SZUKAM....

|< << < 1468 1469 1470 1471 1472 14731474 1475 1476 1477 1478 > >> >|

@gnieszk@

Cytuj wiadomość#6395789 poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 15:28:06
rafi323raf napisał(a):

Hej wiecie do kiedy można odbierać nagrody z Blacka?Albo czy jest możliwość zrobienia notarialnego poświadczenia (wg. Reg potrzebne) by za kogoś odebrać nagrodę, gdy osoba ta za granicą się znajduje?
Tzn. Ja jestem na końcu świata i tak nie podrodze mi na placówkę poczty polskiej...

do 24.11 więc sporo czasu.
0 0

rafi323raf

Cytuj wiadomość#6395806 poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 16:02:18
Dzięki, może do tego czasu wrócę emotka
0 0

ela

Cytuj wiadomość#6395810 poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 16:18:23
barcza napisał(a):

działa wam poczta na gazecie

dziala
0 0

ewunia

Cytuj wiadomość#6395947 poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 21:44:17
bridget napisał(a):

bilety z szał na szaume do kiedy sa wazne?

Kody są ważne do 23.12.2017
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6395959 poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 22:14:33
A z tej Milki w C4 były 25 wyniki,bo nie widziałam,żeby ktoś chwalił się?
0 0

petunija1

Cytuj wiadomość#6395962 poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 22:23:00
tereniagno napisał(a):

gdzie bony po 100 zł i ten jeden wakacyjny? jak tak,to były.
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6395979 poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 23:26:28
petunija1 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

gdzie bony po 100 zł i ten jeden wakacyjny? jak tak,to były.

Czyli,że znowu nic nie wygrałam emotka
0 0

vickichelm

Cytuj wiadomość#6396000 wtorek, 29 sierpnia 2017, 08:22:01
Ponawiam : Pilnie potrzebuje kontaktu do Agencji ZEG. Na e-maila nie odpisują emotka Ma ktoś nr tel? Przeszukałam internet i podany nr jest nieaktualny
0 0

-Violka-

Cytuj wiadomość#6396056 wtorek, 29 sierpnia 2017, 11:09:20
Odbierał już ktoś tusz z Drogerii Natura?  
Chcą tylko paragon i kartę ? Nie wiem czy fatygować mamę
0 0

agusiamajusia

Cytuj wiadomość#6396075 wtorek, 29 sierpnia 2017, 11:26:34
Szukam kogos kto jeszcze czeka na karte z losowania Nestle karte decalthon. Wygrałam pod koniec czerwca, zaraz wyslalam paragon, nadal nie dostalam nagrody. Nie moger znalezc na jakiego emaila napisac zapytanie.
0 0

izkak

Cytuj wiadomość#6396078 wtorek, 29 sierpnia 2017, 11:34:20
agusiamajusia napisał(a):

Szukam kogos kto jeszcze czeka na karte z losowania Nestle karte decalthon. Wygrałam pod koniec czerwca, zaraz wyslalam paragon, nadal nie dostalam nagrody. Nie moger znalezc na jakiego emaila napisac zapytanie.

Ja też czekam  emotka  Mają chyba czas do któregoś września, więc spokojnie - nagrody w końcu dotrą  emotka   
0 0

-Violka-

Cytuj wiadomość#6396085 wtorek, 29 sierpnia 2017, 11:40:45

loteria@4frame.pl

ziolko

Cytuj wiadomość#6396086 wtorek, 29 sierpnia 2017, 11:41:13
izkak napisał(a):

Ja też czekam  emotka  Mają chyba czas do któregoś września, więc spokojnie - nagrody w końcu dotrą  emotka   

też czekam... ja mam wygraną z 5 lipca, ale oni mają czas chyba do końca.. listopada 
0 0

malenka

Cytuj wiadomość#6396093 wtorek, 29 sierpnia 2017, 11:58:16
Szukam informacji czy stacjonarne biura podróży mają takie same ceny ofert Last Minute jak ich internetowy odpowiednik? Czy może w biurze jest jeszcze jakaś dodatkowa prowizja doliczana? Chodzi mi konkretnie o Rainbow Tour. Mam upatrzoną konkretną ofertę, a do najbliższego biura ponad 50 km. Z drugiej strony trochę się boję załatwiać wszystko przez internet na ostatnią chwilę, tym bardziej że pierwszy raz kupuję wyjazd przez biuro podróży. Proszę o porady tutaj albo na Priv.
0 0

picola

Cytuj wiadomość#6396098 wtorek, 29 sierpnia 2017, 12:10:40
malenka napisał(a):

Szukam informacji czy stacjonarne biura podróży mają takie same ceny ofert Last Minute jak ich internetowy odpowiednik? Czy może w biurze jest jeszcze jakaś dodatkowa prowizja doliczana? Chodzi mi konkretnie o Rainbow Tour. Mam upatrzoną konkretną ofertę, a do najbliższego biura ponad 50 km. Z drugiej strony trochę się boję załatwiać wszystko przez internet na ostatnią chwilę, tym bardziej że pierwszy raz kupuję wyjazd przez biuro podróży. Proszę o porady tutaj albo na Priv.

W tym roku leciałam z Rainbow na wakacje i ceny na stronie i w biurze są takie same. Nie tylko zresztą w tym biurze. Nie masz się czego obawiać, najczęściej też kupuję w internecie wyjazdy i zawsze wszystko jest ok. Tak na marginesie Rainbow jest strasznie drogi, rozejrzyj się w innych biurach - ja musiałam z nimi lecieć, bo miałam vouchery, ale w innym przypadku wybrałabym tańsze biuro.
0 0

malenka

Cytuj wiadomość#6396102 wtorek, 29 sierpnia 2017, 12:21:39
picola napisał(a):

malenka napisał(a):

W tym roku leciałam z Rainbow na wakacje i ceny na stronie i w biurze są takie same. Nie tylko zresztą w tym biurze. Nie masz się czego obawiać, najczęściej też kupuję w internecie wyjazdy i zawsze wszystko jest ok. Tak na marginesie Rainbow jest strasznie drogi, rozejrzyj się w innych biurach - ja musiałam z nimi lecieć, bo miałam vouchery, ale w innym przypadku wybrałabym tańsze biuro.

Akurat moja destynacja- Maroko- jest najtańsza właśnie w Rainbow. Np. z Itaką byłoby o wiele drożej, bo mają bardziej ekskluzywne hotele. Wolałabym chyba zapłacić w stacjonarnym biurze i tam od razu załatwić całą papierologię. Mając naprzeciw siebie człowieka wiem komu daję kasę. Trochę mnie niepokoi przelewanie takiej gotówki "nie wiadomo gdzie".  Niemniej jednak trochę mnie Picola uspokoiłaś, skoro mówisz że zawsze jest ok to może i ja się przełamię.

pablo75

Cytuj wiadomość#6396107 wtorek, 29 sierpnia 2017, 12:34:10
malenka napisał(a):

picola napisał(a):

malenka napisał(a):

Akurat moja destynacja- Maroko- jest najtańsza właśnie w Rainbow. Np. z Itaką byłoby o wiele drożej, bo mają bardziej ekskluzywne hotele. Wolałabym chyba zapłacić w stacjonarnym biurze i tam od razu załatwić całą papierologię. Mając naprzeciw siebie człowieka wiem komu daję kasę. Trochę mnie niepokoi przelewanie takiej gotówki "nie wiadomo gdzie".  Niemniej jednak trochę mnie Picola uspokoiłaś, skoro mówisz że zawsze jest ok to może i ja się przełamię.

Ja zawsze kupuję wczasy w stacjonarnym biurze i ceny są takie same a jakoś pewniej się czuję i pracownik zawsze odpowie mi na pytania od razu i w razie problemów pomoże.

picola

Cytuj wiadomość#6396120 wtorek, 29 sierpnia 2017, 12:48:35
Nie upieram się przy zakupach przez internet, jak ktoś nie ma poczucia bezpieczeństwa kupując w necie, to oczywiście, że może jechać do biura. Ja tylko odpowiedziałam na pytanie czy takie zakupy są bezpieczne. Tak, są bezpieczne, szczególnie w dużych biurach czy platformach poświęconych sprzedaży wycieczek. Ponieważ podróże to moja pasja, byłam na wyjazdach chyba ze wszystkich dostępnych biur i z takich portali jak: travelplanet, easygo, wakacje, flyforfree - wyjazdy kupowane w sieci  i nigdy nie było żadnych problemów.

agusiamajusia

Cytuj wiadomość#6396180 wtorek, 29 sierpnia 2017, 14:12:29
[quote=
ziolko napisał(a):

izkak napisał(a):

też czekam... ja mam wygraną z 5 lipca, ale oni mają czas chyba do końca.. listopada 

malenka]
izkak napisał(a):

też czekam... ja mam wygraną z 5 lipca, ale oni mają czas chyba do końca.. listopada  Ja mam z 26.06 emotka  czyli czekac jeszcze emotka  dziękuję dziewczyny za informację
0 0

ewikewikk

Cytuj wiadomość#6396202 wtorek, 29 sierpnia 2017, 14:55:55
Szukam vouchera do Cinema City, mam na zamianę voucher do sieci kin Helios, ważny do końca roku.
Szukam jedzonka dla kota PURINA ONE - jeśli ktoś nie potrzebuje zapraszam na PW
Szukam punktów Wawel
0 0
|< << < 1468 1469 1470 1471 1472 14731474 1475 1476 1477 1478 > >> >|