Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

|< << < 1813 1814 1815 1816 1817 18181819 1820 1821 1822 1823 > >> >|

pioge7

Cytuj wiadomość#6547321 środa, 14 listopada 2018, 18:42:17
kropka-82 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

czeka ktoś jeszcze na zwrot z surf z biedronki z ostatniej edycji? Siostra już dawno ma zwrot A zglaszalas się po mnie A ja jeszcze nie emotka

ja nie mam

Dziękuję czyli jeszcze się nie wyrobili emotka

dziś sprawdzałam regulamin czas jeszcze mają

Tak, wiem, tylko zawsze było że ja się zgłaszałem pierwszy, siostra po kilku dniach i zawsze miałem pierwszy przelew, teraz też tak było a ona już przelew ma. I się zastanawiałem czy coś źle nie zrobiłem emotka  myślałem że po kolei idą ze zwrotami emotka  

Może dla odmiany lecą alfabetycznie?!

No nie emotka
ja mam G ona O emotka  chyba ze imiennie to ona A a ja P. emotka   

agakaz2

Cytuj wiadomość#6547323 środa, 14 listopada 2018, 18:44:23
kropka-82 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

czeka ktoś jeszcze na zwrot z surf z biedronki z ostatniej edycji? Siostra już dawno ma zwrot A zglaszalas się po mnie A ja jeszcze nie emotka

ja nie mam

Tak, wiem, tylko zawsze było że ja się zgłaszałem pierwszy, siostra po kilku dniach i zawsze miałem pierwszy przelew, teraz też tak było a ona już przelew ma. I się zastanawiałem czy coś źle nie zrobiłem emotka  myślałem że po kolei idą ze zwrotami emotka  

przyszło mi na myśl że może paragon nie dotarł
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6547324 środa, 14 listopada 2018, 18:46:10
agakaz2 napisał(a):

kropka-82 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

ja nie mam

przyszło mi na myśl że może paragon nie dotarł

Eeee bez paragonu chyba zgłoszenie nie przechodziło. A poza tym wpisując dane po lewej na stronie SPRAWDZ ZGŁOSZENIE czy jakos tak, wszytsko jest ok 

kropka-82

Cytuj wiadomość#6547325 środa, 14 listopada 2018, 18:46:12
pioge7 napisał(a):

kropka-82 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

ja nie mam

No nie emotka
ja mam G ona O emotka  chyba ze imiennie to ona A a ja P. emotka   

Eh no chyba faktycznie bo ja nadal czekam, a mam B emotka
pioge7 0

zabcia0410

Cytuj wiadomość#6547526 czwartek, 15 listopada 2018, 11:59:27
po jaim czasie od zgłoszenia informują z Mk cafe?

calliope

Cytuj wiadomość#6547535 czwartek, 15 listopada 2018, 12:21:45
pioge7 napisał(a):

Chyba tylko Twoja siostra dostała ten zwrot póki co bo nigdzie nie widziałam żeby ktoś się chwalił więc spokojnie trzeba czekać. emotka
0 0

ewa2333

Cytuj wiadomość#6547585 czwartek, 15 listopada 2018, 13:53:21
Szukam informacji jaka agencja robiła konkurs w Intermarche gdzie do wygrania były karty VISA (2000 zł) oraz sokowirówki.
0 0

Reni

Cytuj wiadomość#6547595 czwartek, 15 listopada 2018, 14:23:06
ewa2333 napisał(a):

Szukam informacji jaka agencja robiła konkurs w Intermarche gdzie do wygrania były karty VISA (2000 zł) oraz sokowirówki.

Albedo

pioge7

Cytuj wiadomość#6547603 czwartek, 15 listopada 2018, 14:30:26
calliope napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Chyba tylko Twoja siostra dostała ten zwrot póki co bo nigdzie nie widziałam żeby ktoś się chwalił więc spokojnie trzeba czekać. emotka

Przepraszam mój błąd... nie zweryfikowałem do końca informacji. Siostra powiedziała że dostała zwrot z surfa bo dostała i nie zobaczyła do końca za co bo myślała że tylko w tym brała udział. A okazało się że to jest zwrot z SOMAT. Zapomniała o tej akcji... a dopytałem ją po twoim wpisie. Czyli ona jednak też czeka... 
pzelraszam za wprowadzenie w błąd... agakaz2 i kropka-82 was też emotka   emotka

ewa2333

Cytuj wiadomość#6547606 czwartek, 15 listopada 2018, 14:31:42
a wysłali piny do tych kart przedpłaconych z VISA?
0 0

calliope

Cytuj wiadomość#6547633 czwartek, 15 listopada 2018, 15:25:08
pioge7 napisał(a):

calliope napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Przepraszam mój błąd... nie zweryfikowałem do końca informacji. Siostra powiedziała że dostała zwrot z surfa bo dostała i nie zobaczyła do końca za co bo myślała że tylko w tym brała udział. A okazało się że to jest zwrot z SOMAT. Zapomniała o tej akcji... a dopytałem ją po twoim wpisie. Czyli ona jednak też czeka... 
pzelraszam za wprowadzenie w błąd... agakaz2 i kropka-82 was też emotka   emotka

Tak coś czułam, że zwrot był za coś innego. emotka
pioge7 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6547634 czwartek, 15 listopada 2018, 15:26:03
calliope napisał(a):

pioge7 napisał(a):

calliope napisał(a):

pioge7 napisał(a):

a ja myślałam że twoja siostra została wybrana i jako pierwsza ma zwrot hihi
pioge7 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6547674 czwartek, 15 listopada 2018, 16:32:48
calliope napisał(a):

pioge7 napisał(a):

calliope napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Takie to jest jak nie żyje w naszym świecie konkursów tylko wie o czymś raz na jakis czas... i weźmie udział. Potem powie źle i myśli źe dobrze zrobiła emotka  

mariolakal

Cytuj wiadomość#6547858 piątek, 16 listopada 2018, 03:04:55
Czy Underground Media zamieszcza gdzieś listę nagrodzonych w swoich konkursach ? 
0 0

alita

Cytuj wiadomość#6547918 piątek, 16 listopada 2018, 10:30:05
Będę dziś rezerwować noclegi na booking.com i wiem, że jest tam taka możliwość rezerwacji z linku polecającego. Po zrealizowaniu noclegu każda ze stron - polecający i rezerwujący - otrzymują po 50 zł emotka Szukam osób, które chciałyby się podzielić swoim linkiem- i/lub wymienić linkami. Proszę o linki w wiadomości prywatnej. emotka Gdyby ktoś chciał dokonać rezerwacji podaję również swój link: https://www.booking.com/s/34_6/d854b733 emotka  
mia 0

alan84

Cytuj wiadomość#6547928 piątek, 16 listopada 2018, 10:46:32
alita napisał(a):

Będę dziś rezerwować noclegi na booking.com i wiem, że jest tam taka możliwość rezerwacji z linku polecającego. Po zrealizowaniu noclegu każda ze stron - polecający i rezerwujący - otrzymują po 50 zł emotka Szukam osób, które chciałyby się podzielić swoim linkiem- i/lub wymienić linkami. Proszę o linki w wiadomości prywatnej. emotka Gdyby ktoś chciał dokonać rezerwacji podaję również swój link: https://www.booking.com/s/34_6/d854b733 emotka  

posiadam link ze zwrotem 10%%%%% lub 15 euro
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6547941 piątek, 16 listopada 2018, 11:21:30
Ile to jest - w przeliczeniu na złotówki - 100 pkt. Payback? Jeśli planuję zakupy w Kaufie i będę chciała je częściowo opłacić Paybackiem, jaka musi być minimalna kwota zakupu na paragonie, żebym mogła wykorzystać 100 pkt.? emotka
0 0

nique

Cytuj wiadomość#6547944 piątek, 16 listopada 2018, 11:28:30
joan napisał(a):

Ile to jest - w przeliczeniu na złotówki - 100 pkt. Payback? Jeśli planuję zakupy w Kaufie i będę chciała je częściowo opłacić Paybackiem, jaka musi być minimalna kwota zakupu na paragonie, żebym mogła wykorzystać 100 pkt.? emotka

100 pkt to 1 zł
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6547946 piątek, 16 listopada 2018, 11:32:59
nique napisał(a):

joan napisał(a):

100 pkt to 1 zł

Dziękuję za odpowiedź emotka
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6548005 piątek, 16 listopada 2018, 14:08:47
Mam pytanko emotka  
czy to prawda że w Selgrosie można kupować (i wyrobić kartę) osoba, która nie posiada firmy emotka  :P ? Dziękuję za informację emotka  
0 0

|< << < 1813 1814 1815 1816 1817 18181819 1820 1821 1822 1823 > >> >|