Reklama na e-Konkursy.info 16.10.19 08:57:07

SZUKAM....

|< << < 1791 1792 1793 1794 1795 17961797 1798 1799 1800 1801 > >> >|

ciasssteczko

Cytuj wiadomość#6536989 czwartek, 11 październik 2018, 10:10:16
monkakk napisał(a):

monkakk napisał(a):

Czy ktoś wybierał już kasę w bankomacie z kart z Konkurs "Nivea-Kup dla siebie, wygraj dla domu" ? Widzę, informację na dokumentach, że można to zrobić. Ale można wybrać całe 200?

pobijam emotka

W Euronecie potrąciło mi 5,51zł za wypłatę  emotka
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6536990 czwartek, 11 październik 2018, 10:11:20
ciasssteczko napisał(a):

monkakk napisał(a):

monkakk napisał(a):

Czy ktoś wybierał już kasę w bankomacie z kart z Konkurs "Nivea-Kup dla siebie, wygraj dla domu" ? Widzę, informację na dokumentach, że można to zrobić. Ale można wybrać całe 200?

pobijam emotka

W Euronecie potrąciło mi 5,51zł za wypłatę  emotka

Dzięki za info, też bym tam poszła  emotka
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6536993 czwartek, 11 październik 2018, 10:14:52
Monika11 napisał(a):

Ktoś czeka jeszcze na bony z Kaufland (budżet ) ? Jeden nie dojechał ....

Dzisiaj z samego rana zawitał kurier. A raczej: kurierka. Czy też: pani kurier. Sama nie wiem, która wersja jest poprawna w tych dziwnych czasach...
0 0

maryam

Cytuj wiadomość#6536994 czwartek, 11 październik 2018, 10:15:40
asiatko napisał(a):

czy jest sens odsylac wyciety z opakowania platkow kod nestle ( mniej wiecej 10 cm*5 cm) skoro w reg pisze ze opakowanie ma byc cale? kurza twarz ale jestem zła na siebie

Wysyłaj...w Wedlu (ptasie mleczko) też chyba był taki zapis a nie robili problemu  jak ktoś wysłał wycięty tylko kod...
0 0

asiatko

Cytuj wiadomość#6536998 czwartek, 11 październik 2018, 10:21:22
maryam napisał(a):

asiatko napisał(a):

czy jest sens odsylac wyciety z opakowania platkow kod nestle ( mniej wiecej 10 cm*5 cm) skoro w reg pisze ze opakowanie ma byc cale? kurza twarz ale jestem zła na siebie

Wysyłaj...w Wedlu (ptasie mleczko) też chyba był taki zapis a nie robili problemu  jak ktoś wysłał wycięty tylko kod...

dzieki wielkie, przeczytalam o tym w reg jak juz bylo po ptokach
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6537001 czwartek, 11 październik 2018, 10:27:26
maryam napisał(a):

asiatko napisał(a):

Akurat Unique One jest pierwsze do robienia problemow... wedel byl PMICombery.
0 0

asiatko

Cytuj wiadomość#6537017 czwartek, 11 październik 2018, 10:59:08
i jeszcze jedno pytanko na dzis - nie dostalam jeszcze nagrody z loterii Lindt, czy na info o wygranej trzeba bylo cos odpisac? Bo wszstkie dane podawalo sie przy zgloszeniu
0 0

masza

Cytuj wiadomość#6537102 czwartek, 11 październik 2018, 13:44:10
Czy Wasze zestawy wygrane w Danio ,tez są takie wymiętolone i z krótkimi datami ważności?
0 0

koniczynka123

Cytuj wiadomość#6537121 czwartek, 11 październik 2018, 14:09:23
joan napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Sa patelnie w C4 nawet i po 149 zl (tefal)

Ja z kolei się zastanawiam, czy mają jakiekolwiek zestawy Ingenio... emotka

U mnie były ale nie patrzyłam na cene bo byłam na kupnie patelni. Szkoda, że cena patelni nie bardzo bo 47 zl więc wzięłam 3. Przy aktywacji kuponów w aplikacji wyszły 10. % taniej
joan 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6537149 czwartek, 11 październik 2018, 15:07:23
asiatko napisał(a):

i jeszcze jedno pytanko na dzis - nie dostalam jeszcze nagrody z loterii Lindt, czy na info o wygranej trzeba bylo cos odpisac? Bo wszstkie dane podawalo sie przy zgloszeniu

czekamy ja też nie mam

kropka-82

Cytuj wiadomość#6537198 czwartek, 11 październik 2018, 17:05:39
Monika11 napisał(a):

Ktoś czeka jeszcze na bony z Kaufland (budżet ) ? Jeden nie dojechał ....

Do mnie oba dojechały wczoraj.
0 0

kropka-82

Cytuj wiadomość#6537201 czwartek, 11 październik 2018, 17:10:36
masza napisał(a):

Czy Wasze zestawy wygrane w Danio ,tez są takie wymiętolone i z krótkimi datami ważności?

Ja dostałam jakieś dwa tyg. temu. Powrzucane byle jak, jeden serek z rozwalonym wieczkiem. Termin ważności masakra. Najwięcej było takich gdzie ważność mijała za dwa dni. Masakra. Nie mają, aż tak wielu wygranych więc mogliby chociaż dołożyć starań, żeby je ładnie ułożyć w tym ładnym styropianowym pudełku. Niesmak pozostanie...
masza 0

nswe69

Cytuj wiadomość#6537213 czwartek, 11 październik 2018, 17:46:47
Koszyk z develeya, nie rejestrowałem chyba paragonu we wrześniu, a mimo tego wylosowali mnie, to jakiś ich błąd, czy o co chodzi ?

Szukam i nie widzę, ani zgłoszenia, ani paragonu... losują i niezgłoszonych ? czy po prostu nagroda przepada ?

bo te ostatnie losowanie to za wrzesień było,tak ?
0 0

Frama

Cytuj wiadomość#6537220 czwartek, 11 październik 2018, 18:05:47
nswe69 napisał(a):

Koszyk z develeya, nie rejestrowałem chyba paragonu we wrześniu, a mimo tego wylosowali mnie, to jakiś ich błąd, czy o co chodzi ?

Szukam i nie widzę, ani zgłoszenia, ani paragonu... losują i niezgłoszonych ? czy po prostu nagroda przepada ?

bo te ostatnie losowanie to za wrzesień było,tak ?

Wyślij pierwszy paragon, który rejestrowałeś przy zgłoszeniu do loterii.
nswe69 0

rambus61

Cytuj wiadomość#6537233 czwartek, 11 październik 2018, 18:28:09
Może ktoś się orientuje czy bilety na mecz polska włochy(a sa imienne) czy mozna jakos przebukować na kogos innego bo nie bedę mógł jechać.
0 0

masza

Cytuj wiadomość#6537236 czwartek, 11 październik 2018, 18:48:17
kropka-82 napisał(a):

masza napisał(a):

Ja dostałam jakieś dwa tyg. temu. Powrzucane byle jak, jeden serek z rozwalonym wieczkiem. Termin ważności masakra. Najwięcej było takich gdzie ważność mijała za dwa dni. Masakra. Nie mają, aż tak wielu wygranych więc mogliby chociaż dołożyć starań, żeby je ładnie ułożyć w tym ładnym styropianowym pudełku. Niesmak pozostanie...

A zgłaszałas im to?
Ja nawet nie wspominam o dacie, bo dzieci szybko zjedzą , ale takie pogniecione pudełka, jakby z Chin przerzucane kilka razy były......no i 1 uszkodzony- 1 brak bo w sumie 19 było......
Jutro zadzwonię do Nairobii...
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6537237 czwartek, 11 październik 2018, 18:53:32
masza napisał(a):

kropka-82 napisał(a):

masza napisał(a):

U mnie wszystko idealnie,oba zestawy z długimi datami ważności,dobrze zapakowane,z wkładami chłodzącymi.
masza 0

masza

Cytuj wiadomość#6537258 czwartek, 11 październik 2018, 19:58:20
mczarna napisał(a):

masza napisał(a):

kropka-82 napisał(a):

masza napisał(a):

U mnie wszystko idealnie,oba zestawy z długimi datami ważności,dobrze zapakowane,z wkładami chłodzącymi.

czyli można.... emotka

Ciekawe czym to idzie, ze tak robią i to potem rzutuje na wizerunek marki.....ciekawe czy DANONE o tym wie- bo na pewno niemałe pieniadze płaci agencji, tylko , ze towar pakuje podwykonawca dlatego Nairobia  sprawdza wyrywkowo...
0 0

mczarna

Cytuj wiadomość#6537262 czwartek, 11 październik 2018, 20:04:12
masza napisał(a):

mczarna napisał(a):

masza napisał(a):

kropka-82 napisał(a):

masza napisał(a):

czyli można.... emotka

Ciekawe czym to idzie, ze tak robią i to potem rzutuje na wizerunek marki.....ciekawe czy DANONE o tym wie- bo na pewno niemałe pieniadze płaci agencji, tylko , ze towar pakuje podwykonawca dlatego Nairobia  sprawdza wyrywkowo...

Na protokole jest agencja Elektra
0 0

masza

Cytuj wiadomość#6537264 czwartek, 11 październik 2018, 20:10:17
mczarna napisał(a):

masza napisał(a):

mczarna napisał(a):

masza napisał(a):

kropka-82 napisał(a):

masza napisał(a):

czyli można.... emotka

Na protokole jest agencja Elektra

tak, to podwykonawca- oni pewnie pakują...
0 0
|< << < 1791 1792 1793 1794 1795 17961797 1798 1799 1800 1801 > >> >|