Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

agakaz2

Cytuj wiadomość#6778790 niedziela, 2 maj 2021, 17:28:36
basiag napisał(a):

Kupiłam Żywiec Porter 0,33, pod kapslem jest kod, a na butelce nic nie jest napisane o konkursie, do którego konka to może być ?

jak zywiec to możliwe że loteria od 10.05
0 0

basiag

Cytuj wiadomość#6778792 niedziela, 2 maj 2021, 17:30:37
agakaz2 napisał(a):

basiag napisał(a):

Kupiłam Żywiec Porter 0,33, pod kapslem jest kod, a na butelce nic nie jest napisane o konkursie, do którego konka to może być ?

dzięki, spróbuję  emotka
0 0

anaesth

Cytuj wiadomość#6778815 niedziela, 2 maj 2021, 21:58:54
basiag napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

basiag napisał(a):

dzięki, spróbuję  emotka

Z tego co wiem, to co roku kody mają jakiś element wspólny - poprzednio było to chyba "Z" na końcu. Mam kody sprzed kilku dni i każdy kończy się "C", więc chyba wszystkie będą się nadawały na nową loterię. Potwierdzi ktoś moje przypuszczenia? emotka
0 0

1mariusz

Cytuj wiadomość#6778818 niedziela, 2 maj 2021, 22:25:38
anaesth napisał(a):

basiag napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

basiag napisał(a):

dzięki, spróbuję  emotka

Z tego co wiem, to co roku kody mają jakiś element wspólny - poprzednio było to chyba "Z" na końcu. Mam kody sprzed kilku dni i każdy kończy się "C", więc chyba wszystkie będą się nadawały na nową loterię. Potwierdzi ktoś moje przypuszczenia? emotka

Potwierdzam- tegoroczne mają C na końcu.

marek262

Cytuj wiadomość#6778819 niedziela, 2 maj 2021, 22:27:43
szukam osoby która doradzi mi ją trampolinę kupić dla 11 latki  taką do ogródka- na co zwrócić uwagę...
prosze pw
0 0

halliday

Cytuj wiadomość#6778826 niedziela, 2 maj 2021, 23:04:32
1mariusz napisał(a):

anaesth napisał(a):

basiag napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

basiag napisał(a):

dzięki, spróbuję  emotka

moje mają A na końcu.
0 0

kermit

Cytuj wiadomość#6778857 poniedziałek, 3 maj 2021, 12:06:15
Dużą mam konkurencję w Auchan Częstochowa na Uaha rowery dwa?
0 0

1mariusz

Cytuj wiadomość#6778912 poniedziałek, 3 maj 2021, 20:11:42
halliday napisał(a):

1mariusz napisał(a):

anaesth napisał(a):

basiag napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

basiag napisał(a):

dzięki, spróbuję  emotka

moje mają A na końcu.

Poważnie? Ale masz kapsel,czy może zawleczkę? Ja mam kapsle i C na końcu emotka
0 0

monkakk

Cytuj wiadomość#6778913 poniedziałek, 3 maj 2021, 20:13:47
1mariusz napisał(a):

Mam kilka tegorocznych kapsli z butelek, wszystkie kończą się na C emotka

nitka310

Cytuj wiadomość#6778917 poniedziałek, 3 maj 2021, 20:21:18
monkakk napisał(a):

1mariusz napisał(a):

Moj tata dał mi ostatnio 2 zawleczki z puszek żywca (na nich info o tegorocznej loteri) sprawdziłam i oba numery kończą się na literkę A :)
0 0

superloser

Cytuj wiadomość#6778919 poniedziałek, 3 maj 2021, 20:33:11
nitka310 napisał(a):

monkakk napisał(a):

1mariusz napisał(a):

Moj tata dał mi ostatnio 2 zawleczki z puszek żywca (na nich info o tegorocznej loteri) sprawdziłam i oba numery kończą się na literkę A :)

Ile znakow?
0 0

nitka310

Cytuj wiadomość#6778920 poniedziałek, 3 maj 2021, 20:34:09
superloser napisał(a):

nitka310 napisał(a):

monkakk napisał(a):

1mariusz napisał(a):

Ile znakow?

Każdy po 12 znakow.

monkakk

Cytuj wiadomość#6778921 poniedziałek, 3 maj 2021, 20:42:28
nitka310 napisał(a):

Ile znakow?

Każdy po 12 znakow.

U mnie też 12.

maverick

Cytuj wiadomość#6779042 wtorek, 4 maj 2021, 15:44:37
Otwierdzenia lub zaprzeczenia - czy wg poniższego i wg loterii Aldi 
" 27) preparat do początkowego żywienia niemowląt – środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego sto-sowany w żywieniu niemowląt przez pierwsze miesiące życia, pokrywający całkowite zapotrzebowanie żywieniowe do czasu wprowadzenia odpowiedniego żywienia uzupełniającego;" - czyli to jest np mleko modyfikowane, a np zupka Bobovita po 6 miesiącu juz tym preparatem nie jest i nadaje się na loterie ? emotka
0 0

zielonaszpilka

Cytuj wiadomość#6779081 wtorek, 4 maj 2021, 16:27:10
maverick napisał(a):

" 27) preparat do początkowego żywienia niemowląt – środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego sto-sowany w żywieniu niemowląt przez pierwsze miesiące życia, pokrywający całkowite zapotrzebowanie żywieniowe do czasu wprowadzenia odpowiedniego żywienia uzupełniającego;" - czyli to jest np mleko modyfikowane, a np zupka Bobovita po 6 miesiącu juz tym preparatem nie jest i nadaje się na loterie ? emotka

Wg mnie preparaty do początkowego żywienia to tylko mleko modyfikowane i tylko ono się nie wlicza na loterię. Jak chcesz mieć 100% pewność napisz do agencji, ale przy wszystkich akcjach, w których są wykluczenia i wykluczają też np. papierosy czy alkohol, ten zapis dotyczy mleka modyfikowanego.

wanderlust

Cytuj wiadomość#6779093 wtorek, 4 maj 2021, 17:26:41
Czy warto zbierać na paletki z Kinder? Ktoś już wypróbował w plenerze? 
0 0

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6779128 wtorek, 4 maj 2021, 20:42:35
maverick napisał(a):

dla mnie to jest mleko modyfikowane nr 1 czyli takie do karmienia bobków od urodzenia do 6miesiaca życia. nie wolno go reklamować, nie ma na nie promocji i nie liczy się w loteriach.

nelunia

Cytuj wiadomość#6779173 środa, 5 maj 2021, 08:52:03
Szukam informacji co dzisiaj doręcza GLS, otrzymałam SMS, ale nie wiem co to może przyjść  emotka
0 0

termitek99

Cytuj wiadomość#6779177 środa, 5 maj 2021, 09:14:31
nelunia napisał(a):

Szukam informacji co dzisiaj doręcza GLS, otrzymałam SMS, ale nie wiem co to może przyjść  emotka

np. zestaw kaw z konkursu Intermarche

prosiaczek

Cytuj wiadomość#6779209 środa, 5 maj 2021, 11:23:49
czy ktoś byłby skłonny wymienić kod do player (na 180) dni za paragony/losy Aldi? (mam) proszę podać "cenę- ilość"
0 0