Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

nataliaenzo

Cytuj wiadomość#6760023 czwartek, 21 styczeń 2021, 10:07:44
Czy jeżeli okazało się ze mam na paragonie płyn coccolino za 12,99 a nie za 15,99 jak pierwotnie myślałam to dopatrzą się i nie przyślą? emotka  moja pierwsza bramka w życiu i taki przypał!!
0 0

magie1982

Cytuj wiadomość#6760024 czwartek, 21 styczeń 2021, 10:10:30
nataliaenzo napisał(a):

Czy jeżeli okazało się ze mam na paragonie płyn coccolino za 12,99 a nie za 15,99 jak pierwotnie myślałam to dopatrzą się i nie przyślą? emotka  moja pierwsza bramka w życiu i taki przypał!!

Jeśli był zakup za 15 zł (nawet nie wiem, bo nie zamierzam w to grać), to na pewno nie uznają.
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6760029 czwartek, 21 styczeń 2021, 10:42:05
nataliaenzo napisał(a):

Na spokojnie kup jeszcze jeden płyn (z regulaminową ceną) i zagraj. Owa loteria nie cieszy się zainteresowaniem i raczej "bramki" są cały czas otwarte emotka

FBemilia6

Cytuj wiadomość#6760036 czwartek, 21 styczeń 2021, 11:24:07
joan napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

Bosze i Smolar zszedł na psy emotka  , jeśli nagradza zgłoszenia bez znaków interpunkcyjnych i poprawnej polszczyzny emotka

A to u nich standard. Przy czym co jakiś czas ktoś próbuje na forum ściemniać, że polują na oryginalne, nietuzinkowe i pełne wyrafinowanego humoru zgłoszenia -> buahahaha emotka Oni udają, że nagradzają najlepszych, konkursowicze robią z siebie debili (żeby ustrzelić nagrody) i tak to się będzie toczyć "aż cały świat się zmieni i wypełnią się długie dni Twojego życia" (jak rzekł Elrond) emotka

W punkt  emotka  i jeszcze dodałabym tajemniczą "grę słów"  emotka

domika

Cytuj wiadomość#6761106 wtorek, 26 styczeń 2021, 17:12:19
Podpięte są wyniki z drugiego etapu konkursu Delma (https://laureaci.smolar.pl/). Sms'ów nie było, albo ja nie dostałam emotka

banka-manka

Cytuj wiadomość#6761110 wtorek, 26 styczeń 2021, 17:29:46
domika napisał(a):

Podpięte są wyniki z drugiego etapu konkursu Delma (https://laureaci.smolar.pl/). Sms'ów nie było, albo ja nie dostałam emotka

Nie było. 
Bo właśnie też sprawdziłam wyniki, a SMS brak.
0 0

inska

Cytuj wiadomość#6761234 środa, 27 styczeń 2021, 10:16:52
Czy dostaliście potwierdzenie weryfikacji z "Poranny smak wygranej!"? Ja wysłałam 14 stycznia i nadal cisza tylko automatyczny mail z potwierdzeniem wprowadzenia danych. Z konkursu z Michaszkami dane 25 a dzisiaj mam potwierdzenie pozytywnej weryfikacji. Coś długo weryfikują ten poranny smak emotka
0 0

szczupak

Cytuj wiadomość#6761235 środa, 27 styczeń 2021, 10:18:36
inska napisał(a):

Czy dostaliście potwierdzenie weryfikacji z "Poranny smak wygranej!"? Ja wysłałam 14 stycznia i nadal cisza tylko automatyczny mail z potwierdzeniem wprowadzenia danych. Z konkursu z Michaszkami dane 25 a dzisiaj mam potwierdzenie pozytywnej weryfikacji. Coś długo weryfikują ten poranny smak emotka

25-stycznia ok 10 rano przyszedł e-mail o pozytywnej weryfikacji
inska 0

FBmarta22

Cytuj wiadomość#6761236 środa, 27 styczeń 2021, 10:18:53
inska napisał(a):

Info o poprawnej weryfikacji (wygrany bon) dostałam w ten poniedziałek (25.01).
inska 0

inska

Cytuj wiadomość#6761239 środa, 27 styczeń 2021, 10:26:53
FBmarta22 napisał(a):

inska napisał(a):

Info o poprawnej weryfikacji (wygrany bon) dostałam w ten poniedziałek (25.01).

a ktoś się kontaktował z nimi jakoś mail/tel? telefon ze ich strony może?
bo w mailu napisali że automatycznie wygenerowany prosimy na niego nie odpowiadać ...
0 0

lirianka

Cytuj wiadomość#6761242 środa, 27 styczeń 2021, 10:33:23
inska napisał(a):

Ja też jeszcze nie dostałam potwierdzenia z "Poranny smak wygranej!". Też wysłałam 14 stycznia.
inska 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6761645 czwartek, 28 styczeń 2021, 15:19:45
U Smolara dalej mam pecha, bo nawet z rezerwy nie wygrałam nic w brico emotka
0 0

kejm

Cytuj wiadomość#6761653 czwartek, 28 styczeń 2021, 15:39:30
superloser napisał(a):

Wyslal juz Smolar Empiki z Tymbark ogolnopolski?

Ja nie dostałam, ale potwierdzenie prawidłowości paragonu mam. 

superloser

Cytuj wiadomość#6761654 czwartek, 28 styczeń 2021, 15:43:31
kejm napisał(a):

superloser napisał(a):

Wyslal juz Smolar Empiki z Tymbark ogolnopolski?

Ja nie dostałam, ale potwierdzenie prawidłowości paragonu mam. 

Zamiast plastiku zapakowanego w koperty A4 i nalepki z adresami oraz oswiadczenia przekazania nagrody plus koszt kuriera... to by ekody na maile przeslali i by Eco bylo  emotka

izak1000

Cytuj wiadomość#6762370 poniedziałek, 1 luty 2021, 15:52:45
lirianka napisał(a):

inska napisał(a):

Ja też jeszcze nie dostałam potwierdzenia z "Poranny smak wygranej!". Też wysłałam 14 stycznia.

Dzisiaj jest potwierdzenie weryfikacji, nagrody do 09.02.zostaną wysłane .

kermit

Cytuj wiadomość#6762696 środa, 3 luty 2021, 07:51:47
Gdyby ktoś był ciekaw wyrafinowanego gustu Smolara i zastanawiał się na czym polega tajemnicza gra słów...
https://www.punkt...ilioner.pl/#laureaci

kermit

Cytuj wiadomość#6762697 środa, 3 luty 2021, 07:55:16
LejziDejzi napisał(a):

ivanotta napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

Bosze i Smolar zszedł na psy emotka  , jeśli nagradza zgłoszenia bez znaków interpunkcyjnych i poprawnej polszczyzny emotka

Skąd ten wniosek?

podpinam się pod pytanie emotka

Może ten ktoś pisze o swoim zgłoszeniu, którym wygrał, to jedyna możliwość, bo prace nie są przecież publikowane emotka

myślałam że może ktoś na fb się pochwalił swoją twórczością i mi umknęło  emotka emotka  

przeczytałam pare wygranych zgłoszeń z ostatniego ich konkursu na fb gdzie byli organizatorami i sama zadałam sobie pytanie... serio to nagrodzili ? 

Ponawiam pytanie: Jaki to konkurs, który Smolar organizował na Facebooku i w którym podał zwycięskie zgłoszenia?
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6762700 środa, 3 luty 2021, 08:28:34
kermit napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

ivanotta napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

FBemilia6 napisał(a):

Skąd ten wniosek?

podpinam się pod pytanie emotka

Może ten ktoś pisze o swoim zgłoszeniu, którym wygrał, to jedyna możliwość, bo prace nie są przecież publikowane emotka

myślałam że może ktoś na fb się pochwalił swoją twórczością i mi umknęło  emotka emotka  

przeczytałam pare wygranych zgłoszeń z ostatniego ich konkursu na fb gdzie byli organizatorami i sama zadałam sobie pytanie... serio to nagrodzili ? 

Ponawiam pytanie: Jaki to konkurs, który Smolar organizował na Facebooku i w którym podał zwycięskie zgłoszenia?

Na FB był Aquafresh ale raczej nie publikowali, tylko ktoś się chwalił, że dostał wiadomość prywatną
0 0

bluszczowelove

Cytuj wiadomość#6762741 środa, 3 luty 2021, 10:25:05

Na FB był Aquafresh ale raczej nie publikowali, tylko ktoś się chwalił, że dostał wiadomość prywatną

Na fb to nie wiem, ale na stronie konkursu Payback Kaufland gdzie do wygrania był 1 mln pkt są opublikowane zgłoszenia, które zwyciężyły emotka

Już widzę że ktoś o tym pisał wcześniej emotka
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6762744 środa, 3 luty 2021, 10:44:28
kermit napisał(a):

Gdyby ktoś był ciekaw wyrafinowanego gustu Smolara i zastanawiał się na czym polega tajemnicza gra słów...
https://www.punkt...ilioner.pl/#laureaci

Fatalne... Nie chce mi się wierzyć, że Smolar to nagrodził  emotka  może nikt w to nie gra i nie mają z czego wybierać? Ani pomysłu, ani humoru, ani wyjątkowego języka. Nic co by zwracało uwagę.