Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

fineessa

Cytuj wiadomość#6774449 piątek, 9 kwiecień 2021, 11:44:52
inska napisał(a):

kalinea napisał(a):

Gdzie kupię papier Regina na konkurs? Widziałam w Tesco a gdzieś jeszcze?

w Delikatesach Centrum 12 rolek dobrze opisany

Dobrze wiedzieć. Sprawdzę dzis.
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6774515 piątek, 9 kwiecień 2021, 14:40:40
Mam pytanie do osób, które podczas pandemii wygrały wartościową nagrodę wycieczkową. W regulaminie brak zapisu co w przypadku utrudnień związanych z pandemią. Wycieczka miała być realizowana w zeszłym roku, teraz już kolejny rok i wyjazd pod znakiem zapytania. Czas ucieka i obecnie sytuacja wyjazdowa nam się bardzo skomplikowała i raczej będzie trudno nam ogarnąć wyjazd. Czy w takim przypadku można zwracać się do organizatora o rekompensatę nagrody? Miał ktoś podobną sytuację i jak sprawa została załatwiona?
0 0

masza

Cytuj wiadomość#6774519 piątek, 9 kwiecień 2021, 15:05:54
ivanotta napisał(a):

Mam pytanie do osób, które podczas pandemii wygrały wartościową nagrodę wycieczkową. W regulaminie brak zapisu co w przypadku utrudnień związanych z pandemią. Wycieczka miała być realizowana w zeszłym roku, teraz już kolejny rok i wyjazd pod znakiem zapytania. Czas ucieka i obecnie sytuacja wyjazdowa nam się bardzo skomplikowała i raczej będzie trudno nam ogarnąć wyjazd. Czy w takim przypadku można zwracać się do organizatora o rekompensatę nagrody? Miał ktoś podobną sytuację i jak sprawa została załatwiona?

Ja zdecydowałam się na wycieczkę w zeszłym roku - do Bawarii, ale nie było mowy o zwrocie pieniędzy w razie czego tylko przesuwanie terminu. Więc zdecydowaliśmy, ze lecimy. Ale sytuacja latem nie była tak napięta jak teraz....Przede wszystkim były czynne hotele,  restauracje SPA itp.

FBmartyna3

Cytuj wiadomość#6774520 piątek, 9 kwiecień 2021, 15:06:20
A czy wie ktoś może gdzie kupię reginę aloe vera 4 szt?
0 0

ivanotta

Cytuj wiadomość#6774524 piątek, 9 kwiecień 2021, 15:16:59
masza napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Ja zdecydowałam się na wycieczkę w zeszłym roku - do Bawarii, ale nie było mowy o zwrocie pieniędzy w razie czego tylko przesuwanie terminu. Więc zdecydowaliśmy, ze lecimy. Ale sytuacja latem nie była tak napięta jak teraz....Przede wszystkim były czynne hotele,  restauracje SPA itp.

Tutaj tez jest taka propozycja zeby czekac i zobaczyc czy wydarzenie sie odbedzie albo wycieczka z terminem realizacji do grudzień 2021.. 
masza 0

masza

Cytuj wiadomość#6774536 piątek, 9 kwiecień 2021, 15:40:10
ivanotta napisał(a):

masza napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Tutaj tez jest taka propozycja zeby czekac i zobaczyc czy wydarzenie sie odbedzie albo wycieczka z terminem realizacji do grudzień 2021.. 

mi tłumaczono właśnie, ze termin mozna przesuwać, bo hotel zwroci zaliczkę , linie lotnicze zaliczkę za bilety i nie ma problemu z odroczeniem.
ja osobiście myślę , ze te wycieczki konkursowe maja tyle uukrytych kosztów , ze oni raczej nie chca wypłacać rekompensaty...
no chyba, ze to voucher jest, ale ja wygrałąm wycieczkę

nanajka81

Cytuj wiadomość#6774619 piątek, 9 kwiecień 2021, 17:45:18
xooxoo napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

masza napisał(a):

Czy ktoś by mi wyjaśnił w skrocie o co chodzi z ta sprzedażą z Olx i wpłatą przez Olx. Czy to jest bezpieczne?

tak, bezpieczne. Pod warunkiem że wszystko odbywa się przez "Twoje przesyłki" a nie że ktoś ci przysyła linka np przez what's up z informacją że "zapłacił". (W ostatnim czasie miałam dwóch takich oszustów - łatwo ich przejrzeć bo jak odpowiadają to wysyłają zawsze linka, którego nie należy klikać!! I oczywiście niby kupił a w "Twoje przesyłki" nie ma że kupił) Po prostu ktoś kupuje od Ciebie coś, OLX go i Ciebie weryfikuje, potem potwierdzasz że faktycznie sprzedajesz, dostajesz etykietę, wysyłasz przesyłkę, po odebraniu na ogół w ciągu jednego dnia (czasami są dwa-trzy) dostaje się kasę na konto.

A zapytam z ciekawości, masz podany swój numer w ogłoszeniach? Bo ja nie mam i jeszcze nie miałam takiej sytuacji, bo nie mają jak napisać.. 

mam podany bo raczej normalni ludzie dzwonią tyle że w ostatnim czasie miałam właśnie dwa pytania od oszustów bo odezwali się przez what's up i było to prowadzone na zasadzie jakiś pytań typu "ale napewno jak nowe?" "chcę z wysyłką olx" ale z każdym pytaniem przysyłano jakiegoś linka. Od dłuższego czasu używam OLX to wiem jak wygląda zakup od kogoś normalnego, tu od razu było widać że coś nie tak jest aczkolwiek dla tych co OLX nie używają to rzeczywiście mogą się wkopać jak tak klikać byle co będą.  
xooxoo 0

xooxoo

Cytuj wiadomość#6774656 piątek, 9 kwiecień 2021, 20:35:34
nanajka81 napisał(a):

xooxoo napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

masza napisał(a):

Czy ktoś by mi wyjaśnił w skrocie o co chodzi z ta sprzedażą z Olx i wpłatą przez Olx. Czy to jest bezpieczne?

tak, bezpieczne. Pod warunkiem że wszystko odbywa się przez "Twoje przesyłki" a nie że ktoś ci przysyła linka np przez what's up z informacją że "zapłacił". (W ostatnim czasie miałam dwóch takich oszustów - łatwo ich przejrzeć bo jak odpowiadają to wysyłają zawsze linka, którego nie należy klikać!! I oczywiście niby kupił a w "Twoje przesyłki" nie ma że kupił) Po prostu ktoś kupuje od Ciebie coś, OLX go i Ciebie weryfikuje, potem potwierdzasz że faktycznie sprzedajesz, dostajesz etykietę, wysyłasz przesyłkę, po odebraniu na ogół w ciągu jednego dnia (czasami są dwa-trzy) dostaje się kasę na konto.

A zapytam z ciekawości, masz podany swój numer w ogłoszeniach? Bo ja nie mam i jeszcze nie miałam takiej sytuacji, bo nie mają jak napisać.. 

mam podany bo raczej normalni ludzie dzwonią tyle że w ostatnim czasie miałam właśnie dwa pytania od oszustów bo odezwali się przez what's up i było to prowadzone na zasadzie jakiś pytań typu "ale napewno jak nowe?" "chcę z wysyłką olx" ale z każdym pytaniem przysyłano jakiegoś linka. Od dłuższego czasu używam OLX to wiem jak wygląda zakup od kogoś normalnego, tu od razu było widać że coś nie tak jest aczkolwiek dla tych co OLX nie używają to rzeczywiście mogą się wkopać jak tak klikać byle co będą.  

W pełni rozumiem, mam doświadczenie z OLX ale żeby uniknąć tego typu akcji, to nie podaję numeru bezpośrednio w ogłoszeniach. Jak ktoś będzie zainteresowany, to się odezwie w wiadomości. A nie uważam też, że do sprzedaży bluzki, czy książki numer telefonu jest koniecznością. Jednak nie ulega wątpliwości, wszystkie tego typu wiadomości na innych platformach trzeba ignorować. 
0 0

basiag

Cytuj wiadomość#6774754 niedziela, 11 kwiecień 2021, 14:09:40
tel. 48 46 855 50 23 ze Skierniewic w środę o 17:49 i w piątek 10,21 - kojarzy ktoś ten numer ?
0 0

anula81

Cytuj wiadomość#6774808 poniedziałek, 12 kwiecień 2021, 06:58:45
szukam kodu zniżkowego do empik, Mediaexpert, lub gdzieś gdzie można nabyć, ROBOROCK S5 Max biały

0 0

escada

Cytuj wiadomość#6774849 poniedziałek, 12 kwiecień 2021, 11:50:16
czy można już wywalić bezpiecznie  zeszłoroczne paragony? jak długo trzymacie ? chyba już się wszystko porozwiązywało łącznie z rezerwami? zresztą  nic mi nigdy z rezerwy nie wpadło
0 0

lukaszblobi2

Cytuj wiadomość#6775005 wtorek, 13 kwiecień 2021, 08:30:40
Żywiec Jasne Lekkie ktoś spotkał w sklepie?
0 0

agakaz2

Cytuj wiadomość#6775006 wtorek, 13 kwiecień 2021, 08:42:33
lukaszblobi2 napisał(a):

maja być w przyszłym tygodniu haha

arabela79

Cytuj wiadomość#6775009 wtorek, 13 kwiecień 2021, 08:57:11
Jaka firma pakowala Captain Jack?
W sortowni paczek zadzwonili, że oddają szkodzoną rozlaną paczke z Unobrand.
0 0

Monika11

Cytuj wiadomość#6775015 wtorek, 13 kwiecień 2021, 09:18:09
lukaszblobi2 napisał(a):

ja objechałam 5 sklepów i znalazłam w jednym -ale czteropak , nie można rozrywać -18.99 -cena powala. Mąż stwierdził ,że paskudne  to piwo-ale się poświęci dla mnie emotka

Monika11

Cytuj wiadomość#6775018 wtorek, 13 kwiecień 2021, 09:21:41
arabela79 napisał(a):

z kapitalnej domówki DHL -em dojechało i każde osobno w folię zapakowane DHL-po przeliczeniu było 15 szt. brakowało 3 , pewnie się potłukły , a może kurier się poczęstował emotka

chochliczka

Cytuj wiadomość#6775225 środa, 14 kwiecień 2021, 09:57:25
superloser napisał(a):

Szukam, czy wasze Biedronki maja produkty KINDER w lodowkach?

U mnie nie,sa tylko te ala biedronkowe i inne podroby.

eee2021

Cytuj wiadomość#6775240 środa, 14 kwiecień 2021, 10:24:37
Monika11 napisał(a):

arabela79 napisał(a):

z kapitalnej domówki DHL -em dojechało i każde osobno w folię zapakowane DHL-po przeliczeniu było 15 szt. brakowało 3 , pewnie się potłukły , a może kurier się poczęstował emotka

powinno być 16 emotka
0 0

mariolakal

Cytuj wiadomość#6775272 środa, 14 kwiecień 2021, 11:39:54
Czy na piłkę z łomży wystarczy odesłać  sam paragon ? Miałam wczoraj słaby zasięg i nie wiem, czy jakieś oświadczenie też chcą ? 
0 0

nkba

Cytuj wiadomość#6775288 środa, 14 kwiecień 2021, 11:58:12
mariolakal napisał(a):

Czy na piłkę z łomży wystarczy odesłać  sam paragon ? Miałam wczoraj słaby zasięg i nie wiem, czy jakieś oświadczenie też chcą ? 

Paragon i imie i nazwisko, przynajmniej tak chcieli wcześciej jak obdzwaniali pierwsze etapy emotka