Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

trampek,

Cytuj wiadomość#6673906 środa, 15 styczeń 2020, 14:14:21
Rozwiązuje ktoś ankiety na św panel czy social points później zmienia się na cashpoints jak się uzbiera jakąś suma czy nie bo wiem że za cash points wymienia się na na góry a za te drugie co się robi. 
0 0

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6673942 środa, 15 styczeń 2020, 16:42:51
@trampek, napisał(a):

Rozwiązuje ktoś ankiety na św panel czy social points później zmienia się na cashpoints jak się uzbiera jakąś suma czy nie bo wiem że za cash points wymienia się na na góry a za te drugie co się robi. 

gdy uzbierasz odpowiednią ilość cashpoints (dokładnie to 100) możesz je wymienić na 50 pln, lub nagrody rzeczowe,
a jeśli chodzi o social points to jest miesięczny ranking i za to są chyba nagrody, ale to trzeba by chyba wszystkie te ankietki codziennie wszystkie wypełniać, podejrzewam, że trzeba by było być w ścisłej czołówce: "Dla najlepszych przygotowaliśmy specjalne nagrody."  
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6673999 środa, 15 styczeń 2020, 19:25:00
Szukam miłej osóbki z forum, która mieszka/przebywa w Jeleniej Górze...  emotka
0 0

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6674005 środa, 15 styczeń 2020, 19:36:15
Czy dostał ktoś dziś wiadomość  od IQ Marketing odnośnie uzupełnienia danych o pesel i numer dowodu (zeszłoroczna loteria Jesienny Festiwal Smaków Bakalland - nagrodami były m in vouchery do spa Ireny Eris itd) 

marfiusza

Cytuj wiadomość#6674007 środa, 15 styczeń 2020, 19:39:18
@[email protected] napisał(a):

Czy dostał ktoś dziś wiadomość  od IQ Marketing odnośnie uzupełnienia danych o pesel i numer dowodu (zeszłoroczna loteria Jesienny Festiwal Smaków Bakalland - nagrodami były m in vouchery do spa Ireny Eris itd) 

Tak. Ja też dostałam emotka

asiatko

Cytuj wiadomość#6674024 środa, 15 styczeń 2020, 20:59:48
Pytanko
Jakiś czas temu zmieniło się Allegro na niekorzyść sprzedających nie-sklepów, prowizja z 0,5% na 10% czy jakoś tak. Przeszłam na olx ale wiadomo - to nie to samo. Jak Wy sprzedajecie wasze rzeczy? Gdzie najlepiej? Może jest coś nowego? Nie jestem na bieżąco więc prosze o pomoc.
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6674026 środa, 15 styczeń 2020, 21:04:41
asiatko napisał(a):

Pytanko
Jakiś czas temu zmieniło się Allegro na niekorzyść sprzedających nie-sklepów, prowizja z 0,5% na 10% czy jakoś tak. Przeszłam na olx ale wiadomo - to nie to samo. Jak Wy sprzedajecie wasze rzeczy? Gdzie najlepiej? Może jest coś nowego? Nie jestem na bieżąco więc prosze o pomoc.

Ja nieraz wolę sprzedać na allegro niż z januszami byznesu się uzerać na olx....chyba najprościej teraz poszukać lokalne grupy ogłoszeniowe na FB (a jest tego pełno), szybko, bez prowizji i na miejscu, oczywiście cena tez musi być taka, zeby ktos kupil...
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6674076 środa, 15 styczeń 2020, 23:19:40
Szukam osoby, która jest obeznana w przepisach dot. zwrotu produktu zakupionego na odległość, który został użyty raz w celu sprawdzenia i nie spełnił oczekiwań klienta...Konkretnie chodzi mi o drukarkę zakupioną w e-sklepie media expert/odmówiono mi możliwości zwrotu/... 
0 0

margobb

Cytuj wiadomość#6674099 czwartek, 16 styczeń 2020, 06:16:38
mariolakal napisał(a):

Szukam osoby, która jest obeznana w przepisach dot. zwrotu produktu zakupionego na odległość, który został użyty raz w celu sprawdzenia i nie spełnił oczekiwań klienta...Konkretnie chodzi mi o drukarkę zakupioną w e-sklepie media expert/odmówiono mi możliwości zwrotu/... 

Jeżeli produkt ma błędny opis na stronie Media expert albo na pudełku (nie ma jakiejś funkcji albo nie działa tak, jak jest opisane) to można oddać. 

stokrotka238

Cytuj wiadomość#6674101 czwartek, 16 styczeń 2020, 07:53:38
Szukam konkursów na ktore trzeba kupić, któreś z tych rzeczy:
-antyperspirant
-żel pod prysznic
-krem, zel do twarzy
- perfumy
-szampon
Będę wdzięczna za info emotka
0 0

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6674103 czwartek, 16 styczeń 2020, 08:17:07
mariolakal napisał(a):

Chciałam ostatni zamienić zmywarkę z panelem zewnętrznym na taką z panelem wewnętrznym, bo okazało sie, że front szafki nie pasuje (dziewczyny w sklepie z meblami były bardziej zajęte ploteczkami). Zadano mi pytanie, czy zmywarka jest wyciągnięta z kartonu (no oczywiście że jest), po czym odmówiono mi możliwości wymiany... obawiam się że w Twoim przypadku może być podobnie

cinamoon

Cytuj wiadomość#6674112 czwartek, 16 styczeń 2020, 08:55:13
dwaburekoty napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Chciałam ostatni zamienić zmywarkę z panelem zewnętrznym na taką z panelem wewnętrznym, bo okazało sie, że front szafki nie pasuje (dziewczyny w sklepie z meblami były bardziej zajęte ploteczkami). Zadano mi pytanie, czy zmywarka jest wyciągnięta z kartonu (no oczywiście że jest), po czym odmówiono mi możliwości wymiany... obawiam się że w Twoim przypadku może być podobnie

Jest jednak lekka różnica między zmywarką wyciągniętą z kartonu, która nie była używana, a drukarką która została użyta. Jeśli "zarzuty" wobec drukarki są zasadne to należy oddać do reklamacji a nie na zwrot. Bo co ma sklep zrobić z używaną drukarką? 

ziolko

Cytuj wiadomość#6674133 czwartek, 16 styczeń 2020, 10:29:21
mariolakal napisał(a):

Zadzwoń do swojego rzecznika praw konsumentów i zapytaj. Tam będziesz miała najlepsze informacje.

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6674348 czwartek, 16 styczeń 2020, 19:44:46
czy w tej promocji: https://promocja.piccolo.pl/ dostawaliście od razu kody? 
ja już ponad 2 tygodnie czekam, a w regulaminie jest info o weryfikacji 48h w dni robocze, to im się chyba troszkę przedłuża, albo ja coś przegapiam? 
0 0

moskala22

Cytuj wiadomość#6674349 czwartek, 16 styczeń 2020, 19:52:29
magdalena-chili napisał(a):

ja już ponad 2 tygodnie czekam, a w regulaminie jest info o weryfikacji 48h w dni robocze, to im się chyba troszkę przedłuża, albo ja coś przegapiam? 

Ja zgłaszałam się 2 razy i 2 razy dostałam w ciągu 24 godzin 

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6674350 czwartek, 16 styczeń 2020, 19:54:09
moskala22 napisał(a):

Ja zgłaszałam się 2 razy i 2 razy dostałam w ciągu 24 godzin 

dziękuję! w takim razie piszę do organizatora! 
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6674387 czwartek, 16 styczeń 2020, 20:50:03
Czy dostał ktoś zwrotkę z konkursu Lidla z Colgate i Palmolive, który trwał do 11-01?
Do dziś u mnie nie ma. Czy to konkurs widmo?
0 0

cinamoon

Cytuj wiadomość#6674392 czwartek, 16 styczeń 2020, 20:57:53
tereniagno napisał(a):

Czy dostał ktoś zwrotkę z konkursu Lidla z Colgate i Palmolive, który trwał do 11-01?
Do dziś u mnie nie ma. Czy to konkurs widmo?

Ja dostałam zwrotkę. Sieć - Orange. 
0 0

doo

Cytuj wiadomość#6674452 piątek, 17 styczeń 2020, 01:07:25

piątego stycznia wysłałam zgłoszenie, dziewiątego reklamacje - kod ani żadna odpowiedź nie przyszły po dziś dzień, więc wysłałam paragon ponownie i otrzymałam powiadomienie, że mają już go w bazie, ale ja kodu nie dostałam

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6674460 piątek, 17 styczeń 2020, 07:49:25
doo napisał(a):

piątego stycznia wysłałam zgłoszenie, dziewiątego reklamacje - kod ani żadna odpowiedź nie przyszły po dziś dzień, więc wysłałam paragon ponownie i otrzymałam powiadomienie, że mają już go w bazie, ale ja kodu nie dostałam

No patrz, ja mam identycznie, zero kodu, od 30.12. 
A paragon nie wchodzi drugi raz, bo podobno już jest. 
Napisałam na maila, ale widzę, że nie mam się co łudzić, skoro nie odpowiadają. Ale z tego co pamiętam tam na stronie jest chyba gdzieś numer telefonu - jak nie napiszą, to zadzwonię. Ty nie dzwoniłaś? 
0 0