Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

aneciaa

Cytuj wiadomość#6254113 środa, 14 wrzesień 2016, 00:34:51
czy wysyłając prace na konkurs milki (z tymi torbami), macie jakieś potwierdzenie?
0 0

monisss

Cytuj wiadomość#6254124 środa, 14 wrzesień 2016, 07:26:02
info co robić ? w piątek został wysłany do mnie paragon o 18.10 poleconym priorytetem, do tej pory nie dotarł.. a potrzebny mi na gwałt na Carrefour Smolar (bo poprosiłam Panią, żeby wysłała dopiero jak wygram, nie wierząc, że coś z tego będzie.. nie chcąc zapeszać no i nie wiedząc do końca , że akurat Smolar chce oryginały - ostatnio wszystko szło na scanach, a scan mam od dawna). Stąd moje pytanie skoro smsa dostałam w piatek o 15.00 to do kiedy muszę go wysłać? Już od poniedziałku dzwonię po pocztach bo teoretycznie mają 1 dzień roboczy na dostarczenie priorytetu.. nigdy więcej tak nie zrobię emotka na podglądzie w necie widoczne jest, że jest cały czas w miejscu nadania, a telefonicznie powiedziano mi, że nie ma jako tako śledzenia listów, tylko jest info o nadaniu i doręczeniu...
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6254130 środa, 14 wrzesień 2016, 07:49:39
monisss napisał(a):

info co robić ? w piątek został wysłany do mnie paragon o 18.10 poleconym priorytetem, do tej pory nie dotarł.. a potrzebny mi na gwałt na Carrefour Smolar (bo poprosiłam Panią, żeby wysłała dopiero jak wygram, nie wierząc, że coś z tego będzie.. nie chcąc zapeszać no i nie wiedząc do końca , że akurat Smolar chce oryginały - ostatnio wszystko szło na scanach, a scan mam od dawna). Stąd moje pytanie skoro smsa dostałam w piatek o 15.00 to do kiedy muszę go wysłać? Już od poniedziałku dzwonię po pocztach bo teoretycznie mają 1 dzień roboczy na dostarczenie priorytetu.. nigdy więcej tak nie zrobię emotka na podglądzie w necie widoczne jest, że jest cały czas w miejscu nadania, a telefonicznie powiedziano mi, że nie ma jako tako śledzenia listów, tylko jest info o nadaniu i doręczeniu...

Masz 7dni ? czyli w piatek napozniej musisz wyslac paragon do Smolara.

(A Twoj paragon zostal nadany wieczorem w piatek, to tak jakby zostal wyslany w poniedzialek rano (do 15). Jesli mieszkasz w 1strefie to powinien dojsc wczoraj, jesli w malutkiej miejscowosxi gdzies na uboczu to dzis. Ale to nie sa gwarantowane terminy przez poczte, tylko maja sprawdzalnosc jak prognozy pogody, jakies 90%)

shell

Cytuj wiadomość#6254203 środa, 14 wrzesień 2016, 10:40:41
ma ktoś cały reg. z konka gąbek Syrena w C4 od dziś?
bo nei widze ani sklepów ani prod.promo.
0 0

maribog

Cytuj wiadomość#6254240 środa, 14 wrzesień 2016, 11:40:13
Może ktoś ma w ogrodzie, na działce zalegające na krzakach owoce pigwowca? Chętnie przygarnę za "dziękuję"- przesyłkę paczkomatem pokrywam ja emotka
0 0

lola.lola

Cytuj wiadomość#6254262 środa, 14 wrzesień 2016, 12:15:50
Czy któraś z was korzysta z lakierów hybrydowych NeoNali? Do tej pory korzystałam z firmy Semilac ale od kiedy znalazłam punkt stacjonarny, którym są tylko produkty NeoNail chciałam wypróbować. Musze kupić bazę i top i chciałam się zorientować, czy są dobrej jakości.. Ktoś coś?  emotka
0 0

aerdna

Cytuj wiadomość#6254374 środa, 14 wrzesień 2016, 15:01:09
Wie ktoś może, co lubi Kropka Bordo ? Niestety nigdy nie miałam u nich przyjemności niczego wygrać emotka

banka-manka

Cytuj wiadomość#6254395 środa, 14 wrzesień 2016, 15:49:36
Jaka była inna strona do zamawiana kuriera oprócz sendit? Nie potrafię sobie przypomnieć.
0 0

aerdna

Cytuj wiadomość#6254398 środa, 14 wrzesień 2016, 15:50:51
banka-manka napisał(a):

Jaka była inna strona do zamawiana kuriera oprócz sendit? Nie potrafię sobie przypomnieć.

wysylaj taniej . pl , ale drożej wychodzi emotka

banka-manka

Cytuj wiadomość#6254400 środa, 14 wrzesień 2016, 15:53:03
aerdna napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Dzięki!
Chyba była jeszcze jedna polecana, bo coś mi świta, ale za nic nie mogę właściwej nazwy dopasować.
Na sendit jest dostępne DPD i UPS, a oni nie przyjmują mi przesyłki bo ponad wymiarowa. Chodzi mi o rower w kartonie. Szukam więc innej firmy, gdzie mogę zrobić wycenę lub chociaż to wysłać. 
0 0

dang21

Cytuj wiadomość#6254401 środa, 14 wrzesień 2016, 15:54:27
banka-manka napisał(a):

aerdna napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Dzięki!
Chyba była jeszcze jedna polecana, bo coś mi świta, ale za nic nie mogę właściwej nazwy dopasować.
Na sendit jest dostępne DPD i UPS, a oni nie przyjmują mi przesyłki bo ponad wymiarowa. Chodzi mi o rower w kartonie. Szukam więc innej firmy, gdzie mogę zrobić wycenę lub chociaż to wysłać. 

Tani kurier? Tani kurierzy?

amif

Cytuj wiadomość#6254402 środa, 14 wrzesień 2016, 15:54:39
banka-manka napisał(a):

aerdna napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Dzięki!

jeszcze kurjerzy.pl

banka-manka

Cytuj wiadomość#6254421 środa, 14 wrzesień 2016, 16:24:42
Szukam osoby, która wysyłała rower zapakowany w karton kurierem. Może być PW.
Właśnie firma TNT dała mi wycenę i jest to koszt ponad 330 zł  emotka
0 0

mia

Cytuj wiadomość#6254422 środa, 14 wrzesień 2016, 16:25:08
amif napisał(a):

banka-manka napisał(a):

aerdna napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Dzięki!

jeszcze kurjerzy.pl

Furgonetka.pl emotka

banka-manka

Cytuj wiadomość#6254430 środa, 14 wrzesień 2016, 16:30:16
mia napisał(a):

Furgonetka.pl emotka

Tak!!  emotka
A ja szukałam coś o ciężarówce  emotka
0 0

vickichelm

Cytuj wiadomość#6254436 środa, 14 wrzesień 2016, 16:45:03
Kupowal już ktoś Jogobelle? Bo nie wiem gdzie znajdę wszystkie warianty i w jakiej cenie emotka
0 0

Gość

Cytuj wiadomość#6254437 środa, 14 wrzesień 2016, 16:45:40
Szukam kodów, voucherów do Cinema City na seanse 2D
Chociaż 3, na filmy, które chcę zobaczyć. Oczywiście nie za darmo!
0 0

olunka

Cytuj wiadomość#6254439 środa, 14 wrzesień 2016, 16:46:19
vickichelm napisał(a):

Kupowal już ktoś Jogobelle? Bo nie wiem gdzie znajdę wszystkie warianty i w jakiej cenie emotka

wczoraj w KAuflandzie widziałam musli i 8 zbóż, po 1,38 i 1,80 (jakoś tak), nie było breakfast
0 0

umbrella

Cytuj wiadomość#6254442 środa, 14 wrzesień 2016, 16:49:00
mia napisał(a):

amif napisał(a):

banka-manka napisał(a):

aerdna napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Dzięki!

jeszcze kurjerzy.pl

Furgonetka.pl emotka

Zlapkuriera.pl
Wysyłałam rower ( ten z Belvity) za ok. 40 zł
bethan 0

Gość

Cytuj wiadomość#6254443 środa, 14 wrzesień 2016, 16:57:26
olunka napisał(a):

vickichelm napisał(a):

wczoraj w KAuflandzie widziałam musli i 8 zbóż, po 1,38 i 1,80 (jakoś tak), nie było breakfast

ja dziś widzialam w BIedronie któreś za1,69

ps.cieckawe czy bedzie obowiązywała cena(66zl) do wydania czy il.sztuk?
0 0