Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

zarania

Cytuj wiadomość#6522218 sobota, 25 sierpień 2018, 16:26:02
Koszulka w rozmiarze S z Lecha nadaje się dla 10-latka czy za duża będzie?
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6522219 sobota, 25 sierpień 2018, 16:29:35
bruce napisał(a):

pioge7 napisał(a):

ma ktoś jeszcze z jakiegoś konkursu pustą kartę do sklepów żeby można ją było doładować. chodzi o karty do wszystkich sklepów A nie jednego konkretnego. szukam dla dziecka żeby wpłacić kasę i żeby moglo się uczyć płacić kartą....

Pytasz o takie karty z konkursów? "Oczyszczone" z wygranych? 

Tak emotka  
bruce 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6522231 sobota, 25 sierpień 2018, 16:56:28
zarania napisał(a):

Koszulka w rozmiarze S z Lecha nadaje się dla 10-latka czy za duża będzie?

moja 10 latka ma rozmiar koszulki M
0 0

malenka89

Cytuj wiadomość#6522235 sobota, 25 sierpień 2018, 17:07:54
superloser napisał(a):

pioge7 napisał(a):

bruce napisał(a):

pioge7 napisał(a):

ma ktoś jeszcze z jakiegoś konkursu pustą kartę do sklepów żeby można ją było doładować. chodzi o karty do wszystkich sklepów A nie jednego konkretnego. szukam dla dziecka żeby wpłacić kasę i żeby moglo się uczyć płacić kartą....

Tak emotka  

A nie możesz kupic w kazdym z tych sklepów karty podarunkowej? 

to zapewne chodzi o kartę płatniczą, która działa na zasadzie normalnej karty, ale można ją doładować i nie jest przypisana do konta,
bruce 0

karkocka

Cytuj wiadomość#6522242 sobota, 25 sierpień 2018, 17:49:49
superloser napisał(a):

malenka89 napisał(a):

superloser napisał(a):

pioge7 napisał(a):

bruce napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Tak emotka  

to zapewne chodzi o kartę płatniczą, która działa na zasadzie normalnej karty, ale można ją doładować i nie jest przypisana do konta,

Te pre-paid mbank mają PIN. Możliwe, że bank świadczy usługę dla detalicznych klientow a nie tylko na akcje  Wedel, Coca-Cola, Luksja, Sidolux, itd

Ale jak doładować tą kartę (mam tą z Luksji) ?
bruce 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6522254 sobota, 25 sierpień 2018, 19:10:08
malenka89 napisał(a):

superloser napisał(a):

pioge7 napisał(a):

bruce napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Tak emotka  

Tak, chodzi mi o taką do wsyztskich sklepów a nie określonych. Określone to wiem że kupie w kazdym sklepie... 
bruce 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6522257 sobota, 25 sierpień 2018, 19:22:09
Zasilić można było jedynie karty pre-paid wydane przez BZWBK, których już chyba w konkursach nie dają (chyba zostały wycofane). Najprościej założyć dziecku kartę "pod swoim kontem", lub konto z kartą.
bruce 0

awi

Cytuj wiadomość#6522325 niedziela, 26 sierpień 2018, 10:33:23
znalazłam czerwono-srebrne zawleczki od puszek z ośmioznakowym kodem  - od czego to może być, to jakiś aktualny konkurs?
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6522344 niedziela, 26 sierpień 2018, 12:19:26
jak to jest z nowym numerem orange - kiedy będę mogła wysyłać smsy premium? jest jakaś domyślna blokada na nie? czy muszę uzbroić się w cierpliwość? emotka
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6522345 niedziela, 26 sierpień 2018, 12:21:20
kreatia napisał(a):

jak to jest z nowym numerem orange - kiedy będę mogła wysyłać smsy premium? jest jakaś domyślna blokada na nie? czy muszę uzbroić się w cierpliwość? emotka

Musisz załadować konto za min. 10 zł po godzinie (czasem 15 minutach) masz odblokowane sms Premium
0 0

kreatia

Cytuj wiadomość#6522347 niedziela, 26 sierpień 2018, 12:25:24
monkakk napisał(a):

kreatia napisał(a):

Musisz załadować konto za min. 10 zł po godzinie (czasem 15 minutach) masz odblokowane sms Premium

a mogą być dwie piątki? emotka  konto ma mieć min. 10 zł, czy to musi być 10 zł za jednym razem?
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6522348 niedziela, 26 sierpień 2018, 12:26:50
kreatia napisał(a):

monkakk napisał(a):

kreatia napisał(a):

a mogą być dwie piątki? emotka  konto ma mieć min. 10 zł, czy to musi być 10 zł za jednym razem?

Wydaje mi się, że musi być doładowanie na min. 10 zł, nie stan konta. Ale nie jestem tego pewna w 100%

kreatia

Cytuj wiadomość#6522349 niedziela, 26 sierpień 2018, 12:31:30
monkakk napisał(a):

kreatia napisał(a):

monkakk napisał(a):

kreatia napisał(a):

Wydaje mi się, że musi być doładowanie na min. 10 zł, nie stan konta. Ale nie jestem tego pewna w 100%

dziękuję emotka

danaaa

Cytuj wiadomość#6522379 niedziela, 26 sierpień 2018, 15:12:14
Szukam informacji, czy w paczkach Cheetos mix-ups mieliście kody konkursowe. Na paczce jest pasek z reklama konkursu, kodu niestety nie znalazłam. Nie wiem czy tylko ta moja paczka taka felerna, czy w tych nowych smakach nie ma?
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6522390 niedziela, 26 sierpień 2018, 15:55:10
danaaa napisał(a):

Szukam informacji, czy w paczkach Cheetos mix-ups mieliście kody konkursowe. Na paczce jest pasek z reklama konkursu, kodu niestety nie znalazłam. Nie wiem czy tylko ta moja paczka taka felerna, czy w tych nowych smakach nie ma?

są ale strasznie ciężko do odczytania. w tym samym miejscu co w zwykłych ale tak jakby do góry nogami wpisane. przykładalam lustro i czytałam  emotka
0 0

danaaa

Cytuj wiadomość#6522391 niedziela, 26 sierpień 2018, 16:08:52
agakaz2 napisał(a):

danaaa napisał(a):

są ale strasznie ciężko do odczytania. w tym samym miejscu co w zwykłych ale tak jakby do góry nogami wpisane. przykładalam lustro i czytałam  emotka

Dzięki emotka
Jest. Jeszcze raz przejrzałam opakowanie i zobaczyłam zgrubienie na zgrzewie,  kod był ukryty pod zgrzewem - po delikatnym odklejeniu/rozdzieleniu opakowania w miejscu zgrzewu.

estrelitta

Cytuj wiadomość#6522569 poniedziałek, 27 sierpień 2018, 09:14:15
Szukam osoby, która wysyła paczki przez paczkomat. Mam kilka pytań emotka
0 0

asiatko

Cytuj wiadomość#6522587 poniedziałek, 27 sierpień 2018, 09:43:21
czy Albedo wysylalo juz bony z ostatniego E w Kaufie?
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6522590 poniedziałek, 27 sierpień 2018, 09:44:23
asiatko napisał(a):

czy Albedo wysylalo juz bony z ostatniego E w Kaufie?

Jeszcze nie 

joan

Cytuj wiadomość#6522664 poniedziałek, 27 sierpień 2018, 12:50:47
Wysłałam paczkę Paczkomatem, odbiorca jej nie pobrał. Przyszedł e-mail, że aktualnie paczka znajduje się w mieście X (nie mieszkam tam ani ja, ani odbiorca, więc nikt się nie zamierza po nią telepać). Co dalej w takiej sytuacji? Czy paczka wróci do Paczkomatu nadania? Powstaną jakieś dodatkowe koszty (i jak je ewentualnie uiścić)?

emotka
0 0