Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

margobb

Cytuj wiadomość#6667512 czwartek, 19 grudzień 2019, 06:26:17
bruce napisał(a):

A GoldenSubmarine co może wysyłać?

Może coś z jakiegoś testowanie Nivea? Wpisz w wyszukiwarkę "Golden" i zobaczysz w czym brałaś udział emotka
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6667513 czwartek, 19 grudzień 2019, 06:36:13
margobb napisał(a):

bruce napisał(a):

A GoldenSubmarine co może wysyłać?

Może coś z jakiegoś testowanie Nivea? Wpisz w wyszukiwarkę "Golden" i zobaczysz w czym brałaś udział emotka

Aaa... masz rację!  emotka emotka  Wpisywałam wczoraj wprawdzie, lecz nic nie przychodziło mi do głowy, co mogłam wygrać, ale - rzeczywiście - kilka tygodni temu Nivea wysłało mi ponaglający mail, abym napisała ocenę produktu testowanego, a ja zdumiona odpisałam, że niczego do tej pory nie otrzymałam, o niczym nie wiem i to chyba pomyłka; długo trwało przekazywanie mojego zapytania kolejnym działom, w końcu przeprosili za błąd, bo istotnie nie wysłali do mnie jeszcze jakiegoś kosmetyku do testu, na który jakimś cudem się załapałam.  emotka

Agnes

Cytuj wiadomość#6667522 czwartek, 19 grudzień 2019, 08:19:14
szukam odp
wpisałam na stronie smolar laureat z Michaszek znów dane i pokazał się komunikat ze moje dane sa juz w bazie i mam czekać na nagrodę
o co chodzi
to jak oni tą kasę chcą wysłać?
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6667524 czwartek, 19 grudzień 2019, 08:22:05
Co dzis dpd wozi mam 2 smsy ze idzie paczka z Warszawy?chyba karty z nestle 1 edycja kaufland
0 0

trampek,

Cytuj wiadomość#6667660 czwartek, 19 grudzień 2019, 15:00:15
Mam pytanie bo z allegro mi nie odp. Może ktoś tak miał jak pobralo mi podwójnie za zakup to czy zwrócą mi pieniądze a jak tak to w jakim czasie. Napisałam im odp kazali wysłać to potwierdzenie przelewu i już ciszaaa
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6667665 czwartek, 19 grudzień 2019, 15:23:11
@trampek, napisał(a):

Mam pytanie bo z allegro mi nie odp. Może ktoś tak miał jak pobralo mi podwójnie za zakup to czy zwrócą mi pieniądze a jak tak to w jakim czasie. Napisałam im odp kazali wysłać to potwierdzenie przelewu i już ciszaaa

Przepraszam, ale znowu ja się wtrącę.  emotka emotka
Ostatnio miałam ciężkie przejścia z Allegro, bo przyznano mi zwrot kilku prowizji za zaległe prawie miesiąc zakupy, ja już te rzeczy ponownie wystawiłam, aż tu nagle patrzę - nie odzywający się do mnie i nie wyjaśniający takiego zwlekania ludzie nagle zapłacili!  emotka  W pośpiechu nie dałam rady znaleźć formularza kontaktowego do Allegro, aby poprosić jednak o pobranie tych prowizji, zatem po prostu napisałam im pw na FB. Późno, bo późno (po chyba dobie od mojej wiadomości), ale mi w końcu tam odpowiedzieli.  emotka  Trzymam kciuki, aby kwota szybko została zwrócona.  emotka emotka
0 0

maverick

Cytuj wiadomość#6667750 czwartek, 19 grudzień 2019, 19:39:30
Informacji czy ktoś jeszcze oprócz mnie czeka na bony po 150zl z Loterii Urodzinowej Muszkieterow z Intermarche??
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6667757 czwartek, 19 grudzień 2019, 20:54:05
czy ktos wysylal Farmio a na paragonie nie ma wpisane Farmio? Braliscie od razu jakas pieczatke? Jak tam u nich jest (pytam o wczesniejsze konkursy)
0 0

pioge7

Cytuj wiadomość#6667759 czwartek, 19 grudzień 2019, 21:09:33
jokan napisał(a):

czy ktos wysylal Farmio a na paragonie nie ma wpisane Farmio? Braliscie od razu jakas pieczatke? Jak tam u nich jest (pytam o wczesniejsze konkursy)

Ja mam paragon z netto a na nim JAJA ŚCIÓŁKOWE 10 szt
zapytałem na Facebooku czy będą respektować to mi odpisali tak

Tak, będziemy honorowali taki paragon z Netto. Gdyby były jakieś problemy, to proszę się powołać na tę korespondencję.  PozdrawiamyZespół Farmio
jokan 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6667784 czwartek, 19 grudzień 2019, 23:51:12
Szukam osoby, która ma połączanie NIEODEBRANE z dzisiaj z Wedla w Leclerc - PW emotka
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6667812 piątek, 20 grudzień 2019, 08:18:50
czy ktos mial problem z wyslaniem Farmio przez Playa? W czym moze tkwic problem?
0 0

yreks

Cytuj wiadomość#6667817 piątek, 20 grudzień 2019, 08:30:12
Czy w smolarze przy ponownym wpisaniu nr tego samego paragonu pojawia sie jakies info ze paragon juz wykorzystany? Nie pamiętam czy zgłaszałem dany paragon. 
0 0

ditomaso

Cytuj wiadomość#6667822 piątek, 20 grudzień 2019, 09:07:26
yreks napisał(a):

Czy w smolarze przy ponownym wpisaniu nr tego samego paragonu pojawia sie jakies info ze paragon juz wykorzystany? Nie pamiętam czy zgłaszałem dany paragon. 

Nic się nie pojawia. Miałem taką samą zagwozdkę wczoraj i normalnie przychodzi potwierdzenie na maila że dziękują itd.
0 0

as32572

Cytuj wiadomość#6667925 piątek, 20 grudzień 2019, 13:25:38
Czy jest jakis konkurs/loteria, na który by pasował zakup maszynki do mięsa?
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6667929 piątek, 20 grudzień 2019, 13:42:53
as32572 napisał(a):

Czy jest jakis konkurs/loteria, na który by pasował zakup maszynki do mięsa?

tu jest zwrot za maszynkę do mięsa https://www.e-kon...kt.html#.XfzBlxtCeHs

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6668069 piątek, 20 grudzień 2019, 21:20:35
Dzięki pomocy ziolko zarejestrowałam się na lotto.pl 19 grudnia.Jak już zapewne niektórzy z Was wiedzą, udało mi się nawet wygrać całe 24 zł.Na początku skromnie wpłaciłam 20 złotych i za te pieniądze nabyłam zakład.Jednakże oni co rusz mi przypominają,że nadal mogę wykorzystać ten ich kod na grę online 10 złotych.Tylko teraz nie wiem, czy tenże kod należało wpisać jakoś wcześniej, zanim w cokolwiek zagrałam czy teraz nadal mogę?Jeśli nadal mam możliwość, gdzie należy ten kod wprowadzić?
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6668072 piątek, 20 grudzień 2019, 21:25:13
cudaczek121 napisał(a):

Dzięki pomocy ziolko zarejestrowałam się na lotto.pl 19 grudnia.Jak już zapewne niektórzy z Was wiedzą, udało mi się nawet wygrać całe 24 zł.Na początku skromnie wpłaciłam 20 złotych i za te pieniądze nabyłam zakład.Jednakże oni co rusz mi przypominają,że nadal mogę wykorzystać ten ich kod na grę online 10 złotych.Tylko teraz nie wiem, czy tenże kod należało wpisać jakoś wcześniej, zanim w cokolwiek zagrałam czy teraz nadal mogę?Jeśli nadal mam możliwość, gdzie należy ten kod wprowadzić?

Przyznam, że Twój wpis skusił i mnie, po dzisiejszej przerażającej rejestracji emotka  udało mi się w końcu jakimś cudem zagrać i też teraz nie wiem, czy biorę automatycznie udział w tej lotterii jednocześnie, czy dopiero mam na to wyrazić zgodę, czy kod do niej dopiero ma przyjąć, czy znowu coś pogmatwałam swoim zwyczajem...  emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6668073 piątek, 20 grudzień 2019, 21:28:59
bruce napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Przyznam, że Twój wpis skusił i mnie, po dzisiejszej przerażającej rejestracji emotka  udało mi się w końcu jakimś cudem zagrać i też teraz nie wiem, czy biorę automatycznie udział w tej lotterii jednocześnie, czy dopiero mam na to wyrazić zgodę, czy kod do niej dopiero ma przyjąć, czy znowu coś pogmatwałam swoim zwyczajem...  emotka

Zarejestruj się na lotteriaswiateczna.pl i wtedy automatycznie wyskoczy Ci taki kod co dają także w wersji papierowej w kolekturze.Mi chodzi o ten kod wygrywamyrazem czy jakiś taki,co mówią,aby wpisać,ale nie wiem,gdzie.
bruce 0

bruce

Cytuj wiadomość#6668075 piątek, 20 grudzień 2019, 21:40:36
cudaczek121 napisał(a):

Zarejestruj się na lotteriaswiateczna.pl i wtedy automatycznie wyskoczy Ci taki kod co dają także w wersji papierowej w kolekturze.Mi chodzi o ten kod wygrywamyrazem czy jakiś taki,co mówią,aby wpisać,ale nie wiem,gdzie.

emotka  Dziękuję. emotka   emotka  Ja tam już wcześniej była zarejestrowana, bo nabiłam kod z wersji papierowej i myślałam, że - biorąc udział w grze online - od razu kod kolejny do lotterii dostanę.  emotka
0 0

ziolko

Cytuj wiadomość#6668093 piątek, 20 grudzień 2019, 23:21:52
cudaczek121 napisał(a):

Cieszę się, że pomogłam i udało Ci się coś wygrać emotka  
0 0