Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

|< << < 1679 1680 1681 1682 1683 16841685 1686 1687 1688 1689 > >> >|

charmed

Cytuj wiadomość#6483597 sobota, 21 kwietnia 2018, 06:03:00
jakiegoś sposobu na konkurs Despradosa - kiedy najlepiej wbijac kody? jakiś sposób?
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6483599 sobota, 21 kwietnia 2018, 07:30:02
charmed napisał(a):

jakiegoś sposobu na konkurs Despradosa - kiedy najlepiej wbijac kody? jakiś sposób?

Tam nie ma sposobu. Organizator wylosował ileś tam kodów z danej serii i jak trafisz na ten kod wygrywasz. Tyle

charmed

Cytuj wiadomość#6483603 sobota, 21 kwietnia 2018, 07:51:41
agakaz2 napisał(a):

charmed napisał(a):

Tam nie ma sposobu. Organizator wylosował ileś tam kodów z danej serii i jak trafisz na ten kod wygrywasz. Tyle

Dzięki za odpowiedz bo już wbiłam z 50 kodów i ciągle nic - w takim razie nie będę sobie robiła niepotrzebnie nadzieji emotka
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6483697 sobota, 21 kwietnia 2018, 16:10:05
Jest coś, gdzie trzeba/można kupić wodę gazowaną i niegazowaną?
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6483700 sobota, 21 kwietnia 2018, 16:19:51
bruce napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Tu zdaje się coś widzę:
https://www.e-kon...ne.html#.WttGpkxuIdU
i tu: https://www.e-kon...d1.html#.WttG20xuIdU
I - tradycyjnie - wszelkie loterie jubileuszowe, jak np. ta:
https://www.e-kon...az.html#.WttHOUxuIdU

Dziękuję emotka  może coś się uda wybrać.
bruce 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6483706 sobota, 21 kwietnia 2018, 17:03:52
visserarthur napisał(a):

bruce napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Tu zdaje się coś widzę:
https://www.e-kon...ne.html#.WttGpkxuIdU
i tu: https://www.e-kon...d1.html#.WttG20xuIdU
I - tradycyjnie - wszelkie loterie jubileuszowe, jak np. ta:
https://www.e-kon...az.html#.WttHOUxuIdU

Dziękuję emotka  może coś się uda wybrać.

w kauflandzie zakupy były do 18.04
bruce 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6483760 niedziela, 22 kwietnia 2018, 02:58:28
Szukam info na temat konkursu z wódką stock: https://www.e-kon...18.html#.WtvcCW6FPIU
Czy ja jestem ślepa i nie widzę w Regulaminie potrzeby posiadania pa-ra-gonu ?  emotka
Pytam, gdyż muszę zakupić w przyszłym tygodniu kilka butelek wódki na imprezkę i szukam konków alkoholowych, a jeśli w stocku potrzebne będą pa-ra-gony to jestem skłonna sprzedać je za pół ceny...  emotka
0 0

charmed

Cytuj wiadomość#6483766 niedziela, 22 kwietnia 2018, 08:03:19
cb656 napisał(a):

charmed napisał(a):

Jedyny sposób na Desperadosa, to wbić zwycięski kod. Sposób wbijania dowolny, pora też (byle w czasie trwania loterii).

czyli wiara to jedyny sposób emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6483769 niedziela, 22 kwietnia 2018, 09:48:28
czy w konkursie Duracell par.agon musi być z danego etapu? W poprzednim konkursie chyba tak chcieli?
0 0

kopernik

Cytuj wiadomość#6483779 niedziela, 22 kwietnia 2018, 10:32:09

charmed napisał(a):

nie zgodzę się z tym, no bo przecież nie każdy kod z pod kapsla/zawleczki zostanie wbity, większość pójdzie do śmietnika. 
Moim zdaniem w przypadku kodów cierpliwość to cnota i ma największe znaczenie.

glena

Cytuj wiadomość#6483782 niedziela, 22 kwietnia 2018, 10:52:44
kopernik napisał(a):

charmed napisał(a):

nie zgodzę się z tym, no bo przecież nie każdy kod z pod kapsla/zawleczki zostanie wbity, większość pójdzie do śmietnika. 

W dniu 28.02.2018 roku w lokalu przy ul. Floriańskiej 6/13D w Warszawie odbędzie sięlosowanie zwycięskich KODÓW, do których przynależeć będą nagrody w Loterii. Losowanie
zwycięskich KODÓW („Zwycięskie KODY”) odbędzie się spośród wszystkich 54.000.000
KODÓW ukrytych pod kapslem lub zawleczką Produktów, które dostępne będą w Loterii. W
pierwszej kolejności zostanie wylosowanych 306 Zwycięskich KODÓW do nagród I stopnia,
następnie 459 Zwycięskich KODÓW do nagród II stopnia, następnie 1.530 Zwycięskich
KODÓW do nagród III stopnia, a jako ostanie 7.650 Zwycięskich KODÓW do nagród IV
stopnia. Jeden Zwycięski KOD może zostać wylosowany w Loterii wyłącznie jeden raz.
Łącznie zostanie wylosowanych 9.945 Zwycięskich KODÓW. 

azaflora

Cytuj wiadomość#6483783 niedziela, 22 kwietnia 2018, 10:55:28
kopernik napisał(a):

charmed napisał(a):

kopernik podał metodę:
- mieć mnóstwo kodów
- mieć multum kont, bo w ciągu doby "Każdy Uczestnik może dokonać w ciągu doby maksymalnie 5 Zgłoszeń w Loterii za pomocąsposobu I lub II "
;-)
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6483785 niedziela, 22 kwietnia 2018, 11:10:09
azaflora napisał(a):

kopernik napisał(a):

charmed napisał(a):

kopernik podał metodę:
- mieć mnóstwo kodów
- mieć multum kont, bo w ciągu doby "Każdy Uczestnik może dokonać w ciągu doby maksymalnie 5 Zgłoszeń w Loterii za pomocąsposobu I lub II "
;-)

Ale co to da jak będzie miał 50 kapsli A wśród nich żadnego wylosowanego przez komisję
0 0

azaflora

Cytuj wiadomość#6483787 niedziela, 22 kwietnia 2018, 11:16:08
agakaz2 napisał(a):

azaflora napisał(a):

kopernik napisał(a):

charmed napisał(a):

kopernik podał metodę:
- mieć mnóstwo kodów
;-)

Ale co to da jak będzie miał 50 kapsli A wśród nich żadnego wylosowanego przez komisję

50 kapsli to wbije konsument-optymista, taki jak Ty czy ja emotka
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6483790 niedziela, 22 kwietnia 2018, 11:43:01
azaflora napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

azaflora napisał(a):

kopernik napisał(a):

charmed napisał(a):

kopernik podał metodę:
- mieć mnóstwo kodów
;-)

50 kapsli to wbije konsument-optymista, taki jak Ty czy ja emotka

Każdy kod który wbijam to szansa A tu komunikat próbuj ponownie
0 0

kopernik

Cytuj wiadomość#6483791 niedziela, 22 kwietnia 2018, 11:49:50
nie wiem o co wam chodzi, 
moim zdaniem po prostu nie każdy gra. sam wpisuję kody z heinekena i mam jedno konto i jakoś udało mi się wygrać bilet na ćwierćfinał i piłki z podpisem Jerzego Dudka. Poza tym nie chciałoby mi się lawirować pomiędzy kontami i wpisywać po 5 kodów na każdym z nich. Po drugie jestem kolekcjonerem kapsli i sprawia mi radość chodzenie po lesie i znajdowanie kapsli a jak znajdę dodatkowo jakiś z kodem i aktualnym konkursem to tym większa radość.
bo jak ktoś tam wcześniej napisał że organizator już ma z góry wybrane kody i system tylko czeka kiedy zostanie wpisany a przecież tak nie może być bo sporo kodów wyląduje w koszu lub na skupie złomu(puszki).
Sam piję dużo piwa ale kapsle też zbieram w miejscach gdzie leży ich sporo. Zatem złośliwości niepotrzebne.
cb656 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6483799 niedziela, 22 kwietnia 2018, 12:47:31
identycznie absurdalna loteria była jakiś czas temu w gzelli. Tam WSZYSTKIE wydrukowane parag*ny wszystkich sklepów były wrzucane do puli i losowane, a wyniki wylosowanych numerów parag*nów były prezentowane na szybach sklepów emotka  śmiem twierdzić, że zdecydowana większość nagród została w dziale marketingu.

/edit: jako, że jestem w innym wątku niż myślałam - to szukam inspiracji emotka
cb656 0

superloser

Cytuj wiadomość#6483803 niedziela, 22 kwietnia 2018, 13:46:37
cb656 napisał(a):

charmed napisał(a):

cb656 napisał(a):

charmed napisał(a):

Jedyny sposób na Desperadosa, to wbić zwycięski kod. Sposób wbijania dowolny, pora też (byle w czasie trwania loterii).

czyli wiara to jedyny sposób emotka

Wiara nie ma tu nic do rzeczy. Liczy się wyłącznie fuks. Polecam lekturze - strona czwarta, punkt 18. Klamka zapadła już w lutym.

W dniu 28.02.2018... () Losowanie zwycięskich KODÓW odbędzie się spośród wszystkich 54.000.000 KODÓW ukrytych pod kapslem lub zawleczką Produktów, które dostępne będą w Loterii (...) Łącznie zostanie wylosowanych 9.945 Zwycięskich KODÓW.

Spośród wszystkich dostępnych, a nie: spośród wszystkich zgłoszonych do loterii przez uczestników. Jest oczywiste, że jakieś kody z tych wylosowanych pójdą na zmarnowanie, bo nie wszyscy pijący piwo wiedzą o/wierzą w loterie i kapsle wyrzucają, a nie wszystkie wyrzucone kapsle są do odzyskania przez zbierających kolekcjonerów. To takie oczywiste, że dziwi mnie fakt, iż są jeszcze jednostki, które tego nie zauważają/nie chcą przyjąć do wiadomości.
edit: część zwycięskich kodów będzie zmarnowana też z tego powodu, że mogą pozostać pod kapslami w butelkach/puszkach jeszcze niekupionych. Już sam mechanizm tej loterii jest po prostu wredny od samego początku i nie jest nastawiony na to, by wielu było zwycięzców, lecz by wielu było naiwnych kupujących (co jest kolejnym dowodem na to, o czym trąbię od dawna, mianowicie że konkursy/loterie są oerganizowane wyłącznie dla poprawienia sprzedaży produktów. Jedni Organizatorzy robią to bardziej elegancko i stwarzają pozory, inni robią to tak, jak ci od Desperadosa - śmieją się w nos od samego początku i Uczestnik nic nie może im zarzucić, bo przecież mechanizm został opisany w Regulaminie, każdy mógł sobie przeczytać - czy zrozumiał od razu, to już inna bajka. Warunkiem wzięcia udziału jest akceptacja regulaminu, to każdy wie.)

Upraszczając. Na 54 miliony kodów jest mniej niż 10tys wygranych. 

54 000 000
do 10 000 ... na kazde 5400 piw JEDNO MA SZANSE NA WYGRANY KOD.

Wiesz, ze Organizator nie chce wydać tych nagród. 

kermit

Cytuj wiadomość#6483804 niedziela, 22 kwietnia 2018, 14:04:04
kopernik napisał(a):

bo jak ktoś tam wcześniej napisał że organizator już ma z góry wybrane kody i system tylko czeka kiedy zostanie wpisany a przecież tak nie może być bo sporo kodów wyląduje w koszu lub na skupie złomu(puszki).

Ale tak właśnie jest. Nagrody przypisane są do konkretnych kodów, a nie losowane spośród  tych zgłoszonych (jak  np. w Heinekenie lub Żywcu). Nie są to też bramki. Dlatego szansa na wygraną jest jaka jest. Takiej butelki/puszki ze zwycięskim kodem może nikt zwyczajnie nie kupić lub kapsel/zawleczkę wyrzucić (tu występuje dodatkowa szansa, bo może ją ktoś znaleźć np. Ty emotka ).

kopernik

Cytuj wiadomość#6483808 niedziela, 22 kwietnia 2018, 14:27:14
tak tak teraz już wiem, biję się w pierś, po prostu nie znałem regulaminu bo nie brałem udziału i po prostu wydawało mi się że to rzeczywiście konkurs a nie bawienie się w znalezienie odpowiednich kodów. całe szczęście nie biorę udziału w tym konkursie emotka
Proponuję pić prawdziwe piwo a nie jakieś tam kolorowe wynalazki i brać udział w prawdziwych konkursach a nie w DESPERAckich kombinacjach
0 0
|< << < 1679 1680 1681 1682 1683 16841685 1686 1687 1688 1689 > >> >|