Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

nswe69

Cytuj wiadomość#6570863 środa, 13 luty 2019, 09:49:57
superloser napisał(a):

Szukam na czym polega GWARANCJA, DOKłADNIE na konsole PS4 z protokołem przekazania nagrody?  

Co taki papierek daje? To nie paragon a pan z Centrum Sony poinformował, że oni tego nie uznają.  emotka

z telewizorem jak dzwoniłem do agencji, to poinformowali mnie, żeby najpierw kontaktować się z nimi, tj.agencją i oni zgłaszają ewentualnie...
obym nie musiał się przekonać, czy rzeczywiście tak jest.
0 0

martucha-jk

Cytuj wiadomość#6570866 środa, 13 luty 2019, 10:00:36
nswe69 napisał(a):

superloser napisał(a):

Szukam na czym polega GWARANCJA, DOKłADNIE na konsole PS4 z protokołem przekazania nagrody?  

Co taki papierek daje? To nie paragon a pan z Centrum Sony poinformował, że oni tego nie uznają.  emotka

z telewizorem jak dzwoniłem do agencji, to poinformowali mnie, żeby najpierw kontaktować się z nimi, tj.agencją i oni zgłaszają ewentualnie...

Ja w przypadku deskorolki elektrycznej najpierw kontaktowałam się z agencją, a potem z producentem i nie było problemu w uznaniu gwarancji na podstawie protokołu.
nswe69 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6570872 środa, 13 luty 2019, 10:24:30
Kamerki od avanti tez nie bylo problemu z gwarancja. Odsylalo sie do producenta,a oni wymieniali na nowe. Tylko wczesniej wysylalam im na @ skan  protokolu nagrody
0 0

gyrydymptum

Cytuj wiadomość#6570873 środa, 13 luty 2019, 10:29:12
Ja dzwoniłam w grudniu do sony odnośnie projektora z loterii świątecznej i powiedzieli, że protokół im wystarczy, że potrzebują jakiegokolwiek dokumentu z datą żeby było jasne od kiedy liczyć gwarancje.
0 0

nikusia88

Cytuj wiadomość#6570874 środa, 13 luty 2019, 10:34:12
superloser napisał(a):

Kolejność jest taka, że zawsze w pierwszym ruchu zgłaszasz to do organizatora i oni Cię instruuują co dalej.
Ja miałam takie sytuacje:

- organizator kazał odesłać do niego "telefon" (nagroda) i oni w moim imieniu reklamowali produkt i potem mi odsyłali - taka rola pośrednika
- organizator wysłał mi skan faktury i na tej podstawie mogłam zareklamować produkt w sklepie
- organizator wskazał gdzie mam się udać do serwisu

Dlatego zawsze dziwi mnie fakt, że ludzie sprzedając nagrodę przekazują protokół nagrody, i tym samym pozbawiają i kupującego (kupujący nie może w naszym imieniu zadzwonić do organizatora) i siebie ( ze względu na brak dokumentu) podstawy gwarancji.

nikusia88

Cytuj wiadomość#6570884 środa, 13 luty 2019, 10:51:18
superloser napisał(a):

martucha-jk napisał(a):

nswe69 napisał(a):

superloser napisał(a):

Ja w przypadku deskorolki elektrycznej najpierw kontaktowałam się z agencją, a potem z producentem i nie było problemu w uznaniu gwarancji na podstawie protokołu.

Chodzi o odkupienie nagrody. Wtedy nowy właściciel nagrody nie jest w papierach agencji. I cos sie stanie to on odeśle PS4 do nich, a agencja później zwróci temu co wygrał, zgodnie z papierami??? Czy odeśle jemu?

Podajesz adres na jaki mają odesłać. Z tym, że jeżeli zadzwoni i powie, że odkupił nagrodę to mogą nie uwzględnić takiej reklamacji.
Część producentów ma w regulaminach zapis, że gwarancja jest uwzględniana tylko pierwszemu nabywcy - (tak jest np. w przypadku produktów firmy Bose )

assal

Cytuj wiadomość#6570891 środa, 13 luty 2019, 11:19:23
Reklamowałam już chyba z trzy razy wygrany produkt. Zawsze było trochę zamieszania z tym, bo serwis nie uznał samego protokołu od agencji.
Pisałam w każdym przypadku do agencji. Raz dostałam od nich skan faktury zbiorczej z wymazanymi kwotami  emotka , drugim razem przyjechał kurier i wziął uszkodzony sprzęt do agencji, a ci się zajęli resztą.
Trzeciego przypadku za dobrze nie pamiętam, bo ktoś się wtedy zajmował tym za mnie, bo mnie w domu dłużej nie było.
Jedynie reklamację bez problemu uznają te firmy, które po numerze seryjnym mają wszystko wpisane w system. A tak to bywa różnie z tym. Na kogo gdzie się trafi  emotka
0 0

renatak0

Cytuj wiadomość#6570895 środa, 13 luty 2019, 11:23:07
Czy czeka ktoś jeszcze na Ballantines'a?
0 0

nikusia88

Cytuj wiadomość#6570908 środa, 13 luty 2019, 11:41:51
superloser napisał(a):

assal napisał(a):

Reklamowałam już chyba z trzy razy wygrany produkt. Zawsze było trochę zamieszania z tym, bo serwis nie uznał samego protokołu od agencji.
Pisałam w każdym przypadku do agencji. Raz dostałam od nich skan faktury zbiorczej z wymazanymi kwotami  emotka , drugim razem przyjechał kurier i wziął uszkodzony sprzęt do agencji, a ci się zajęli resztą.
Trzeciego przypadku za dobrze nie pamiętam, bo ktoś się wtedy zajmował tym za mnie, bo mnie w domu dłużej nie było.
Jedynie reklamację bez problemu uznają te firmy, które po numerze seryjnym mają wszystko wpisane w system. A tak to bywa różnie z tym. Na kogo gdzie się trafi  emotka

Ale to były Twoje nagrody a nie odkupione. 
Dlatego odkupienie konsoli na odległość jest nie zbyt dobrym pomysłem, chyba ???

Superloser chyba powinieneś się nad tym zastanowić w zaciszu swojego pokoju, bo jak mamy Ci doradzić w takiej sytuacji?
Jak ktoś sprzedaje "nagrodę" to najczęściej po niższej cenie właśnie dlatego, że nie jest to produkt ze sklepu. Więc albo płacisz mniej i bierzesz na siebie ryzyko związane z ewentualnym brakiem gwarancji, albo idź kupić w sklepie.

Z doświadczenia wiem, że sprzęt jak ma się zepsuć, to zepsuje się dzień po upływie gwarancji emotka  więc ja lubię odkupować nagrody bo mam dobry sprzęt w niższej cenie.
Jak chcesz kupić nagrodę za 1000 zł to licz się jeszcze z podatkiem jaki powinieneś zapłacić, więc może ta konsola wyjdzie Cię jednak taniej w sklepie?
0 0

asia575

Cytuj wiadomość#6570910 środa, 13 luty 2019, 11:44:12
Szukam dobrej duszyczki która podpowie mi w takim temacie.
Wygrałam piłkę z Nesquika i do dzisiaj nie otrzymałam nagrody.Pisałam @ w tej sprawie i co się okazało,że zgłosiłam paragon minutę wcześniej niż jest godzina na paragonie! 
Myślałam jak to mogło się stać i jedno co mi przychodzi do głowy to to,że mogła się nie przestawić godzina na kasie po zmianie czasu (zgłoszenie 30 października)
Czy jest taka opcja wogóle możliwa?
0 0

Reni

Cytuj wiadomość#6570911 środa, 13 luty 2019, 11:44:48
superloser napisał(a):

assal napisał(a):

Ale to byľy Twoje nagrody a nie odkupione. 
Dlatego odkupienie konsoli na odległość jest nie zbyt dobrym pomysłem, chyba ???

Ja kiedyś sprzedałam ekspres do kawy z protokołem (na protokole było wyraźnie napisane, że ten dokument jest podstawą ewentualnej reklamacji), niestety ekspres nie został przyjęty przez serwis i kupujący skontaktował się ze mną. Zadzwoniłam w tej sprawie do agencji i oni poprosili mnie o dokładny adres serwisu. Agencja kontaktowała się w tej sprawie z serwisem a później ze mną, że już wszystko jest wyjaśnione i ekspres można zawieźć w to samo miejsce w ramach reklamacji.
No ale niestety co agencja to inne podejście  emotka
0 0

nikusia88

Cytuj wiadomość#6570918 środa, 13 luty 2019, 11:58:38
asia575 napisał(a):

Wygrałam piłkę z Nesquika i do dzisiaj nie otrzymałam nagrody.Pisałam @ w tej sprawie i co się okazało,że zgłosiłam paragon minutę wcześniej niż jest godzina na paragonie! 
Myślałam jak to mogło się stać i jedno co mi przychodzi do głowy to to,że mogła się nie przestawić godzina na kasie po zmianie czasu (zgłoszenie 30 października)

Jest możliwe, godzina w kasie fiskalnej nie zmienia się sama, tylko trzeba ją zmienić ręcznie i to nie jest proste, więc jeśli ktoś zapomniał to jest takie prawdopodobieństwo.
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6570936 środa, 13 luty 2019, 12:33:40
Szukam pomocy w sprawie virgin mobile. Czy jest jakas awaria z polaczeniami przychodzacymi? Od rana nikt nie moze sie do mnie dzwonic bo abonent jest poza zasiegiem a ja do wszystkich normalnie dzwonie. Blokuja mi polaczenia przychodzace.. czy ktos w virginie tez tak ma teraz emotka ?
0 0

assal

Cytuj wiadomość#6570942 środa, 13 luty 2019, 13:12:57
Ivanotta: Coraz częściej tak u nich jest. Też mam telefon w virgin i ciągle ktoś narzeka, że się dodzwonić nie da. Albo nagle dostaję informację, że w ciągu ostatnich dwóch godzin pięć osób próbowało zadzwonić. Niby wszystko według sieci ok, a jednak problemy z nimi są coraz większe od paru miesięcy  emotka  Z smsami też bywa już różnie. Dwie agencje na szczęście zadzwoniły z pytaniem, czemu danych nie odesłałam, a u mnie zero informacji, że coś wygrałam  emotka  
0 0

asia575

Cytuj wiadomość#6570958 środa, 13 luty 2019, 14:05:47
koniczynka123 napisał(a):

asia575 napisał(a):

Jeśli masz skan paragonu to zerknij na niego.  U mnie obok daty u góry czasem jest wlasnie minuta wcześniej niz ta godzina u dołu . Mam problem, którą godzine podać ale daję tą z dolu bo wtedy przecież place za zakupy

Niestety jest tylko jedna godzina na paragonie. Napisałam do nich i wyjaśniłam sytuację ale wątpię żeby to uznali.Niby to tylko piłka ale szkoda emotka

onmyown

Cytuj wiadomość#6571041 środa, 13 luty 2019, 18:33:09
Szukam kogoś kto wygrał czytnik Kindle u Smolara w Auchan Decomoreno, proszę o PW
0 0

olunka

Cytuj wiadomość#6571044 środa, 13 luty 2019, 18:53:21
asia575 napisał(a):

asia575 napisał(a):

Jeśli masz skan paragonu to zerknij na niego.  U mnie obok daty u góry czasem jest wlasnie minuta wcześniej niz ta godzina u dołu . Mam problem, którą godzine podać ale daję tą z dolu bo wtedy przecież place za zakupy

Niestety jest tylko jedna godzina na paragonie. Napisałam do nich i wyjaśniłam sytuację ale wątpię żeby to uznali.Niby to tylko piłka ale szkoda emotka

a z drugiej strony skąd bys miala przed zakupem takie dane jak nr paragonu?
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6571045 środa, 13 luty 2019, 18:59:06
olunka napisał(a):

asia575 napisał(a):

asia575 napisał(a):

widocznie bywają ludzie, którzy wpisują numer, okazuje się żyw wygrywają a potem drukują odpowiedni paragon emotka
0 0

asia575

Cytuj wiadomość#6571046 środa, 13 luty 2019, 19:06:37
prosiaczek napisał(a):

olunka napisał(a):

asia575 napisał(a):

asia575 napisał(a):

widocznie bywają ludzie, którzy wpisują numer, okazuje się żyw wygrywają a potem drukują odpowiedni paragon emotka

Najlepsze jest to,że różnica jest tylko minuty. A po drugie na paragonie miałam inne zakupy a nie tylko konkursowe kakao i w zgłoszeniu podawało się numer paragonu.
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6571048 środa, 13 luty 2019, 19:13:04
prosiaczek napisał(a):

olunka napisał(a):

asia575 napisał(a):

asia575 napisał(a):

Kilka lat temu też miałem taką sytuację, ale agencja, po moim sygnale, "sama" zadzwoniła do sklepu i sprawdziła, że na tej kasie czas był przesunięty. 
0 0