Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika krseta

krseta

krseta

#6641794 Napisano: 20.09.2019 14:06:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś wygrał tutaj cokolwiek z Kinder Country konkurs na FB i Rmf Fm?:) Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#6641460 Napisano: 19.09.2019 13:52:31 w SZUKAM....
Miła26 napisał(a):

Jakie jest pytanie konkursowe w konkursie Delmy ABC?wracam do szkoły bo czy wracam do szkoły by?

BY. i na plakacie I W REGULAMINIE
w bazie po prostu błąd osoby zgłaszającej... trzeba uważać bo raz na czas mozna się nadziać:) Wyświetl w wątku >>

krseta

krseta

krseta

#6640706 Napisano: 17.09.2019 16:10:56 w Czy informują/ informowali?
edith napisał(a):

Kinder Country mialo informować dzisiaj za 1 etap nagrody 3 stopnia ,ma ktoś  jakieś info? 

Mam nadzieje ze informowali, nikt się nie chwalił, liczę na informacje jutro:p Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

krseta

#6639689 Napisano: 13.09.2019 22:43:49 w Kupię...
0 0

krseta

#6639669 Napisano: 13.09.2019 21:04:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
8jokan napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

krseta napisał(a):

Chciałbym zaczac grać w konkursy na Facebooku, ale chyba nie chcę zakładać lewego konta, tylko grać na swoim. Jak można zrobić, aby znajomi nie widzieli publikowanych przeze mnie wpisów w komentarzach różnych konkursów? Jest w ogóle taka opcja? Dzieki


opcje 2:
1) wyrzuć ludzi ze znajomych XD.
2)przy publikacji postów jest taka opcja, że możesz wybrać osoby, dla których post jest niewidoczny.

Ale jak ktos ma 400 znajomych, to ma wszystkich wybrac?

Dziekuje za pomoc..:) no nic.. to zakładam to konto  Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#6639630 Napisano: 13.09.2019 19:05:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Chciałbym zaczac grać w konkursy na Facebooku, ale chyba nie chcę zakładać lewego konta, tylko grać na swoim. Jak można zrobić, aby znajomi nie widzieli publikowanych przeze mnie wpisów w komentarzach różnych konkursów? Jest w ogóle taka opcja? Dzieki Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#6639020 Napisano: 12.09.2019 09:44:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

krseta napisał(a):

Carrefour Zęby na 6! Który nr paragonu podajecie?:/ wg regulaminu to nie Ten standardowy 

Podaje się ten numer, który chce organizator. Skoro masz wyraźnie zaznaczone, że ma być numer "dolny" to w czym problem?

bo nie wiem który to emotka czy nr obok nr kasy i nr kasjera, czy nr systemowy, Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#6639009 Napisano: 12.09.2019 09:10:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Carrefour Zęby na 6! Który nr paragonu podajecie?:/ wg regulaminu to nie Ten standardowy  Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#6638922 Napisano: 11.09.2019 22:08:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Carrefour Zęby na 6! Który nr paragonu podejście?:/ wg regulaminu to nie Ten standardowy  Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#6638536 Napisano: 11.09.2019 08:44:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
-czekolada mleczna
-czekolada biała
-biszkopty malinowe.....
też macie tak fatalnie oznaczone paragony ITM na Wedel? mysleć za wczasu o pieczatce albo nowym paragonie na lepsze produkty? Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#6638419 Napisano: 10.09.2019 18:11:28 w Zdjęcia naszych wygranych
Jak ktoś będzie miał chwilkę to poproszę o fotke tych podwójnych lezakow z Zywca:) dzięki I gratulacje dla tych co im wpadly Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

krseta

#6637608 Napisano: 08.09.2019 15:15:51 w Paragony na trwające konkursy
kupię paragon na ZABUJAJ SIĘ W KOLORACH
https://www.e-kon...-sie-w-kolorach.html Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#6637281 Napisano: 06.09.2019 18:26:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Smolar zapił z Garage? Wyświetl w wątku >>
1 androm 0

krseta

#6637031 Napisano: 05.09.2019 21:58:59 w Dyskusje o wynikach konkursu
estrelitta napisał(a):

sasaaabp napisał(a):

Słuchajcie, pomyślałem, że podzielę się z Wami sytuacją związaną z wynikami, której stałem się ofiarą.

Na AB FOTO na Facebooku ogłoszono dziś rano wyniki konkursu, zostałem laureatem nagrody głównej (aparat). Dostałem ponadto od razu wiadomość prywatną z informacją o wygranej i prośbą o podanie danych. Zacząłem po kilku minutach pisać wiadomość z danymi i gdy chciałem ją wysłać, nie mogłem tego zrobić. Okazało się, że AB FOTO zablokowało mi dostęp do strony, nie mogłem pisać wiadomości, komentarzy i zniknęło moje zgłoszenie konkursowe. Potem zobaczyłem, że w między czasie zmieniono wyniki konkursu, w których juz nie byłem uwzgledniony. Ludzie pytali, dlaczego zmieniono wyniki, a wszystkie takie komentarze byly po chwili usuwane. Dziewczynie udało sie z nimi skontaktować i okazało się, że w wyniku ICH BŁĘDU zamieścili złą listę nagrodzonych i chcieli to skorygować i wstawili nowe wyniki konkursu. Niestety dla nich, wiele osób zdążyło zobaczyć pierwotne wyniki, w tym i ja. Mam porobione screeny m.in, z informacją o mojej wygranej. Po jakimś czasie odblokowali mnie i napisali, że przepraszają i w wyniku rekompensaty proponują voucher o niewielkiej wartości (aparat był warty około 3500 zł). 

Napisałem im potem wiadomość, że nie zgadzam się na taką rekompensatę i że oczekuję wydania nagrody, którą mi przyznano. Po tym nie odpisali już nic.

Czuję się rozgoroczony i oszukany. Zdążyłem się cieszyć z nagrody, po czym mi ją po chwili bez powodów odebrano.

Co o tym myślicie? Co mogę zrobić? Chcę wymusić na organizatorze konkursu  wydania nagrody bądź odpowiedniej rekompensaty.

Napisz im, że masz screeny i zgłaszasz sprawę do UOKiK 

gdybym miał screeny oraz zgrany regulamin to bym również pisał, tak jak radzi estrelitta Wyświetl w wątku >>
0 0

krseta

#6636895 Napisano: 05.09.2019 16:09:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monia0303 napisał(a):

krseta napisał(a):

gryszelm napisał(a):

krseta napisał(a):

od kiedy w Garage smolar w formularzu jest wybór miejsca odbioru nagrody??

Chyba od początku, córka wygrała w pierwszym etapie i wybierała Złote Tarasy...ale wypełniała formularz dopiero po otrzymanie @ chociaż wcześniej już był aktywny

w 2 etapie nie mialem... dziwne

Ja W drugim i trzecim etapie nie wybierałam miejsca.

racja, wszystko wiem. nie było, teraqz to wprowadzili bo potrzebują informacji odnośnie sklepu. Zapewne więc będa dzwonić lub pisać do wcześniejszych zwycięzców Wyświetl w wątku >>
0 0