SZUKAM....

|< << < 1667 1668 1669 1670 1671 16721673 1674 1675 1676 1677 > >> >|

Monika11

Cytuj wiadomość#6476620 sobota, 24 marca 2018, 07:37:51
Czy na konkurs Eksplozja smaku z Tchibo" Intermarche -jest ograniczenie na gospodarstwo? Czy tylko na osobę jak wyczytałam w regulaminie .Wolę się upewnić emotka ))
0 0

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6476674 sobota, 24 marca 2018, 11:37:55
Czy ktoś wie, gdzie kupię taką foremkę silikonową w kształcie tabliczki czekolady? We wszystkich sklepach internetowych wykupione... 
0 0

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6476679 sobota, 24 marca 2018, 11:52:23
nie działa mi formularz zwyciezcy ITM Tchibo na kubek, mógłby ktoś wrzucić link poprawny?
0 0

@gnieszk@

Cytuj wiadomość#6476688 sobota, 24 marca 2018, 12:21:43
izkak napisał(a):

Do jakiego folderu na poczcie WP trafia info o wygranej w loterii Kaufa?  emotka  Pytam, bo w bodajże w III tygodniu nie dostałam maila, a  miałam wygraną na stronie z wynikami Smolara.

U mnie normalnie do odebranych. Mail jest z adresu promocja@50latkaufland.pl
cb656 0

blanca

Cytuj wiadomość#6476691 sobota, 24 marca 2018, 12:52:57
Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy ktoś wie, gdzie kupię taką foremkę silikonową w kształcie tabliczki czekolady?

Tu znalazłam
http://kolorowefo...onowa-chocolate.html
https://www.amazo...p;pf_rd_i=3094743031
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6476694 sobota, 24 marca 2018, 13:05:45
madzia1-s napisał(a):

nie działa mi formularz zwyciezcy ITM Tchibo na kubek, mógłby ktoś wrzucić link poprawny?

proszę: https://www.dropb...dxq1a/kubek.pdf?dl=0
0 0

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6476696 sobota, 24 marca 2018, 13:09:38
kreatia napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

proszę: https://www.dropb...dxq1a/kubek.pdf?dl=0

pięknie dziękuje emotka

Niebieska_Laguna

Cytuj wiadomość#6476698 sobota, 24 marca 2018, 13:32:12
blanca napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy ktoś wie, gdzie kupię taką foremkę silikonową w kształcie tabliczki czekolady?

Tu znalazłam
http://kolorowefo...onowa-chocolate.html
https://www.amazo...p;pf_rd_i=3094743031

Dziękuję serdecznie  emotka
0 0

sydariameki

Cytuj wiadomość#6476704 sobota, 24 marca 2018, 13:56:21
Ile kosztuje Magnum w Żabce?
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6476705 sobota, 24 marca 2018, 14:00:09
sydariameki napisał(a):

Ile kosztuje Magnum w Żabce?

14,99

estrelitta

Cytuj wiadomość#6476713 sobota, 24 marca 2018, 14:59:42
Czy do Makro można wchodzić z małym dzieckiem? Kiedyś było ograniczenie do 150 cm wzrostu, ale czy nadal obowiązuje?
0 0

@gnieszk@

Cytuj wiadomość#6476717 sobota, 24 marca 2018, 15:12:57
estrelitta napisał(a):

Czy do Makro można wchodzić z małym dzieckiem? Kiedyś było ograniczenie do 150 cm wzrostu, ale czy nadal obowiązuje?

Z regulaminu klienta:
"Ze względów bezpieczeństwa – z wyłączeniem sobót i niedziel oraz dni wskazanych przez MAKRO - nie wolno wprowadzać na teren MAKRO dzieci o wzroście poniżej 140cm (w tym niemowląt i dzieci w nosidełkach, wózkach itp.)"

estrelitta

Cytuj wiadomość#6476719 sobota, 24 marca 2018, 15:19:56
Dziękuję, czyli dzisiaj możemy iść w komplecie emotka

kreatia

Cytuj wiadomość#6476720 sobota, 24 marca 2018, 15:22:02
Szukam kodu na crocsy.  pw emotka  
0 0

izkak

Cytuj wiadomość#6476724 sobota, 24 marca 2018, 15:43:48
cb656 napisał(a):

izkak napisał(a):

Do jakiego folderu na poczcie WP trafia info o wygranej w loterii Kaufa?  emotka  Pytam, bo w bodajże w III tygodniu nie dostałam maila, a  miałam wygraną na stronie z wynikami Smolara.

Szukam odpowiedzi na pytanie, kto ma dostęp do Twojej poczty i kto zarządza folderami?
Bo jak na złość, szklana kula w remoncie i trudno mi zgadywać w ciemno, jakie masz foldery w skrzynce... emotka
...a tak przy okazji - nie możesz po prostu samodzielnie przejrzeć wszystkich? emotka

Szklana kula nic tu nie da. Pocztę mam standardową, z zakładkami, które automatycznie nadaje WP. Gdyby było inaczej, raczej bym nie pytała. Moja poczta nie przepuszcza pewnych wiadomości - nie docierają nawet (!) do folderu SPAM. Stąd pytanie do pozostałych użytkowników poczty WP, którzy brali udział w tej loterii. Pierwszy mail o wygranej z loterii Kauflandu do mnie nie dotarł, pomimo poprawnie wpisanych danych (tak, zrobiłam screen przed wysłaniem zgłoszenia). Jestem w trakcie ręcznego sprawdzania zgłoszeń na stronie z wynikami Smolara. Zajmie mi to bardzo dużo czasu, no chyba, że cb656 wiesz, jak ominąć weryfikację reCAPTCHA? Mam nadzieję, że rozjaśniłam Ci całą sytuację  emotka   emotka
0 0

izkak

Cytuj wiadomość#6476728 sobota, 24 marca 2018, 16:10:57
cb656 napisał(a):

Z ciekawości zapytam - a o co chodzi w tym podkreślonym zdaniu? Że zostają w skrzynce głównej? Czy że wcale się nie meldują nawet tam, wyparowują w locie pomiędzy nadawcą, a skrzynką poczty na WP? Bo nie bardzo wiem, jak doszłaś do tego, co wytłuszczone wyżej? Wysyłałaś wiadomości kontrolne do siebie, czy miałaś wiarygodne, potwierdzone info od nadawcy, że wysłał, a maila nie było, czy jak? emotka

Tak, mam wiarygodne informacje od współpracowników (3 sytuacje) i jedną od kontrahenta  z zagranicy.  Zgłaszałam obsłudze WP, niestety nie wiedzą co jest przyczyną niedostarczenie wiadomości.  To w sumie tak, jakby faktycznie te wiadomości "wyparowały" - nie ma ich fizycznie w mojej skrzynce. Zmieniłam nawet hasło w obawie, że ktoś mógł przejąć dostęp do mojego konta. Niestety sytuacja się powtórzyła, więc tą możliwość wyeliminowałam. Dodam, że nadawcy po wysłaniu maila nie otrzymali wiadomości zwrotnej, że coś poszło nie tak, że wysłali na niewłaściwy adres e-mail itd. Widziałam jedną z tych wysłanych do mnie wiadomości, po stronie nadawcy wszystko jest OK. Od jakiegoś czasu korzystam z innego adresu, w innej domenie, bo obawiam się, że ważna wiadomość do mnie nie dojdzie. Od początku loterii zgłaszałam zgłoszenia na ten adres e-mail i nie chciałam już w ostatnich etapach mieszać. Nie wiem co za tym stoi, może jakieś złe moce...  emotka
cb656 0

harnas

Cytuj wiadomość#6476729 sobota, 24 marca 2018, 16:16:38
Szukam osoby co była dziś w Warszawie w salonie Linda emotka
0 0

isiulka

Cytuj wiadomość#6476730 sobota, 24 marca 2018, 16:20:01
izkak napisał(a):

cb656 napisał(a):

Z ciekawości zapytam - a o co chodzi w tym podkreślonym zdaniu? Że zostają w skrzynce głównej? Czy że wcale się nie meldują nawet tam, wyparowują w locie pomiędzy nadawcą, a skrzynką poczty na WP? Bo nie bardzo wiem, jak doszłaś do tego, co wytłuszczone wyżej? Wysyłałaś wiadomości kontrolne do siebie, czy miałaś wiarygodne, potwierdzone info od nadawcy, że wysłał, a maila nie było, czy jak? emotka

Tak, mam wiarygodne informacje od współpracowników (3 sytuacje) i jedną od kontrahenta  z zagranicy.  Zgłaszałam obsłudze WP, niestety nie wiedzą co jest przyczyną niedostarczenie wiadomości.  To w sumie tak, jakby faktycznie te wiadomości "wyparowały" - nie ma ich fizycznie w mojej skrzynce. Zmieniłam nawet hasło w obawie, że ktoś mógł przejąć dostęp do mojego konta. Niestety sytuacja się powtórzyła, więc tą możliwość wyeliminowałam. Dodam, że nadawcy po wysłaniu maila nie otrzymali wiadomości zwrotnej, że coś poszło nie tak, że wysłali na niewłaściwy adres e-mail itd. Widziałam jedną z tych wysłanych do mnie wiadomości, po stronie nadawcy wszystko jest OK. Od jakiegoś czasu korzystam z innego adresu, w innej domenie, bo obawiam się, że ważna wiadomość do mnie nie dojdzie. Od początku loterii zgłaszałam zgłoszenia na ten adres e-mail i nie chciałam już w ostatnich etapach mieszać. Nie wiem co za tym stoi, może jakieś złe moce...  emotka

a może masz gdzieś zainstalowaną ta skrzynkę na outlooku, thundenbird, telefon i zwyczajnie Ci ściąga maile przez niewłaściwą konfigurację. Chyba nie ma możliwości by maile znikały w czarnej dziurze. Warto sprawdzić jaką masz ważność wiadomości w skrzynce spam, moje kasują się po 5 dniach. 
izkak 0

agata6

Cytuj wiadomość#6476737 sobota, 24 marca 2018, 16:54:14
cb656 napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Nadal, bez względu na wiek osoby.

Od piątku po poludniu do niedzieli włącznie można wchodzić z dziećmi bez problemu
0 0

izkak

Cytuj wiadomość#6476740 sobota, 24 marca 2018, 17:03:46
isiulka napisał(a):

a może masz gdzieś zainstalowaną ta skrzynkę na outlooku, thundenbird, telefon i zwyczajnie Ci ściąga maile przez niewłaściwą konfigurację. Chyba nie ma możliwości by maile znikały w czarnej dziurze. Warto sprawdzić jaką masz ważność wiadomości w skrzynce spam, moje kasują się po 5 dniach. 

Mam ustawiony SPAM na 30 dni, dopiero po tym czasie wiadomości są usuwane i nie korzystam z żadnych pocztowych aplikacji. Nie mam też ustawionego przekierowywania moich wiadomości na inną skrzynkę  emotka  Nie wiem dlaczego te wiadomości nie dotarły  emotka   To już całkiem osobny temat, ale czasami nie dochodzą do mnie także SMS-y z konkursowe. Ostatnio nie dostałam wiadomości o wygranej od Streamline z Biedronki, dopiero po kilku dniach przyszło powiadomienie, że nie odesłałam danych. Podobnie miałam wygraną z NAV i Smolarem (brak esków z dwóch konkursów). Karty cały czas włożone do telefonów, telefony włączone, zasięg jest... a jednak coś czasem szwankuje  emotka  Bardzo żałuję, że większość agencji nie robi list na których można sprawdzić czy się wygrało. Pewnie nie tylko mi przepadła nagroda z powodu nieotrzymania powiadomienia o wygranej  emotka  
0 0
|< << < 1667 1668 1669 1670 1671 16721673 1674 1675 1676 1677 > >> >|