Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

|< << < 1575 1576 1577 1578 1579 15801581 1582 1583 1584 1585 > >> >|

brzozak

Cytuj wiadomość#6438975 piątek, 8 grudnia 2017, 10:44:55
Szukam czegoś do kupienia na konkurs w sieci sklepów Biedronka - dowolny produkt na licencji Disney, Marvel lub Star Wars. Nic nie widzę, coś niedrogiego najchętniej.
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6439017 piątek, 8 grudnia 2017, 11:39:19
brzozak napisał(a):

Szukam czegoś do kupienia na konkurs w sieci sklepów Biedronka - dowolny produkt na licencji Disney, Marvel lub Star Wars. Nic nie widzę, coś niedrogiego najchętniej.

ja kupiłam poduszkę 13zł

tytomaszszczescie

masza

Cytuj wiadomość#6439071 piątek, 8 grudnia 2017, 12:37:40
Czy coś wiadomo o gwarancji do głośników JBL z konkursu DC ?
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6439119 piątek, 8 grudnia 2017, 13:32:21
Na konkurs Visa - liczy się zakup tylko zbliżeniowo? Czy na pin też ?
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6439120 piątek, 8 grudnia 2017, 13:33:41
Monika11 napisał(a):

Na konkurs Visa - liczy się zakup tylko zbliżeniowo? Czy na pin też ?

To jest konkurs visa A nie blik więc chyba tak

mkrzysiek

Cytuj wiadomość#6439125 piątek, 8 grudnia 2017, 13:41:01
Szukam czy ktoś wie co z gwarancjami pralek z Calgonu?
Wysłałem pismo reklamacyjne do Branders Sp. z o. o nadal cisza emotka

Czy dostał ktoś do pralki gwarancje???
0 0

sylwika76

Cytuj wiadomość#6439175 piątek, 8 grudnia 2017, 15:21:31
może mnie Ktoś dokładnie poinformować czy w promocji mikołajowej T-mobile/heyah - podwójne doładowanie czy tą kwotę moge wykorzystać na przykład  na  smsy konkursowe ?
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6439176 piątek, 8 grudnia 2017, 15:22:52
sylwika76 napisał(a):

może mnie Ktoś dokładnie poinformować czy w promocji mikołajowej T-mobile/heyah - podwójne doładowanie czy tą kwotę moge wykorzystać na przykład  na  smsy konkursowe ?

Nie możesz:  "nie można wykorzystać nanumery premium..."
0 0

sylwika76

Cytuj wiadomość#6439177 piątek, 8 grudnia 2017, 15:23:45
visserarthur napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

Nie możesz

a na co mogę?
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6439180 piątek, 8 grudnia 2017, 15:24:54
sylwika76 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

Nie możesz

a na co mogę?

Promocyjne Złotówki można wykorzystać na krajowe połączenia głosowe do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce iw strefie roamingowej 1A oraz SMS-y i MMS-y do sieci komórkowych w Polsce i w strefie roamingowej 1A, nie można wykorzystać na
numery premium, numery usługowe i specjalne, roaming poza strefę roamingową 1A, pakietową transmisję danych, przeniesienie
połączenia oraz zakup innych ofert dostępnych w T-Mobile na kartę
0 0

sylwika76

Cytuj wiadomość#6439181 piątek, 8 grudnia 2017, 15:26:21
visserarthur napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

Nie możesz

a na co mogę?

Promocyjne Złotówki można wykorzystać na krajowe połączenia głosowe do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w Polsce iw strefie roamingowej 1A oraz SMS-y i MMS-y do sieci komórkowych w Polsce i w strefie roamingowej 1A, nie można wykorzystać na
numery premium, numery usługowe i specjalne, roaming poza strefę roamingową 1A, pakietową transmisję danych, przeniesienie
połączenia oraz zakup innych ofert dostępnych w T-Mobile na kartę

dzięki wielkie - czyli już nie jestem zainteresowana
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6439184 piątek, 8 grudnia 2017, 15:31:59
Szukam podpowiedzi - co zrobić? Zamówiłam na allegro kołdry i poduszki, od razu zapłaciłam. Po kilku dniach dostałam wiadomość od sprzedawcy, że zepsuła się maszyna i wysyłka opóźni się o 3-4 dni robocze, ale za to gratis dwie małe poduszki. No i jak ktoś chce, to może zrezygnować z zamówienia i dostać zwrot pieniędzy. Zdecydowałam zaczekać. Ale z 3-4 dni roboczych zrobiły się 3 tygodnie. W końcu napisałam im, co z moim zamówieniem? I po kilku godzinach dostałam powiadomienie, że paczka wysłana. No jakoś nie wierzę w zbieg okoliczności, że po takim czasie akurat napisała w dzień, w którym planowali wysyłkę. Może gdybym się nie upomniała, to wcale by nie wysłali? No i kolejna kwestia, że miała dojść w ubiegły piątek, a znowu przeciągnęło się do wtorku. Ale ostatecznie wszystko przyszło z gratisami. I teraz mam dylemat - jaką ocenę wystawić? Na pewno pozytywnej nie dam. Myślałam nad negatywną, ale z drugiej strony nie chcę nikomu psuć opinii. Jednak czuję, że zgodnie z prawdą powinnam wystawić negatywną oceną. I nie wiem... odpuścić sobie? Zapomnieć. Czy ocenić negatywnie, żeby dać przestrogę innym. Wiem, wiem... problemy pierwszego świata. Ale bez przerwy myślę, co zrobić.
0 0

masza

Cytuj wiadomość#6439186 piątek, 8 grudnia 2017, 15:34:38
Niebieska_Laguna napisał(a):

Szukam podpowiedzi - co zrobić? Zamówiłam na allegro kołdry i poduszki, od razu zapłaciłam. Po kilku dniach dostałam wiadomość od sprzedawcy, że zepsuła się maszyna i wysyłka opóźni się o 3-4 dni robocze, ale za to gratis dwie małe poduszki. No i jak ktoś chce, to może zrezygnować z zamówienia i dostać zwrot pieniędzy. Zdecydowałam zaczekać. Ale z 3-4 dni roboczych zrobiły się 3 tygodnie. W końcu napisałam im, co z moim zamówieniem? I po kilku godzinach dostałam powiadomienie, że paczka wysłana. No jakoś nie wierzę w zbieg okoliczności, że po takim czasie akurat napisała w dzień, w którym planowali wysyłkę. Może gdybym się nie upomniała, to wcale by nie wysłali? No i kolejna kwestia, że miała dojść w ubiegły piątek, a znowu przeciągnęło się do wtorku. Ale ostatecznie wszystko przyszło z gratisami. I teraz mam dylemat - jaką ocenę wystawić? Na pewno pozytywnej nie dam. Myślałam nad negatywną, ale z drugiej strony nie chcę nikomu psuć opinii. Jednak czuję, że zgodnie z prawdą powinnam wystawić negatywną oceną. I nie wiem... odpuścić sobie? Zapomnieć. Czy ocenić negatywnie, żeby dać przestrogę innym. Wiem, wiem... problemy pierwszego świata. Ale bez przerwy myślę, co zrobić.

Możesz dać neutralny i opisać pokrótce za co
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6439187 piątek, 8 grudnia 2017, 15:35:27
masza napisał(a):

A no tak... Zapomniałam, że na allegro są też neutralne emotka  
0 0

defed

Cytuj wiadomość#6439189 piątek, 8 grudnia 2017, 15:39:34

A no tak... Zapomniałam, że na allegro są też neutralne  

Były... Teraz tylko łapa w górę lub w dół.
Dałabym łapę w górę, potem odjęła gwiazdke za czas wysyłki i napisała komentarz, że pomimo problemów zamówienie choć ze sporym opóźnieniem, to dojechało zgodnie z umową i obiecanymi gratisami emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6439190 piątek, 8 grudnia 2017, 15:41:01
Niebieska_Laguna Jeszcze dokładnie to wszystko obejrzyj, czy wszystko ok...
0 0

krseta

Cytuj wiadomość#6439195 piątek, 8 grudnia 2017, 15:46:22
krseta napisał(a):

masza napisał(a):

A no tak... Zapomniałam, że na allegro są też neutralne emotka  

nie ma neutralnych;) jako osoba, która pracuje w sklepie internetowym proponuję wystawić pozytyw, jednak wynagrodzić sprzedającego przy okazji gwiazdkami 1/5 jeśli chodzi o czas wysyłki, koszt wysyłki i obsługę kupującego. Już to obniży mu ogólną ocenę allegro, a w sumie negatywa nie będzie miał na koncie.

0 0

memos

Cytuj wiadomość#6439201 piątek, 8 grudnia 2017, 15:54:22
Szukam czy wygraną „stówkę” z Allegro można wykorzystać w tym konkursie tzn. oplacic tym kodem zakup i zgłosić go do konkursu? Czy ktoś już tak robił?
0 0

dala

Cytuj wiadomość#6439207 piątek, 8 grudnia 2017, 16:06:44
memos napisał(a):

Szukam czy wygraną „stówkę” z Allegro można wykorzystać w tym konkursie tzn. oplacic tym kodem zakup i zgłosić go do konkursu? Czy ktoś już tak robił?

Odpowiedź w FAQ na stronie konkursowej Allegro: "Bierzemy pod uwagę kwotę sprzed zniżki. Na przykład: pierwotna wartość twojego zamówienia wynosi 115 zł. Realizujesz kupon zniżkowy o wartości 20 zł i płacisz 95 zł. Twoja płatność kwalifikuje się do konkursu." Kupon zniżkowy czy karta podarunkowa, to będzie ta sama zasada.
memos 0
|< << < 1575 1576 1577 1578 1579 15801581 1582 1583 1584 1585 > >> >|