SZUKAM....

|< << < 1658 1659 1660 1661 1662 16631664 1665 1666 1667 1668 > >> >|

jaru40

Cytuj wiadomość#6474157 niedziela, 18 marca 2018, 10:20:22
Gdzie mam znaleźć ID mojego  Facebooka?
0 0

kopernik

Cytuj wiadomość#6474202 niedziela, 18 marca 2018, 13:27:42
mam taki problem mam ponad 600 zł na karcie pre paid T mobile i ciekawi mnie czy można np innej osobie zapłacić za abonament albo oddać część z tej kwoty na jego kartę prepaidową , bo chcę pozbyć się tych pieniędzy i przejść do innego operatora.
0 0

kopernik

Cytuj wiadomość#6474216 niedziela, 18 marca 2018, 14:00:15
no niestety nie spełniam tych warunków, z reguły to doładowuje dlatego że ważność konta się kończy a nie pieniądze, czyli doładowuję jakieś 3 razy w roku za 50 zł, do tego podwójne doładowania i uzbierało się. A wkurza mnie już to T mobile niemiłosiernie. 16 lat ten sam numer i będzie trzeba się pożegnać.
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6474270 niedziela, 18 marca 2018, 18:43:49
sosna napisał(a):

Szukam informacji, czy wysyłali już nagrody- zestawy Somat z BIEDRONKI?

nie -czekamy emotka
0 0

mayteq

Cytuj wiadomość#6474278 niedziela, 18 marca 2018, 19:30:15
pionas napisał(a):

Jack Reacher - ponad prawem

Chyba najprościej tutaj:
https://www.olx.p...erty/q-jack-reacher/
andii 0

sosna

Cytuj wiadomość#6474282 niedziela, 18 marca 2018, 19:47:05
Monika11 napisał(a):

sosna napisał(a):

Szukam informacji, czy wysyłali już nagrody- zestawy Somat z BIEDRONKI?

nie -czekamy emotka

Dziekuję za odp. emotka
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6474324 niedziela, 18 marca 2018, 22:33:00
Jeżeli ktoś ma link do regulaminu z konkursu"Jak pięknie być kobietą",w Biedronce, to bardzo proszę emotka na stronce z konkursem nie chce otworzyć się regulamin emotka
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6474326 niedziela, 18 marca 2018, 22:39:28
tereniagno napisał(a):

Jeżeli ktoś ma link do regulaminu z konkursu"Jak pięknie być kobietą",w Biedronce, to bardzo proszę emotka na stronce z konkursem nie chce otworzyć się regulamin emotka

http://www.wygraj...je/51/Regulamin_.pdf
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6474329 niedziela, 18 marca 2018, 22:45:17
kreatia napisał(a):

tereniagno napisał(a):

http://www.wygraj...je/51/Regulamin_.pdf

Wielkie dzięki emotka

mariolakal

Cytuj wiadomość#6474431 poniedziałek, 19 marca 2018, 12:59:44
Czy w loterii Hochland i Kamis niezdędne jest posiadanie konta bankowgo ? Moja znajoma/mugolka/ chce zagrać, ale do banku ma "pod górkę"... Czy w przypadku wygranej może podać numer konta córki, która nosi inne nazwisko ? 
PS. Pytałam poprzez kontakt na stronie, ale póki co, nie odpisują...
0 0

truskaweczka123

Cytuj wiadomość#6474433 poniedziałek, 19 marca 2018, 13:01:27
szukam gdzie sie podzial watek: DZIS NIC NIE WYGRALAM? emotka

bo gdzies musze dasc upust swojemu rozzaleniu konkursowemu... nawet streetcom nie chce mnie do zadnej kampanii zaprosic, nic, nic, nic emotka
0 0

maverick

Cytuj wiadomość#6474437 poniedziałek, 19 marca 2018, 13:04:07
truskaweczka123 napisał(a):

bo gdzies musze dasc upust swojemu rozzaleniu konkursowemu... nawet streetcom nie chce mnie do zadnej kampanii zaprosic, nic, nic, nic emotka

został zdegradowany piętro niżej do działu Rozmowy emotka

visserarthur

Cytuj wiadomość#6474438 poniedziałek, 19 marca 2018, 13:05:13
mariolakal napisał(a):

Czy w loterii Hochland i Kamis niezdędne jest posiadanie konta bankowgo ? Moja znajoma/mugolka/ chce zagrać, ale do banku ma "pod górkę"... Czy w przypadku wygranej może podać numer konta córki, która nosi inne nazwisko ? 

W Hochland masz pole "imię i nazwisko posiadacza konta", więc może podać córki. Co do Kamis, to nie wiem, ale jak córka ma konto np. wMbanku, bzwbk, pko bp, pko sa, to nawet jak znajoma poda swoje dane, to przelew dotrze. Gorzej jeśli córka ma konto, np. w Eurobanku, to przelew na dane mamy raczej nie dotrze.
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6474442 poniedziałek, 19 marca 2018, 13:09:20
visserarthur napisał(a):

mariolakal napisał(a):

W Hochland masz pole "imię i nazwisko posiadacza konta", więc może podać córki. Co do Kamis, to nie wiem, ale jak córka ma konto np. wMbanku, bzwbk, pko bp, pko sa, to nawet jak znajoma poda swoje dane, to przelew dotrze. Gorzej jeśli córka ma konto, np. w Eurobanku, to przelew na dane mamy raczej nie dotrze.

Dzięki ! Jej córka ma konto w PKO BP. A propos formularza Hochland: do tej pory nie miałam przyjemności rzucić na niego okiem...   emotka

ziolko

Cytuj wiadomość#6474447 poniedziałek, 19 marca 2018, 13:20:37
truskaweczka123 napisał(a):

https://www.e-kon...strona/1630#p6474418

jokan

Cytuj wiadomość#6474460 poniedziałek, 19 marca 2018, 13:36:02
mariolakal napisał(a):

visserarthur napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Dzięki ! Jej córka ma konto w PKO BP. A propos formularza Hochland: do tej pory nie miałam przyjemności rzucić na niego okiem...   emotka

mi sie wydaje, ze moze podac swoje dane a konto corki, przeciez tego nie sprawdza....a w banku tez nie sprawdzaja i nie robia zwrotow...
0 0

andziulka21

Cytuj wiadomość#6474466 poniedziałek, 19 marca 2018, 13:41:16
Czy ktoś się orientuje ile warte są te bransoletki apart co plus rozdawał? emotka  
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6474471 poniedziałek, 19 marca 2018, 13:52:29
jokan napisał(a):

mariolakal napisał(a):

visserarthur napisał(a):

mariolakal napisał(a):

mi sie wydaje, ze moze podac swoje dane a konto corki, przeciez tego nie sprawdza....a w banku tez nie sprawdzaja i nie robia zwrotow...

Hochland mi odpisał przed chwilą, że można, ale gorzej z Kamisem, gdyż tam tylko jedna nagroda na osobę, a co się z tym wiąże to numer konta bankowego można użyć tylko raz, a problem w tym, że Jej córka też tam gra...  emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6474473 poniedziałek, 19 marca 2018, 13:54:49
mariolakal napisał(a):

jokan napisał(a):

mariolakal napisał(a):

visserarthur napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Hochland mi odpisał przed chwilą, że można, ale gorzej z Kamisem, gdyż tam tylko jedna nagroda na osobę, a co się z tym wiąże to numer konta bankowego można użyć tylko raz, a problem w tym, że Jej córka też tam gra...  emotka

no to nie ma innego wyjscia, jak podzielenie sie nagroda ....

mkrzysiek

Cytuj wiadomość#6474500 poniedziałek, 19 marca 2018, 14:56:16
Szukam gdzie w Lidlu jest coca cola?
Byłem w trzech sklepach i tylko 2l.
0 0
|< << < 1658 1659 1660 1661 1662 16631664 1665 1666 1667 1668 > >> >|