Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

tereniagno

Cytuj wiadomość#6661062 wtorek, 26 listopad 2019, 14:26:18
[quote=

kreo42] Działa wam dzis konkurs tyskie biedronka?

Na żadnej przeglądarce nie działa u mnie emotka
0 0

kreo42

Cytuj wiadomość#6661066 wtorek, 26 listopad 2019, 14:27:27
tereniagno napisał(a):

[quote=

kreo42 napisał(a):

Działa wam dzis konkurs tyskie biedronka?

kreo42] Działa wam dzis konkurs tyskie biedronka?

Na żadnej przeglądarce nie działa u mnie emotka
własnie u mnie tez nic, ani 3 przegladarki, ani tel
mirage 0

nikos

Cytuj wiadomość#6661068 wtorek, 26 listopad 2019, 14:40:19
cleo25 napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Szukam zmywarki, wąskiej 45cm. Widzę, że jeszcze kilka dni trwa konkurs Boscha. Byłam w dwóch sklepach, aby się im lepiej przyjrzeć i w obydwu sprzedawcy odradzali mi tą firmę. 
Czy ktoś z was ma może zmywarkę Bosch i może coś podpowiedzieć?

moja córka ma już 9 lat i nie narzeka

Dziękuję. Właśnie mówili, że kiedyś robili bardzo solidne, a teraz co raz słabiej. 

Wiesia30 zmywarki sprzed ok 10 lat Bosch są świetne. Ja miałam w poprzednim mieszkaniu Bosch (obecnie używają ją nadal wynajmujący) I żałuję,że jej że sobą nie zabrałam tylko kupiłam nową.

Cleo25 moja obecna Bosch ma 3 lata. Kupiłam z wszystkimi bajerami, eko... Kit jakich mało. Jedyne co to wydałam dużo więcej kasy niż tańsza opcja. A eko powiedział mi serwisant, że nie mam co liczyć, że na tym programie szklanki po herbacie domyje. Owszem na najwyższym programie plus dobre kapsułki daje radę. Ale nie o to chodziło kiedy kupowałam ten model. Osobiście odradzam.
cleo25 0

ace

Cytuj wiadomość#6661078 wtorek, 26 listopad 2019, 14:48:20
nikos napisał(a):

cleo25 napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Szukam zmywarki, wąskiej 45cm. Widzę, że jeszcze kilka dni trwa konkurs Boscha. Byłam w dwóch sklepach, aby się im lepiej przyjrzeć i w obydwu sprzedawcy odradzali mi tą firmę. 

Dziękuję. Właśnie mówili, że kiedyś robili bardzo solidne, a teraz co raz słabiej. 

Wiesia30 zmywarki sprzed ok 10 lat Bosch są świetne. Ja miałam w poprzednim mieszkaniu Bosch (obecnie używają ją nadal wynajmujący) I żałuję,że jej że sobą nie zabrałam tylko kupiłam nową.

Cleo25 moja obecna Bosch ma 3 lata. Kupiłam z wszystkimi bajerami, eko... Kit jakich mało. Jedyne co to wydałam dużo więcej kasy niż tańsza opcja. A eko powiedział mi serwisant, że nie mam co liczyć, że na tym programie szklanki po herbacie domyje. Owszem na najwyższym programie plus dobre kapsułki daje radę. Ale nie o to chodziło kiedy kupowałam ten model. Osobiście odradzam.

Ja od chyba 8 lat mam Electroluxa i sprawdza sie super. A program Eco niczym nie rozni sie od pozostalych (no tylko dlugoscia) i  mi osad z herbaty domywa emotka . Moja mama ma Boscha, ale od dwoch miesiecy dopiero wiec nie ma za duzo do powiedzenia. Na razie jest ok emotka
cleo25 0

kalka

Cytuj wiadomość#6661234 wtorek, 26 listopad 2019, 20:06:13
Szukam kodów do Heliosa ważnych do dzisiaj, potrzebuję na dziś na g.21  dwie lub trzy sztuki emotka  
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6661235 wtorek, 26 listopad 2019, 20:09:32
ace napisał(a):

nikos napisał(a):

cleo25 napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

cleo25 napisał(a):

Ja od chyba 8 lat mam Electroluxa i sprawdza sie super. A program Eco niczym nie rozni sie od pozostalych (no tylko dlugoscia) i  mi osad z herbaty domywa emotka . Moja mama ma Boscha, ale od dwoch miesiecy dopiero wiec nie ma za duzo do powiedzenia. Na razie jest ok emotka

my mamy z boscha 4 letnią. Używamy ją kilka razy w miesiącu. Super zmywa, (odpukać) nie psuje się...także osobiście polecam emotka

estrelitta

Cytuj wiadomość#6661238 wtorek, 26 listopad 2019, 20:20:40
pioge7 napisał(a):

ace napisał(a):

nikos napisał(a):

cleo25 napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

cleo25 napisał(a):

my mamy z boscha 4 letnią. Używamy ją kilka razy w miesiącu. Super zmywa, (odpukać) nie psuje się...także osobiście polecam emotka

Ja polecam Boscha. Mam od pięciu lat. Zmywa codziennie lub dwa razy dziennie. Oczywiście jak o każdy sprzęt trzeba o nią dbać - regularnie czyścić to posłuży jeszcze dłużej. 

edzia21

Cytuj wiadomość#6661244 wtorek, 26 listopad 2019, 20:39:15
Przyłączam się do opinii estrelitty - u mnie BOSCH śmiga bez problemu już 6 lat.

onlyrybka

Cytuj wiadomość#6661263 wtorek, 26 listopad 2019, 21:44:31
cudaczek121 napisał(a):

Orientuje się ktoś, jakiego dnia teraz wypłacają zasiłek pielęgnacyjny- ten od listopada 2019 co miał być 215 złotych? Zawsze miałam już 25 kasę na koncie, najdalej do 26 do 12-tej, a teraz nic.Do GOPS u mnie nie mogę się dodzwonić,ech.

Dostaliśmy  już dla córci za listopad 215,84 zł.  Podwyżka nie duża, ale zawsze jakaś pomoc w leczeniu.
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6661281 wtorek, 26 listopad 2019, 22:49:46
edzia21 napisał(a):

Przyłączam się do opinii estrelitty - u mnie BOSCH śmiga bez problemu już 6 lat.

Bosch miałam 10 lat teraz od roku Electrolux i obie firmy godne polecenia - choć Electrolux łatwiejszy w obsłudze emotka
0 0

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6661282 wtorek, 26 listopad 2019, 22:55:30
pioge7 napisał(a):

serio? kilka razy w miesiącu - u mnie to standard 2 na dzień  emotka
0 0

1mariusz

Cytuj wiadomość#6661283 wtorek, 26 listopad 2019, 23:01:44
wiesia30 napisał(a):

cleo25 napisał(a):

mam też już ładnych parę lat i jestem b. zadowolona!!(tfu tfu-żeby nie zapeszyć!!)

pioge7

Cytuj wiadomość#6661302 środa, 27 listopad 2019, 05:42:53
mama-l-k-m napisał(a):

pioge7 napisał(a):

No tak emotka
u nas w domu mieszkają 4 osoby, babcia, rodzice i ja.
każdy śniadania je o rożnych porach, obiad wspólny i kolacja o różnych porach.
na śniadanie i kolacja to idzie talerz i szklanka. A wtedy każdy zmywa po sobie. Na obiad też nie idzie dużo garów. Wiec by sie zmywarka nie zapełniła. A moja babcia nie wierzy „tym technologią” jak to określiła i myje jak jeszcze nie zje dobrze emotka
zmywarka idzie przeważnie w weekend, bo przyjeżdża rodzeństwo z rodzinami to wtedy nawet jest za mała zmywarka żeby pomieścić wszystkie naczynia emotka  a mnie też nie ma prawie w domu całymi dniami bo w robocie siedzę także moje garnki też odpadają emotka    

aneta19790411

Cytuj wiadomość#6661305 środa, 27 listopad 2019, 06:28:46
cleo25 napisał(a):

Miałam Boscha 11 lat i teraz kupiłam Boscha. Ja mam 60-tki co prawda. Dla mnie super.
A z polecaniem w sklepie - kiedyś było tak, że sprzedawcy od konkretnej firmy mieli różne prowizje - jak kupowaliśmy kilka sprzętów do domu to nam polecali te z największą prowizją dla nich - a to wiem od koleżanki, która pracowała w sklepie z AGD.
Sprzedawca sprzedawcą, warto popytać użytkowników interesujących Cię modeli.

onlyrybka

Cytuj wiadomość#6661315 środa, 27 listopad 2019, 07:47:26
mama-l-k-m napisał(a):

pioge7 napisał(a):

U nas zmywarka Bosch, niestety ta mniejsza 45 cm (teraz bym kupiła większą). Działa od 11 lat, leci conajmniej 2 cykle dziennie. Działa, domywa pięknie, zepsuć się nie chce.

mama-l-k-m

Cytuj wiadomość#6661339 środa, 27 listopad 2019, 08:43:46
onlyrybka napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

pioge7 napisał(a):

U nas zmywarka Bosch, niestety ta mniejsza 45 cm (teraz bym kupiła większą). Działa od 11 lat, leci conajmniej 2 cykle dziennie. Działa, domywa pięknie, zepsuć się nie chce.

my mieliśmy 10 lat 60cm i dopiero po 9 latach zaczęła nam szwankować ale to bardziej wina częstego otwierania i zamykania ponieważ nie łapała - włączałam a ona nie czuła że drzwi są zamknięte i musiałam krzesło podstawiać - czasami krzesło się ruszyło i przestawała myć emotka  ale patrząc na to jak dużo używamy dała radę emotka
cleo25 0

picola

Cytuj wiadomość#6661573 środa, 27 listopad 2019, 14:58:15
Szukam info, co z tymi iphonami z konkursu Orange. 21.11 dostałam smsa, że paczka dotrze w następnym dniu. I od tamtej pory cisza. Czy ktoś dostał nagrodę z tego konkursu?
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6661592 środa, 27 listopad 2019, 15:41:10
picola napisał(a):

Szukam info, co z tymi iphonami z konkursu Orange. 21.11 dostałam smsa, że paczka dotrze w następnym dniu. I od tamtej pory cisza. Czy ktoś dostał nagrodę z tego konkursu?

Nie, mam dokładnie to samo.
picola 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6661595 środa, 27 listopad 2019, 15:42:31
Szukam info, czy Fortis w tym tygodniu wysyłał jakieś kody na kawę do COSTY?
0 0

olunka

Cytuj wiadomość#6661597 środa, 27 listopad 2019, 15:46:25
edzia21 napisał(a):

Szukam info, czy Fortis w tym tygodniu wysyłał jakieś kody na kawę do COSTY?

tak, wczoraj dostałam
0 0