Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

bruce

Cytuj wiadomość#6667050 wtorek, 17 grudzień 2019, 16:24:57
Nowego budżetu w kaufie...  emotka
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6667058 wtorek, 17 grudzień 2019, 17:10:00
superloser napisał(a):

bruce napisał(a):

Był w nowej wersji.

emotka emotka  A ja - jak zwykle - przedwczorajsza...  emotka
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6667064 wtorek, 17 grudzień 2019, 17:35:14
superloser napisał(a):

bruce napisał(a):

superloser napisał(a):

bruce napisał(a):

Był w nowej wersji.

Ten, kup Head&Shoulders plus Gillette - wjazdy 2 razy droższy a pula nagród więcej niż połowe mniejsza.

emotka  Żeby nam skutecznie kieszenie przed świętami opróżnić.  emotka  Nie brałam udziału, na stary czekam.  emotka
0 0

magy2020

Cytuj wiadomość#6667093 wtorek, 17 grudzień 2019, 19:17:31
Czy ktoś czeka na Żołądkową z IV (przedostatniego etapu) ?
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6667107 wtorek, 17 grudzień 2019, 20:13:27
bruce napisał(a):

superloser napisał(a):

bruce napisał(a):

Był w nowej wersji.

H&s i Gillette, a teraz myślę,że zaczekamy do lutego-marca emotka
bruce 0

onlyrybka

Cytuj wiadomość#6667177 środa, 18 grudzień 2019, 08:38:21
Kto odbierał we Wrocławiu kawę w Costa Coffe? W której kawiarni?

Ja chciałam odebrać kawę w Costa Coffe na lotnisku i panie nie wiedziały gdzie wpisać kod. Na kasie tylko kod QR im przyjmuje, lub mogą wpisać same cyfry, a wygrane kody mają litery i cyfry. Dzwoniły do kierowniczki, a ona nic o takiej promocji nie wie. Wracam za tydzień do Polski i mam nadzieję, że skorzystam wtedy z kodów. Ktoś wie w które miejsce mają wpisać kody ? 
0 0

karkocka

Cytuj wiadomość#6667195 środa, 18 grudzień 2019, 10:03:01
onlyrybka napisał(a):

Ja chciałam odebrać kawę w Costa Coffe na lotnisku i panie nie wiedziały gdzie wpisać kod. Na kasie tylko kod QR im przyjmuje, lub mogą wpisać same cyfry, a wygrane kody mają litery i cyfry. Dzwoniły do kierowniczki, a ona nic o takiej promocji nie wie. Wracam za tydzień do Polski i mam nadzieję, że skorzystam wtedy z kodów. Ktoś wie w które miejsce mają wpisać kody ?

Powinny nabić kawę, a w miejsce płatności wpisać kod
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6667235 środa, 18 grudzień 2019, 12:00:16
tereniagno napisał(a):

bruce napisał(a):

superloser napisał(a):

bruce napisał(a):

Był w nowej wersji.

H&s i Gillette, a teraz myślę,że zaczekamy do lutego-marca emotka

Chyba masz rację. Sporą przerwę sobie zrobili w tym roku.  emotka
0 0

psotka

Cytuj wiadomość#6667266 środa, 18 grudzień 2019, 12:54:54
Szukam 2 chetnych osob ktore chca sie wybrac do cinema city na film serce do walki.

Mam 2 bilety wazne do 19.12 do cinema city. Oddam
0 0

ace

Cytuj wiadomość#6667270 środa, 18 grudzień 2019, 13:01:36
karkocka napisał(a):

onlyrybka napisał(a):

Jak kiedys kasjerka nie wiedziala jak odebrac nagrode to kierownik powiedzial jej cos takiego (juz po nabiciu kawy), ze ma wybrac odbierz nagrode i wklepac kod (ja oczywiscie nie widzialam co oni tam na tym monitorze mieli). Ale tez sie pytal czy ie mam tego kodu w postaci kodu QR (bo dla nich latwiej)
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6667297 środa, 18 grudzień 2019, 14:04:49
ace napisał(a):

karkocka napisał(a):

onlyrybka napisał(a):

Jak kiedys kasjerka nie wiedziala jak odebrac nagrode to kierownik powiedzial jej cos takiego (juz po nabiciu kawy), ze ma wybrac odbierz nagrode i wklepac kod (ja oczywiscie nie widzialam co oni tam na tym monitorze mieli). Ale tez sie pytal czy ie mam tego kodu w postaci kodu QR (bo dla nich latwiej)

Najwidoczniej grono konkursowiczów jest większe niż myślimy.  emotka

trampek,

Cytuj wiadomość#6667330 środa, 18 grudzień 2019, 15:02:14
Ja trochę nie na temat ale może ktoś się orientuje. Dzisiaj zamówiłam klocki na allegro i wzięłam zapłać ale coś w banku przy otrzymaniu SMS zaczęło się kręcić kolwczko i w koncu anulowala się ta płatność a ja nie wcisne łam dalej. Wzialam zapłać ponownie i pobralo mi 2 razy. Co teraz zwrócą mi sami czy muszę gdzieś pialsac. To praiwe 130zl emotka
bruce 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6667332 środa, 18 grudzień 2019, 15:03:53
Koleżanka szuka oczyszczacza powietrza może ,ktoś ma na sprzedaż?
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6667336 środa, 18 grudzień 2019, 15:05:21
onlyrybka napisał(a):

"ODBIERZ NAGRODĘ" --> wpisać kod ---> zatwierdzić i rabatuje cały napój
Na lotnisku nie byłam, ale zdążyłam już "wyedukować" ekipy COSTY na Bielanach, we Wroclavii i w Galerii Dominikańskiej.

bruce

Cytuj wiadomość#6667337 środa, 18 grudzień 2019, 15:08:18
@trampek, napisał(a):

Ja trochę nie na temat ale może ktoś się orientuje. Dzisiaj zamówiłam klocki na allegro i wzięłam zapłać ale coś w banku przy otrzymaniu SMS zaczęło się kręcić kolwczko i w koncu anulowala się ta płatność a ja nie wcisne łam dalej. Wzialam zapłać ponownie i pobralo mi 2 razy. Co teraz zwrócą mi sami czy muszę gdzieś pialsac. To praiwe 130zl emotka

Lepiej napisz do nich. Są coraz większe problemy z tymi płatnościami, ja czasem dostaję cztery powiadomienia o dokonaniu płatności za tę samą sprzedaż, a... w statusie nadal mam "rozpoczętą". 
0 0

trampek,

Cytuj wiadomość#6667340 środa, 18 grudzień 2019, 15:11:09
Pierwszy raz mi się tak zdarzyło zawsze jak miałam anulowana brałam zapłać ponownie i placilam normalnie. Czekam aż mi odp ale myślałam że może ktoś tutaj się oriwntuje
bruce 0

kate86

Cytuj wiadomość#6667407 środa, 18 grudzień 2019, 18:02:25
Szukam paragonu i kodu spod kapsla Tigera NFS z Żabki, może jakaś dobra dusza ma na sprzedaz?
0 0

estrelitta

Cytuj wiadomość#6667413 środa, 18 grudzień 2019, 18:20:55
Czy do JBL Bar ze Stokrotki jest dołączony protokół przekazania nagrody? Jak tak to gdzie go szukać? 
0 0

bethan

Cytuj wiadomość#6667414 środa, 18 grudzień 2019, 18:26:00
estrelitta napisał(a):

Czy do JBL Bar ze Stokrotki jest dołączony protokół przekazania nagrody? Jak tak to gdzie go szukać? 

Jest. Nawet paragon dali. Gdzie był - nie pamiętam, w pudle chyba.
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6667503 czwartek, 19 grudzień 2019, 00:04:57
A GoldenSubmarine co może wysyłać?
0 0