Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

anaesth

Cytuj wiadomość#6760116 czwartek, 21 styczeń 2021, 15:49:20
koniczynka123 napisał(a):

anaesth napisał(a):

Szukam inspiracji, na co można wydać środki z niepotrzebnej karty sim emotka Albo wskazówki, ile mniej więcej trzeba wysłać smsów, żeby wygrać w konkursie na dlalejdis.pl i podobnych (z regulaminu ich konkursów: "system wyłania zwycięzcę, który wysłał najwięcej wiadomości SMS z jednego numeru telefonu", dlatego pytam).

Ktoś tu pisał, że książkę wygrał kilkoma smsami, natomiast na telefon nie starczyło smsów za połowę jego wartości. Więc albo był większy desperat albo organizator wyrolował smsujących. Pod każdym konkursem dlalejdis.pl dodaję informację, że biorą pod uwagę ilość wysłanych smsów (choć mógłaby to wpisać osoba dodająca konkurs)- mnie za to e-konk zablokował, że moje informacje to spam emotka , mimo że to ostrzeżenie żeby nie słać smsów z nadzieją wylosowania...

Dzięki za informację emotka Ciekawe, ile osób za każdym razem nacina się w ich konkursach, bo nie doczytali regulaminu emotka

agakaz2

Cytuj wiadomość#6760117 czwartek, 21 styczeń 2021, 15:50:25
magie1982 napisał(a):

... szczęścia, ktoś się podzieli? emotka

zacznij dzień od uśmiechu pomaga

dwaburekoty

Cytuj wiadomość#6760204 czwartek, 21 styczeń 2021, 20:41:44
anaesth napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

anaesth napisał(a):

Szukam inspiracji, na co można wydać środki z niepotrzebnej karty sim emotka Albo wskazówki, ile mniej więcej trzeba wysłać smsów, żeby wygrać w konkursie na dlalejdis.pl i podobnych (z regulaminu ich konkursów: "system wyłania zwycięzcę, który wysłał najwięcej wiadomości SMS z jednego numeru telefonu", dlatego pytam).

Ktoś tu pisał, że książkę wygrał kilkoma smsami, natomiast na telefon nie starczyło smsów za połowę jego wartości. Więc albo był większy desperat albo organizator wyrolował smsujących. Pod każdym konkursem dlalejdis.pl dodaję informację, że biorą pod uwagę ilość wysłanych smsów (choć mógłaby to wpisać osoba dodająca konkurs)- mnie za to e-konk zablokował, że moje informacje to spam emotka , mimo że to ostrzeżenie żeby nie słać smsów z nadzieją wylosowania...

Dzięki za informację emotka Ciekawe, ile osób za każdym razem nacina się w ich konkursach, bo nie doczytali regulaminu emotka

ja za lampę do hybryd z lakierami straciłam około 100. Gdyby nie fakt, że karta SIM do likwidacji w życiu bym tych smsów nie wysyłała. generalnie wg moich obliczeń cen rynkowych, mimo wszystko byłam 150zl do przodu.

ameryka

Cytuj wiadomość#6760206 czwartek, 21 styczeń 2021, 20:54:54
anaesth napisał(a):

sieci mają zwracać kasę na konto. Nie wiem czy ten przepis już obowiązuje ale ma być. Warto zapytać swojego operatora o takiej możliwości

halliday

Cytuj wiadomość#6760217 czwartek, 21 styczeń 2021, 21:33:56
ameryka napisał(a):

anaesth napisał(a):

sieci mają zwracać kasę na konto. Nie wiem czy ten przepis już obowiązuje ale ma być. Warto zapytać swojego operatora o takiej możliwości

tak ma być, czy już jest, ale mogą pobrać chyba 20zł za tą operacje, więc jak ktoś ma tyle albo mniej to nic nie dostanie.
0 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6760218 czwartek, 21 styczeń 2021, 21:35:50
Dlaczego nie chce przyjąć mi zgłoszenia z Kinder.
Klikam w -WYSLIJ ZGŁOSZENIE  i pokazuje-PROSZĘ CZEKAĆ emotka
Czekam i nic się nie dzieje emotka
0 0

fiona25

Cytuj wiadomość#6760277 piątek, 22 styczeń 2021, 10:20:03
tereniagno napisał(a):

Ja tak miałam za pierwszym razem, zrobiłam nowe zdjęcie paragonu(mniejsza rozdzielczość) i poszło...
0 0

anialistopad

Cytuj wiadomość#6760323 piątek, 22 styczeń 2021, 12:32:57
Kto ma u siebie sklep arhelan?
0 0

joan

Cytuj wiadomość#6760325 piątek, 22 styczeń 2021, 12:41:04
Szukam konkursu / loterii promocyjnej z zakupem:
- żeli pod prysznic / mydeł w płynie,
- kapsułek do zmywarki.

Ktoś coś podpowie? emotka

(foto Smolar w Ross odpada)
0 0

maverick

Cytuj wiadomość#6760327 piątek, 22 styczeń 2021, 12:47:16
joan napisał(a):

Szukam konkursu / loterii promocyjnej z zakupem:
- żeli pod prysznic / mydeł w płynie,
- kapsułek do zmywarki.

Ktoś coś podpowie? emotka

(foto Smolar w Ross odpada)

Jedyne co mi przychodzi do głowy to kupić każdą rzecz na osobny paragon w Lidlu i masz paragony na loterię - ankietę emotka
joan 0

joan

Cytuj wiadomość#6760330 piątek, 22 styczeń 2021, 13:03:29
superloser napisał(a):

maverick napisał(a):

Jedyne co mi przychodzi do głowy to kupić każdą rzecz na osobny paragon w Lidlu i masz paragony na loterię - ankietę emotka

Albo Kaufland  emotka

Widzę, że mamy podobny tok myślenia emotka Ale może jednak coś większego się pojawi emotka

rena-cz

Cytuj wiadomość#6760331 piątek, 22 styczeń 2021, 13:09:06
anialistopad napisał(a):

Kto ma u siebie sklep arhelan?

Tak jakby ja  emotka  Znaczy tam gdzie rodzice mieszkają, gdzie nie spojrzysz to arhelan  emotka  W czym pomóc?
0 0

majchrowski

Cytuj wiadomość#6760355 piątek, 22 styczeń 2021, 14:10:49
PINIATA - proszę o pomoc podpowiedzcie jak trafić w ich gust?    Próbuję wygrać na urodzinki dla syna i już nie wiem co mam pisać emotka
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6760515 sobota, 23 styczeń 2021, 14:41:58
szukam kogos kto podpowie jak na starym ipadzie zainstalować netflixa?
0 0

kaka72

Cytuj wiadomość#6760551 sobota, 23 styczeń 2021, 18:33:23
Szukam konkursów na które trzeba kupić 
1.kapsułki do prania 
2.kawę ziarnistą 
0 0

cleo25

Cytuj wiadomość#6760603 niedziela, 24 styczeń 2021, 10:54:08
Czy do głośnika Flip5 (biały) z konkursu "Imprezuj stylowo" jest jakaś gwarancja? Czy w opakowaniu są jakieś dokumenty do ewentualnej gwarancji producenta ?  (mam zafoliowane opakowanie.) 
0 0

ewikewikk

Cytuj wiadomość#6760692 niedziela, 24 styczeń 2021, 23:31:40
Szukam książki, może być czytana:  
Cormoran Strike. Tom 5. Niespokojna krew Autor: Robert Galbraith
0 0

Agnes

Cytuj wiadomość#6760804 poniedziałek, 25 styczeń 2021, 12:34:42
szukam osoby która zna się na FB!!!!!
mam przy wiadomościach czerwoną 2 tak jakbym miała 2 nowe wiadomości, oczywiscie wchodze i nic nowego ne widzę, patrze na inne wiadomosci i tez nie ma nic
co z tym fantem zrobic?
oznaczyła mnie w konkursie jakas dziewczyna pisząc ze napisała do mnie z prywatnego konta a ja nic nie mam....
0 0

jokan

Cytuj wiadomość#6760805 poniedziałek, 25 styczeń 2021, 12:41:11
Agnes napisał(a):

szukam osoby która zna się na FB!!!!!
mam przy wiadomościach czerwoną 2 tak jakbym miała 2 nowe wiadomości, oczywiscie wchodze i nic nowego ne widzę, patrze na inne wiadomosci i tez nie ma nic
co z tym fantem zrobic?
oznaczyła mnie w konkursie jakas dziewczyna pisząc ze napisała do mnie z prywatnego konta a ja nic nie mam....

jest jeszcze folder Inne i SPAM, jak jestes na Messengerze, kliknij po lewej na górze w swoje zdjęcie i tam masz niebieska ikonke INNE, kliknij, jestes w folderze inne, a obok jest spam sprawdz.  Jesli tam nic nie ma a nadal masz to na czerwono (jak tak teraz mam), to najprawdopodobniej pokazuje powiadomienia z innego konta, bo jak klikniesz znowu na zdjęcie, to tam masz Przełącz konto i przy tym widać 2 na czerwono (to znaczy dwa powiadomienia z innych kont, wtedy możesz się przełączyc na te inne konta i sprawdzić tam powiadomienia, po tym chyba powinno to zniknąć).
Agnes 0

tereniagno

Cytuj wiadomość#6760856 poniedziałek, 25 styczeń 2021, 15:14:56
fiona25 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Ja tak miałam za pierwszym razem, zrobiłam nowe zdjęcie paragonu(mniejsza rozdzielczość) i poszło...

Dzięki za pomoc emotka