Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

kermit

Cytuj wiadomość#6373840 czwartek, 29 czerwiec 2017, 13:40:28
cb656 napisał(a):

Szukam odpowiedzi na pytanie, skąd wziąć tyle czasu, ile ma bruce, albo inaczej: jak umiejętnie zagospodarować czas posiadany? emotka Dlaczego akurat bruce? Ano sprawa jest banalnie prosta. Gdziekolwiek bym swojego śladu nie zostawił, czy to na forum, czy w komentarzu pod opisem konkursu, zawsze znajduję w powiadomieniach informację, że akurat właśnie bruce zareagowała. Zakładając bezpiecznie, słusznie i logicznie, że nie jest to jakieś specjalne "śledzenie" akurat tylko moich wpisów, emotka wiążąc to dodatkowo z obserwacją aktywności bruce na forum, dochodzę do wniosku, że bruce po prostu CZYTA ABSOLUTNIE WSZYSTKO emotka - w odróżnieniu na przykład ode mnie, który zaglądam okazjonalnie to tu, to tam, skacząc sobie jak lekki motylek z kwiatka na kwiatek z rozanielonym, beztroskim wyrazem pyska/dzioba/facjaty... emotka
No i powiedz no bruce, jak to robisz, że znajdujesz czas?! Ja tak nie umiem emotka emotka

Szukam podobnie, z drobną różnicą - skąd wziąć tyle czasu ile ma bruce lub ile ma cb656. Myślę, że aktywność na forum bardzo zbliżona (uwzględniając wpisy skasowane) emotka . Cb656 "okazjonalnie", "Ja tak nie umiem.." Ależ umiesz, umiesz emotka

skarb888

Cytuj wiadomość#6373847 czwartek, 29 czerwiec 2017, 13:44:52
Czy vouchery na wyjatkowyprezent.pl z Garniera z datą do 1.07.2017 trzeba do tej daty wybrać i zamówić z oferty, czy też fizycznie zrealizować?
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6373861 czwartek, 29 czerwiec 2017, 14:00:17
kermit napisał(a):

cb656 napisał(a):

Szukam odpowiedzi na pytanie, skąd wziąć tyle czasu, ile ma bruce, albo inaczej: jak umiejętnie zagospodarować czas posiadany? emotka Dlaczego akurat bruce? Ano sprawa jest banalnie prosta. Gdziekolwiek bym swojego śladu nie zostawił, czy to na forum, czy w komentarzu pod opisem konkursu, zawsze znajduję w powiadomieniach informację, że akurat właśnie bruce zareagowała. Zakładając bezpiecznie, słusznie i logicznie, że nie jest to jakieś specjalne "śledzenie" akurat tylko moich wpisów, emotka wiążąc to dodatkowo z obserwacją aktywności bruce na forum, dochodzę do wniosku, że bruce po prostu CZYTA ABSOLUTNIE WSZYSTKO emotka - w odróżnieniu na przykład ode mnie, który zaglądam okazjonalnie to tu, to tam, skacząc sobie jak lekki motylek z kwiatka na kwiatek z rozanielonym, beztroskim wyrazem pyska/dzioba/facjaty... emotka No i powiedz no bruce, jak to robisz, że znajdujesz czas?! Ja tak nie umiem emotka emotka

Szukam podobnie, z drobną różnicą - skąd wziąć tyle czasu ile ma bruce lub ile ma cb656. Myślę, że aktywność na forum bardzo zbliżona (uwzględniając wpisy skasowane) emotka . Cb656 "okazjonalnie", "Ja tak nie umiem.." Ależ umiesz, umiesz emotka

Janusz przykro mi,że straciłeś pracę.Co do ilości posiadanego czasu, to ja widocznie jestem bardzo źle zorganizowana, bo ciągle dochodzę do wniosku,że mam za mało czasu po pracy takiego tylko i wyłącznie dla siebie, ech.Ale to jest indywidualna sprawa każdego człowieka, na co czas poświęca i czym się zajmuje.Jedni klikają na forum, inni czytają książki, a jeszcze inni gotują, spacerują czy jeżdżą na rowerze.
  Szukam informacji czy ta loteria Heineken jest jeszcze że się tak wyrażę "aktywna" emotka Dziś rano omal nie wywinęłam orła na przystanku autobusowym potykając się o kapsle z kodami,ale nawet nie wiem,czy tam paragonu nie potrzeba.
1 0

omuzu

Cytuj wiadomość#6373866 czwartek, 29 czerwiec 2017, 14:05:04

Szukam informacji czy ta loteria Heineken jest jeszcze że się tak wyrażę "aktywna" Dziś rano omal nie wywinęłam orła na przystanku autobusowym potykając
się o kapsle z kodami,ale nawet nie wiem,czy tam paragonu nie potrzeba.

konkurs Heinekena jest emotka

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6373867 czwartek, 29 czerwiec 2017, 14:07:14
omuzu napisał(a):

Szukam informacji czy ta loteria Heineken jest jeszcze że się tak wyrażę "aktywna" Dziś rano omal nie wywinęłam orła na przystanku autobusowym potykając się o kapsle z kodami,ale nawet nie wiem,czy tam paragonu nie potrzeba.

konkurs Heinekena jest emotka

Dziękuję
0 0

zabcia0410

Cytuj wiadomość#6373947 czwartek, 29 czerwiec 2017, 16:15:21
z czego zrobione są te kolczyki Ani Kruk z Loreal
0 0

scrabble

Cytuj wiadomość#6373973 czwartek, 29 czerwiec 2017, 17:13:34
Odnośnie ŻÓŁTYCH walizek z Lays... czy Wasze też są Złote?  emotka
0 0

sosna

Cytuj wiadomość#6373977 czwartek, 29 czerwiec 2017, 17:16:01
zabcia0410 napisał(a):

z czego zrobione są te kolczyki Ani Kruk z Loreal

podbijam
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6373978 czwartek, 29 czerwiec 2017, 17:16:06
scrabble napisał(a):

tak emotka

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6373996 czwartek, 29 czerwiec 2017, 17:55:01
Co wychodzi najtaniej na budzet w Kauflandzie?
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6373998 czwartek, 29 czerwiec 2017, 18:02:48
madzia1-s napisał(a):

Co wychodzi najtaniej na budzet w Kauflandzie?

Nie wiem czy to najtańszy zestaw, ale ja kupuję wkładki higieniczne Naturella 2x 2,99zł

scrabble

Cytuj wiadomość#6374012 czwartek, 29 czerwiec 2017, 18:32:17
edzia21 napisał(a):

scrabble napisał(a):

tak emotka

Kurrrrczaki! A mi się marzyła taka słoneczna właśnie.  emotka  Gdybym wiedziała to bym wzięła czarną. 
0 0

toka

Cytuj wiadomość#6374014 czwartek, 29 czerwiec 2017, 18:36:52
scrabble napisał(a):

edzia21 napisał(a):

scrabble napisał(a):

tak emotka

Kurrrrczaki! A mi się marzyła taka słoneczna właśnie.  emotka  Gdybym wiedziała to bym wzięła czarną. 

brzydkie są?Moja dopiero jedzie.Chciałam żółtą a nie złotą  emotka  Wkleicie zdjęcie?
0 0

bezaczek7

Cytuj wiadomość#6374036 czwartek, 29 czerwiec 2017, 19:11:16
migi napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Czy trwa lub w najbliższym czasie się zacznie coś z płynem do płukania, proszkiem/kapsułkami, dezodorantem w sprayu-nie fa?

https://www.e-kon...ii.html#.WVSSJmgT7IU

Tylko wlasnie do topaza setki kilometrow, laboo tez nie mam.. Takiego ogolnopolskiego pewnie nie ma. Kaufland 20km, jedynie to, tylko nie wiem czy bedzie mi "po drodze" emotka  

A czy jakies interesujace promocje cenowe? Znalazlam fairy kapsulki all in one po 67gr szt, ale z tych do prania nie widzialam ciekawej promocji. 
0 0

Mysia

Cytuj wiadomość#6374057 czwartek, 29 czerwiec 2017, 20:12:38
toka napisał(a):

scrabble napisał(a):

edzia21 napisał(a):

scrabble napisał(a):

tak emotka

brzydkie są?Moja dopiero jedzie.Chciałam żółtą a nie złotą  emotka  Wkleicie zdjęcie?

https://www.e-kon...rum/lay-s/strona/281 tutaj fotki, też chciałam żółtą emotka
toka 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6374059 czwartek, 29 czerwiec 2017, 20:14:43
scrabble napisał(a):

edzia21 napisał(a):

scrabble napisał(a):

tak emotka

no...czarna przy "żółtej" wygląda imponująco i z klasą. Czekam jeszcze na antracyty, zobaczymy.  emotka

scrabble

Cytuj wiadomość#6374066 czwartek, 29 czerwiec 2017, 20:31:29
Mysia napisał(a):

toka napisał(a):

scrabble napisał(a):

edzia21 napisał(a):

scrabble napisał(a):

tak emotka

https://www.e-kon...rum/lay-s/strona/281 tutaj fotki, też chciałam żółtą emotka

Ta pierwsza fotka lepiej oddaje jej kolor. Dla mnie bardziej musztardowa niż złota. Brzydkie nie są, nie ma powodu żeby rozpaczać emotka  ale szkoda, tak zwyczajnie, po babskiemu emotka  

Gość

Cytuj wiadomość#6374077 czwartek, 29 czerwiec 2017, 20:44:13
edzia21 napisał(a):

scrabble napisał(a):

edzia21 napisał(a):

scrabble napisał(a):

tak emotka

no...czarna przy "żółtej" wygląda imponująco i z klasą. Czekam jeszcze na antracyty, zobaczymy.  emotka

Antracyt cacy emotka

tomusczar

Cytuj wiadomość#6374109 czwartek, 29 czerwiec 2017, 21:35:57
Szukam kodów zniżkowych do Zalando 
0 0

bridget

Cytuj wiadomość#6374134 czwartek, 29 czerwiec 2017, 22:40:55
czy majac kody cc - elektroniczne ważne do jutra, mogę  kupic bilety i pojsc na seans w sobotę?
0 0