Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika hittmanka

hittmanka

#6034716 Napisano: 21.06.2015 16:06:11 w SZUKAM....
0 0

hittmanka

#6027813 Napisano: 05.06.2015 23:04:55 w Gratulacje! Dla wygranych!
aż się zalogowałam żeby  dołączyć do gratulujących emotka   piękna nagroda dla wspaniałej forumowiczki.... oby każda tak szczera  i uczciwa osoba na tym forum mogła się kiedyś w tym wątku znaleźć w centrum uwagiemotka   szerokiej drogi i jeszcze raz GRATKI emotka



a tak przy okazji bo nie chce mi się szukać.... to była loteria czy konkurs kreatywny???? Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#6024987 Napisano: 29.05.2015 21:20:25 w Wkurza mnie...
beata21 napisał(a):

Wkurzyłam się na Straż Miejską, dostałam mandat za przekroczenie prędkości, mówię jakoś przeboleję, ale patrzę na zdjęcie, a to nie moje auto emotka , różni się znacząco, choć numer rejestracyjny tylko jedną literką, teraz trzeba Emila umówić na wizytę emotka

mój szef  kiedyś był wzywany na policję bo rzekomo zatankował i uciekł emotka   Okazało się, że ktoś podrobił jego rejestrację, była identyczna ale model i kolor auta inne.  Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#6024136 Napisano: 28.05.2015 14:46:27 w Wkurza mnie...
kiedyś tak miøałam to w momencie klikania w link musiałam trzymać alt albo control.... wtedy otwierały sié te cenzurarele i okno z konkursem. Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#6023655 Napisano: 27.05.2015 18:05:53 w Wkurza mnie...
bzowapani napisał(a):


Niezmiennie wkurza mnie pogoda. Deszcz, ulewa, deszcz, ulewa i tak ciągle. emotka

Co jednych wkurza, drugich cieszy emotka w końcu odetchnęłam od pyłków i w końcu w lesie zacznie się życie bo susza była okropna i nic ładnego nie rosło  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#6023117 Napisano: 26.05.2015 21:49:14 w SZUKAM....
basku napisał(a):

moze niezbyt madre pytanie ale czy ktos mi to moze zinterpretowac: Prasowanie to coś więcej niż tylko jeden z domowych obowiązków, to prawdziwe mistrzostwo.
Sprawia, że zwykłe ubrania stają się eleganckimi strojami.

Jak Wy rozpieszczacie swoich bliskich, by czuli się wyjątkowo?



l........ o co chodzi z tym prasowaniem?? emotka


nie znam konkursu ale pierwsze  skojarzenie to że to jest przykład... np.  zwykły chleb z jajkiem na kolację może być  rozpieszczaniem dzieciaków.... zwykłe jajko ładnie pokrojone i umiejętnie ułożone, przystrojone szczypiorkiem i ketchupem np jako miś z oczkami i wąsami Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#6021724 Napisano: 24.05.2015 20:27:10 w Wkurza mnie...
mi się wydaje że masz jakieś dziadostwo na kompie. Ja swedo czasu z dobreprogramy.pl ściągnęłam Strong Signal i miałam podobne okienka.... przez trzy dni usiłowałam to wywalić ale w końcu się udało. Od tej pory na konkursach nie wyskakują mi żadne reklamy. Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#6021165 Napisano: 22.05.2015 21:50:21 w SZUKAM....
ziolko napisał(a):

czy ktoś ma jakieś zbędne kody z kuponów Lotto? dziś się kończy przyjmowanie zgłoszeń a mnie brakuje 0,5 kredyta na losowanie wybranej nagrody emotka  

pw Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#6021164 Napisano: 22.05.2015 21:49:56 w Wkurza mnie...
stracił mi się boczny pasek do przewijania i muszę to robić strzałkami..... jak mnie to wkurza... Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#6018990 Napisano: 18.05.2015 19:08:13 w SZUKAM....
czy bilety z tic-tac można komuś przekazać? tz. czy sprawdzają nazwisko (dowód osobisty) i kino które się wybierało ? czy można iść do obojętnie jakiego? Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#6016234 Napisano: 12.05.2015 15:08:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

kreatia napisał(a):

defed napisał(a):

Mam pytanie odnośnie paczek od Streetcom: jaka firma wozi? zawsze ta sama? (wczesniej jeden jedyny raz miałam przyjemność już ze Streetcomem i wtedy woził DPD, teraz czekam ze smakiem na Łowicz)

ponawiam pytanie, bo nie widzę odpowiedzi emotka

ostatnio woził dpd

Dzięki emotka

dpd dzisiaj do zabrza zawitał z sosami.;) Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#6016177 Napisano: 12.05.2015 13:49:49 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
paczka ambasadorki z sosami Łowicz  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#6014606 Napisano: 07.05.2015 22:54:06 w Wkurza mnie...
ja dostałam to więc myślę, że udało się.... nipu nikt nie wołał

Witaj!
Dziękujemy za wypełnienie formularza NIVEA. Twoje zgłoszeniezostało zakwalifikowane do przetestowania lekkiego kremu NIVEA
Care. Wkrótce wyślemy do Ciebie nasz produkt. Sprawdź go i
odpowiedz nam, czym Cię zaskoczył.

NIVEA Care to 100% odżywienia i 0% uczucia lepkości. Przetestuj gona własnej skórze!

Pozdrawiamy,
Twój Zespół NIVEA Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#6014593 Napisano: 07.05.2015 22:26:17 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
podpaska z testmetoo....
Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#6014585 Napisano: 07.05.2015 22:07:56 w Wkurza mnie...
asiabuczkowska napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

androm napisał(a):

anialistopad napisał(a):

29renata napisał(a):

Ja też nie mam @ z Nivea. Myślałam, że jestem jedyna ...

a może @ dopiero jutro wyślą?

jutro na pewno, do domu poszli i tyle:)

no dajcie spokój, niemożliwe,aby rozdali tak szybko 9 tysięcy kremów.Chyba,że im się zera pomyliły i mieli tylko 90 lub 900emotka

ja wysłałąm zgłoszenie jakies 10 min temu i mail o wysysłce kremu był w ciągu kilku min, ale chciałam tez dla szwagierki z innego konta i cisza...

ja też na jednego maila miałam odpowiedż za 2 minuty a na drugiego maila nie dostałam do teraz mimo iż zaznaczyłam te same odpowiedzi....z 2 kompów wysyłałam więc ip też nie ma znaczenia.... Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#6014171 Napisano: 07.05.2015 09:02:46 w Wkurza mnie...
maa napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Bez powodu(chyba), dziewczyna studiuje na dziennych więc wiadomo, że wróciłaby do kraju - ech to miał być prezent dla młodych a wyszło znów jak wyszło  emotka

Domyślam się,że Twój syn pragnąłby polecieć z dziewczyną i chce być wobec niej lojalny- to jest dla mnie zrozumiałe,ale skoro on może lecieć i dostałby tą wizę, to niech znajdzie sobie może kogoś, kto też dostanie wizę (kolega,brat,ojciec albo np. Ty) i jednak nie rezygnuje z tego wyjazdu, skoro niemożność pojechania nie leży po jego stronie. Gdybym ja była czyjąś dziewczyną i mój partner by miał możliwość realizacji swojego marzenia nawet beze mnie, to widocznie jestem jakaś "inna", ale sama bym namawiała chłopaka/narzeczonego, aby tak postąpił.

tak a potem poznajesz "Kogoś Wyjątkowego" i stwierdzasz, że nie chcesz jechać sam bo to już nie jest Twoim marzeniem....
Cudaczek121 też myślała tak jak Ty, aż 12 lat temu nagle to się zmieniło i już doskonale rozumiem, że w pewnych okolicznościach sprawy racjonalne przestają takimi być, a wyjazd do USA bez ukochanej osoby jest gorszy niż wyjazd do "koziej wólki" razem z nią. 

Jaki jest człowiek takie są jego marzenia....

"Czasem nierealne marzenie może stać się realnym koszmarem"  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#6013570 Napisano: 06.05.2015 08:50:18 w Pomocy!!!!
no nie wiem... ja bym nie podpisywała nic.  Zawsze zaznaczam że nie wystawiam paragonow  i że sprzedaję jako używane.
Prawa nie znam ale jak facet chce coś na firmę to może kupić normalnie w sklepie i odliczyć, a jak kupuje taniej bez faktury a skarbówka się przyczepi to jeszcze Ty będziesz się tłumaczyć za "parę złotych" .... Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#6012112 Napisano: 02.05.2015 11:29:03 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

marzenier napisał(a):

 
Ewentualnie postrasz ich awatarem Zezowatego Kota emotka
To się w majty pos...ąemotka
Ja osobiście gratuluję wyniku emotka

buaha chcialam napisać,  ze moim tez można,  ale obawiam sie , ze bylby zupelnie inny skutek emotka

ziolko napisał(a):

hittmanka, joasia4786 - zboczuchy jedne emotka  emotka  
hittmanka i co? zaciągnęłaś tego swojego do sypialni?? emotka  

Haha, no no, hittmanka właśnie? ?? emotka
a ja myślałam,  ze to ja największy zboczuch forumowy, no ale ja to jyz czytalam rano  emotka

oj tam, oj tam .... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#6012064 Napisano: 01.05.2015 23:21:03 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

taalvikki napisał(a):

wkurza mnie, że ludzie robią konkursy, dają ich zasady, np wypowiedź ma mieć 5 zdań, a następnie nagradzają elaboraty na pięć, ale stron, po czym głoszą, że to normalne, logiczne, a nawet.. fajne.. o logiko. 

też mnie to wkurza.. a jak napisałam reklamację do jednego konkursu, w którym została nagrodzona dłuższa wypowiedź, to nie dość, że odpowiedź na reklamację dostałam po ponad 1,5 miesiąca!!!! (a mieli 21 dni na to) to jeszcze były insynuacje, że mam żal, że nie wygrałam (wcale tak nie było, tylko wkurzyło mnie, że miało być 160 znaków, a wybrali ok 250). Oraz, że nagrodzona wypowiedź bardzo podobała się jury itp. Zaś na moją sugestię, żeby sprawdzali hasła pod kątem ew. plagiatów była ironiczna uwaga, że cała redakcja jest pod wrażeniem mojej dociekliwości itp.
Zaś jak ja skomentowałam, że dziękuję za uznanie, mimo, że wyczuwam ironię, to babka zaparła się, że wcale nie. I że przy następnym konkursie będą dokładnie przestrzegali regulaminu. 
Jaaaaaaasne... a mnie kaktus na dłoni wyrośnie 

3 razy czytałam i trzy  razy ze zdziwieniem przeczytałam kutas emotka albo pora kończyć piwko albo mojego za ścierki do sypialni zabrać.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#6009245 Napisano: 25.04.2015 00:16:40 w skojarzenia
0 0