Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6649779 piątek, 18 październik 2019, 15:14:40
malenka89 napisał(a):

Szukam z czego najbardziej się cieszycie będąc na jakiś targach, gdzie wręczają gratisy? Smyczki, jakieś magnesy, czapeczki, kubeczki? Będę zamawiać dla wujka, który ma firmę budowlaną i zastanawiam się co wybrać, chciałam coś z takich lepszych kubeczków  http://regalo.pl/kategoria-produktu/do-picia/kubki-ceramiczne/  ? I do tego wiadomo jakieś mniejsze rzeczy typu długopisy i smyczki.

Ja kiedyś z Tauron dostałam takie coś kształtem i wielkością przypominające kartę płatniczą i w tym jest wbudowany taki cieniutki pendrive. Ojca mojego wspólniczka kiedyś musiała pojechać na umowę poza biuro i potrzebowała pendrive. Gdy jej zaproponowałam, aby wzięła tenże pendrive, to się mnie spytała, czy to w ogóle zadziała emotka  Działało. Ostatnio w kolekturze lotto dostałam ściereczkę do wycierania okularów, innym razem etui na patrzałki.Innym razem w kolekturze pan mi dał mały notesik z maleńkim długopisem.
0 0

Agnes

Cytuj wiadomość#6649781 piątek, 18 październik 2019, 15:23:50
malenka89 napisał(a):

Szukam z czego najbardziej się cieszycie będąc na jakiś targach, gdzie wręczają gratisy? Smyczki, jakieś magnesy, czapeczki, kubeczki? Będę zamawiać dla wujka, który ma firmę budowlaną i zastanawiam się co wybrać, chciałam coś z takich lepszych kubeczków  http://regalo.pl/kategoria-produktu/do-picia/kubki-ceramiczne/  ? I do tego wiadomo jakieś mniejsze rzeczy typu długopisy i smyczki.

ja to lubie torby eko jakies bawełniane mogą byc z napisem
ale tez mam kilka fajnych pendrive z targów
jeśli to targi budowlane to moze gdzies mozna zamówic w kształcie np cegły?
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6649784 piątek, 18 październik 2019, 15:29:31
Agnes napisał(a):

rufus napisał(a):

Agnes napisał(a):

słuchajcie szukam odpowiedzi
w konku VELVET mam podac kwotę zakupionego promocyjnego produktu a nie całych zakupów? dobrze rozumiem????

Ja rozumiem ze cala kwote z paragonu.

no ja mam wątpliwosci ponieważ jest napisane kwotę z paragonu a nie kwotę paragonu

ale jest napisane CAŁOŚCIOWĄ, przez to rozumiem ze ze wszystkich produktow.

bruce

Cytuj wiadomość#6649785 piątek, 18 październik 2019, 15:31:28
rufus napisał(a):

Agnes napisał(a):

rufus napisał(a):

Agnes napisał(a):

w konku VELVET mam podac kwotę zakupionego promocyjnego produktu a nie całych zakupów? dobrze rozumiem????

no ja mam wątpliwosci ponieważ jest napisane kwotę z paragonu a nie kwotę paragonu

Ja też tak rozumiem, ale teraz - kiedy tak czytam Waszą dyskusję - mam wątpliwości... Fajnie, jak się jeszcze okaże, że zabuliłam za tak drogie produkty, a źle paragony nadałam...  emotka
0 0

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6649787 piątek, 18 październik 2019, 15:33:57
bruce napisał(a):

rufus napisał(a):

Agnes napisał(a):

rufus napisał(a):

Agnes napisał(a):

Ja też tak rozumiem, ale teraz - kiedy tak czytam Waszą dyskusję - mam wątpliwości... Fajnie, jak się jeszcze okaże, że zabuliłam za tak drogie produkty, a źle paragony nadałam...  emotka

Mi się wydaje, że chodzi o kwotę całego paragonu. Przecież we wcześniejszej loterii też tak było.
bruce 0

as32572

Cytuj wiadomość#6649789 piątek, 18 październik 2019, 15:36:17
agniehaha89 napisał(a):

bruce napisał(a):

rufus napisał(a):

Agnes napisał(a):

rufus napisał(a):

Agnes napisał(a):

Mi się wydaje, że chodzi o kwotę całego paragonu. Przecież we wcześniejszej loterii też tak było.

Przy którejś z poprzednich loterii potwierdzili, że chodzi o całą kwotę paragonu.

bruce

Cytuj wiadomość#6649790 piątek, 18 październik 2019, 15:38:30
superloser napisał(a):

U Grzegrzółka jest suma za całe zakupy na paragonie a nie wylącznie produktu.
Mniejsza szansa na dubla paragonu o tym samym numerze.

emotka  To samo napisać miałam, choć zawsze lepiej by było, gdyby na końcu regulaminu zamieścili przykładowy paragon z wymaganymi danymi. 

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6649791 piątek, 18 październik 2019, 15:38:53
Czy karta z biedronki mozna placic wielokrotnie (tak jak Kaufland) czy jesli jest doladowana za 100 zł zakupy musza byc na te lub wyzsza kwote (wtedy doplata)?
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6649811 piątek, 18 październik 2019, 16:36:08
rufus napisał(a):

Agnes napisał(a):

Ja wpisuję całą kwotę, ale jeszcze nic nie wygrałam emotka
0 0

edi999a

Cytuj wiadomość#6649817 piątek, 18 październik 2019, 17:23:14
Szukam ciekawych, fajnych stron, gdzie dzieci z początkowych klas podstawówki  mogłyby podszkolić angielski.
Stron darmowych, bo tych z płatnym dostępem widzę wiele.
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6649818 piątek, 18 październik 2019, 17:27:19
tereniagno napisał(a):

rufus napisał(a):

Agnes napisał(a):

Ja wpisuję całą kwotę, ale jeszcze nic nie wygrałam emotka

Nie jesteś sama. emotka
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6649832 piątek, 18 październik 2019, 18:03:34
edi999a napisał(a):

Szukam ciekawych, fajnych stron, gdzie dzieci z początkowych klas podstawówki  mogłyby podszkolić angielski.

ale gramatykę czy słownictwo czy wymowę?
bo jeśli to ostatnie to ja bym jeszcze postawiła na bajki i piosenki... moja córka słycha super Simple song i angielski (nie)stety ogarnia lepiej niż rosyjski, który słyszy od urodzenia codziennie w domu. czytać jeszcze nie umie, więc napisy są zbędne, ale i tak uważam że można się z nich więcej nauczyć niż z suchych zadań.
0 0

nikos

Cytuj wiadomość#6649866 piątek, 18 październik 2019, 20:43:54
madzia1-s napisał(a):

Czy karta z biedronki mozna placic wielokrotnie (tak jak Kaufland) czy jesli jest doladowana za 100 zł zakupy musza byc na te lub wyzsza kwote (wtedy doplata)?

Tak, możesz płacić do wyczerpania środków na koncie. Jeśli ich  w końcu braknie, dopłacasz różnicę.
0 0

sylzab2294

Cytuj wiadomość#6649869 piątek, 18 październik 2019, 20:51:28
dwaburekoty napisał(a):

edi999a napisał(a):

ale gramatykę czy słownictwo czy wymowę?
bo jeśli to ostatnie to ja bym jeszcze postawiła na bajki i piosenki... moja córka słycha super Simple song i angielski (nie)stety ogarnia lepiej niż rosyjski, który słyszy od urodzenia codziennie w domu. czytać jeszcze nie umie, więc napisy są zbędne, ale i tak uważam że można się z nich więcej nauczyć niż z suchych zadań.

Simple Song poleca również moja znajoma, która uczy w szkole językowej emotka
0 0

scofield

Cytuj wiadomość#6650067 niedziela, 20 październik 2019, 13:57:19
szukam osob które realizowały już  bon z Garage...  Czy można wybrać krótkie trampki ? Jak z personalizacja ? Były jakieś problemy? emotka
0 0

estrelitta

Cytuj wiadomość#6650069 niedziela, 20 październik 2019, 13:59:38
scofield napisał(a):

szukam osob które realizowały już  bon z Garage...  Czy można wybrać krótkie trampki ? Jak z personalizacja ? Były jakieś problemy? emotka

Byłam wczoraj w Złotych Tarasach. Można personalizowac tylko białe i wysokie. 

krseta

Cytuj wiadomość#6650072 niedziela, 20 październik 2019, 14:04:33
estrelitta napisał(a):

scofield napisał(a):

a czy rozmiar zostaje taki jak sie zaznaczalo? maja to jakos w bazie?
0 0

estrelitta

Cytuj wiadomość#6650075 niedziela, 20 październik 2019, 14:21:51
krseta napisał(a):

estrelitta napisał(a):

scofield napisał(a):

a czy rozmiar zostaje taki jak sie zaznaczalo? maja to jakos w bazie?

Nie, można wybrać dowolny 
krseta 0

krseta

Cytuj wiadomość#6650076 niedziela, 20 październik 2019, 14:41:52
To poproszę jeszcze o pomoc osoby, które wybierały opcje nadruku.
Jak dostarczaliście plik? Jest jakaś strona do tego od producenta?
znalazłem coś takiego tylko http://blog.eastend.pl/custom/
dzieki!
0 0

Miła26

Cytuj wiadomość#6650110 niedziela, 20 październik 2019, 18:44:54
Do kiedy trwał konkurs „TRENUJ Z 4MOVE”?czy był przedłużony?
0 0