Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

sasaaabp

Cytuj wiadomość#6750072 niedziela, 6 grudzień 2020, 14:03:45
każdy wie jaki jest Smolar i ma o nim swoje zdanie, ale tak swoją drogą, j

jeśli kupiło mi się na 1 paragonie produkty do 2 różnych loterii Smolara, to głupio zgłaszać jeden paragonu do obu, skoro ten sam nr paragonu będzie ??? 
0 0

atyde25

Cytuj wiadomość#6750073 niedziela, 6 grudzień 2020, 14:09:20
Dlaczego głupio ja czasami kupuję po 4 różne promocyjne produkty  z różnych oczywiście loterii czy konkursów i zgłaszam.Dlaczego to by miało być uznane za coś złego?Czy to mój błąd bo teraz już zgłupiałam.Nie ma chyba zapisu ,że nie można do różnych promocji jednego numeru?
nkba 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6750075 niedziela, 6 grudzień 2020, 14:19:52
sasaaabp napisał(a):

każdy wie jaki jest Smolar i ma o nim swoje zdanie, ale tak swoją drogą, j

jeśli kupiło mi się na 1 paragonie produkty do 2 różnych loterii Smolara, to głupio zgłaszać jeden paragonu do obu, skoro ten sam nr paragonu będzie ??? 

Jeśli regulamin tego nie zabrania, to jest to dozwolone, np. teraz Tymbark z Carrefour i ogólnopolski.Nic w tym nie ma zdrożnego ani głupiego.Choć kiedyś była jakaś loteria , czy konkurs,już nie pamiętam, gdzie ewidentnie regulamin nie zezwalał na takie podwójne  zgłoszenie- trzeba było wybrać- to albo to.
0 0

ewikewikk

Cytuj wiadomość#6750170 poniedziałek, 7 grudzień 2020, 06:26:02
atyde25 napisał(a):

Dlaczego głupio ja czasami kupuję po 4 różne promocyjne produkty  z różnych oczywiście loterii czy konkursów i zgłaszam.Dlaczego to by miało być uznane za coś złego?Czy to mój błąd bo teraz już zgłupiałam.Nie ma chyba zapisu ,że nie można do różnych promocji jednego numeru?

Zabronione to nie jest. Ale jak masz 2 wygrane, gdzie organizatorzy, różne agencje, wymagają odesłania paragonu, to jest zonk...
0 0

ewikewikk

Cytuj wiadomość#6750171 poniedziałek, 7 grudzień 2020, 06:27:30
Pamapol/Spichlerz z Biedry - dostał ktoś info o pozytywnej weryfikacji? Albo dostał ktoś już kasę?
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6750218 poniedziałek, 7 grudzień 2020, 10:41:16
Smolar informuje z Lidla( Carlsberg ) o pozytywnej weryfikacji paragonu i o wysyłce do 8 grudnia
0 0

deva

Cytuj wiadomość#6750300 poniedziałek, 7 grudzień 2020, 13:18:17
Dziś obradują w konkursie La Chociolatier, jak wynika z waszych doświadczeń? Kiedy wyniki mogą być na stronie?
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6750305 poniedziałek, 7 grudzień 2020, 13:31:11
ewikewikk napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Zabronione to nie jest. Ale jak masz 2 wygrane, gdzie organizatorzy, różne agencje, wymagają odesłania paragonu, to jest zonk...

dlatego trzeba czytać regulaminy, żeby wiedzieć co można kupić razem (gdzie wymagany jest skan paragonu), a gdzie osobno (wysyłka oryginału pocztą) emotka

gizoon

Cytuj wiadomość#6750411 poniedziałek, 7 grudzień 2020, 19:54:25
Czy Smolar odpisuje na e-maile? Od września wysłałem do nich ok. 4 e-maili jak pomyliłem się w nr paragonu, w celu modyfikacji lub usunięcia zgłoszenia. Nigdy mi nie odpisali ... 
0 0

onlyrybka

Cytuj wiadomość#6750413 poniedziałek, 7 grudzień 2020, 19:56:27
gizoon napisał(a):

Czy Smolar odpisuje na e-maile? Od września wysłałem do nich ok. 4 e-maili jak pomyliłem się w nr paragonu, w celu modyfikacji lub usunięcia zgłoszenia. Nigdy mi nie odpisali ... 

Czyta i odpisuje. 
0 0

onlyrybka

Cytuj wiadomość#6750418 poniedziałek, 7 grudzień 2020, 20:19:44
rajstopek22 napisał(a):

Nie każdemu odpisuje, mi na 3 maile nie odpisał. Ale ja jestem na czarnej liście, choć nadal nie wiem za co

Zadzwoń i zapytaj czemu nie odpisali emotka  Nie ma czarnej listy, to konkursowy mit.

pikawka

Cytuj wiadomość#6750422 poniedziałek, 7 grudzień 2020, 20:39:37
rajstopek22 napisał(a):

Nie każdemu odpisuje, mi na 3 maile nie odpisał. Ale ja jestem na czarnej liście, choć nadal nie wiem za co

Oni mają kilka maili. Mi odpisali na drugi dzień. 
gizoon napisał(a):

Mi odpisali na drugi dzień. Ale mają chyba kilka maili. Na taki pisałam konkurs@smolar.pl
0 0

gizoon

Cytuj wiadomość#6750423 poniedziałek, 7 grudzień 2020, 20:42:00
onlyrybka napisał(a):

rajstopek22 napisał(a):

Zadzwoń i zapytaj czemu nie odpisali emotka  Nie ma czarnej listy, to konkursowy mit.

Bardzo proszę bez takich uszczypliwości. To, że nie odpisują każdemu źle o nich świadczy.   
0 0

domika

Cytuj wiadomość#6750424 poniedziałek, 7 grudzień 2020, 20:43:34
onlyrybka napisał(a):

gizoon napisał(a):

Czyta i odpisuje. 

Czyta i odpisuje. W razie wątpliwości zawsze można zadzwonić tam pracują naprawde fajni ludzi z którymi mozna się dogadac emotka
nkba 0

onlyrybka

Cytuj wiadomość#6750425 poniedziałek, 7 grudzień 2020, 20:48:00
gizoon napisał(a):

onlyrybka napisał(a):

rajstopek22 napisał(a):

Bardzo proszę bez takich uszczypliwości. To, że nie odpisują każdemu źle o nich świadczy.   

To nie uszczypliwości, jak sprawa jest pilna, a nie ma odpowiedzi na @ - to się dzwoni i wyjaśnia. 
Jeśli ktoś pisze do agencji pomyliłem się w zgłoszeniu do loterii, proszę usunąć paragon xxxx, z dnia xxx, z numer telefonu xxxx  -to raczej usuwają, ale potwierdzenia nie ma. Z poważniejszym problemem powinni pomóc i odpisać, mi odpisują emotka   
0 0

margobb

Cytuj wiadomość#6750426 poniedziałek, 7 grudzień 2020, 20:48:06
Wg regulaminu, do dnia jutrzejszego, powinnam otrzymać nagrodę od Smolara. Dzwonić jutro czy jeszcze poczekać? 
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6750427 poniedziałek, 7 grudzień 2020, 20:53:14
margobb napisał(a):

Wg regulaminu, do dnia jutrzejszego, powinnam otrzymać nagrodę od Smolara. Dzwonić jutro czy jeszcze poczekać? 

Powinnaś otrzymać, czy powinna być wysłana....
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6750430 poniedziałek, 7 grudzień 2020, 20:56:50
gizoon napisał(a):

onlyrybka napisał(a):

rajstopek22 napisał(a):

Ja do nich dwukrotnie pisałam w sprawie przedłużenia biletów z loterii dla kochających serc (przez pandemię nie mogłam ich wykorzystać). Nie dostałam odpowiedzi. Nie znoszę Smolara i jak tylko widzę konkurs/loterię przez nich organizowaną, to w 99% odpuszczam.
pini 0

margobb

Cytuj wiadomość#6750435 poniedziałek, 7 grudzień 2020, 21:01:39
visserarthur napisał(a):

margobb napisał(a):

Powinnaś otrzymać, czy powinna być wysłana....

Jeszcze raz sprawdziłam i do dzisiaj mieli wysłać (nie mam żadnego info o nadaniu:/)
0 0

babariba

Cytuj wiadomość#6750437 poniedziałek, 7 grudzień 2020, 21:12:02
A ja lubię Smolara, choć ostatnimi czasy mało u nich wygrywam. 
Potwierdzam, że odpisują i pomagają: mam najgorszego kuriera na świecie, który z automatu wpisuje adnotację, że nikogo nie zastał, choć nawet się w pobliżu nie pojawił. I przesyłki wracają do nadawcy, nawet często nie wiem, że były wysłane. Na mojego maila ze Smolara odpowiedzieli w ciągu godziny chyba i wysłali paczki raz jeszcze - wybierając inną firmę przewozową!
Więc lubię i szanuję!