Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

edzia21

Cytuj wiadomość#6709234 piątek, 12 czerwiec 2020, 22:31:28
zielonaszpilka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Czy ktoś reklamował nagrodę z Karlsbada, jak się zepsuła? Czy ma ktoś jakieś doświadczenia w tej sprawie? Czy Karlsbad wystawia protokół przekazania nagrody?

Karlsbad to chyba wystawia paragony nawet. A na pewno dołącza protokół przekazania nagrody. Nie dostałaś z nagroda nic?

Karlsbad nie wystawia żadnych parangów. Protokoły są, owszem.

A możliwe, że coś pokickalam, ale wydawało mi się, że do czapki milkowej i krowy dostawałam paragon, ale możliwe, że tylko mi się wydawało;) i cena była na protokole.

tak, ceny są na protokołach emotka  
A w temacie - termitku, najlepiej zadzwonić do agencji i podpytać co z tym fantem zrobić. 

kuleczkar

Cytuj wiadomość#6709245 sobota, 13 czerwiec 2020, 00:07:11
Szukam osób/osoby, która wygrała w konkursie Cedrob Biedronki.. 
0 0

edi999a

Cytuj wiadomość#6709255 sobota, 13 czerwiec 2020, 09:08:56
Szukam pomocy. Po zaktualizowaniu telefonu Xiaomi pojawiło się nieco zmienione menu, nie mam internetu mobilnego, wifi w domu działa. Nie mogę nic wprowadzić na klawiaturze, jest tylko wybieranie głosowe (więc nie mogę zmienić ustawiań internetu ręcznie). Nie wiem, co jeszcze się poprzestawiało, bo aż się boję sprawdzać ;) Ktoś ma pomysł, co z tym zrobić?
0 0

estrelitta

Cytuj wiadomość#6709448 niedziela, 14 czerwiec 2020, 20:49:28
Szukam osoby, która wygrała zegarek w konkursie wygrywajsalomon.pl
Proszę o pw 
0 0

gonika

Cytuj wiadomość#6709558 poniedziałek, 15 czerwiec 2020, 12:11:17
Czy macie od Albedo dla Oczyszczacza z nawilżaczem powietrza - Protokół przekazania nagrody?
Ktoś się upominał o taki dokument?
0 0

glena

Cytuj wiadomość#6709602 poniedziałek, 15 czerwiec 2020, 15:16:54
Czy ktoś mógłby napisać jak wygląda lub wrzucić fotę promocyjnej butelki (albo kapsla) Żywca IPA? Widziałam, że puszki (te z tej podstawowej wersji, która dla mnie jest nie do picia) mają wyraźne oznaczenie, ale na butelkach nie widziałam żadnego info o loterii - choć może te loteryjne różnią się szatą graficzną czego nie jestem w stanie stwierdzić, bo to raczej nie jest piwo, które piję.
0 0

ditomaso

Cytuj wiadomość#6709629 poniedziałek, 15 czerwiec 2020, 16:34:57
glena napisał(a):

Czy ktoś mógłby napisać jak wygląda lub wrzucić fotę promocyjnej butelki (albo kapsla) Żywca IPA? Widziałam, że puszki (te z tej podstawowej wersji, która dla mnie jest nie do picia) mają wyraźne oznaczenie, ale na butelkach nie widziałam żadnego info o loterii - choć może te loteryjne różnią się szatą graficzną czego nie jestem w stanie stwierdzić, bo to raczej nie jest piwo, które piję.

Kapsel Żywiec Ipa jest w kolorze złotym z przekreślonym Ż i takie kapsle ma całą rodzina Ż bez zwykłego żywca. Ale już piwa w wersji 0%kapsel mają w kolorze niebieskim z przekreślonym Ż

Tylko zwykły żywiec ma na puszce jak i butelce info o loterii. Reszta tego nie posiada
glena 0

ankasss

Cytuj wiadomość#6709652 poniedziałek, 15 czerwiec 2020, 17:31:21
szukam kogoś kto będzie dziś na zakupach w C4
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6709729 poniedziałek, 15 czerwiec 2020, 22:20:09
Kod SPotify za kasę lub paragony ?  emotka
0 0

kristof23

Cytuj wiadomość#6709752 wtorek, 16 czerwiec 2020, 00:09:20
Szukam zakupu na konkurs pringles w makro.
0 0

glena

Cytuj wiadomość#6709858 wtorek, 16 czerwiec 2020, 14:12:48
ditomaso napisał(a):

glena napisał(a):

Kapsel Żywiec Ipa jest w kolorze złotym z przekreślonym Ż i takie kapsle ma całą rodzina Ż bez zwykłego żywca. Ale już piwa w wersji 0%kapsel mają w kolorze niebieskim z przekreślonym Ż

Tylko zwykły żywiec ma na puszce jak i butelce info o loterii. Reszta tego nie posiada

I wszystkie te butelkowe "specjalne" mają kod promocyjny pod kapslem?
0 0

ditomaso

Cytuj wiadomość#6709903 wtorek, 16 czerwiec 2020, 16:39:12
glena napisał(a):

ditomaso napisał(a):

glena napisał(a):

Mają wszystkie gatunki piwa, ale kapsel musi mieć Ż przekreślone inaczej brak będzie kodu pod kapslem
glena 0

glena

Cytuj wiadomość#6709967 wtorek, 16 czerwiec 2020, 20:33:15
ditomaso napisał(a):

glena napisał(a):

ditomaso napisał(a):

glena napisał(a):

Mają wszystkie gatunki piwa, ale kapsel musi mieć Ż przekreślone inaczej brak będzie kodu pod kapslem

Bardzo Ci dziękuję emotka
0 0

agusiac87

Cytuj wiadomość#6710003 środa, 17 czerwiec 2020, 00:10:50
Szukam info czy w pepco znajdę świeczki urodzinowe cyfry? Jeśli nie to gdzie najszybciej znajdę? 
0 0

hakowal

Cytuj wiadomość#6710007 środa, 17 czerwiec 2020, 07:06:53
agusiac87 napisał(a):

Szukam info czy w pepco znajdę świeczki urodzinowe cyfry? Jeśli nie to gdzie najszybciej znajdę? 

Nie wiem czy są w pepco, ale powinny być w selgrosie jeśli masz u siebie. Ja zawsze kupuje w cukierni
0 0

zubi

Cytuj wiadomość#6710029 środa, 17 czerwiec 2020, 09:40:49
informowali z piłkami z GILLETTE Biedronka?
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6710033 środa, 17 czerwiec 2020, 09:53:21
hakowal napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

Nie wiem czy są w pepco, ale powinny być w selgrosie jeśli masz u siebie. Ja zawsze kupuje w cukierni

Rossman, kik
0 0

agusiac87

Cytuj wiadomość#6710121 środa, 17 czerwiec 2020, 13:37:42
hakowal napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

Dziękuję. Do Selgros mam za daleko. W pepco były tylko zwykle świeczki
 Za to znalazłam świeczki cyferki w Kauflandzie:)
0 0

violetka3003

Cytuj wiadomość#6710201 środa, 17 czerwiec 2020, 19:23:27
szukam namiaru telefonu ,email na konkurs lody kaktus  kod wygrany emailu nie dostałam ze strony namiary nie odpisują tel takiego nie ma pomocy
0 0

edzia21

Cytuj wiadomość#6710203 środa, 17 czerwiec 2020, 19:26:39
violetka3003 napisał(a):

szukam namiaru telefonu ,email na konkurs lody kaktus  kod wygrany emailu nie dostałam ze strony namiary nie odpisują tel takiego nie ma pomocy

Telefon ze strony www jest jak najbardziej aktualny, ostatnio dzwoniłam i bez problemu.
0 0