Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

reniii

Cytuj wiadomość#6624404 sobota, 27 lipiec 2019, 22:24:15
edzia21 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Czy dostajecie zwrotki wysylane z Orange na dowolne konkursy z prefixem 4321?

Nie.....

No to zajebongo. Ciekawe czy te eski w ogole dochodza do docelowego miejsca i jedynie nie ma zwrotki, czy w ogole nie dochodza.

To zależy od konkursu, ponieważ na niektóre z nich zwrotki przychodziły a na inne niestety nie np. w Loterii "Nestle — Wygrywaj nagrody ze świata przyrody" zwrotek niestety nie było. I nie wiadomo czy się doszły czy nie, bo nic nie wygrałam w tej loterii.
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6624409 sobota, 27 lipiec 2019, 22:49:37
reniii napisał(a):

edzia21 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Nie.....

No to zajebongo. Ciekawe czy te eski w ogole dochodza do docelowego miejsca i jedynie nie ma zwrotki, czy w ogole nie dochodza.

To zależy od konkursu, ponieważ na niektóre z nich zwrotki przychodziły a na inne niestety nie np. w Loterii "Nestle — Wygrywaj nagrody ze świata przyrody" zwrotek niestety nie było. I nie wiadomo czy się doszły czy nie, bo nic nie wygrałam w tej loterii.

Akurat piszę o konkursach na które zwrotki były do piątku włącznie, a dzisiaj zwrotek nie ma...i dotyczy to tylko ORANGE, bo korzystając z innych sieci zwrotki normalnie dochodzą.
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6624445 niedziela, 28 lipiec 2019, 11:25:46
Który to jest kod pargonu ?  -konkurs Monster Biedronka .
To jest ten pod sumą -przed słowem # kasa?
0 0

azaflora

Cytuj wiadomość#6624455 niedziela, 28 lipiec 2019, 12:35:31
kerocna napisał(a):

Czy karty pre paid można jakoś doładować?

Te wygrane w konkursach? Pytałam, trzeba się dogadać z organizatorem i tylko za jego zgodą, czyli - nic z tego.

FBkasia13

Cytuj wiadomość#6624468 niedziela, 28 lipiec 2019, 13:55:35
bridget napisał(a):

czy sa teraz jakies konkursy z woda do picia musze uzupełnic zapas? a nie sledze  ostatnio konkursów, wiec moze sie skusze?:)

Piwniczanka cowcinarodzina.pl

aerdna

Cytuj wiadomość#6624486 niedziela, 28 lipiec 2019, 15:44:31
edzia21 napisał(a):

reniii napisał(a):

edzia21 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Nie.....

Akurat piszę o konkursach na które zwrotki były do piątku włącznie, a dzisiaj zwrotek nie ma...i dotyczy to tylko ORANGE, bo korzystając z innych sieci zwrotki normalnie dochodzą.

Dzisiaj również nie ma zwrotek ? Czy tylko u mnie... emotka
0 0

FBkasia13

Cytuj wiadomość#6624497 niedziela, 28 lipiec 2019, 16:31:49
aerdna napisał(a):

edzia21 napisał(a):

reniii napisał(a):

edzia21 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Nie.....

0 0

malgol

Cytuj wiadomość#6624498 niedziela, 28 lipiec 2019, 16:46:58
aerdna napisał(a):

edzia21 napisał(a):

reniii napisał(a):

edzia21 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Nie.....

u mnie też nie ma zwrotek
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6624521 niedziela, 28 lipiec 2019, 20:32:31
Ktoś wie jak jest z gwarancją słuchawek JBL ze skyr?
0 0

amastowa

Cytuj wiadomość#6624547 niedziela, 28 lipiec 2019, 22:07:45
potrzebuję wysłać rower ( nowy w kartonie), może jest osoba, która ma doświadczenie i doradzi jak i u kogo najkorzystniej to zrobić emotka
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6624572 poniedziałek, 29 lipiec 2019, 00:47:46
amastowa napisał(a):

potrzebuję wysłać rower ( nowy w kartonie), może jest osoba, która ma doświadczenie i doradzi jak i u kogo najkorzystniej to zrobić emotka

Wymiary i waga
0 0

iszhara

Cytuj wiadomość#6624583 poniedziałek, 29 lipiec 2019, 07:52:26
Czy na kasie samoobsługowej w Tesco lub Carrefourze mogę zapłacić kilkakrotnie kartami płatniczymi? Mam kilka kart na których są drobne środki i chciałabym wyczyścić je do końca. emotka  
0 0

amastowa

Cytuj wiadomość#6624594 poniedziałek, 29 lipiec 2019, 08:58:21
visserarthur napisał(a):

amastowa napisał(a):

Wymiary i waga

waga 21kg
wymiary: 30x114x197cm
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6624598 poniedziałek, 29 lipiec 2019, 09:02:12
iszhara napisał(a):

Czy na kasie samoobsługowej w Tesco lub Carrefourze mogę zapłacić kilkakrotnie kartami płatniczymi? Mam kilka kart na których są drobne środki i chciałabym wyczyścić je do końca. emotka  

Można, jak akurat nie ma awarii terminala. U nas w Tesco często jest info że płatność gotówką, bo awaria terminala. 
0 0

halliday

Cytuj wiadomość#6624657 poniedziałek, 29 lipiec 2019, 10:55:03
pioge7 napisał(a):

iszhara napisał(a):

Można, jak akurat nie ma awarii terminala. U nas w Tesco często jest info że płatność gotówką, bo awaria terminala. 

a jak? u mnie nie ma opcji do wpisania kwoty jaką mają pobrać z karty.
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6624669 poniedziałek, 29 lipiec 2019, 11:45:47
halliday napisał(a):

pioge7 napisał(a):

iszhara napisał(a):

a jak? u mnie nie ma opcji do wpisania kwoty jaką mają pobrać z karty.

Oj to tak to musisz już z kasjerką rozmawiać 
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6624712 poniedziałek, 29 lipiec 2019, 13:35:39
iszhara napisał(a):

U mnie w Carrefour na pewno można to zrobić na zwykłej kasie- podajesz kasjerce ile ma ściągnąć z danej karty i tak kilka razy.
Ps: Jeśli na którejś karcie masz mniej niż złotówkę, to wyskakuje, że od złotówki, ale wystarczy, że kasjerka odpowiednim przyciskiem anuluje ten komunikat i można nawet grosz zapłacić.

moskala22

Cytuj wiadomość#6624748 poniedziałek, 29 lipiec 2019, 14:32:17
 Jak wypłacić kasę z familijnych. Mam kod czek, kod pin - co wpisuje najpierw? Czy to jest obojętne w jakim bankomacie? 
0 0

stefania7

Cytuj wiadomość#6624757 poniedziałek, 29 lipiec 2019, 14:44:37
moskala22 napisał(a):

Jak wypłacić kasę z familijnych. Mam kod czek, kod pin - co wpisuje najpierw? Czy to jest obojętne w jakim bankomacie? 

ja wypłacałam w euronecie - wybierasz opcję wypłata Blikiem i później postępujesz wg wskazówek na ekranie bankomatu - tam jest podana kolejność wpisywania

moskala22

Cytuj wiadomość#6624762 poniedziałek, 29 lipiec 2019, 14:54:20
Dziękuje za pomoc  emotka
0 0