Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

|< << < 1784 1785 1786 1787 1788 17891790 1791 1792 1793 1794 > >> >|

jokan

Cytuj wiadomość#6530694 piątek, 21 września 2018, 20:03:50
ktore rezerwy z Winiar poszly? bo ja mam z 10.09 zgloszenie, ze rezerwa, to jest jeszcze szansa, czy juz pozamiatane?
0 0

haima

Cytuj wiadomość#6530695 piątek, 21 września 2018, 20:06:47
jokan napisał(a):

ktore rezerwy z Winiar poszly? bo ja mam z 10.09 zgloszenie, ze rezerwa, to jest jeszcze szansa, czy juz pozamiatane?

Jakoś z początku miesiąca, 3-4 także jest jeszcze szansa emotka
jokan 0

@gnieszk@

Cytuj wiadomość#6530715 piątek, 21 września 2018, 21:23:53
jokan napisał(a):

Jak z 10 - go to dopiero w poniedziałek minie termin odesłania paragonu przez laureata (14 dni) więc ewentualne info z rezerwy pod koniec przyszłego tygodnia.
jokan 0

jokan

Cytuj wiadomość#6530718 piątek, 21 września 2018, 21:34:50
@gnieszk@ napisał(a):

jokan napisał(a):

Jak z 10 - go to dopiero w poniedziałek minie termin odesłania paragonu przez laureata (14 dni) więc ewentualne info z rezerwy pod koniec przyszłego tygodnia.

ok, dzięki !
0 0

scrabble

Cytuj wiadomość#6530729 piątek, 21 września 2018, 22:47:54
Niech mnie ktoś trzaśnie  emotka
Z RedBulla mamy model 2019 TREKA, ten czerwony?  emotka
https://www.trekb...444/?colorCode=black

czy ten? https://www.trekb...oe/roscoe-7/p/21603/
0 0

cleo25

Cytuj wiadomość#6530731 piątek, 21 września 2018, 22:51:18
A rezerwy z Winiar z 05.09 już poinformowane ?
0 0

stokrotka238

Cytuj wiadomość#6530733 piątek, 21 września 2018, 22:56:38
czy ktoś też ma problem z wysłaniem zgłoszenia na loreal casting creme gloss, przy próbie zgłoszenia pojawia mi się przeładuj stronę, odświeżam i dalej to samo... Pomocy!!
0 0

bethy

Cytuj wiadomość#6530747 sobota, 22 września 2018, 00:03:51
stokrotka238 napisał(a):

czy ktoś też ma problem z wysłaniem zgłoszenia na loreal casting creme gloss, przy próbie zgłoszenia pojawia mi się przeładuj stronę, odświeżam i dalej to samo... Pomocy!!

Ja wysłałam swoje zgłoszenie 16 września i nie było problemów. Z przeglądarki Firefox.
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6530781 sobota, 22 września 2018, 10:25:32
calliope napisał(a):

jokan napisał(a):

calliope napisał(a):

jokan napisał(a):

calliope napisał(a):

jokan napisał(a):

czy w Biedrze przy kasach są kamery? wlasnie zobaczylam na paragonie, ze mi policzyli 8 x 3,99 zł, a bralam tylko 1 rzecz taką, i co teraz? jest szansa na zwrot?

Tak są kamery przy kasach, wyjaśnij kasjerce o co chodzi i kierownik powinien wtedy pójść to sprawdzić na monitoringu i oddadzą Ci kasę.

a paragon? bo tam mam winiary i shebe emotka

jest możliwość, że go sobie skserują, a Tobie oddadzą jak się uprzesz

dobra, to sie bede upierac, w koncu to ich wina

Trzymam kciuki żeby się udało emotka

hej, dzisiaj bylam w biedrze po mailowej interwencji, powiedziei, ze nastepnym razem nie trzeba maili pisac, tylko od razu do biedry uderzac, kase oddali bez mrugniecia, tylko mam problem, bo oni sobie oryginal zachowali, a mi zrobili wyrazna kopie, a ten paragon mialam zglaszac na winiary (czekam jeszcze czy rezerwy nie pojda z 10.09), czy taki paragon bedzie uznany ze jest ok, jesli w winiarach wygram? Niestety w Biedrze zatrzymali oryginal.....
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6530785 sobota, 22 września 2018, 10:35:44
cb656 napisał(a):

jokan napisał(a):

dzisiaj bylam w biedrze po mailowej interwencji, powiedziei, ze nastepnym razem nie trzeba maili pisac, tylko od razu do biedry uderzac, kase oddali bez mrugniecia, tylko mam problem, bo oni sobie oryginal zachowali, a mi zrobili wyrazna kopie, a ten paragon mialam zglaszac na winiary (czekam jeszcze czy rezerwy nie pojda z 10.09), czy taki paragon bedzie uznany ze jest ok, jesli w winiarach wygram? Niestety w Biedrze zatrzymali oryginal.....

No to wyrazy współczucia emotka
Dowodem zakupu uprawniającym do wzięcia udziału w Loterii jest: oryginalny paragon fiskalny lub oryginalna faktura VAT wystawiona osobie fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarcze j, tj. bez NIP nabywcy (tzw. faktura konsumencka) – zawierający/zawierająca informacje pozwalające na ustalenie, że zakupione zostały Produkty Promocyjne, tzn. produkty marki „Winiary”. Jako Dowody zakupu nie będą akceptowane inne dokumenty poza wskazanymi powyżej, np. kserokopie Dowodu zakupu, faktury VAT wystawione osobom fizycznym prowadzącym działalność gospodarczą (tzw. faktury „na firmę”) , potwierdzenia dokonania płatności kartą itp.

dzieki, no to trudno.....w sumie moglam odwrotnie zrobic, najpierw zagrac, to by 100 byla do zwrotu, a jakby sie nie udalo, to dopiero do biedronki...ale czlowiek mysli odwrotnie niz powinien....ale i tak na jedna rezerwe czekam, to moze sie uda....
0 0

calliope

Cytuj wiadomość#6530799 sobota, 22 września 2018, 11:38:30
jokan no to szkoda, że z tym paragonem tak wyszło no ale następnym razem już na bieżąco sobie sprawdzaj przy kasie czy się wszystko zgadza to oszczędzisz sobie nerwów emotka
jokan 0

benasia

Cytuj wiadomość#6530804 sobota, 22 września 2018, 12:23:36
calliope napisał(a):

jokan no to szkoda, że z tym paragonem tak wyszło no ale następnym razem już na bieżąco sobie sprawdzaj przy kasie czy się wszystko zgadza to oszczędzisz sobie nerwów emotka

Mi ostatnio też policzyli 8x3,49zł (a kupowałam 1 rzecz) - na szczęście po odejsciu od kasy zorientowałam się i od razu oddali bez problemu.

superloser

Cytuj wiadomość#6530811 sobota, 22 września 2018, 13:04:10
jokan napisał(a):

cb656 napisał(a):

jokan napisał(a):

dzisiaj bylam w biedrze po mailowej interwencji, powiedziei, ze nastepnym razem nie trzeba maili pisac, tylko od razu do biedry uderzac, kase oddali bez mrugniecia, tylko mam problem, bo oni sobie oryginal zachowali, a mi zrobili wyrazna kopie, a ten paragon mialam zglaszac na winiary (czekam jeszcze czy rezerwy nie pojda z 10.09), czy taki paragon bedzie uznany ze jest ok, jesli w winiarach wygram? Niestety w Biedrze zatrzymali oryginal.....

Dowodem zakupu uprawniającym do wzięcia udziału w Loterii jest: oryginalny paragon fiskalny lub oryginalna faktura VAT wystawiona osobie fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarcze j, tj. bez NIP nabywcy (tzw. faktura konsumencka) – zawierający/zawierająca informacje pozwalające na ustalenie, że zakupione zostały Produkty Promocyjne, tzn. produkty marki „Winiary”. Jako Dowody zakupu nie będą akceptowane inne dokumenty poza wskazanymi powyżej, np. kserokopie Dowodu zakupu, faktury VAT wystawione osobom fizycznym prowadzącym działalność gospodarczą (tzw. faktury „na firmę”) , potwierdzenia dokonania płatności kartą itp.

dzieki, no to trudno.....w sumie moglam odwrotnie zrobic, najpierw zagrac, to by 100 byla do zwrotu, a jakby sie nie udalo, to dopiero do biedronki...ale czlowiek mysli odwrotnie niz powinien....ale i tak na jedna rezerwe czekam, to moze sie uda....

Na jakiej podstawie zatrzymali Twoj paragon? Jasne, orginał muszą zatrzymać jak Ci fakture wystawią ale nie jak zwrot robià . 
Dlaczego nie poprosiłas wówczas o fakture? Jak to Twoja lokalna Biedra to idz z tym papierkiem i niech Ci wystawi fakture albo odda paragon. 
jokan 0

lubie-konkursy

Cytuj wiadomość#6530825 sobota, 22 września 2018, 14:26:32
Czy podesłał by ktoś formularz laureata z Loterii Jesiennej Winiar. Nie mam formularza na żadnej przeglądarce, nie wiem dlaczego.
Z góry dzięki
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6530831 sobota, 22 września 2018, 14:39:47
Szukam info o konkursie somat w kaufie...  emotka
0 0

29renata

Cytuj wiadomość#6530833 sobota, 22 września 2018, 14:43:35
mariolakal napisał(a):

Szukam info o konkursie somat w kaufie...  emotka

https://www.somatgold.pl/ można kupić wszędzie, nie tylko tam.

andii

Cytuj wiadomość#6530838 sobota, 22 września 2018, 15:04:02
lubie-konkursy napisał(a):

Czy podesłał by ktoś formularz laureata z Loterii Jesiennej Winiar. Nie mam formularza na żadnej przeglądarce, nie wiem dlaczego.
Z góry dzięki

sprawdź w  regulaminie -jest na 16 stronie.

lubie-konkursy

Cytuj wiadomość#6530850 sobota, 22 września 2018, 16:31:24
andii napisał(a):

lubie-konkursy napisał(a):

Z góry dzięki

sprawdź w  regulaminie -jest na 16 stronie.

Bardzo dziękuję emotka
andii 0

jokan

Cytuj wiadomość#6530859 sobota, 22 września 2018, 17:03:01
superloser napisał(a):

jokan napisał(a):

cb656 napisał(a):

jokan napisał(a):

Na jakiej podstawie zatrzymali Twoj paragon? Jasne, orginał muszą zatrzymać jak Ci fakture wystawią ale nie jak zwrot robià . 
Dlaczego nie poprosiłas wówczas o fakture? Jak to Twoja lokalna Biedra to idz z tym papierkiem i niech Ci wystawi fakture albo odda paragon. 

to jest paragon z 15.09, nie wiem czy jeszcze mozna wystawic na niego fakture? to jakas glupia kierowniczka....przeciez np. w tesco robilam zwroty towarow i oddawali kase, to sobie robili ksero a mi oddawali oryginal
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6530862 sobota, 22 września 2018, 17:22:17

jokan napisał(a):
(...) przeciez np. w tesco robilam zwroty towarow i oddawali kase, to sobie robili ksero a mi oddawali oryginal 

No popatrz... a jak ja robiłam jakiś zwrot to zawsze kopię dostawałam..  emotka
|< << < 1784 1785 1786 1787 1788 17891790 1791 1792 1793 1794 > >> >|