Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

anialistopad

Cytuj wiadomość#6698782 czwartek, 23 kwiecień 2020, 16:29:14
tereniagno napisał(a):

zarania napisał(a):

asantesana napisał(a):

zarania napisał(a):

Jest tu jakiś znawca muzyki ludowej?
Popularne w Rosji śpiewne pieśni to...?

A do czego potrzebujesz? Może chodzi o czastuszki?

Zadanie z muzyki. emotka
Czastuszki nie, bo to krótkie, wesołe piosenki rosyjskie. W podręczniku nie znaleźliśmy informacji, w necie szukałam i myślę, że może romanse? Chyba chodzi o jakieś pieśni tęskne, liryczne... Ale to zadanie z muzyki to pikuś (dziecko resztę informacji z muzyki znalazło). Za to wczoraj rodzina siedziała nad zadaniami z techniki  z działu "Kompozyty - materiały przyszłości". Dodam, że to piąta klasa.

Moja wnuczka w pierwszej klasie ma stworzyć grę matematyczną i nagrać na czym ona polega-prezentację emotka
Wysłać Pani nagranie. To jest chore i nienormalne emotka Takie jak nasz RZĄD emotka

Kolega Rosjanin powiedział, że te piosenki u nich nazywają bylina. Są to stare piosenki rosyjskie, ludowa o czymś tam opowiadajace
bruce 0

izkak

Cytuj wiadomość#6698788 czwartek, 23 kwiecień 2020, 17:00:03
tereniagno napisał(a):

Moja wnuczka w pierwszej klasie ma stworzyć grę matematyczną i nagrać na czym ona polega-prezentację emotka
Wysłać Pani nagranie. To jest chore i nienormalne emotka Takie jak nasz RZĄD emotka

W ramach inspiracji mogę polecić grę "Liczne pszczoły"  emotka  Możecie odwzorować mechanikę gry i przenieść działania do innego świata, niekoniecznie owadów  emotka

https://youtu.be/Fb0EZuqJmaE 
0 0

basku

Cytuj wiadomość#6698810 czwartek, 23 kwiecień 2020, 18:52:57
basku napisał(a):

czy ktoś się może orientuje czy w sklepie GFK pojawi się więcej produktów? rzadko tam zaglądam a chciałam wymienić punkty na coś z agd ale teraz nic takiego tam nie ma emotka dawniej sporo tego było teraz same bony ;/ czy ktoś wie czy to tak na stałe czy już od dawna ? czy przejściowe i coś dołożą?

nikt nic? emotka emotka
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6698826 czwartek, 23 kwiecień 2020, 20:07:15
dwaburekoty napisał(a):

zarania napisał(a):

Dziękuję wszystkim za pomoc. Kołomyjki są  ukraińskie, dumy też (info z podręcznika). Obstawiłam ostatecznie romanse.
Trzymajcie kciuki! emotka

ja obstawiam nadal to
https://pl.m.wiki.../Bylina_(literatura)

ale daj znać potem co to było emotka

Człowiek się uczy przez całe życie jednak,Dotychczas słowo bylina kojarzyło mi się z roślinnością/botaniką, a tu proszę:)
0 0

alan84

Cytuj wiadomość#6698839 czwartek, 23 kwiecień 2020, 20:58:36
szukam osob ktore maja zamiar zrobic wieksze zakupy takie jak... komputer, meble, opony itp... i chca zaoszczedzić ok 20%
0 0

katrin1

Cytuj wiadomość#6698888 piątek, 24 kwiecień 2020, 09:15:39
Szukam sprawdzonej, niedrogiej maszynki do strzyżenia włosów. Może ktoś coś poleci albo ma do sprzedania emotka
0 0

niunia-k

Cytuj wiadomość#6698897 piątek, 24 kwiecień 2020, 10:24:09
Dostałam maila że kurier wiezie coś do mnie... nic nie zamawiałam .. nic nie wygrałam. Ale co dziwne nadawca SMOLAR emotka
Wiecie o co chodzi ?
0 0

malgol

Cytuj wiadomość#6698898 piątek, 24 kwiecień 2020, 10:29:32
niunia-k napisał(a):

Dostałam maila że kurier wiezie coś do mnie... nic nie zamawiałam .. nic nie wygrałam. Ale co dziwne nadawca SMOLAR emotka
Wiecie o co chodzi ?

Somat
0 0

niunia-k

Cytuj wiadomość#6698900 piątek, 24 kwiecień 2020, 10:31:04
malgol napisał(a):

niunia-k napisał(a):

Wiecie o co chodzi ?

Somat

nie grałam emotka

gryszelm

Cytuj wiadomość#6698905 piątek, 24 kwiecień 2020, 10:50:13
Somat C4 i Rimmel (różowy zestaw dla nastolatki) - kurier DPD - trzeba było podpisać dokumenty

bluszczowelove

Cytuj wiadomość#6698912 piątek, 24 kwiecień 2020, 11:39:43
Szukam osób, które mają domowe biologiczne oczyszczalnie ścieków. emotka  Mam kilka pytań. 
0 0

bruce

Cytuj wiadomość#6698915 piątek, 24 kwiecień 2020, 12:00:10
bluszczowelove napisał(a):

Szukam osób, które mają domowe biologiczne oczyszczalnie ścieków. emotka  Mam kilka pytań. 

Ja mam, jest założona przez męża niecały tok temu emotka

ashanti

Cytuj wiadomość#6698928 piątek, 24 kwiecień 2020, 12:32:15
niunia-k napisał(a):

malgol napisał(a):

niunia-k napisał(a):

Wiecie o co chodzi ?

Somat

nie grałam emotka

Może nagroda z Delikatesow Centrum? Do mnie właśnie dotarła... od Smolara  emotka
0 0

niunia-k

Cytuj wiadomość#6698931 piątek, 24 kwiecień 2020, 12:40:06
ashanti napisał(a):

niunia-k napisał(a):

malgol napisał(a):

niunia-k napisał(a):

Wiecie o co chodzi ?

Somat

nie grałam emotka

Może nagroda z Delikatesow Centrum? Do mnie właśnie dotarła... od Smolara  emotka

No czekam na Delikatesy, ale Smolar ? to by się rozwiązało
0 0

ashanti

Cytuj wiadomość#6698934 piątek, 24 kwiecień 2020, 12:44:52
niunia-k napisał(a):

ashanti napisał(a):

niunia-k napisał(a):

malgol napisał(a):

niunia-k napisał(a):

Wiecie o co chodzi ?

Somat

nie grałam emotka

Ja też byłam mocno zaskoczona mailem od Smolara bo na nic nie czekam  emotka  A tu taka niespodzianka  emotka

jokan

Cytuj wiadomość#6698936 piątek, 24 kwiecień 2020, 12:53:41
ashanti napisał(a):

niunia-k napisał(a):

ashanti napisał(a):

niunia-k napisał(a):

malgol napisał(a):

niunia-k napisał(a):

Wiecie o co chodzi ?

Somat

nie grałam emotka

Ja też byłam mocno zaskoczona mailem od Smolara bo na nic nie czekam  emotka  A tu taka niespodzianka  emotka

firma odpowiedzialna za DC jest z Łodzi...może to kolejna firemka Smolara?

tereniagno

Cytuj wiadomość#6698943 piątek, 24 kwiecień 2020, 13:44:58
izkak napisał(a):

tereniagno napisał(a):

W ramach inspiracji mogę polecić grę "Liczne pszczoły"  emotka  Możecie odwzorować mechanikę gry i przenieść działania do innego świata, niekoniecznie owadów  emotka

https://youtu.be/Fb0EZuqJmaE 

Dzięki:) Ona zrobiła własną prezentację i już wysłała emotka
0 0

nkba

Cytuj wiadomość#6699056 sobota, 25 kwiecień 2020, 00:37:53
bluszczowelove napisał(a):

Na mojej „dzielni” ma kilku sąsiadów i ja bo wody i kanalizy nie było jak się budowaliśmy. Mam od 8 lat, a co tam potrzebujesz?
0 0

cudaczek121

Cytuj wiadomość#6699115 sobota, 25 kwiecień 2020, 15:37:26
Czy ktos wie, kiedy planuja otworzyc kina? Mam jeszcze od Smolara 2 bilety z multibiletu wazne do 30 czerwca 2020.Ewentualnie czy jest mozliwosc przedluzenia waznosci biletow?
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6699116 sobota, 25 kwiecień 2020, 15:41:02
cudaczek121 napisał(a):

Czy ktos wie, kiedy planuja otworzyc kina? Mam jeszcze od Smolara 2 bilety z multibiletu wazne do 30 czerwca 2020.Ewentualnie czy jest mozliwosc przedluzenia waznosci biletow?

Najlepiej zadzwonić do centrali, która wydaje takie bilety i zasugerować takie przedłużenie. Przedłużałam kilka voucherów różnego typu i nikt mi nie odmówił.