Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

|< << < 2001 2002 2003 2004 2005 20062007 2008 2009 2010 2011 > >> >|

nikos

Cytuj wiadomość#6649731 piątek, 18 październik 2019, 13:03:02
malenka89 napisał(a):

Szukam z czego najbardziej się cieszycie będąc na jakiś targach, gdzie wręczają gratisy? Smyczki, jakieś magnesy, czapeczki, kubeczki? Będę zamawiać dla wujka, który ma firmę budowlaną i zastanawiam się co wybrać, chciałam coś z takich lepszych kubeczków  http://regalo.pl/kategoria-produktu/do-picia/kubki-ceramiczne/  ? I do tego wiadomo jakieś mniejsze rzeczy typu długopisy i smyczki.

Wszystko kwestia budżetu i czy chcecie gdzieś dotrzeć tymi gadżetami, czy po prostu odhaczyć. Często wracałam z konferencji, szkoleń  (branża IT) z zestawem smyczy, długopisów, jakiś wszelkiej maści "gadżetów" (czyt. badziewi), o których nie wiadomo, co poeta miał na myśli i tylko zaśmiecają Ziemię. Może lepiej postawić na coś konkretnego, co nie wyląduje w koszu od razu, jeśli coś tańszego to faktycznie ładny kubek z dyskretnym logo, fajna płócienna torba, lub tak jak pisze Kreatia pendrive z logo lub powerbank. To już nie są duże koszty, a na pewno ktoś wykorzysta nie raz i będzie stałą reklamą. 
mia, joan, bruce 0

androm

Cytuj wiadomość#6649739 piątek, 18 październik 2019, 13:14:55
nikos napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Szukam z czego najbardziej się cieszycie będąc na jakiś targach, gdzie wręczają gratisy? Smyczki, jakieś magnesy, czapeczki, kubeczki? Będę zamawiać dla wujka, który ma firmę budowlaną i zastanawiam się co wybrać, chciałam coś z takich lepszych kubeczków  http://regalo.pl/kategoria-produktu/do-picia/kubki-ceramiczne/  ? I do tego wiadomo jakieś mniejsze rzeczy typu długopisy i smyczki.

ja nie chciałabym żadnego badziewia typu smyczki, od razu do kosza z nimi
kubki też mam ładne i nie chcę jakiegoś przypadkowego
notes mógłby być, ale bez nachalnego logo
joan 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6649741 piątek, 18 październik 2019, 13:19:16
androm napisał(a):

nikos napisał(a):

malenka89 napisał(a):

ja nie chciałabym żadnego badziewia typu smyczki, od razu do kosza z nimi
kubki też mam ładne i nie chcę jakiegoś przypadkowego
notes mógłby być, ale bez nachalnego logo

ja z tych "dzieciowych" XD - lubię puzzle małe lub odblaski. Zdecydowanie odmawiam smyczy.
mia, joan 0

joan

Cytuj wiadomość#6649742 piątek, 18 październik 2019, 13:19:38
malenka89 napisał(a):

Wg mnie wręczanie gadżetów wyprodukowanych w Chinach to obciach i januszowanie na maksa, pijarowo bardzo słabo. Kubki - jeśli już - kupiłabym np. z Porcelany Bogucice.

"Smyczki, jakieś magnesy, czapeczki, kubeczki" oraz "I do tego wiadomo jakieś mniejsze rzeczy typu długopisy i smyczki." -> zdecydowanie nie. I w konkursach czegoś takiego również unikam.

Co mnie cieszy? Przekąski regionalne (albo przynajmniej polskie), odblaski z fajnymi hasłami, ciekawe kolorowanki / połącz kropki / obrazki logiczne; generalnie raczej przedmioty, które można zjeść albo zużyć i skompostować emotka

asantesana

Cytuj wiadomość#6649745 piątek, 18 październik 2019, 13:24:56
malenka89 napisał(a):

Dla mnie lniane/płócienne siatki zakupowe zawsze w cenie i jeszcze po ulicy chodzi się z reklamą emotka  Zrobiłabym nadruk z domkiem, skoro to firma budowlana i ciekawe/zabawne hasło reklamowe.

gosiaczeq

Cytuj wiadomość#6649750 piątek, 18 październik 2019, 13:39:31
Dajcie hasło reklamowe na torbach " dom jest tam, gdzie wifi łączy się samo" emotka  

aneta19790411

Cytuj wiadomość#6649752 piątek, 18 październik 2019, 13:51:59
malenka89 napisał(a):

Ja unikam smyczy, kubków, czapeczek itp. Jeśli są to targi, na które jest wolny wstęp to może pojawić się wiele osób niepracujących itp. i one z takich rzeczy się cieszą i chętnie zabierają. Ale czy o to chodzi? Jeśli tak - to spoko.
Torby płócienne - TAK. Jak ktoś pisał - chodząca reklama później, pendrivy, power banki czy nawet jakiś notes, długopis.
A jeśli chodzi o to, by coś mieć dla potencjalnych kontrahentów to raczej idź w jakość, a nie ilość.
0 0

Agnes

Cytuj wiadomość#6649770 piątek, 18 październik 2019, 14:55:46
słuchajcie szukam odpowiedzi
w konku VELVET mam podac kwotę zakupionego promocyjnego produktu a nie całych zakupów? dobrze rozumiem????
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6649774 piątek, 18 październik 2019, 15:05:02
Agnes napisał(a):

w konku VELVET mam podac kwotę zakupionego promocyjnego produktu a nie całych zakupów? dobrze rozumiem????

Ja rozumiem ze cala kwote z paragonu.
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6649779 piątek, 18 październik 2019, 15:14:40
malenka89 napisał(a):

Ja kiedyś z Tauron dostałam takie coś kształtem i wielkością przypominające kartę płatniczą i w tym jest wbudowany taki cieniutki pendrive. Ojca mojego wspólniczka kiedyś musiała pojechać na umowę poza biuro i potrzebowała pendrive. Gdy jej zaproponowałam, aby wzięła tenże pendrive, to się mnie spytała, czy to w ogóle zadziała emotka  Działało. Ostatnio w kolekturze lotto dostałam ściereczkę do wycierania okularów, innym razem etui na patrzałki.Innym razem w kolekturze pan mi dał mały notesik z maleńkim długopisem.
0 0

Agnes

Cytuj wiadomość#6649781 piątek, 18 październik 2019, 15:23:50
malenka89 napisał(a):

ja to lubie torby eko jakies bawełniane mogą byc z napisem
ale tez mam kilka fajnych pendrive z targów
jeśli to targi budowlane to moze gdzies mozna zamówic w kształcie np cegły?
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6649784 piątek, 18 październik 2019, 15:29:31
Agnes napisał(a):

rufus napisał(a):

Agnes napisał(a):

no ja mam wątpliwosci ponieważ jest napisane kwotę z paragonu a nie kwotę paragonu

ale jest napisane CAŁOŚCIOWĄ, przez to rozumiem ze ze wszystkich produktow.

bruce

Cytuj wiadomość#6649785 piątek, 18 październik 2019, 15:31:28
rufus napisał(a):

Agnes napisał(a):

rufus napisał(a):

Agnes napisał(a):

no ja mam wątpliwosci ponieważ jest napisane kwotę z paragonu a nie kwotę paragonu

Ja też tak rozumiem, ale teraz - kiedy tak czytam Waszą dyskusję - mam wątpliwości... Fajnie, jak się jeszcze okaże, że zabuliłam za tak drogie produkty, a źle paragony nadałam...  emotka
0 0

agniehaha89

Cytuj wiadomość#6649787 piątek, 18 październik 2019, 15:33:57
bruce napisał(a):

rufus napisał(a):

Agnes napisał(a):

rufus napisał(a):

Agnes napisał(a):

Ja też tak rozumiem, ale teraz - kiedy tak czytam Waszą dyskusję - mam wątpliwości... Fajnie, jak się jeszcze okaże, że zabuliłam za tak drogie produkty, a źle paragony nadałam...  emotka

Mi się wydaje, że chodzi o kwotę całego paragonu. Przecież we wcześniejszej loterii też tak było.
bruce 0

as32572

Cytuj wiadomość#6649789 piątek, 18 październik 2019, 15:36:17
agniehaha89 napisał(a):

bruce napisał(a):

rufus napisał(a):

Agnes napisał(a):

rufus napisał(a):

Agnes napisał(a):

Mi się wydaje, że chodzi o kwotę całego paragonu. Przecież we wcześniejszej loterii też tak było.

Przy którejś z poprzednich loterii potwierdzili, że chodzi o całą kwotę paragonu.

bruce

Cytuj wiadomość#6649790 piątek, 18 październik 2019, 15:38:30
superloser napisał(a):

U Grzegrzółka jest suma za całe zakupy na paragonie a nie wylącznie produktu.
Mniejsza szansa na dubla paragonu o tym samym numerze.

emotka  To samo napisać miałam, choć zawsze lepiej by było, gdyby na końcu regulaminu zamieścili przykładowy paragon z wymaganymi danymi. 

madzia1-s

Cytuj wiadomość#6649791 piątek, 18 październik 2019, 15:38:53
Czy karta z biedronki mozna placic wielokrotnie (tak jak Kaufland) czy jesli jest doladowana za 100 zł zakupy musza byc na te lub wyzsza kwote (wtedy doplata)?
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6649811 piątek, 18 październik 2019, 16:36:08
rufus napisał(a):

Agnes napisał(a):

Ja wpisuję całą kwotę, ale jeszcze nic nie wygrałam emotka
0 0

edi999a

Cytuj wiadomość#6649817 piątek, 18 październik 2019, 17:23:14
Szukam ciekawych, fajnych stron, gdzie dzieci z początkowych klas podstawówki  mogłyby podszkolić angielski.
Stron darmowych, bo tych z płatnym dostępem widzę wiele.
0 0

rufus

Cytuj wiadomość#6649818 piątek, 18 październik 2019, 17:27:19
tereniagno napisał(a):

rufus napisał(a):

Agnes napisał(a):

Ja wpisuję całą kwotę, ale jeszcze nic nie wygrałam emotka

Nie jesteś sama. emotka
0 0
|< << < 2001 2002 2003 2004 2005 20062007 2008 2009 2010 2011 > >> >|