Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika krseta

krseta

#6646410 Napisano: 07.10.2019 18:17:11 w Czy informują/ informowali?
Jak skutecznie dbać o zdrowe zęby? Carrefour
Do kiedy mają czas na informacje? Regulamin mi nie dzialaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#6646091 Napisano: 06.10.2019 14:25:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamarysia napisał(a):

Mam pytanie odnośnie TIC TAC. Czy przy nagrodach rzeczowych (aparat, czytnik, konsola) trzeba odsyłać paragon pocztą? Mam na paragonie produkty na 3 konkursy i nie wiem, czy warto zgłaszać te TIC TAC, na wypadek, gdyby udało się wygrać nagrodę rzeczową. Wiem, że przy voucherach nic się nie odsyłało. Proszę o odpowiedź.

Nie odsyla Wyświetl w wątku >>

krseta

krseta

#6645149 Napisano: 02.10.2019 19:06:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Tydzien temu z tic tac polaroid na 2 zgloszenia, w miare apetytu w tym tygodniu nic na wyslanych 30zgloszen.. trzeba chyba postawic na minimalna ilosc zgloszen:) Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#6644734 Napisano: 01.10.2019 20:14:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lager napisał(a):

Z innej beczki! Boże, co Wy kupujecie za zegarki, skoro ten voucher z tic tac nie działa przy przecenionych, a np Casio 9/10 ma przecenione emotka

Nie odpowiem bo nie mam vouchera, ale czy moge prosic link do sklepu gdzie sie je realizuje? Dzieki Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#6644668 Napisano: 01.10.2019 15:51:32 w Informują
Intermarche smsy na bony też poszły? bo widze, ze glosniki i tablety juz tak;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

krseta

#6644333 Napisano: 30.09.2019 20:23:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cinamoon napisał(a):

Przychodzi Wam zwrotka z 4move Orlen?

sms 1min temu, zwrotke mam Wyświetl w wątku >>
1 cinamoon 0

krseta

#6643794 Napisano: 28.09.2019 08:34:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jaki kurier rozwozi nagrody z tictac? Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

krseta

#6643323 Napisano: 26.09.2019 12:36:15 w SZUKAM....
Szukam konkursu gdzie należy kupić jakąś Whiskey. Dzieki! Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#6643234 Napisano: 26.09.2019 08:42:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dopiero dziś odkryty email na Polaroid tictac, bardzo chcialem więc bardzo cieszy;) Wyświetl w wątku >>

krseta

#6642886 Napisano: 25.09.2019 11:01:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

superloser napisał(a):

nswe69 napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

Czy ktoś już sprawdzał czy voucher na okulary z Tic Tac mozna wykorzystać na dowolna rzecz z strony? 

Jeszcze czekam na swoj voucher stad pytanie

wg regulaminu nie, a w praktyce trzeba chyba poczekać na 1.śmiałka  emotka

GROSZEK - tam chyba nie ma nic o tym, że alkohol mocny na paragonie ?? tradycyjnie byle co + produkt partnerski ? bo nie brałem dotychczas wódki, a nie chciałbym spalić paragonu

Wyglada, ze mozna miec paragon "piwo Żywiec + fajki",  "połówka 40% + coca cola"


? serio? Smolar zawsze pisał, ze nie mogą być : płatności za leki, alkohol oprócz marki piwa z regulaminu, papierosów..
coś się zmieniło??

w regulaminie nawet są uwzględnione takie produkty alkoholowe, że są OK Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#6642701 Napisano: 24.09.2019 16:49:42 w Czy informują/ informowali?
A Garage 6et do kiedy powinni wrzucić? Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#6642649 Napisano: 24.09.2019 14:23:51 w Pomocy!!!!
nswe69 napisał(a):

krseta napisał(a):

jak ustawić przekierowanie z nr play, w którym siadla karta SIM;/ i nie jest w ogole wykrywana przez tel... prace koncze dopiero po 17.00...

w salonie duplikat wyrób i po problemie

no to wiem, ale czekam na kilka waznych telefonow przed 17:00... udalo mi sie to na infolini zalatwic po kilkunastu probach.. Wyświetl w wątku >>
1 nswe69 0

krseta

#6642604 Napisano: 24.09.2019 12:53:01 w Pomocy!!!!
jak ustawić przekierowanie z nr play, w którym siadla karta SIM;/ i nie jest w ogole wykrywana przez tel... prace koncze dopiero po 17.00... Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#6642208 Napisano: 23.09.2019 09:11:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
krseta napisał(a):

kukuleczka napisał(a):

krseta napisał(a):

pikawka napisał(a):

Dwoma ABC. Kupiłam ale na paragonie mam właściciela osobę fizyczną nie ma żadnej wzmianki abc....Czy to będzie ok  emotka  ?

u mnie 2 sklepy też tak mają, na stronie ABC jest adres sklepu, jednak na paragonie ani szyldzie sklepowym nie ma o tym wzmianki... to już chyba tak funkcjonuje odkąd pamietam;)

Ja bym sprawdziła u źródła czyli pisząc do sieci abc. Lista sklepów na stronie internetowej jest nieaktualna. Wg strony u mnie w mieście jest sklep abc na jednym z osiedli. Google mówi, ze zamkniete na stale. Podjezdzam tam- racja- zamkniete na 4 spusty. I sytuacja w drugą stronę- jest jeszcze jeden sklep, tym razem działający i majacy sie dobrze. Na stronie internetowej jest info, ze to sklep abc, a w sklepie dowiaduję sie, ze zakończyli współpracę jakis czas temu i to sklep prywatny. Zrezygnowałam z tych konkursów, bo szkoda czasu i nerwow...

w razie wygranej do formularza i paragonu proponuje zatem dołaczyć wydruk z oficjalnej strony abc z lista sklepów;) ja przynajmniej (mam nadzieje) tak zrobie...


Zapis z regulaminu, który sprawia że taka podkładka powinna wystarczyć:

Sklep konkursowy - dowolny Sklep Sieci abc na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, w którym można dokonać zakupu promocyjnego. Aktualna lista Sklepów Sieci abc znajduje się na stronie www.sklepyabc.pl; Wyświetl w wątku >>

krseta

#6642206 Napisano: 23.09.2019 09:07:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kukuleczka napisał(a):

krseta napisał(a):

pikawka napisał(a):

Dwoma ABC. Kupiłam ale na paragonie mam właściciela osobę fizyczną nie ma żadnej wzmianki abc....Czy to będzie ok  emotka  ?

u mnie 2 sklepy też tak mają, na stronie ABC jest adres sklepu, jednak na paragonie ani szyldzie sklepowym nie ma o tym wzmianki... to już chyba tak funkcjonuje odkąd pamietam;)

Ja bym sprawdziła u źródła czyli pisząc do sieci abc. Lista sklepów na stronie internetowej jest nieaktualna. Wg strony u mnie w mieście jest sklep abc na jednym z osiedli. Google mówi, ze zamkniete na stale. Podjezdzam tam- racja- zamkniete na 4 spusty. I sytuacja w drugą stronę- jest jeszcze jeden sklep, tym razem działający i majacy sie dobrze. Na stronie internetowej jest info, ze to sklep abc, a w sklepie dowiaduję sie, ze zakończyli współpracę jakis czas temu i to sklep prywatny. Zrezygnowałam z tych konkursów, bo szkoda czasu i nerwow...

w razie wygranej do formularza i paragonu proponuje zatem dołaczyć wydruk z oficjalnej strony abc z lista sklepów;) ja przynajmniej (mam nadzieje) tak zrobie... Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

krseta

#6642199 Napisano: 23.09.2019 08:43:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

Dwoma ABC. Kupiłam ale na paragonie mam właściciela osobę fizyczną nie ma żadnej wzmianki abc....Czy to będzie ok  emotka  ?

u mnie 2 sklepy też tak mają, na stronie ABC jest adres sklepu, jednak na paragonie ani szyldzie sklepowym nie ma o tym wzmianki... to już chyba tak funkcjonuje odkąd pamietam;) Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#6642129 Napisano: 22.09.2019 17:47:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W Leroy Merlin rozpoczęły się coroczne dni bohatera domu. Macie w swoich sklepach jakieś ciekawe konkursy? Wyświetl w wątku >>
0 0