Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika szunia

szunia

#3899870 Napisano: 25.11.2010 05:25:49 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
elasz24 napisał(a):

Kurier się do mnie wdrapał na czwarte piętro z dwoma puszkami piwa Pilsner emotka


u mnie to samo, tylko pierwsze piętro emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szunia

#3729928 Napisano: 27.09.2010 02:16:22 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
parowar z Gfk emotka bardzo fajny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szunia

#3716953 Napisano: 22.09.2010 01:49:56 w Wkurza mnie...
mariolakal napisał(a):

marta25 napisał(a):

ziolko napisał(a):

wkurzył mnie mój listonosz... czekam na list polecony, siedzę w domu, zeszłam do skrzynki a tam awizo z dzisiaj emotka emotka o żesz kurdeeee....

i dziś nie odbiorę listu, bo poczta jest czynna tylko do 17, a poza tym tu odbiera się dopiero na drugi dzień emotka



ten typ tak ma mój robi to notorycznie
emotka a raz przebił samego siebie zadzwonił na mój dzwonek domofonu, ja nie pytając kto (pies szczeka dziecko płacze:)) otworzyłam i domyślając się, że to listonosz czekam na niego z otwartymi drzwiami a hu* nie ma. Coś mi podejrzane było więc lecę na dół po jakiś 2 minutach patrze do skrzynki a tam 2 awiza. Dorwałam skur* przy drugiej klatce. Miałam zamiar się zapytać, kto mu do kur* nędzy drzwi od domofonu otwierał bo chyba nie duch święty...ale dziecko w domu zostało więc nie wdawałam się w dyskusję tylko przesyłkę odebrałam emotka



Kurde, to trochę dziwne bo mój ostatnio mnie wkurzył targając ciężką pakę na IV piętro słowami: ledwie zipię, kiedy się Pani przeprowadzi na parter? A ja na to, że skoro ma to przypłacać życiem to nich mi zostawia w krzynce awizo na coś ciężkiego... A on: a co ja z tego będę miał? Prowizja mi przepadnie...
emotka Widocznie mają płacone za doręczenie przesyłki...


Prowizję dostają ci, którzy rozwożą paczki. Zwykłe listki nie mają prowizji, więc wolą nosić świstki niż przesyłki. Wyświetl w wątku >>
0 0

szunia

#3697211 Napisano: 13.09.2010 03:10:15 w Żegnamy zmarłych

szunia

#3682738 Napisano: 07.09.2010 11:22:19 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
dojechał Chuck emotka
(a czym przyszedł Men Expert?) Wyświetl w wątku >>
0 0

szunia

#3533862 Napisano: 09.07.2010 01:09:13 w Wkurza mnie...
katrin22 napisał(a):

szunia napisał(a):

katrin22 napisał(a):

magic18girl napisał(a):

katrin22 napisał(a):

A naj naj najbardziej mnie wkurza wczorajsza stłuczka nie z mojej winy!!! auto mam zmaskrowane, lecz nie było świadków.
Ja skręcłam w lewo(ale nie krzyżówka) a gośc za mną nie widział, że włączyłam kilometr wcześniej kierunek i akurat jak ja skręcałam, on zaczął mnie wyprzedzać i BUM!!!
On ma autokasco, ja nie mam niestety...
Mandaty nam policja podarowała, lecz ja nie z mojej winy mam auto do naprawy emotka
A ten bogaty ŚLEPY snob, sobie naprawi z autokasco.
Jedyne co mnie pociesza, że przywalił najnowszą A6( miesięczną) prosto z salonu w mojego Gratka.


skoro kilometr wcześniej wlączyłaś kierunkowskaz to sie nie dziwie bo mógł pomyśleć ze przez przypadek Ci sie włączył, bo nikt tak długo z włącząnym kierunkowskazem nie jezdzi:) ja też jak jeżdze i widze że komuś sie cos pomieszało i za długo jedzie z kierunkowskazem to go wyprzedzam bo przeciez nie bede jechała za nim az do samego domu emotka


Z tym kilometrem to sarkazm, po prostu włączyłam go dużo wcześniej, ale ten facet nie patrzył, że mam włączony i zwalaniam, żeby skręcić i zaczął mnie wyprzedzać.
Głupia sprawa,bo on mógł nie widzieć, bo nie patrzył(bogaty gach w czarnych okularach), a ja mam teraz zszargane nerwy, bo autko do remontu i teraz paniczny strach.


no ale jeśli facet przyznał, że z jego winy, to dostaniesz kasę z OC

chyba że facet się wypiera i mówi, że nie miałaś właczonego kierunkowskazu..


on sie nie przyznaje, mowi ze w ostatniej chwili ja wlaczylam, co jest nie prawdą!!!ale nie mam swiadkow ze wlaczylam szybciej emotka


no to współczuję emotka
mój mąż miał podobną sytuację - babka jechała w szarugę bez świateł, za ciężarówką, mąż w nią walnął (i to jeszcze pod takim wiaduktem gdzie trzeba w lustro zawieszone zerknąć czy nic nie jedzie, całkiem jej widać nie było)

kobieta jechała z mężem, oboje twardo uparli się, że światła były, świadków brak

ona naprawiła sobie z OC, a nam ubyło 4 tysiące z kieszeni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szunia

#3533830 Napisano: 09.07.2010 01:03:18 w Wkurza mnie...
katrin22 napisał(a):

magic18girl napisał(a):

katrin22 napisał(a):

A naj naj najbardziej mnie wkurza wczorajsza stłuczka nie z mojej winy!!! auto mam zmaskrowane, lecz nie było świadków.
Ja skręcłam w lewo(ale nie krzyżówka) a gośc za mną nie widział, że włączyłam kilometr wcześniej kierunek i akurat jak ja skręcałam, on zaczął mnie wyprzedzać i BUM!!!
On ma autokasco, ja nie mam niestety...
Mandaty nam policja podarowała, lecz ja nie z mojej winy mam auto do naprawy emotka
A ten bogaty ŚLEPY snob, sobie naprawi z autokasco.
Jedyne co mnie pociesza, że przywalił najnowszą A6( miesięczną) prosto z salonu w mojego Gratka.


skoro kilometr wcześniej wlączyłaś kierunkowskaz to sie nie dziwie bo mógł pomyśleć ze przez przypadek Ci sie włączył, bo nikt tak długo z włącząnym kierunkowskazem nie jezdzi:) ja też jak jeżdze i widze że komuś sie cos pomieszało i za długo jedzie z kierunkowskazem to go wyprzedzam bo przeciez nie bede jechała za nim az do samego domu emotka


Z tym kilometrem to sarkazm, po prostu włączyłam go dużo wcześniej, ale ten facet nie patrzył, że mam włączony i zwalaniam, żeby skręcić i zaczął mnie wyprzedzać.
Głupia sprawa,bo on mógł nie widzieć, bo nie patrzył(bogaty gach w czarnych okularach), a ja mam teraz zszargane nerwy, bo autko do remontu i teraz paniczny strach.


no ale jeśli facet przyznał, że z jego winy, to dostaniesz kasę z OC

chyba że facet się wypiera i mówi, że nie miałaś właczonego kierunkowskazu.. Wyświetl w wątku >>
0 0

szunia

#3499792 Napisano: 27.06.2010 09:13:19 w Pomocy!!!!
AgaAga napisał(a):

Chciałam wziąć udział w konku renault na rymowankę o bezpieczeństwie i nie wiem, gdzie jest ten blog emotka
Gdzie to jest, pomocy....


http://bezpieczen...enstwie,248,0,0.html Wyświetl w wątku >>
0 0

szunia

#3482683 Napisano: 22.06.2010 09:28:02 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
wczoraj zapalniczka z marlboro
dziś zestaw samoopalaczy z Dax

wszystko pocztą Wyświetl w wątku >>
0 0

szunia

#3451410 Napisano: 11.06.2010 10:05:27 w Pomocy!!!!
mariolakal napisał(a):

szunia napisał(a):

Mariola, a masz drukarkę?
Druknęłabyś małemu kilka kolorowanek z netu (niech będą te piłkarskie, skoro mundial mamy emotka i po kłopocie


szunia, dzięki, ale niestety nie posiadam drukarki...


to może jakiś sąsiad czy kolega syna ma.. przecież tu chodzi o wydruk kilku stroniczek, na pewno jest ktoś życzliwy obok... Wyświetl w wątku >>
0 0

szunia

#3451396 Napisano: 11.06.2010 09:55:00 w Pomocy!!!!
Mariola, a masz drukarkę?
Druknęłabyś małemu kilka kolorowanek z netu (niech będą te piłkarskie, skoro mundial mamy emotka i po kłopocie Wyświetl w wątku >>
0 0

szunia

#3449262 Napisano: 11.06.2010 08:12:22 w Wkurza mnie...
kotek11 napisał(a):

iskierka napisał(a):

sambolera napisał(a):

na komary http://www.we-dwo...ic,artykul,3044.html



ja w tamtym roku sprawdzałam olejek waniliowy do ciasta-faktycznie mniej gryzą ,chociaż na tegoroczne plagi komarów nie wiem czy zadziała emotka

nawet nie wiedzialam ze mam komaro-odstraszajcy balkon emotka a jeszcze rano nienawidzilam pelargonii emotka a ta roslinka o dziwnej nazwie uwielbiam wlasnie za zapach - lekko cytrynowy emotka


ta roślinka to geranium, popularnie zwane anginką emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szunia

#3445687 Napisano: 09.06.2010 09:29:54 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

krynia napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

ziolko napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

jestem tak wściekła, ze mówić nie mogę to chociaż napiszę, jest 15.15 właśnie przestało padać, padało ok 15 min bardzo intensywnie
ok 12 było włamanie w moim domu, przed sekundą pojawiła sie policja i pan stwierdził ze szkoda ale przez ten deszcz to śladów sie z zewnętrznych drzwi nie zbierze,
no pewnie, a przez 3 godziny nie mozna było tego zrobić tylko dopiero po deszczu,
teraz policjant przepytuje mojego męża w kuchni, uprzedza go o konsekwencjach nieprawdziwych zeznań itp-wiem że taka procedura i tak jestem wściekła!!! emotka



ale przecież odcisków podobno nie usunie nawet detergent! a co dopiero deszcz..
pyłki owszem, ale przecież na pewno zostały jakieś inne ślady, a ten policjant to jakaś du..pa skoro mówi, że już po śladach
emotka emotka


on nie powiedział, że już po śladach tylko że to wszystko utrudni i kiepsko teraz będzie, ciągle jednak jeszcze coś robi,
jest jednak dobra strona tej sytuacji-sąsiad, dzięki niemu mam dom w jednym kawałku,



ja tam żadnym organom ścigania już nigdy w życiu nie uwierzę !!!
przed dwoma laty miałam aferę z przesyłką kurierską - cyfrówka za 7 stów mi przepadła!
kurier twierdził, że dał komuś z sąsiadów, ale nie potrafił uściślić komu; sąsiedzi nie przyznawali się do winy
i tak w koło macieju !
wszystko jednak wskazywało na kuriera, bo namawiał sąsiadów do mataczenia- mieli mówić, że przyjęli paczkę i ją mi przekazali i że to ja coś kombinuję... Słowem kabaret !
Podałam więc policji sprawcę praktycznie na tacy - miałam świadków, SMS-y, nagrania rozmów telefonicznych

I po kilku miesiącach odmówili wszczęcia postępowania, bo do chwili odebrania przesyłki to nie ja byłam właścicielką aparatu... Paranoja!

krew mogłaby człowieka zalać, ale wcześniej kurier (zapewne obawiając się konsekwencji) dostarczył mi sprzęt tej samej marki, tylko bez gwarancji i papierów z agencji

mogłam przypuszczać, że to ten sam aparat, bo za dużo było kręceń i kombinowania

policja ani prokuratura w niczym mi jednak nie pomogły i tylko moja własna determinacja pozwoliła mi wyjść cało z opresji


krynia nagranie rozmów telefonicznym nie jest żadnym dowodem, ba żeby została dana osoba nagrana musi wyrazić na to zgode
czarnygreg współczuje, ale dobra rada pilnuj policji jak się da , pilnuj żeby wszystko dokładnie notowali pozniej popros o kopie zabezpiecz się jak możesz coś wiem o tym emotka


ja kilka lat temu też miałam włamanie
policjanci przyszli, zebrali ślady, spisali, co zniknęło, a po miesiącu przysłali pisemko o umorzeniu śledztwa z powodu braku dowodów

polski policyjny standard, niestety
i to mnie właśnie wkurza! Wyświetl w wątku >>
0 0

szunia

#3443561 Napisano: 09.06.2010 07:40:25 w Rossmann
ashley878 napisał(a):

Kiedy są wyniki z Timotei emotka Pamięta ktoś?


ktoś pisał wcześniej, że 15.06 Wyświetl w wątku >>
0 0

szunia

#3424686 Napisano: 31.05.2010 09:50:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
ilonar2301 napisał(a):

jokan napisał(a):

A czy ktos czeka na nagrody z serenady? wiecie cos moze kiedy maja wysylac?

Ciekawi mnie ten punkt regulaminu:

7. Organizator podejmie tylko jedną próbę dostarczenia nagrody. Nieodebranie nagrody jest równoznaczne z rezygnacją z nagrody, a zwycięzcy nie będą z tego tytułu przysługiwać jakiekolwiek roszczenia. Nagrody będą przesyłane i wydawane wyłącznie do rąk zwycięzcy. Podczas wydania nagrody zwycięzca będzie zobowiązany do okazania osobie wydającej nagrodę dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego tożsamość zwycięzcy (np. dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, legitymacja).



Czyli np. jak mnie kurier nie zastanie akurat w domu, to nagroda przepada?
Albo inaczej: wygral maz, przyjezdza kurier i co zona nie bedzie mogla odebrac? emotka emotka emotka


Co o tym sadzicie?



Sądzę, że chodzi o tego kuriera, nie ma Cię to nie masz nagrody. Jak mąż wygra, to żona może chyba odebrać, przynajmniej u mnie nie ma problemu.


Organizator podejmie jedną próbę, nie kurier!

To znaczy, że organizator wysłał, kurier normalnie ma to doręczyć (jak nie zastanie, to zostawi awizo i poczeka na kontakt). Jeśli nie odbierzesz przesyłki, a potem się o nią upomnisz, to organizator ma prawo już drugi raz nie wysyłać. Wyświetl w wątku >>
0 0

szunia

#3414205 Napisano: 27.05.2010 04:08:34 w Dyskusje o wynikach konkursu
ksantypa napisał(a):

ola2493 napisał(a):

ola2493 napisał(a):

ola2493 napisał(a):

http://www.meskiexpert.pl/page/nagrody
Czy może ktoś wkleić regulamin?
Bo mi się niestety nie otwiera


już mam emotka


Dodaje Wam automatycznie zdjęcie do galerii??


ja czekalam na akceptacje moderstora -ale szybciutko przyszla


a u mnie minęło już dobre 15 minut i foty wciąż nie ma

zresztą widzę, że od dłuższego czasu nie pojawiają się nowe fotki w galerii Wyświetl w wątku >>
0 0

szunia

#3413740 Napisano: 27.05.2010 12:53:45 w Wkurza mnie...
sophie napisał(a):

katrin22 napisał(a):

sophie napisał(a):

katrin22 napisał(a):

smsowicz napisał(a):

katrin22 napisał(a):

...wzkurza mnie ból głowy i jakieś mdłości wieczorne, ale ona przechodzą a ból głowy nie i tak od kilku dni


W ciąży jesteś emotka


haha, nie pogniewałabym się, ale ból głowy??chyba objawem nie jest emotka




to raczej migrena -zazwyczaj występują silne bóle głowy i nudności wraz z wymiotami.Coś o tym wiem emotka


znasz jakieś lekarstwo??bo się wykończę




ja biorę Efferalgan 500 pastylki dwie sztuki tylko na początku jak już wiem że migrena to zazwyczaj przechodzi ,bo jak za póżno to zazwyczaj od razu wymiotuję razem z tą tabletką.
pomaga tylko zaciągnięte zasłony ,do łóżka połozyć i cisza no i przeczekac. emotka


Ja biorę Solpadeine 2 tabletki (najlepiej kapsułki, bo najszybciej są wchłaniane) Wyświetl w wątku >>
0 0

szunia

#3413618 Napisano: 27.05.2010 12:06:00 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Palmolive Tesco i Venus Tesco - Poczta Polska emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

szunia

#3411511 Napisano: 26.05.2010 01:33:37 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
dojechały puchatkowe książki (Olu, dzięki raz jeszcze!) i kosmetyki Dove Shape up z facebooka emotka
wszystko pocztą Wyświetl w wątku >>
0 0

szunia

#3392901 Napisano: 19.05.2010 08:16:26 w Dyskusje o wynikach konkursu
yaro2004 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

olus15 napisał(a):

malpka napisał(a):

wkurzyły mnie dziś wyniki Stena Line, prawie wszyscy laureaci z Gdańska i miejscowości nadmorskich, mogli od razu w regulaminie napisać, że to konkurs tylko dla północy, nie robiłabym sobie niepotrzebnych nadziei emotka emotka




morze nie chcą żeby nagrody przepadły
Czasem w takich akcjach bierze udział połowa Polski a jak przychodzi co do czego to połowa rezygnuje z powodu problemów z dojazdem
Też marzyłam o tej nagrodzie ale trochę rozumiem organizatorów




a moze po prostu grało więcej osób z północy i dlatego takie wyniki
emotka

widzę na liscie wyników miejscowość z południa więc nie wydaje mi się żeby wykluczali ze względu na miejscowości



Potwierdzam, wygrałem Rejs, a mam nad morze 600km emotka Pewnie wiecej osób grało z północy, bo tam był podobno konkurs rozreklamowany na bilbordach itp.


jestem z Gdyni, czyli miejsca skąd pływa Stena Line i nie potwierdzam, żeby konk był rozreklamowany na billboardach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0