Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

@[email protected]

Cytuj wiadomość#6693905 wtorek, 31 marzec 2020, 23:11:32
Kodu InPost
0 0

alan84

Cytuj wiadomość#6693906 wtorek, 31 marzec 2020, 23:17:30
gazetki z dino. ma ktoa nową od jutra?
0 0

madllen

Cytuj wiadomość#6693908 wtorek, 31 marzec 2020, 23:21:43
@[email protected] napisał(a):

Kodu InPost

w wątku Wygrane wymiana/sprzedaż widzę oferty przed chwili także możliwe, że wciąż aktualne

sylzab2294

Cytuj wiadomość#6693911 wtorek, 31 marzec 2020, 23:41:23
szukam osoby, która wygrała deskorolkę Skymaster w tym konkursie: https://www.strigo-konkurs.pl/
Mam pytanie.
0 0

Agnes

Cytuj wiadomość#6693993 środa, 1 kwiecień 2020, 11:41:22
Agnes napisał(a):

szukam osób które przekładały zarezerwowany pobyt na travelist

mam zarezerwowaną wygrana majówkę którą cóż musze przełozyć z wiadomych powodów ale nie wiem czy dzwonić do travelist czy lepiej od razu do hotelu?

nikt nic?
wszyscy te bony z tymbarka zrealizowaliscie???????????/
0 0

nikos

Cytuj wiadomość#6694001 środa, 1 kwiecień 2020, 11:49:43
Agnes napisał(a):

Agnes napisał(a):

mam zarezerwowaną wygrana majówkę którą cóż musze przełozyć z wiadomych powodów ale nie wiem czy dzwonić do travelist czy lepiej od razu do hotelu?

nikt nic?

Mam na czerwiec 2 rezerwacje. Daj proszę znać jak coś ustalisz.
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6694004 środa, 1 kwiecień 2020, 11:57:52
Mam do oddania zestaw pomadek marki Vianek wygrane w konkursie na facebooku Apteka Press. Dostałam Info od organizatora konkursu, że przesyłkę mogę odebrać od 25 marca przez 7 dni w żabce we Wrocławiu przy PIŁSUDSKIEGO 66-68, więc jak wnioskuję, dziś jest ostatni dzień na odbiór. Niestety, jestem na urlopie z powodu koronawirusa i nie ma chętnych,aby mi ktoś z rodziny czy znajomych z realu to odebrał.Gdyby ktoś był chętny, podam dane na pw w celu odbioru przesyłki.To nie jest prima aprillis!Tylko prawdziwa oferta.Chętną osobę proszę o pw.
0 0

basku

Cytuj wiadomość#6694057 środa, 1 kwiecień 2020, 13:08:40
Czy myślicie ze Lion wszystkich już poinformował? Czy jest jeszcze nadzieja? Oni o jednej godzinie dzwonią? 
0 0

Agnes

Cytuj wiadomość#6694195 środa, 1 kwiecień 2020, 18:55:45
nikos napisał(a):

Agnes napisał(a):

Agnes napisał(a):

nikt nic?

Mam na czerwiec 2 rezerwacje. Daj proszę znać jak coś ustalisz.

dzwonię i na travelist i do hotelu ani tu ani tu nie odbierają
jak teraz zamkną hotele to koniec nikt nic mi nie załatwi
0 0

izkak

Cytuj wiadomość#6694197 środa, 1 kwiecień 2020, 19:17:00
Jaki jest najtańszy możliwy zakup na konkurs Jacobs/Prima w Dino? Ktoś już robił zakupy i może podpowiedzieć? emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6694459 czwartek, 2 kwiecień 2020, 17:26:58
Kolezanka jest na urlopie macierzynskim.Na jej pensje skladaly sie pensja plus premie.Teraz jej pracodawca nie wyplacil jej zwyczajowej premii
tlumaczac sie sytuacja spowodowana koronawirusem.Czy mial do tego prawo? Nie znam sie na prawie pracy a tym bardziej na ksiegowosci.
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6694463 czwartek, 2 kwiecień 2020, 17:41:16
cudaczek121 napisał(a):

Kolezanka jest na urlopie macierzynskim.Na jej pensje skladaly sie pensja plus premie.Teraz jej pracodawca nie wyplacil jej zwyczajowej premii
tlumaczac sie sytuacja spowodowana koronawirusem.Czy mial do tego prawo? Nie znam sie na prawie pracy a tym bardziej na ksiegowosci.

A premie nie są za osiągnięcia jakiś tam "planów" miesięcznych? 
joan 0

joan

Cytuj wiadomość#6694470 czwartek, 2 kwiecień 2020, 18:08:58
cudaczek121 napisał(a):

Kolezanka jest na urlopie macierzynskim.Na jej pensje skladaly sie pensja plus premie.Teraz jej pracodawca nie wyplacil jej zwyczajowej premii tlumaczac sie sytuacja spowodowana koronawirusem.Czy mial do tego prawo? Nie znam sie na prawie pracy a tym bardziej na ksiegowosci.

To zależy, jak owa premia została ujęta w umowie o pracę. Najpierw niech koleżanka uważnie przeczyta swoją umowę.
0 0

nelunia

Cytuj wiadomość#6694472 czwartek, 2 kwiecień 2020, 18:16:47
cudaczek121 napisał(a):

Najczęściej są to premie tzw.uznaniowe, ale kiedyś miałam zapisane w umowie, że premię mam gwarantowaną, bodajże w wysokosci równej 12% zasadniczego wynagrodzenia.
Koniecznie musi sprawdzić umowę  emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6694476 czwartek, 2 kwiecień 2020, 18:25:00
nelunia napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Najczęściej są to premie tzw.uznaniowe, ale kiedyś miałam zapisane w umowie, że premię mam gwarantowaną, bodajże w wysokosci równej 12% zasadniczego wynagrodzenia.
Koniecznie musi sprawdzić umowę  emotka   No wlasnie ona miala gwarantowana w unowue

0 0

nelunia

Cytuj wiadomość#6694479 czwartek, 2 kwiecień 2020, 18:36:39
cudaczek121 napisał(a):

nelunia napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Koniecznie musi sprawdzić umowę  emotka   No wlasnie ona miala gwarantowana w unowue

Już chyba nic mnie nie zdziwi, ale na gębę to umowy pracodawca nie może zmieniać. Mógł wprowadzić jakieś procedury i koleżanka nie będąc w pracy nie została o tym powiadomiona.
0 0

FBmarta22

Cytuj wiadomość#6694480 czwartek, 2 kwiecień 2020, 18:38:16
cudaczek121 napisał(a):

Przy ustalaniu kwoty zasiłku macierzyńskiego istotne są zarobki z ostatnich 12 miesięcy przed porodem, z tym że premie w ogóle nie są brane pod uwagę (tak jak nagrody ) chyba, że wynikają np.  z układu zbiorowego i jest w nim wyraźnie napisane, że premia na macierzyńskim tez się należy. Całkiem możliwe, że wypłacanie premii było po prostu dobrą wolą pracodawcy, takim bonusem. Najlepiej dopytać w ZUSie... bo przecież to on wypłaca zasiłek macierzyński, pracodawca go tylko "przekazuje" (w sensie ujmuje ze składek, które przesyła).

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6694489 czwartek, 2 kwiecień 2020, 19:11:11
Nie chce robic piramidek.Moja kolezanka twierdzi, ze miala te premie wpisane w umowie.Na macierzynskim jest od sierpnia ubieglego roku i dotychczas co miesiac zawsze dostawala premie.W tym miesiacu nie dostala.Czy to jest zgodne z prawem, skoro wczesniej miala gwarantowana premie w umowie o prace?
0 0

madllen

Cytuj wiadomość#6694491 czwartek, 2 kwiecień 2020, 19:14:52
cudaczek121 napisał(a):

Nie chce robic piramidek.Moja kolezanka twierdzi, ze miala te premie wpisane w umowie.Na macierzynskim jest od sierpnia ubieglego roku i dotychczas co miesiac zawsze dostawala premie.W tym miesiacu nie dostala.Czy to jest zgodne z prawem, skoro wczesniej miala gwarantowana premie w umowie o prace?

Jest tak jak wspomniała FBmarta22. Może to był zupełnie pozaumowny "dodatek", że tak to ujmę grzecznościowy... za dobrą współprace..  
0 0

gryszelm

Cytuj wiadomość#6694501 czwartek, 2 kwiecień 2020, 19:30:17
madllen napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Jest tak jak wspomniała FBmarta22. Może to był zupełnie pozaumowny "dodatek", że tak to ujmę grzecznościowy... za dobrą współprace..  

Dokładnie to tak wygląda, że zasiłek macierzyński wypłaca ZUS, nie pracodawca. Oczywiście pracodawca może przekazywać dodatkowe premie, świadczenia socjalne, dodatki itd. Trzeba zadzwonić do ZUSu i tam zapytać w jakiej kwocie jest przyznawany zasiłek macierzyński i tylko jak jest mniejszy, niż ten co wypłaca ZUS, można domagać się wypłacenia go w całości.