numer nawet dziennej. Wszystko na legalu. Tu nie chodzi  o kasę bo przy takich inwestycjach mała szansa na zwrot wkładu, ale o sam fakt jak działają.

Ja wysyłam 1, max 2 zgłoszenia  - wygrywam dosyć często. Jeżeli chodzi o tekstowe, to miałam ponad roczna przerwę w wygranych, aż w końcu napisałam tekst w całkowicie innym stylu i wygralam. Kolejne pisze w tym samym klimacie i często coś wpada. 

Jak widać , zdania są podzielone. Już milion razy była tu dyskusja o rzekomej niekompetencji Smolara. 

faworek

Cytuj wiadomość#6749933 sobota, 5 grudzień 2020, 10:59:35
makaronik napisał(a):

faworek napisał(a):

makaronik napisał(a):

na loteriach się nie znam, ale w konkursach kreatywnych według mnie są uczciwi. Udało mi się wygrać wiele razy, a gram na numer, który mam od wielu lat. Smolarek to moja ulubiona agencja mimo, że na początku nie było nam po drodze :)  

makaronik

Cytuj wiadomość#6749936 sobota, 5 grudzień 2020, 11:18:19
margobb napisał(a):

makaronik napisał(a):

faworek napisał(a):

makaronik napisał(a):

Ja wysyłam 1, max 2 zgłoszenia  - wygrywam dosyć często. Jeżeli chodzi o tekstowe, to miałam ponad roczna przerwę w wygranych, aż w końcu napisałam tekst w całkowicie innym stylu i wygralam. Kolejne pisze w tym samym klimacie i często coś wpada. 

Jak widać , zdania są podzielone. Już milion razy była tu dyskusja o rzekomej niekompetencji Smolara. 

No to może należy podesłać link do wątku Smolarowi niech się zainteresowany wypowie. W sumie nie wierze w to, że na forum nie ma nikogo od Smolara bo przecież fora to najlepsze miejsce na poprawienie swojego PR.

pikawka

Cytuj wiadomość#6749966 sobota, 5 grudzień 2020, 15:22:16
makaronik napisał(a):

faworek napisał(a):

makaronik napisał(a):

A może właśnie za dużo tych zgłoszeń co  emotka

pikawka

Cytuj wiadomość#6749969 sobota, 5 grudzień 2020, 15:27:05
makaronik napisał(a):

margobb napisał(a):

makaronik napisał(a):

faworek napisał(a):

makaronik napisał(a):

No to może należy podesłać link do wątku Smolarowi niech się zainteresowany wypowie. W sumie nie wierze w to, że na forum nie ma nikogo od Smolara bo przecież fora to najlepsze miejsce na poprawienie swojego PR.

Mi w kretywnym u smolara udało się po roku grania. A potem już jakiś poszło. 
Ja poki co mam bardzo pozytywne zdanie o tej agencji. I w loteri i w kreatywnych idzie u nich wygrać. 
Ostatnio 1 zgłoszeniem klocki z inpost. 

Jeśli ktoś gra na kilka kilkanaście i więcej numerów i potem po wygranej miesza dane, raz pod danym mailem jest taki numer telefonu raz taki to ja się nie dziwię, że to im może podpaść.. .. 

makaronik

Cytuj wiadomość#6749982 sobota, 5 grudzień 2020, 17:10:07
pikawka napisał(a):

makaronik napisał(a):

faworek napisał(a):

makaronik napisał(a):

A może właśnie za dużo tych zgłoszeń co  emotka

To chyba polega na tym aby promować produkt i aby był kupowany przez klientów. Jeżeli kupuje produkt i rejestruje w loterii zgodnie z regulaminem w którym nic nie ma o ograniczeniach ilościowych to wszystkie powinny brać udział w losowaniu. Co do tej agencji mam powody uważać ze po kilku zgłoszeniach reszta leci do „spamu”. 
Każdy może mieć swoje zdanie, a ja mam takie.

misiamarysia

Cytuj wiadomość#6750028 niedziela, 6 grudzień 2020, 00:16:28
pikawka napisał(a):

makaronik napisał(a):

margobb napisał(a):

makaronik napisał(a):

faworek napisał(a):

makaronik napisał(a):

Ja poki co mam bardzo pozytywne zdanie o tej agencji. I w loteri i w kreatywnych idzie u nich wygrać. 

Jeśli ktoś gra na kilka kilkanaście i więcej numerów i potem po wygranej miesza dane, raz pod danym mailem jest taki numer telefonu raz taki to ja się nie dziwię, że to im może podpaść.. .. 

Co człowiek, to opinia, dla mnie to najlepsza agencja ze wszystkich, wiarygodna, uczciwa, pomocna, profesjonalna. Gram od lat na ten sam numer i w kreatywnych, i w loteriach, i nikt mnie tam nie zablokował. Za to są inne w których nie wygrywam nigdy, choćbym wyszła z siebie i stanęła obok, po prostu mój styl im się widocznie nie podoba. Ale nigdy jeszcze nie wysłałam 500 paragonów na konkurs, więc się nie wypowiadam o graniu hurtowym, czy jest blokowane w jakiś sposób, bo nawet przy wkładzie 1 zł dałoby to aż 500zł na jeden konkurs, to już lepiej sobie kupić to, co jest nagrodą, a nie liczyć na szczęście. Tak szczerze, to jakby ktoś mi dał 500 zł i powiedział, że mam za to zagrać w loterii, to bym kupiła LOTTO (a te 500 to przy moim założeniu, że wkład to 1 zł na każdy paragon, więc pewnie mowa o dużo większych pieniądzach).
I żeby nie wywoływać niepotrzebnych dyskusji - nikomu nie zaglądam do kieszeni i nie krytykuję, niech każdy gra jak lubi i jak go stać, ja jedynie bronię SMOLARa.

patrosskorap

Cytuj wiadomość#6750031 niedziela, 6 grudzień 2020, 02:12:48
superloser napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

pikawka napisał(a):

makaronik napisał(a):

margobb napisał(a):

makaronik napisał(a):

faworek napisał(a):

makaronik napisał(a):

Co człowiek, to opinia, dla mnie to najlepsza agencja ze wszystkich, wiarygodna, uczciwa, pomocna, profesjonalna. Gram od lat na ten sam numer i w kreatywnych, i w loteriach, i nikt mnie tam nie zablokował. Za to są inne w których nie wygrywam nigdy, choćbym wyszła z siebie i stanęła obok, po prostu mój styl im się widocznie nie podoba. Ale nigdy jeszcze nie wysłałam 500 paragonów na konkurs, więc się nie wypowiadam o graniu hurtowym, czy jest blokowane w jakiś sposób, bo nawet przy wkładzie 1 zł dałoby to aż 500zł na jeden konkurs, to już lepiej sobie kupić to, co jest nagrodą, a nie liczyć na szczęście. Tak szczerze, to jakby ktoś mi dał 500 zł i powiedział, że mam za to zagrać w loterii, to bym kupiła LOTTO (a te 500 to przy moim założeniu, że wkład to 1 zł na każdy paragon, więc pewnie mowa o dużo większych pieniądzach).
I żeby nie wywoływać niepotrzebnych dyskusji - nikomu nie zaglądam do kieszeni i nie krytykuję, niech każdy gra jak lubi i jak go stać, ja jedynie bronię SMOLARa.

Tez uwazam, ze Lotto jest uczciwszą formą hazardu od loterii Smolara.
Kupisz 100 zakladow to masz 100 szans na wygranie nawet 100 razy.
U Smolara musisz grac na 100 roznych danych, by kazdy "los" miał uczciwa szanse na wygrana.
99% regulaminow działa na szkode gracza, ktory rejestruje  wiecej niz 1 paragon na osobą... nawet teraz w Kauflandzie.

No i właśnie na Kauflandzie poległem. Cóż z tego, że ze Smolarem ciężko, jak na oczekiwanie "numer paragonu" podałem numer paragonu, a potem na grafice w załączniku patrzę a tam... numer transakcji z dołu paragonu.
A tu natychmiastowa wpadła, i co? ... emotka