Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

atyde25

Cytuj wiadomość#6619789 sobota, 13 lipiec 2019, 12:29:33
[quote=Dzięki wielkie miałam taką nadzieję,że dziś je wyrzucę no ale trudno tyle trzymałam jeszcze poleżą.

bruce]
atyde25 napisał(a):

Z Balcerzaka opakowania już można wywalić?Bo mi one strasznie dużo mniejsca zajmują a brak wygranej i patrzenie na nie jeszcze bardziej irytuje emotka

Widziałam wpis na forum o dziennej rezerwie, zatem chyba jeszcze lepiej trzymać. emotka
bruce 0

delfinka101

Cytuj wiadomość#6619854 sobota, 13 lipiec 2019, 16:12:25
anialistopad napisał(a):

Szukam co może być wysłane  ups kurierem ze Szczecina? Dostałam dzis smsa ze idzie taka przesyłka

Ręczniki zott
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6619855 sobota, 13 lipiec 2019, 16:12:27
superloser napisał(a):

Szukam POZYTYWNYCH powodów posiadania Instax aparatu  emotka  - może są jakieś lepsze od "wygląda fajnie na zdjęciach konkursowych" ? I chyba zdjęcie kosztuje 3zl...

do zdjęć konkursowych ani razu nie użyłam za to dzieci są szczęśliwe bo mają (mieli) zdjęcia od razu, jakość bardzo dobra, upadł nam 2 razy nic się nie stało, prosty w obsłudze nawet dla 3 latka, na wszystkie wycieczki zabieraliśmy więc z każdej wyprawy mam 10-15 zdjęć w albumie bo ze swojego aparatu wywołuję tylko zimą.
Niestety zginął nam na urlopie  emotka  - była rozpacz bo nie wiemy czy ktoś ukradł z plecaka syna - czy syn wyjął i nie schował - choć on bardzo go pilnował ale udało mi się odkupić 3 szt z loterii actimela bo niestety mimo starań nie wygrałam więc czekamy kiedy do nas dotrą i będziemy mogli pakować do plecaków na wycieczki.
Wkłady nie są takie drogie bo jak kupuje się dużą ilośc to wychodzi około 2,20zł/szt.

nikos

Cytuj wiadomość#6619865 sobota, 13 lipiec 2019, 17:25:34
bruce napisał(a):

superloser napisał(a):

Szukam POZYTYWNYCH powodów posiadania Instax aparatu  emotka  - może są jakieś lepsze od "wygląda fajnie na zdjęciach konkursowych" ? I chyba zdjęcie kosztuje 3zl...

U mnie takim powodem byłaby satysfakcja, że nareszcie go wygrałam (a - jak dotąd - nie umiem emotka ), bo istotnie prezentuje się na fotkach reklamowych bardzo ładnie.  emotka

Rozumiem Cię doskonale emotka
Zabrzmi to zabawnie, ale dla mnie to była sprawa honoru emotka  ilekroć razy nie próbowałam w kreatywnych, to nie udawało się, a w loteriach zawsze pudło. Aż w końcu w konkursie Lays i Pepsi w DC się udało emotka  Mnie ta nagroda bardzo ucieszyła emotka Kolejny punkt na liście życzeń można było wykreślić emotka
bruce 0

isiulka

Cytuj wiadomość#6619871 sobota, 13 lipiec 2019, 17:49:37
nikos napisał(a):

bruce napisał(a):

superloser napisał(a):

U mnie takim powodem byłaby satysfakcja, że nareszcie go wygrałam (a - jak dotąd - nie umiem emotka ), bo istotnie prezentuje się na fotkach reklamowych bardzo ładnie.  emotka

Rozumiem Cię doskonale emotka
Zabrzmi to zabawnie, ale dla mnie to była sprawa honoru emotka  ilekroć razy nie próbowałam w kreatywnych, to nie udawało się, a w loteriach zawsze pudło. Aż w końcu w konkursie Lays i Pepsi w DC się udało emotka  Mnie ta nagroda bardzo ucieszyła emotka Kolejny punkt na liście życzeń można było wykreślić emotka

Ja lubię ten aparat, kiedyś nie było super dobrych aparatów a mimo to w każdym domu jest album/ karton ze zdjęciami, do którego chętnie się zagłada. Teraz każdy kupuje coraz lepszy sprzęt aby zdjęcia były dobre jakościowo ( sama tez takie mam) ale pozatym ze raz je zobaczyłam na komputerze to nigdy więcej nie zaglądnęłam do tego folderu. 
Insraxem Robię zdjęcia dla siebie, wiem co na nich jest (inni niekoniecznie bo jakość nie jest najlepsza), utrwalam sobie fajne dla mnie chwile i wklejam do ręcznie zrobionego albumu- przeglądamy go przynajmniej 2 razy w roku emotka
nikos 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6619877 sobota, 13 lipiec 2019, 18:07:10
szukam osoby która "pożyczy" mi trochę kodów żywiec. po weekendzie będę miała dużo i wtedy oddam

edit dziękuję @rkvi i @[email protected]
za pomoc emotka

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6619888 sobota, 13 lipiec 2019, 18:40:29
agakaz2 napisał(a):

szukam osoby która "pożyczy" mi trochę kodów żywiec. po weekendzie będę miała dużo i wtedy oddam

10 ci mogę pożyczyć jeśli Cię to urządza.

masza

Cytuj wiadomość#6619925 sobota, 13 lipiec 2019, 21:57:46
Działa Wam wp poczta?
0 0

karkocka

Cytuj wiadomość#6619926 sobota, 13 lipiec 2019, 21:58:30
masza napisał(a):

Działa Wam wp poczta?

działa
masza 0

masza

Cytuj wiadomość#6619927 sobota, 13 lipiec 2019, 22:00:20
karkocka napisał(a):

masza napisał(a):

Działa Wam wp poczta?

działa

dziękuję - to sprobuje z innej przegladarki emotka
0 0

masza

Cytuj wiadomość#6619957 niedziela, 14 lipiec 2019, 00:04:55
Czy ktoś wysyłał  coś z OLX za granicę? Np. do Anglii? Jest jakieś ryzyko?Jak ktoś dokona przedpłaty?
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6619961 niedziela, 14 lipiec 2019, 00:36:01
masza napisał(a):

Czy ktoś wysyłał  coś z OLX za granicę? Np. do Anglii? Jest jakieś ryzyko?Jak ktoś dokona przedpłaty?

Jeśli ktoś chce kupić jakiś drogi sprzęt i obiecuje wysłać potwierdzenie z banku to oszust... Poczekaj aż kasa znajdzie się na Twoim koncie... Ostatnio były takie przekręty z PS4... 

pawelkoo

Cytuj wiadomość#6620018 niedziela, 14 lipiec 2019, 12:31:14
mariolakal napisał(a):

masza napisał(a):

Jeśli ktoś chce kupić jakiś drogi sprzęt i obiecuje wysłać potwierdzenie z banku to oszust... Poczekaj aż kasa znajdzie się na Twoim koncie... Ostatnio były takie przekręty z PS4... 

Dokładnie, bardzo możliwe że to jakiś oszust. Wysyłają podrobione potwierdzenia przelewów.
Widziałem nawet ostatnio film na ten temat: link
Tak jak wyżej radziłbym poczekać na pieniądze na koncie.

masza

Cytuj wiadomość#6620020 niedziela, 14 lipiec 2019, 12:34:45
[quote=

pawelkoo napisał(a):

mariolakal napisał(a):

masza napisał(a):

mariolakal napisał(a):

masza napisał(a):

masza] Czy ktoś wysyłał  coś z OLX za granicę? Np. do Anglii? Jest jakieś ryzyko?Jak ktoś dokona przedpłaty?

0 0

carissma

Cytuj wiadomość#6620027 niedziela, 14 lipiec 2019, 13:29:12
superloser napisał(a):

Ile Lech 0% kosztuje w Mila?

smakowy za 4pak w puszce 16,36

zabcia0410

Cytuj wiadomość#6620038 niedziela, 14 lipiec 2019, 14:20:25
szukam pomocy w actimelu i pp
0 0

FBgrazyna15

Cytuj wiadomość#6620061 niedziela, 14 lipiec 2019, 16:22:06
Szukam konkursu gdzie trzeba kupić tabletki do zmywania. Z góry dziękuję
0 0

pini

Cytuj wiadomość#6620104 niedziela, 14 lipiec 2019, 21:01:24
Szukam info jakie dane podawało się w konkursie Cillit Bang, w formularzu, bo chyba takowy był?  emotka  oprócz nr. tel...
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6620105 niedziela, 14 lipiec 2019, 21:02:22
pini napisał(a):

Szukam info jakie dane podawało się w konkursie Cillit Bang, w formularzu, bo chyba takowy był?  emotka  oprócz nr. tel...

A to nie był konkurs stricte esemesowy? Raczej żadnego formularza nie było emotka
pini 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6620106 niedziela, 14 lipiec 2019, 21:08:18
edzia21 napisał(a):

pini napisał(a):

A to nie był konkurs stricte esemesowy? Raczej żadnego formularza nie było emotka

tak SMSowy, nie było nic podawane tylko Prefix i numer paragonu emotka
pini 0