Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

fragles

Cytuj wiadomość#6442920 sobota, 16 grudzień 2017, 00:23:42
joan napisał(a):

chochliczka napisał(a):

szukam kogos kto przechodzil operacje kregoslupa.Moja babcia niedawno przeszla,mialo byc lepiej. Pare dni po bylo ok,natomaist teraz codziennie wysokie cisnienie, okropny bol glowy,karku.Codziennie praktycznie wizyty u lekarzy nic nie daja.Dostaje silne leki,plastry przeciwbolowe te na narkotykach i nic...CZy ktos z Was zna jakies tabletki,mascie, cokolwiek co byc moze pomoglo komus z Was,Waszej rodziny?

A czy istnieje możliwość, żeby obejrzał ją fizjoterapeuta?

W takich sytuacjach przydaje się też osteopata.
0 0

chochliczka

Cytuj wiadomość#6442942 sobota, 16 grudzień 2017, 09:31:29
Dzieki za podpowiedzi mam u mnie tylko fizjoterapuete sprobuje uderzyc tu.
joan 0

ankasss

Cytuj wiadomość#6442946 sobota, 16 grudzień 2017, 10:42:15
czy w przypadku wygranej z visy, wystarczy tylko potwierdzenie płatności kartą ( wydrukowane  z rachunku bankowego)?
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6442959 sobota, 16 grudzień 2017, 12:36:44
fragles napisał(a):

joan napisał(a):

chochliczka napisał(a):

szukam kogos kto przechodzil operacje kregoslupa.Moja babcia niedawno przeszla,mialo byc lepiej. Pare dni po bylo ok,natomaist teraz codziennie wysokie cisnienie, okropny bol glowy,karku.Codziennie praktycznie wizyty u lekarzy nic nie daja.Dostaje silne leki,plastry przeciwbolowe te na narkotykach i nic...CZy ktos z Was zna jakies tabletki,mascie, cokolwiek co byc moze pomoglo komus z Was,Waszej rodziny?

A czy istnieje możliwość, żeby obejrzał ją fizjoterapeuta?

W takich sytuacjach przydaje się też osteopata.

Zgadza się emotka
0 0

burza64

Cytuj wiadomość#6442979 sobota, 16 grudzień 2017, 14:39:30
Szukam kodów EB. Doładuję telefon, zapłacę przelewem.
0 0

bonitta

Cytuj wiadomość#6442987 sobota, 16 grudzień 2017, 15:29:44
ankasss napisał(a):

czy w przypadku wygranej z visy, wystarczy tylko potwierdzenie płatności kartą ( wydrukowane  z rachunku bankowego)?

W sytuacji potwierdzenia z rachunku bankowego mogą poprosić o zdjęcie karty, możesz zasłonić cyfry poza ostatnimi 4, dane muszą być widoczne
0 0

ankasss

Cytuj wiadomość#6442988 sobota, 16 grudzień 2017, 15:31:42
bonitta napisał(a):

ankasss napisał(a):

W sytuacji potwierdzenia z rachunku bankowego mogą poprosić o zdjęcie karty, możesz zasłonić cyfry poza ostatnimi 4, dane muszą być widoczne

super,  dzięki za odpowiedź
0 0

vivi

Cytuj wiadomość#6443001 sobota, 16 grudzień 2017, 16:19:43
czy ktoś posiada urządzenie texi master steamer? potrzebuje instrukcji obsługi
0 0

dolly

Cytuj wiadomość#6443022 sobota, 16 grudzień 2017, 18:58:06
chochliczka napisał(a):

Dzieki za podpowiedzi mam u mnie tylko fizjoterapuete sprobuje uderzyc tu.

Spróbuj, ale nie sadze by sie odwazyl cokolowie zrobic. Nie zapomnijcie o RTG
0 0

kajeczka

Cytuj wiadomość#6443023 sobota, 16 grudzień 2017, 19:05:03
Mam zapisane na kartce kody do kina - czy można gdzieś sprawdzić ich ważność bez rozczarowań już na miejscu?  emotka emotka
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6443030 sobota, 16 grudzień 2017, 19:30:11
szukam pomysłu na prezent dla męża, który praktycznie już wszystko ma...
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6443032 sobota, 16 grudzień 2017, 19:38:11
Claudia77 napisał(a):

Jak ma włosy to proponuje maszynkę do golenia w Lidlu ma być od poniedziałku
andii 0

pablo75

Cytuj wiadomość#6443033 sobota, 16 grudzień 2017, 19:38:19
kajeczka napisał(a):

Mam zapisane na kartce kody do kina - czy można gdzieś sprawdzić ich ważność bez rozczarowań już na miejscu?  emotka emotka

Nie znam takiego sposobu,chyba będziesz musiała się jednak wybrać do kina.
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6443036 sobota, 16 grudzień 2017, 19:46:26
Claudia77 napisał(a):

to moze wspomnienia? mój dostał voucher na lot w tunelu aerodynamicznym. byl zachwycony i stwierdził że to najlepszy prezent. X lat temu swojemu niedoszlemu wykupilam lot paralotnia. tez byl przeszczesliwy. bo wspomnień, wiadomo, nigdy nie za wiele...
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6443039 sobota, 16 grudzień 2017, 19:54:55
dwaburekoty napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

to moze wspomnienia? mój dostał voucher na lot w tunelu aerodynamicznym. byl zachwycony i stwierdził że to najlepszy prezent. X lat temu swojemu niedoszlemu wykupilam lot paralotnia. tez byl przeszczesliwy. bo wspomnień, wiadomo, nigdy nie za wiele...

wzglednie możesz zrobić prezent sama sobie, bo najstarsi górale mawiają, że najlepszym prezentem dla męża jest wreczenie jakiegoś "drobiazgu" jego żonie emotka

marta_1234

Cytuj wiadomość#6443041 sobota, 16 grudzień 2017, 19:59:04
pablo75 napisał(a):

kajeczka napisał(a):

Nie znam takiego sposobu,chyba będziesz musiała się jednak wybrać do kina.

Napisz do nich w formularzu kontaktowym na ich stronce (taka opcje ma multikino).

Claudia77

Cytuj wiadomość#6443059 sobota, 16 grudzień 2017, 20:30:55
dwaburekoty napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

wzglednie możesz zrobić prezent sama sobie, bo najstarsi górale mawiają, że najlepszym prezentem dla męża jest wreczenie jakiegoś "drobiazgu" jego żonie emotka

pomysły rewelacyjne i sama chętnie bym chciała takie prezenty, jednak ten mój typ tak ma, że jedyny skok adrenaliny, który zniesie to ewentualnie ten, kiedy ja mu ją podniosę
0 0

Claudia77

Cytuj wiadomość#6443060 sobota, 16 grudzień 2017, 20:32:47
dwaburekoty napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

o ta opcja mi się podoba!
0 0

FBanna2

Cytuj wiadomość#6443067 sobota, 16 grudzień 2017, 20:52:18
pioge7 napisał(a):

Zna się ktoś na materacach? Jaki najlepiej kupić? Sprężynowy czy piankowy? Chodzi o to, żeby był twardy i nic sie z nim nie robiło... kupiłem pare lat temu ale nie wiem wlasnie jaki i zaczęły się na nim pagórki robić... chcę zmienić a na Allegro pisze ze wszytskie są super.... rodzince kupili jakiś bolenowy z kokosem czy jakoś tak... miesiac temu, są zadowoleni ale czy on się nie zniekształci ... nie wiem... zna sie ktoś. ?

My mamy sprężynowy ale każda w kieszonce... i dobrane do wagi, żeby materac się nie zniekształcał pod ciężarem. Materac duży - jak jedna osoba wstaje, to druga osoba nie odczuwa tego.
pioge7 0

ewikewikk

Cytuj wiadomość#6443077 sobota, 16 grudzień 2017, 21:23:15
Szukam 20 punktów Wawel za na luzy Wawel i kody z opakowań z kończącej się akcji z Miłości do Radości.
0 0