Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

samuraj

Cytuj wiadomość#6684275 środa, 19 luty 2020, 15:35:53
olunka napisał(a):

szukam osoby, która oglądała na Netflix i której się podobały nastepujące seriale: Orange is the new black, Czarna Lista, W garniturach, Sposób na Morderstwo, bo skończyłam wczoraj The Stranger i szukam co oglądać nastepne emotka

Ja polecę "Orphan Black" oraz "Bates Motel"

to tak ode mnie emotka

olunka 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6684276 środa, 19 luty 2020, 15:36:12
olunka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

olunka napisał(a):

szukam osoby, która oglądała na Netflix i której się podobały nastepujące seriale: Orange is the new black, Czarna Lista, W garniturach, Sposób na Morderstwo, bo skończyłam wczoraj The Stranger i szukam co oglądać nastepne emotka

Ja oglądałam Orange is the new black, W garniturach i Sposób na morderstwo i wszystkie mi się podobały emotka  

no mnie tez, dlatego szukam opinii osób o podobnych gustach:))

Aaa ok, nie załapałam emotka  myślałam, że zastanawiasz się  na który z tych seriali się teraz zdecydować emotka  hmmm to co ja jeszcze oglądałam... na pewno Narcos - o ile lubisz klimaty mafijne emotka  ale naprawdę dobrze się ogląda, House of cards, Atypowy - historia chłopaka z autyzmem - zabawna i pozwala zrozumieć trochę ich świat, Trzynaście powodów - nastolatkowe sprawy, ale dość poważne i naprawdę wciąga, no i Wiedźmin
Chętnie posłucham, co polecają inny, bo też już mi się powoli kończą rzeczy, które oglądam emotka
0 0

Reni

Cytuj wiadomość#6684278 środa, 19 luty 2020, 15:38:01
olunka napisał(a):

olunka napisał(a):

Ja oglądałam Orange is the new black, W garniturach i Sposób na morderstwo i wszystkie mi się podobały emotka  

Podobna tematyka do Orange is the new black jest w serialu Wentworth (Więzienie dla kobiet). 

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6684279 środa, 19 luty 2020, 15:39:38

hmmm to co ja jeszcze oglądałam... na pewno Narcos - o ile lubisz klimaty mafijne emotka  ale naprawdę dobrze się ogląda, House of cards, Atypowy - historia chłopaka z autyzmem - zabawna i pozwala zrozumieć trochę ich świat, Trzynaście powodów - nastolatkowe sprawy, ale dość poważne i naprawdę wciąga, no i Wiedźmin

od paru dni jest Narcos Meksyk nowa seria, ale do pierwotnego Narcos (Kolumbia) się nie umywa... 

rare85

Cytuj wiadomość#6684285 środa, 19 luty 2020, 15:51:57
olunka napisał(a):

Z tych wszystkich nie widziałam jeszcze The Stanger (dziś zaczynam). Polecam Żona idealna/Sprawa idealna (za W garniturach) - to chyba na HBO Go, bo na Netflixie nie ma, Designated Survivor (za Czarną Listę), Bloodline (za Sposób na morderstwo), Atypowy (fajny humor)

I do tego Synowie Anarchii, Homeland, House of Cards i wiele wiele innych emotka Ale patrząc po podanych przez Ciebie tytułach to porównując, właśnie te pierwsze wymienione przyszły mi do głowy. Często szukając na Netflixie serialu sugeruję się opcją "więcej podobnych" - bardzo często są to bardzo dobre trafienia.

pikawka

Cytuj wiadomość#6684286 środa, 19 luty 2020, 15:52:19
Reni napisał(a):

olunka napisał(a):

olunka napisał(a):

Podobna tematyka do Orange is the new black jest w serialu Wentworth (Więzienie dla kobiet). 

Sposób na morderstwo rewelacyjny. Nie mogłam się oderwać, w każdej wolnej chwili 0gladalam. Orange is The New black też fajny choć wg mnie ostatnie 2 sezony słabe. 
0 0

pikawka

Cytuj wiadomość#6684287 środa, 19 luty 2020, 15:53:48
pikawka napisał(a):

Reni napisał(a):

olunka napisał(a):

olunka napisał(a):

Sposób na morderstwo rewelacyjny. Nie mogłam się oderwać, w każdej wolnej chwili 0gladalam. Orange is The New black też fajny choć wg mnie ostatnie 2 sezony słabe. 

Ostatnio obejrzałam Virgin River. Bardzo mi się podobał. Niestety tylko 1 sezon. Przygodowy trochę babski  emotka
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6684289 środa, 19 luty 2020, 15:56:36
magdalena-chili napisał(a):

hmmm to co ja jeszcze oglądałam... na pewno Narcos - o ile lubisz klimaty mafijne emotka  ale naprawdę dobrze się ogląda, House of cards, Atypowy - historia chłopaka z autyzmem - zabawna i pozwala zrozumieć trochę ich świat, Trzynaście powodów - nastolatkowe sprawy, ale dość poważne i naprawdę wciąga, no i Wiedźmin

od paru dni jest Narcos Meksyk nowa seria, ale do pierwotnego Narcos (Kolumbia) się nie umywa... 

Też już obejrzane emotka  Daje radę, ale fakt, Narcos lepsze emotka

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6684290 środa, 19 luty 2020, 15:58:10
pikawka napisał(a):

Ostatnio obejrzałam Virgin River. Bardzo mi się podobał. Niestety tylko 1 sezon. Przygodowy trochę babski  emotka

Rzeczywiście babski, ale akurat ten serial u nas zaczął oglądać... mój mąż emotka  a dopiero potem ja. A mój mąż na co dzień gustuje w zupełnie innych klimatach, więc nie wiem, co ma w sobie ten serial, że obejrzał cały sezon emotka  Jak dla mnie fajny, ale typowo obyczajowy emotka

pikawka

Cytuj wiadomość#6684293 środa, 19 luty 2020, 16:00:15

pikawka napisał(a):

Rzeczywiście babski, ale akurat ten serial u nas zaczął oglądać... mój mąż emotka  a dopiero potem ja. A mój mąż na co dzień gustuje w zupełnie innych klimatach, więc nie wiem, co ma w sobie ten serial, że obejrzał cały sezon emotka  Jak dla mnie fajny, ale typowo obyczajowy emotka

Hihi ja czekam już na kolejny sezon. 
Koleżanka mi poleciła the Strenger. I od kilku dni mecze meza Aale on bidul zapracowany i o 21.00 w łóżku  emotka
A ja potem do 24 siedzę w łóżku z tabletem i oglądam  emotka

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6684295 środa, 19 luty 2020, 16:01:45
pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

Hihi ja czekam już na kolejny sezon. 
Koleżanka mi poleciła the Strenger. I od kilku dni mecze meza Aale on bidul zapracowany i o 21.00 w łóżku  emotka
A ja potem do 24 siedzę w łóżku z tabletem i oglądam  emotka

Ja do Stranger zabierałam się już dwa razy, ale jakoś nie mogę przebrnąć przez pierwsze odcinki. Chyba kwestia tego, że próbuję oglądać i robić coś jeszcze jednocześnie. Muszę ten serial zostawić typowo na wieczór emotka
0 0

olunka

Cytuj wiadomość#6684296 środa, 19 luty 2020, 16:02:13

olunka napisał(a):

olunka napisał(a):

Aaa ok, nie załapałam emotka  myślałam, że zastanawiasz się  na który z tych seriali się teraz zdecydować emotka  hmmm to co ja jeszcze oglądałam... na pewno Narcos - o ile lubisz klimaty mafijne emotka  ale naprawdę dobrze się ogląda, House of cards, Atypowy - historia chłopaka z autyzmem - zabawna i pozwala zrozumieć trochę ich świat, Trzynaście powodów - nastolatkowe sprawy, ale dość poważne i naprawdę wciąga, no i Wiedźmin
Chętnie posłucham, co polecają inny, bo też już mi się powoli kończą rzeczy, które oglądam emotka

a widzisz faktycznie mamy podobne gusta, Atypowy - świetny, tez oglądałam i House of cards tez obejrzany:)
dziekuje wszystkim za propozycje i tu i na PW - mam z czego wybierać emotka

pikawka

Cytuj wiadomość#6684300 środa, 19 luty 2020, 16:07:20
olunka napisał(a):

olunka napisał(a):

olunka napisał(a):

a widzisz faktycznie mamy podobne gusta, Atypowy - świetny, tez oglądałam i House of cards tez obejrzany:)

A ja polecę Good Which (babaki) oraz Chesapeake Chores też bardzo fajny. 

joan

Cytuj wiadomość#6684308 środa, 19 luty 2020, 16:18:36
@olunka - nam znajomi polecili tyle seriali, że mogłabym nic innego nie robić do końca roku, tylko te ich seriale oglądać   emotka   Dlatego na razie skupiam się na filmach, bo 1,5 h jakoś łatwiej wygospodarować, niż czas na 3 serie po 10 odcinków emotka

PS: Mnie się podobał "True detective" seria pierwsza! (każda ma innych bohaterów, to nie jeden ciąg - tak mi powiedziano), ale to już chyba spoza Netflixa.

Reni

Cytuj wiadomość#6684313 środa, 19 luty 2020, 16:41:37
joan napisał(a):

olunka - nam znajomi polecili tyle seriali, że mogłabym nic innego nie robić do końca roku, tylko te ich seriale oglądać   emotka   Dlatego na razie skupiam się na filmach, bo 1,5 h jakoś łatwiej wygospodarować, niż czas na 3 serie po 10 odcinków emotka

PS: Mnie się podobał "True detective" seria pierwsza! (każda ma innych bohaterów, to nie jeden ciąg - tak mi powiedziano), ale to już chyba spoza Netflixa.

Ooo tak, choć nie lubię tego typu seriali tak sezon 1 "Tru detective" i McConaughey jest super!! 
joan 0

kaka72

Cytuj wiadomość#6684319 środa, 19 luty 2020, 17:12:20
Szukam kodów zniżki do Answer
0 0

antylopia

Cytuj wiadomość#6684352 środa, 19 luty 2020, 18:37:51
kaka72 napisał(a):

W lloteri tymbark jest gwarantowana zniżka 20% do answear
niestety swojej zniżki nie otrzymałam
0 0

kaka72

Cytuj wiadomość#6684362 środa, 19 luty 2020, 19:18:01
antylopia napisał(a):

kaka72 napisał(a):

W lloteri tymbark jest gwarantowana zniżka 20% do answear
niestety swojej zniżki nie otrzymałam

Też mam ale jeszcze nie aktywny
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6684365 środa, 19 luty 2020, 19:24:47
Szukam info, jak to jest z tym IP? W zwrotach, konkursach, jest mowa o ograniczeniu z danego IP- czy to chodzi o IP urządzenia, czyli jak mam dwa urządzenia na tym samm internecie, to IP są różne?
0 0

scofield

Cytuj wiadomość#6684378 środa, 19 luty 2020, 20:23:51
visserarthur napisał(a):

Szukam info, jak to jest z tym IP? W zwrotach, konkursach, jest mowa o ograniczeniu z danego IP- czy to chodzi o IP urządzenia, czyli jak mam dwa urządzenia na tym samm internecie, to IP są różne?

jak IP masz stale i rozdzielasz go przez np router na inne urzadzenia to adres na zewnatrz jest jeden emotka