Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

halliday

Cytuj wiadomość#6739444 wtorek, 27 październik 2020, 12:01:34
nikos napisał(a):

reniii napisał(a):

nikos napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Czy te kody z Develey napakowane już działają?Ten z dziś ,bo u mnie nie działa i nie odejmuje ceny zestawu.

Ja wygrałam daaawno temu. I odpuscilam sobie. NIGDZIE kod nie działał, pod żadną przeglądarką, czy to mobilną, czy na komputerze. NIGDZIE. Więc ostatecznie uznałam, niech się unikalnie napakują tą nagrodą. 

Można przecież do nich napisać w tej sprawie. 

Owszem, pisałam. Raz. Wystarczy. Powiedzieli, że kod "powinien" działać. Spróbowałam i dziękuję za taką "nagrodę", której nie da się zrealizować. Szkoda czasu i zachodu.

ale dodałaś najpierw ten produkt do koszyka?
0 0

banka-manka

Cytuj wiadomość#6739470 wtorek, 27 październik 2020, 12:08:35
Czy ktoś orientuje się jak rozmiarowo wypadają bluzy z Lecha? Mniejsze, większe? 
Radzicie brać swój rozmiar?
0 0

nikos

Cytuj wiadomość#6739471 wtorek, 27 październik 2020, 12:12:37
halliday napisał(a):

nikos napisał(a):

reniii napisał(a):

nikos napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Czy te kody z Develey napakowane już działają?Ten z dziś ,bo u mnie nie działa i nie odejmuje ceny zestawu.

Ja wygrałam daaawno temu. I odpuscilam sobie. NIGDZIE kod nie działał, pod żadną przeglądarką, czy to mobilną, czy na komputerze. NIGDZIE. Więc ostatecznie uznałam, niech się unikalnie napakują tą nagrodą. 

Owszem, pisałam. Raz. Wystarczy. Powiedzieli, że kod "powinien" działać. Spróbowałam i dziękuję za taką "nagrodę", której nie da się zrealizować. Szkoda czasu i zachodu.

ale dodałaś najpierw ten produkt do koszyka

Tak. Wszystko wg wytycznych z załącznika. Nie działa przycisk rabatujący, mimo wpisanego wygranego kodu. Żadna przegladarka ani mobilna, ani komputerowa. Po prostu przycisk jest nieaktywny. 

magdalena-chili

Cytuj wiadomość#6739484 wtorek, 27 październik 2020, 12:27:11
SZUKAM - czy jest na Forum ktoś kto w Monster (pokaż co potrafisz z Monster Energy) wygrał rower? proszę o kontakt  emotka   emotka
0 0

xena

Cytuj wiadomość#6739535 wtorek, 27 październik 2020, 14:18:06
ktoś z konkursowiczów brał udział w konkursie "Dębica"?? (komplet opon zimówek trzeba było kupić)
0 0

trampek,

Cytuj wiadomość#6739567 wtorek, 27 październik 2020, 15:38:46
Potrzebuję pomocy mam aplikacje allegro sprzedalam przedmiot lokalnie ale wcześniej ten przedmiot sprzedalam na innej str a tam zapomniałam skasować i chce zwrócić pieniądze. Jak mam to zrobić wpisałam w Google ale tam w tej Plikacji nir widzę tego okienka co mi się każą przekierować. Czy ktoś mi wytłumaczy jak mam zwróci te pieniądze bo to dla mnie magia. emotka
0 0

agusiamajusia

Cytuj wiadomość#6739580 wtorek, 27 październik 2020, 16:19:28
@trampek, napisał(a):

Potrzebuję pomocy mam aplikacje allegro sprzedalam przedmiot lokalnie ale wcześniej ten przedmiot sprzedalam na innej str a tam zapomniałam skasować i chce zwrócić pieniądze. Jak mam to zrobić wpisałam w Google ale tam w tej Plikacji nir widzę tego okienka co mi się każą przekierować. Czy ktoś mi wytłumaczy jak mam zwróci te pieniądze bo to dla mnie magia. emotka

Miałam podobna sytuacje, napisałam do osoby która kupiła przeprosiłam ją, że niestety przedmiot został wcześniej sprzedany a nie usunięty i poprosiłam o numer konta i zwróciłam pieniążki.  

0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6739627 wtorek, 27 październik 2020, 18:44:20
@trampek, napisał(a):

Na zwykłym Allegro jest „zwróć wpłatę”, ale w lokalnie nie wiem
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6739630 wtorek, 27 październik 2020, 18:49:53
@trampek, napisał(a):

polecam tą stronę, można na czacie pogadać, wypełnić formularz lub inne ( z innych form nie korzystałam), w miarę szybko rozwiązują problemy, spory

https://allegro.p...18-8930-68906a58c18e
0 0

visserarthur

Cytuj wiadomość#6739662 wtorek, 27 październik 2020, 20:31:46
Czy jak się gra na lotto.pl, to jak się wygra przychodzi mail?
0 0

trampek,

Cytuj wiadomość#6739663 wtorek, 27 październik 2020, 20:34:28
Ko napisał(a):

@trampek, napisał(a):

polecam tą stronę, można na czacie pogadać, wypełnić formularz lub inne ( z innych form nie korzystałam), w miarę szybko rozwiązują problemy, spory

Dzięki napisze do nich właśnie pisałam tej pani żeby podała nr konta to mi odp że przez allegro chce. 
0 0

marfiusza

Cytuj wiadomość#6739666 wtorek, 27 październik 2020, 20:55:06
visserarthur napisał(a):

Czy jak się gra na lotto.pl, to jak się wygra przychodzi mail?

Tak! Z gratulacjami emotka

jokan

Cytuj wiadomość#6739667 wtorek, 27 październik 2020, 20:55:47
@trampek, napisał(a):

Ko napisał(a):

@trampek, napisał(a):

Dzięki napisze do nich właśnie pisałam tej pani żeby podała nr konta to mi odp że przez allegro chce. 

najlepiej pisz przez allegro, wez pod uwage ze w dzisiejszych czasach nie zawsze ktos che obcej osobie podawac swoj numer konta
0 0

wanderlust

Cytuj wiadomość#6739699 środa, 28 październik 2020, 08:12:55
@trampek, napisał(a):

Miałem ten sam przypadek. Przez Allegro Lokalnie nie można oddać pieniędzy. Musisz bezpośrednio dogadać się z Kupującym i przelać na konto.
Pamiętaj tylko, że dokonałaś mimo wszystko sprzedaży i Kupujący może oczekiwać od Ciebie towaru. Skontaktuj się z Allegro np. na Facebooku to wszystko Ci wyjaśnią.
0 0

trampek,

Cytuj wiadomość#6739712 środa, 28 październik 2020, 09:29:44
Dzięki za odp napisałam kupującej żeby mi wysłała en nr konta bo przez lokalnie się nie da. Ah zapomniałam usunąć
0 0

FBbeata7

Cytuj wiadomość#6739714 środa, 28 październik 2020, 09:33:34
nikos napisał(a):

halliday napisał(a):

nikos napisał(a):

reniii napisał(a):

nikos napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Tak. Wszystko wg wytycznych z załącznika. Nie działa przycisk rabatujący, mimo wpisanego wygranego kodu. Żadna przegladarka ani mobilna, ani komputerowa. Po prostu przycisk jest nieaktywny. 

Bo ten kod jest przypisany do konkretnego konta na Develey,ja wygrałam ,a mąż chciał zrealizować ze swojego konta - to nie szło, dopiero z mojego konta, z moim adresem meilowym dało się wykorzystać, do tego kod obejmuje tylko ten konkretny zestaw unikalnie napakowany, nie można go wykorzystać na nic innego w wygranej cenie.
0 0

nikos

Cytuj wiadomość#6739740 środa, 28 październik 2020, 10:48:08
FBbeata7 napisał(a):

nikos napisał(a):

halliday napisał(a):

nikos napisał(a):

reniii napisał(a):

nikos napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Bo ten kod jest przypisany do konkretnego konta na Develey,ja wygrałam ,a mąż chciał zrealizować ze swojego konta - to nie szło, dopiero z mojego konta, z moim adresem meilowym dało się wykorzystać, do tego kod obejmuje tylko ten konkretny zestaw unikalnie napakowany, nie można go wykorzystać na nic innego w wygranej cenie.

Tak, wiem. Nie działa. 
0 0

el-la

Cytuj wiadomość#6739747 środa, 28 październik 2020, 11:08:25
Wysłałam zgłoszenie w Loterii Felixa. Na stronie pojawiła się informacja, że wygrałam zestaw produktów dla kota. Nie dostałam jednak żadnego maila na moją pocztę (nie ma nic też w spamie). Czy komuś się przydarzyła taka sytuacja bo nie wiem co zrobić - czy odsyłać skan paragonu na podany w regulaminie mail?
0 0

agusiamajusia

Cytuj wiadomość#6739754 środa, 28 październik 2020, 11:27:27
Szukam jakiegoś fajnego żelazka emotka
0 0

atyde25

Cytuj wiadomość#6739755 środa, 28 październik 2020, 11:33:53
Develey
Dalsze perypetie z voucherem.
Tak wiemy,że do tego maila voucher jest przypisany na który się wygrało kod.Tak wiemy ,że tylko ten pakiet napakowany.Dalej belka jest nieaktywna.Według ich porad może inna przeglądarka,może tryb incognito WTF.
Tak dalej nie działa.
Tak wiemy,że wystarczy do nich wysłać maila.
Na jednego napisałam ale nie dali rady,podali innego.Jakby między sobą nie mogli przekazać informacji w jednej firmie.
Nie podoba mi się takie podejście ale może jestem zbyt wymagająca i roszczeniowa.
0 0